Ситуація із чергою на подачу документів до вінницького консульства просто катастрофічна. Відсутні вільні дати на 22-24 дні, але мушу відзначити, що це все ж ліпше, ніж ситуація із візовими центрами, що відносяться до вінницького консульського округу. Вільні дати  у візових центрах VFS Global (Вінниця, Хмельницький, Житомир та Чернівці) є тільки на початок травня, і відсуваються все далі та далі, а це більше 3 місяців. Це вже не катастрофа, а просто трагедія. Але перейду від констатації фактів, до аналізу.

Зваживши на умови, що склалися, вирішив «ломитися» у чергу до консульства, і за два тижні помітив наступні речі:

 • відсутність вільних дат на 24 дні, від моменту відкривання «вікна»;
 • «вікно» відкривається за 17 днів до вказанної дати про відсутність вільних місць;
 • «відкривається вікно» вранці між 9 та 11 годиною;

Отже, звідси можна робити наступні висновки, які допоможуть зареєструватися на подачу документів:

Вільні дати у консульстві з’являються раз на 7 днів, і починати «полювання» потрібно за 17 днів, до вказаної дати.

як зареєструватися на подачу документів
Стартувати потрібно не пізніше 9 ранку, і без фанатизму, раз на 5-10 хвилин оновлювати сторінку щоб «піймати» вільну дату.
Отакий мій досвід, після двох тижнів вихоплювання вільних дат у генеральному консульстві  Польщі в м.Вінниця

Приводжу ще два корисних лінки для тих, хто самостійно реєструється до консульства:

Може хтось поділиться своїм актуальним досвідом?

241 thoughts on “Записуємося на подачу документів в e-konsulat. Дослід 2015-02-03

 • 21.04.2016 о 12:52 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня!Чи можна подати документи на студентську візу у Київському ППВА у порядку живої черги без попередньої реєстрації?

  Відповіcти
 • 19.04.2016 о 1:34 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня всім. У мене питання не про польське консульство, а про австрійське. Прочитала трохи ваші записи про оформлення робочих віз до Польщі, про неможливість призначення терміну для візи категорії D. Так от у Австрійському посольстві не можу призначити термін для гостьової візи (категорія C). Вони одразу посилають у візовий центр. А там окрім консульського збору в 35 євро ще є сервісний збір 26 євро з людини. А нас 5 людей то переплата буде дуже велика . І до того ж ще є у візовому центрі примусова доставка паспорта додому ( це ще 100грн з людини) Самому забрати паспорт не можна ,бо в них договір з кур єрською службою.Що робити не знаю? А терміни на візу D є . Можливо хтось щось порадить мені і для Австріі.

  Відповіcти
  • 15.04.2016 о 4:28 пп
   Постійне посилання

   Вільні дати можна шукати як на сайті консульства, так і на сайті візового центру.
   Тобто, ви можете шукати за обома адресами

   Відповіcти
 • 27.03.2016 о 10:35 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня Тернопільська прописка потрібна черга на квітень від 18 чисел, чи можливо щось зробити або стати на чергу в Києві Одесі бачу там є місця Дякую

  Відповіcти
 • 22.03.2016 о 12:48 дп
  Постійне посилання

  здравствуйте. какая стоимость регистрации в ппва днепропетровск на апрель? работаете по предоплате или после оплата после регистрации? спасибо

  Відповіcти
 • 01.03.2016 о 4:41 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня! Ніяк не можна зареєструватись ні через сайт ні через кол-центр. Що Ви скажете на це? Що робити? Чим в такому випадку можете допомогти і поділитись?!

  Відповіcти
 • 01.03.2016 о 12:42 пп
  Постійне посилання

  Як зареєструватися на візу? Це ж нереально просто…ні через сайт ні через кол-центр. Чим можете допомогти? Наперед дякую)

