Національна віза. Зразок заповнення візової анкети.

Розглянемо зразок заповнення візової анкети (із картинками) для отримання Національної візи типу D (у данному прикладі 360/360) для працівника в будівельну фірму, хоча та сама анкета використовується і для шенген віз. Відразу обумовлю, що це лише приклад, тому всі данні вам буде потрібно вводити відповідно до своєї ситуації. Отже, щоб пройти електронну реєстрацію, вам потрібно зайти на сайт електронного консуляту: https://secure.e-konsulat.gov.pl/ Перед вами з’явиться наступна сторінка, де у запропонованих полях вибираєте країну (Україна) та консульство до якого відноситья ваша місцевість (Київ, Вінниця, Харків і т.д.)

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Після вибору країни та потрібного консульства, перед вами з’являється сторінка із контактною інформацією консульства. У лівій колонці із назвою Menu натискаєте Національна віза — Зареєструвати формуляр.

У наступному вікні потрібно буде увести код зображений на сторінці, щоб підтвердити, що ви не  хакерська програма, а жива людина, якій потрібно потрапити до консульства, щоб подати документи на отримання візи скажімо.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Далі вам пропонують вибрати дату відвідування консульства. Із випадаючого списка ви вибираєте ту,  яка пасує вам. Зазвичай від дня реєстрації до того моменту, як ви зможете потрапити до консульства проходить два-три тижні.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Вікно, яке з’являється на моніторі — це власне сама анкета. Читайте уважно що є написано в анкеті і коментарях. Так строки анкети 1, 2, 3, 5, 13, 15, 16, 31, 34 потрібно заповнювати тільки латинськими символами.

1 — вписуєте ваше прізвище (латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
2 — якщо ваше прізвище не відрізняється від того, яке було при народженні, вписуєте те ж саме; жінки вписують дівоче прізвище, якщо після шлюбу змінили його на прізвище чоловіка (латинськими символами);
3 — Ваше ім’я або імена(латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
4 — Дата народження. Будьте уважні у написанні формату дати: рік-місяць-день (і не інакше);
5 — Місце народження. Село, місто — тільки назва без вказання району, області (латинськими символами);
6 — Із випадаючого списка вибираєте країну народження;
7 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являєтеся в день заповнення анкети;
8 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являлися при народженні;
9 — Вкажіть вашу стать;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
9 — (це не описка) Вкажіть ваш цивільний стан на день заповнення анкети;
поле «опікун» — якщо на момент заповнення анкети ви не маєте опікуна, то ставите пташку «не стосується»
5 — (так написано в анкеті) Вказуєте серію та номер українського паспорта;
12 — вказуєте тип проїзного документу «Закордонний паспорт»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
13 — номер та серія закордонного паспорту;
14 — Дата видачі закордонного паспорту(рік-місяць-день)
15 — Дата до якої дійсний ваш закордонний паспорт (рік-місяць-день)
16 — Код органу, який видав ваш закордонний паспорт (вказаний в паспорті над вашим підписом);
17 — Ваша поштова адреса та імейл (поштова — кирилицею, імейл — латинецею);
18 — Країна постійного проживання. Якщо постійно проживаєте в Україні, то ставите пташку в полі «НІ»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

19 — Вазуєте вашу професію на даний момент. Вибираєте ту, яка є найближчою до вашого роду діяльності;
20 — Тут я вказував всі реквізити мого польського працедавця, бо в момент заповнення візової анкети я не навчався і не працював ніде в Україні. Взагалі можна було спробувати проігнорувати цей пункт, але якщо не буде заповнено, то ви не зможете зареєструвати свою анкету.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

21 — Мета подорожі. Ставите пташку у полі «ІНШЕ», а у полі нижче пишете praca (праця);
22- ——————————————————————————-;
23 — Країна першого в’їзду — ПОЛЬЩА;
24 — Кількість в’їздів. Раджу ставити «багаторазовий», бо ніколи не знаєш скільки раз доведеться перетинати Польсько-Український кордон;
25 — Термін перебування. Якщо віза на 1 рік, то вписуєте 360, якщо на пів-року, то вписуєте 180

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

26 — Отримані вами шенген чи національні візи за попередні 3 роки. Якщо не мали, то ставите пташку «НІ», інакше вписуєте у форматі рік-місяць-день;
27 — Якщо відбитків у вас не брали при виготовленні візи, то ставите пташку «НІ»;
28 — ———————————————————————————;
29 — Дата запланованого в’їзду в Польщу. Тут до призначеної дати подачі анкети в консуляті(ви вибирали на сампочатку) додаєте сім днів і маєте дату, коли найшвидше можете перетнути кордон;
30 — Дата запланованого виїзду — до дати запланованого в’їзду в Польщу додаєте пів-року чи рік (180 або 360 днів);

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

31,32 — Вписуєте реквізити фірми де ви будете працювати. Коди телефонів у форматі «48»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