  Відповіcти
 • 17.02.2016 о 9:07 пп
  Постійне посилання

  Напишу про свій досвід реєстрації на подачу документів для відкриття національної/ крайової/візи типу D. Запрошення з Польщі було на руках, однак зареєструватися не вдавалося 2 тижні — не було вільних дат. Телефоную до агенства, запитую про ціну і у якому місті агентство. Якщо я живу в Рівному, а агентство у Івано-Франківську чи іншому місті, області, ціна питання становитиме 500 грн., рівненські агентства хочуть 1000- 1500грн. У Івано-Франківську агентство теж хотіло спочатку 1000 грн. Відмовилася. Через 5 хв. перетелефонували, погодилися зареєструвати за 500 грн. Гроші маю заплатити, як буде підтвердження реєстрації. Кажуть,»вишліть номер квитанції, бо ось є вільне вікно». За хвилину до цього перевіряла сайт, реєстрація була закрита. Вислала. Через хвилину заходжу на сайт і справді реєстрація відкрита. Починаю реєструвати себе самостійно. Зареєструвала. Через 2 хв. телефонують з агентства, кажуть, що мене вже хтось зареєстрував і чи не давала я номер квитанції іншим агентствам? Кажу, що «давала». Так от, досі не знаю, чи так справді співпало, чи агентства можуть впливати на процес відкриття реєстрації? Власне, кожен може спробувати перевірити такий варіант. Тільки у цьому випадку все потрібно робити швидко. Десь близько 7-10 хвилин пройшло від дзвінка в агентство і моєї реєстрації. Успіхів!

  Відповіcти
 • 15.02.2016 о 8:51 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня.Цікавить таке питання.У мене відкрита віза по зезволєнію на працю з 3.08.15 по 25.03.16.Я працювала по ній по освядченію з 09.11.2015 по 31.11.2015.Зараз я працюю на іншій фірмі,освядченіє з 01.02.2016 по 29.07.2016.Чи можу я зараз виїхати на Україну і подати це освядченіє на нову візу,не чекаючи закінчення візи?Тому що запрошення дійсне лише три місяці.Чи приймуть мої документи?

  Відповіcти
 • 05.02.2016 о 8:45 пп
  Постійне посилання

  Мама жительница Волынской области. У нас на даный момент нет дат для регистрации а во Львове есть на 8.02 можна ли сделать регистрацию в другом регионе?

  Відповіcти
 • 05.02.2016 о 11:17 дп
  Постійне посилання

  Добрий день. Скажіть будь-ласка на підставі мого свідоцтва про народження в якому записано що батько поляк я можу розраховувати на отримання карти поляка чи ще потрібно якісь підтверджуючі документи.

  Відповіcти
  • 05.02.2016 о 2:59 пп
   Постійне посилання

   Боря, на підставі свідоцтва про народження ви маєте право на отримання Карти Поляка. Але це не гарантія що отримаєте. Для отримання Карти Поляка Вам потрібно володіти польською мовою, знати польські звичаї та традиції, польську історію та ще багато іншого…. а також пройти співбесіду з консулом. Від рішення консула залежить чи отримаєте ви карту чи ні.

   Відповіcти
 • 04.02.2016 о 8:20 дп
  Постійне посилання

  Привіт.
  Хочу отримати національну візу по зезволенію (воєводське запрошення). В запрошенні вказано що воно дійсне з 10 Лютого 2016 по 10 Лютого 2017. Оскільки наплив людей дуже великий в консульство/візові центри мені ніяк не вдається «піймати» дату.
  Питання: Протягом якого терміну дійсне це запрошення?

  Відповіcти
  • 14.02.2016 о 5:50 пп
   Постійне посилання

   Зезволення дійсне на протязі усього терміну дії.
   Але якщо ви будете подавати документи на візу пізніше 3 місяців від моменту початку дії, тоді потрібно додати від працедавця лист, що він справді ще чекає на вас

   Відповіcти
 • 27.01.2016 о 3:39 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Маю питання.
  Моя мама з 1 лютого отримає «гостьове запрошення», чи може вона подавати на візу у ЛУЦЬКИЙ Консулят РП(вона приписана у тернопільській обл)?
  2 чи може вона зробити собі візу у НІМЕЦЬКОМУ консуляті РП по «гостьовому запрошенню»(на даний час вона у польщі)?
  3 скажіть будь ласка який тип візи вона отримає із «гостьовим запрошенням»(?)
  Дякую за відповідь.

  Відповіcти
 • 15.01.2016 о 7:34 пп
  Постійне посилання

  В мене такі питання:
  — що буде, якщо я просто прийду до консульства за нац.візою без реєстрації?
  — і що буде, якщо зареєструватись під категорією «родичі» або «карта поляка», а подаватись на навчання?
  Мета поїздки — навчання, яке починається з 1 лютого((

  Відповіcти
  • 17.01.2016 о 11:51 дп
   Постійне посилання

   Заповніть та роздрукуйте анкету, використовуючи розділ «ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ» на сайті консульства, і спокійно йдіть до консульства для подачі документів. Для майбутніх студентів реєстрація на чергу не потрібна. Саме так мені пояснювали у консульстві

   Відповіcти
   • 17.01.2016 о 1:04 пп
    Постійне посилання

    А давно Вам таку річ пояснювали? Ну, раптом, якісь зміни вже відбулись)
    Я читала про «зелений коридор» для студентів, який був до 16 жовтня. Правда, то писало про ППВА.
    В принципі, в нас вибору немає, тож, напевне, будемо так чи інакше їхати у Вінницю :)

    Відповіcти
    • 18.01.2016 о 10:04 пп
     Постійне посилання

     Пояснювали минулої осені, бо час-від-часу сам телефоную до консульства для консультації по тих питаннях, які мені задають читачі. Вам і справді нічого не залишається, як негайно перевірити цю можливість і дазнатися про все особисто.
     Обов’язково поділіться деталями свого відвідування консульства. Я думаю, що не тільки мені то цікаво )
     Хай вам Бог допомогає.

     Відповіcти
     • 24.01.2016 о 9:53 пп
      Постійне посилання

      Значить, коротко про наші пригоди :)
      Спочатку ми вирішили піти до консультації, де нас одразу «відшили» і сказали, аби ми реєструвались на шенгенську візу. Нас тим не налякали, тож ми вирішили йти напролом і зайняли чергу до подачі документів на візу (хто не в курсі — діє жива черга без всяких там погодинних записів).
      Підходимо до віконечка, подаємо документи. Перше, що нас запитують за реєстрацію. Ми відповідаємо, що два місяці намагались зареєструватись, але марно, а нам вже скоро треба їхати. Дивляться наше запрошення і кажуть, що то не навчальний заклад (то є мовні курси), ми переконуємо, що ми 6 днів на тиждень маємо вчитись (насправді, не 6, а 2, але то таке), вони платні і вже чимало студентів туди їздило по національній візі. Вони були здивовані і пішли з тим запрошенням до консула, а коли повернулись, то попросили донести ще чек про оплату та навчальний план. Так як то вже була пізненька година, то ми прийшли на другий день з новими документами. Нас одразу упізнали і взяли нові документи прямо з інформаційного вікна)) Віднесли консулу, а коли повернулись, то сказали подавати документи у звичайному порядку. Коли приймали їх то ще уточнювали, коли нам зручно буде перетинати кордон і чи ми встигнемо на навчання, якщо віза буде з такого-то числа)
      Таке от, в п’ятницю їдемо забирати паспорти. Сподіваємось — з візами))

      Паралельно з нами одна дівчина теж на навчання подавалась, але її документи відмовились приймати і сказали тільки після реєстрації.
      Тому, напевне, немає там «зеленого коридору» для студентів, але є людський фактор, на який можна тиснути))

      Для інформації: одна дівчина при нас запитувала у хлопців, як вони зареєструвались, то вони сказали, що заплатили і показали на одного чоловіка, який сидів прямо там у консульстві :)))
      Ось такі то справи :)
      Сподіваюсь, інформація комусь буде корисна ;)

     • 03.02.2016 о 2:45 дп
      Постійне посилання

      Перший раз в самому консульстві, а другий раз ми бачили його в черзі біля ліфту

  • 15.01.2016 о 7:30 пп
   Постійне посилання

   Востаннє оновилось 13 січня і, як результат, відсутні дати до 28 числа. Вже тиждень за тим слідкую і безрезультатно :(

   Відповіcти
 • 21.12.2015 о 6:01 пп
  Постійне посилання

  Здравствуйте,мне отказали в нац.польской визе,аргументируя тем что не доказала наликие нужных средств для пребывания в Польше.Что мне делать?Подскажите,пожалуйста.

  Відповіcти
  • 03.01.2016 о 8:23 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора
   Софіє, там досить строгі вимоги до фінансових засобів. Ви з’ясовували, чи кількість грошей на вашому рахунку відповідає вимогам?