33 — Витрати на подорож. Вказуєте «готівка» та «кредитна карта». Також вказуєте строк придатності вашого медичного страхування. У випадку піврічної візи термін страхування 180 днів із коридором 360 днів, у разі річної візи термін страхування потрібен тільки у 7-10 днів із коридором 30 днів, бо далі страхування вам забезпечує працедавець;

34 — Частіше всього — не стосується;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
Далі ставите три пташки де ви засвідчуєте, що ви розумієте, що грошей вам повертати не стануть якщо рішення буде негативним, що знаєте про страхування і те, що ви усвідомлюєте всю тяжкість кари за подачу неправдивої інформації; Ще раз швидко перечитуєте написане на предмет відповідності документам, відсутність описок та тиснете кнопку «ДАЛІ»

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Перед вами з’явиться ваша візова анкета у вигляді, якою вона піди на друк. В кінці анкети у вас буде три кнопки: ПОПРАВ, ЗАПИШИ, АНУЛЮЙ. 

Якщо ви все ж таки допустили помилку, то у вас є можливість виправити її, натиснувши кнопку «ПОПРАВ», якщо все гаразд, то тиснете кнопку «ЗАПИШИ», якщо з якоїсь причини все ж передумали реєструватися системі, то тиснете кнопку «АНУЛЮЙ».

Після натискання кнопки «ЗАПИШИ» система записує ваші дані в базу і генерує файл анкети із штрих-кодом, щоб ви могли зберегти його на диск, роздрукувати і подати до консульства. Після друку, ви вклеюєте фото і додаєте візову анкету на отримання національної візи до пачки інших потрібних паперів.

——————————————————————

Все мы помним как в детстве нас отправляли в пионер лагеря, и оттуда мы приносили самые яркие детские воспоминания. Сделайте своим ребятишкам подарок и купите путевку в детский лагерь, где на берегу Черного моря они смогут не только отдохнуть, окрепнуть, но и взять участие в одном из образовательных факультетов, среди которых: изучение иностранных языков, инновационно-исследовательский, бизнес-технологий и множество мастер-классов по рукоделию. Сейчас отдых для детей стал еще лучше чем раньше!

336 коментарів до “Національна віза. Зразок заповнення візової анкети.”

 1. Доброго дня, я відправила пакет документів через відділення «Нової пошти»для отримання візи, але мені ще потрібно додати заяву на ануляцію попередньої візи! Могли б ви вислати бланк для заповнення цієї заяви!

  Ответить
 2. Добрий день. Зареєструвала анкету в консульство. Я докладно не пам’ятаю до якої дати вписала страхівку в анкеті. Скоріш за всього на рік. Якщо виявиться що я помилково написала до якої дати важлива страхівка, чи може бути відмова в візі? Якщо я зроблю страхівку від дати запрошення і з коридором на рік. Буде нормально ?

  Ответить
 3. Доброго вечора, скажіть будь-ласка як анулювати узгоджену дату візиту на подання польської візи. Там є поля Numer formularza і Otrzymany kod що в них точно має бути?

  Також цікавить це питання! Код маємо. а що таке номер формуляру?

  Ответить
 4. Доброго вечора, скажіть будь-ласка як анулювати узгоджену дату візиту на подання польської візи. Там є поля Numer formularza і Otrzymany kod що в них точно має бути?

  Ответить
 5. Ребята !!! Я видають порожню картку ATM, що може вийти € 5000 daily.The карти знімає гроші з будь-яких банкоматах і немає назви на ньому, не простежується, і тепер ті, які у мене є допомога є гроші на новий будинок і
  вистачає грошей на їх фінансові потреби і піклуватися про своїх дітей. Я дуже радий, що вони мали на увазі мене пан Кенні і я дякую Богові вони не афера для нього зв’язатися зі мною через електронну пошту на ([email protected]) Але я радий допомогти їм я послав карту через DHL і я вони отримали його в два дні. Отримати один від мене now.i даю його, щоб допомогти людям, навіть якщо це незаконно, але це дуже допомагає, і ніхто ніколи не попадається. Карта працює у всіх країнах, за винятком Філіппін, Малі і Нігерії. зв’яжіться зі мною сьогодні через: електронна пошта ([email protected]) або номер телефону (+16627980936)

  Ответить
 6. Доброго дня, хочу призначити дату подання документів на національну візу, вношу номер квитанції через хххх/хххх/хххх, пише, що не знайдений, що це може означати, Дякую.

  Ответить
 7. Доброго дня,
  Чи можна забрати візк з консульства пізніше ,а не в назначену дату.
  Дякую

  Ответить
 8. У запрошенні стоять дати від 01.10.2016 до 01.12.2016. Від 01.02.2016 до 01.04.2017. від 01.06.2016до 28.07.2016. Будь-ласка, підкажіть які вписати дати в»їзду і виїзду у візовій анкеті.