   Відповіcти
 • 09.12.2015 о 7:53 пп
  Постійне посилання

  Добрий вечір!
  Підкажіть, будь ласка, чи потрібна медична страховка при подачі документів із зезволенням!
  Бо в кол центрі сказали, що не потрібна!
  Але я щось сумніваюсь!
  Дякую!

  Відповіcти
 • 16.11.2015 о 9:07 дп
  Постійне посилання

  Доброго ранку, шановне Паньство!
  Чи зі мною щось не так, чи то планети стали якось не так, але сьогодни зранку намагалася скористатися формою контакту Консульства, зазначену вище. Заповнивши всі поля, мені написало так:
  The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
  Your support ID is: 2817835640997916874
  Що це може означати?
  Надіслала лист на електронну сриньку.
  Може, краще зателефонувати?

  Відповіcти
  • 16.11.2015 о 11:17 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Тетяно
   Схоже, що спрацював захист на сервері, тому виникла така сиутація.
   Лист у підтримку написали — це добре, за телефоном ви навряд чи щось доб’єтеся, але спробувати завжди можна.

   Відповіcти
 • 13.11.2015 о 10:56 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня!
  В мене стався такий прикрий випадок. Ще в жовтні через сайт реєструвала на подачу документів 2 заявників на Шенген — себе та доньку (4 роки). Після реєстрації на електронну скриньку прийшло підтвердження, але чомусь зверталися тільки до мене, про доньку там нічого не було. Спитала чоловіка, він працює програмістом у Польщі, він сказав, що то, напевно, через те, що другий заявник неповнолітній. От я дочекалася 12 лістопада, щаслива йду собі до ППВА, а там мені кажуть: Ви документи хочете подавайте, хочете — ні, а дитини Вашої у розкладі немає. Я була в шоці. Зрозуміло, що нічим воні мені зарадити не могли. З учорашнього дня не відходжу від комп’ютера. Вільних дат ні у Харкові, ні у Дніпрі немає ((( Дуже сподіваюся, що моя історія допоможе тим, хто як і я, вперше зіткнувся з реєстрацією через сайт.
  Ось тепер сиджу і думаю, що ж тепер мені робити?!

  Відповіcти
  • 13.11.2015 о 11:04 дп
   Постійне посилання

   Коли ви реєструвались, то диктувати дані дитини і її код проплати візового збору і т д? Якщо так то можна було з ними спорити — що дитина зареєстрована. Вони можуть прослухати розмову, оскільки все записується при реєстрації.

   Відповіcти
  • 13.11.2015 о 8:49 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Тетяно
   Якщо час дозволяє, тоді пробуйте шукати дати на сайті ППВА та харківського консульства. Якщо ж залежить на часі, тоді не залишається нічого іншого, ніж купувати термінову постановку на чергу. Хоча у теперішній ситуації вряд чи вдасться швидше, ніж за два тижні отримати дату навіть у тих самих спритників.

   Відповіcти
   • 14.11.2015 о 4:48 пп
    Постійне посилання

    Дякую за відповідь. Буду шукати дати, хоч ми й дуже сумуємо за нашим татком. Читала на сайтах, що можна написати листа пану Консулу. Я займаюся оформленням візи вперше, тож до кого звернутися з таким делікатним питанням, й гадки не маю. Буду вдячна за допомогу.

    Відповіcти
    • 14.11.2015 о 6:11 пп
     Постійне посилання

     Є раціо у ваших словах, що до листа консулу. Часу багато не витратите, але якщо гарно все описати, то дивися чимось й домопоже пан Станіслав.
     Ось адреса сторінки із формою надсилання повідомлення: http://www.charkow.msz.gov.pl/uk/konsulat/kontakt/
     Так більше шансів, що ваш лист не потрапить під спам-фільтри.