  Ответить
  • В»їзд — перша дата, виїзд — остання дата.
   Тобто, в»їзд — 1.10.2016, а виїзд 28.07.2017

   Ви зробили помилку, і третьому періоді праці вказали 2016 рік, замість 2017

   Ответить
 9. Скажіть будь-ласка , хочу анулювати свою анкету до консульства, а там просить ввести номер формуляру і код, не можу знайти номера формуляру

  Ответить
 10. Добрий день. чи можливо на сайті зареєструватись на подачу документів у візовий центр без запрошення (віза робоча національна), питання яку планову дату виїзду вказувати (запрошення буде на наступний тиждень)?

  Ответить
 11. Добрый день, если я проживаю в Житомире, после регистрации и назначение даты, мне куда обращаться, в консульство Виннице, или визовый центр Житомире

  Ответить
 12. при подачі документів у візовому центрі заповнював анкету і написав 2015р.замість 2016р. Підкажіть чи можуть виникнути проблеми

  Ответить
 13. Добрий день,

  підкажіть будь ласка, якщо на сайті консульства зареєструватись на національну візу під типом Наука чи Карта Поляка а в самій заявці вибрати тип ІНШЕ і вказати PRACA, чи приймуть заявку в косульстві? Чи має значення тип по якому зареєстрована заявка на національну візу?

  Дякую

  Ответить
 14. Скажіть пункти 1, 2,3,5, 11,13, 16,31,34 писати буквами латинського алфавіту всі остальні яким?

  Ответить
 15. Добрый еднь у меня действующий литовский шенген в старом паспорте хочу открыть рабочую визу польскую в новый мне аннулировать польское посольство сможет эту литовскую визу или в литовское нужно идти спасибо

  Ответить
 16. Добрий день зареєстрував анкету на е-консулаті
  і в кінці вибило
  Дякуємо за внесення формуляра

  отримане число: 9015653913778141950
  що це значить???

  Ответить
  • Доброго дня
   Це значить, що ви заповнювали анкету за посиланням «заповнити анкету»
   Щоб потрапити на подачу документів у консульство, вам потрібно скористатися посиланням «зареєструвати анкету»

   Ответить
 17. Доброго дня,чи потрібно вказувати в анкеті візу,яку було анульовано і вона в старому паспорті,якого вже не має?

  Ответить
 18. Скажіть якщо я працюю офіційно. роблю на даний момент візу нац. Д 180 днів коли буду їхати возьму відпустку заслужену + за власний рахунок(50 днів).Чи не відмовлять мені у візі.Якщо ні то що потрібно в пункті де вказано про роботу вказвати.

  Ответить
 19. доброго дня ! чи можна виправити помилку в » Запрошенні » » Państwo, obwód i miejscowość stałego zamieszkania: » там вказали неправильне місце проживання !

  Ответить
 20. скажіть будь ласка,кажуть що ця анкета діє тільки 10 днів,а якщо на один день більше,якщо 11?????????

  Ответить
 21. доброго дня, я вже напевно пів року не можу записатись на зустріч з консулом по карті поляка, на сайті завжди немає вільної дати, порадьте як я маю зловити ту дату і ще при заповнені формуляру які там є питання чи можнв подивитись зразок, наперед дякую….

  Ответить
  • Добридень, пані Ірино
   Досвіду по карті поляка особистого не маю, знаю тільки із розповідей людей, які проходили цей шлях. Тому чарівної поради дати не зможу, як ви самі вже розумієте.
   Але якби я був на вашому місці, то у такій ситуації зателефонував би до консульства і намагався б особисто поспілкуватися із паном консулом. Якби такий варіант подіяв, то взявся б за листування із консулом. Карта поляка — це документ, який підтверджує вашу спорідненність із польським народом, і якщо пану консулу грамотно пояснити (польською мовою), що ви дуже хочете отримати той документ, то є всі шанси, що вам підуть на зустріч.

   Ответить
 22. Доброго дня, підкажіть будь-ласка, при введені дати в’їзду і визду, пише що неправильна величина, що я роблю не так?

  Ответить
 23. Маю відкриту національну польську візу D/05,але за певних обставин так і ні разу не перетинав кордон з Польщею.Скажіть,будь-ласка,чи не буде у мене проблем у майбутньому з відкриттям нової візи?

  Ответить
   • Добрый день! Для начала хочу поблагодарить вас!так как первую поездку мы совершили во многом по вашим рекомендациям с блогов))) Теперь подаем документы на годовую визу…и снова возникли вопросы)))
    Пункт 31,32(данный принимающего лица) : мне указывать данные посредника ,которые указанны в приглашение?!?! Или данные фирмы(лица) где будем работать (которые так же указанны в приглашение)????

    Спасибо)

    Ответить
    • Доброго дня
     В п.31, 32 пишете дані фірми, яка видала документи, тобто, її дані зазначені у «запрошені»

     Ответить
 24. какие даты есть для записи в Харькове,Днепропетровске?Как проверить регистрацию записи в консульство в Харькове?Когда звонишь,говорят что не проверяют информацию.

  Ответить

Залишити коментар