     Відповіcти
 • 22.10.2015 о 11:50 дп
  Постійне посилання

  Я вже тиждень штурмую сайт візового центру Харкова та Дніпропетровська — глухо. На шенгенські візи дати періодично з»являються, а от на національні — ні. Може в когось є досвід реєстрації в харківське консульство — поділіться тут. Дякую

  Відповіcти
 • 19.10.2015 о 11:29 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора. можливо ви в курсі такої ситуації. Я подаюсь на національну візу ( воеводське запрошення) і зі мною діти , 2-є. не повнолітні. я як буду рееструватися на дату мені потрібно три рази рееструватися? чи один на мене а дітям заповняти анкети і тоді в один день разом подавати? . ( можливо не дуже розяснила)) і не можу зрозуміти чому між візовим і консульством розбіжності, візовий каже що у вашій ситуації ви подаєте на національну а діти на шенген, а в консульстві що діти подаються також на національну. ( договори із садочка і дозвіл від роботодавця маємо) можливо хтось зтикався з цим питанням? і останнє)) мені потрібна дата 8-10. 12. 2015 а зараз 20.10.2015. ( на сайті пише вільних дат до 30.10 2015 не має. мені варто зараз вишукувати дату чи пізніше? ( ну я маю на увазі якщо відкриються дати то там вже буде грудень місяць, чи вони лише відкривають дати на 10-20 днів в перед? Дуже чекаю відповіді і порад)))

  Відповіcти
  • 21.10.2015 о 9:16 дп
   Постійне посилання

   Доброго ранку, Марино
   Почну із кінця вашого повідомлення:
   1. Записуйтесь за подачу документів як тільки буде можливість, бо самі бачите, яка ситуація із вільними місцями (якщо не знаєте, то скажу — це катастрофа…)
   2. У візовому центрі, як тільки щось не так, то відразу шенген візу пропонують робити. У вашому випадку, для дітей, потрібні тільки національні візи, бо вони мають із вами перебувати увесь час, а не тільки 90 днів у півріччі. Думаю, що у візовому центрі трішки помиляються.
   3. Стосовно реєстрації одного місця чи трьох, думаю, що найкраще буде проконсультуватися у тому ж консульстві (по телефону), бо думок може бути безліч, але саме консульство приймає документи та рішення про видачу віз.

   І взагалі, за першоджерело, я раджу брати консультство та їхні поради, і якщо виникає якась нестандартна ситуація, то відразу телефонувати на лінію підтримки. Сам так постійно роблю )

   Відповіcти
 • 21.09.2015 о 10:33 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня.
  Три місяці не можу зареєструватись на співбесіду з консулом в Києві на «Карту поляка». Підскажіть, будь ласка, як це можливо зробити??? По телефону не приймають на запис , сказали тільки через інтернет-систему, а це неможливо, бо сторінка або перевантажена, або «брак термінів». Буду вдячна за допомогу.

  Відповіcти
 • 12.09.2015 о 3:45 пп
  Постійне посилання

  Добрый день!подскажите,пожалуйста,регистрация в г.Харькове на национальную рабочую визу возможна только через ППВА? я уже месяц пытаюсь словить дату и все бесполезно!

  Відповіcти
 • 16.08.2015 о 2:49 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня , підкажіть будь ласа . Прислали запрошення дати вказані терміну роботи 1.09.15 і 27.02…і тут чи то 15 чи 16 , ну не розбереш . Як ви думаєте чи може це стати причиною відмови ? Звчайео логічно зрозуміло що там не може бути 15 але хто його знає що в того консула на умі . Чи є причини хвилюватись . Можливо варто попросити роботодавця вислати нове запрошення ?

  Відповіcти
 • 09.08.2015 о 5:09 пп
  Постійне посилання

  Пшдскажіть будь-ласка,якщо я прописана в Кіровоградській області,то реєструватись я можу тільки в Києві ,чи десь іще можна?

  Відповіcти
  • 09.08.2015 о 10:13 пп
   Постійне посилання

   ППВА до Польщі у Києві приймає заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання) у таких областях:
   місто Київ, області: Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська

   Відповіcти
 • 25.07.2015 о 11:23 дп
  Постійне посилання

  Дорого дня, пане Сірко!
  Перш за все, дякую за Ваші відповіді! Читаючи Вас, можна вже й про сайт консульства забути. Із самого початку процесу оформлення візи керуюся Вашим порадами.
  Але в мене виникло питання, на яке не знайшла відповіді. Зловивши дату на е-консулаті, у пункті «Зареєструвати анкету», у цьому ж пункті одразу буде запропоновано заповнити анкету?
  І скільки часу дається на заповнення?
  Про відсутність права на помилку я зрозуміла.
  Якщо так, то, чекаючи запрошення (його ще не вислали) на роботу не має сенсу оновлювати сторінки?

  Відповіcти
  • 26.07.2015 о 9:17 дп
   Постійне посилання

   Доброго дня, ANASTASIIA
   Дякую вам за дякую )
   1. Якщо вам відкриється вільна дата на e-konsulat, то відразу після її вибору, відкриється сторінка де потрібно буде заповнити візову анкету.
   Весь процес у деталях описаний тут: http://sirko.org.ua/zrazok-zapownenia-vizovoi-ankety/
   Єдине, що у пункті 19 потрібно вибирати поле: безробітний, щоб пункт 20 був неактивний (так мені пояснили у візовому центрі).
   2. Часу на заповнення дається одна година, але раджу розраховувати на 30 хвилин, бо мав не дуже приємний досвід. Також можуть виникати труднощі, коли анкета заповнена, а вас «викидає» після натискання кнопки ЗАПИСАТ, і доводиться починати все з початку. Причиною був браузер Chrome, який відразу був замінений на Mozila.
   3. Перед тим, як зберігати заповнену анкету, ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕВІРТЕ усі дані, яких не так багато.
   4. Чекаючи на запрошення, варто зареєструватися наперед, таким чином ви заощаджуєте час. Вам для цього потрібно мати дані працедавця (назва фірми, адреса, телефони, імейл) та знати більш-менщ точну дату прибуття вашого запрошення. Я завжди так роблю

   Відповіcти
 • 06.07.2015 о 1:03 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня пане Сірко! Незнаю в яку тему написати. Думаю нічого страшного якщо напишу сюди. Така ситуація.
  У мене запрошення з такими датами
  1. od 14.04.2015 do 13.07.2015,
  2. od 01.09.2015 do 24.11.2015
  Відповідно до цих дат мені відкрили візу на 96 днів тобто на другий період.
  І виникає питання якщо я захочу їхати пістя 13.07.2015, мене пропустять на кордоні? Адже якщо дивитися по датам то з 13.07 по 01.09 мене там ніхто не чекає. Чи мені потрібно нове запрошення?

  Відповіcти
  • 06.07.2015 о 5:47 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Roma
   Так, вам потрібно їхати тільки і виключно по своїх періодах праці, інакше виготовляйте інше освядченє під потрібні вам дати.

   Відповіcти
   • 06.07.2015 о 6:22 пп
    Постійне посилання

    А якщо я буду перетинати кордон до закінчення першого періоду (13.07.2015), скажімо 10.07.2015 то мені потрібно буде повертатися назад до 13.07, чи ні?

    Відповіcти
    • 06.07.2015 о 6:38 пп
     Постійне посилання

     Вас можуть не пустити польські прикордонники, адже до закінчення періоду праці залишається кілька днів. Закономірно виникне питання: А чи потрібні ви там?
     Набагато простіше просто оновити освядченє, тим більше, що воно не таке вже й дороге )

     Відповіcти
 • 03.07.2015 о 5:27 пп
  Постійне посилання

  Доброго дня. Просвітіть мене, будь-ласка ,візовий центр Консул з величезним штатом в кожному місті з рекламою на e-konsulat.if.ua, на якому пропонують реєстрацію на подачу документів без проблем, це що. Звідки в них ці місця, це офіціно дозволена послуга цього центру чи як?

  Відповіcти
  • 03.07.2015 о 6:07 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Людмило
   Я таке саме питання задавав працівникам візового центру у своєму місці. Вони сказали, що нічого про такий сайт не знають, і обіцяли передати інформацію своєму начальству.
   Як на мене, то сайт дивний і довіри йому я не маю.
   Схоже на приватну контору, яка займається сприянням у отриманні документів для візи, але наскільки законна їхня діяльність — мені це невідомо.
   Раджу вам зателефонувати до будь-якого консульства РП і запитати саме у них. Це саме надійне джерело

   Відповіcти
   • 03.07.2015 о 6:19 пп
    Постійне посилання

    Дякую за відповідь, їхні офіси дійсно працюють і в нас в Вінниці люди реєструються через них. Схоже, що вони просто по наглому незаконно заробляють відкрито. На сайті запитання задала, мабуть, надійніше зателефонувати.

    Відповіcти
  • 02.07.2015 о 11:16 дп
   Постійне посилання

   Все спілкування тільки на сторінках блогу, Олено
   Я не надаю приватних консультацій

   Відповіcти

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *