Національна віза. Зразок заповнення візової анкети.

Розглянемо зразок заповнення візової анкети (із картинками) для отримання Національної візи типу D (у данному прикладі 360/360) для працівника в будівельну фірму, хоча та сама анкета використовується і для шенген віз. Відразу обумовлю, що це лише приклад, тому всі данні вам буде потрібно вводити відповідно до своєї ситуації. Отже, щоб пройти електронну реєстрацію, вам потрібно зайти на сайт електронного консуляту: https://secure.e-konsulat.gov.pl/ Перед вами з’явиться наступна сторінка, де у запропонованих полях вибираєте країну (Україна) та консульство до якого відноситья ваша місцевість (Київ, Вінниця, Харків і т.д.)

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Після вибору країни та потрібного консульства, перед вами з’являється сторінка із контактною інформацією консульства. У лівій колонці із назвою Menu натискаєте Національна віза — Зареєструвати формуляр.

У наступному вікні потрібно буде увести код зображений на сторінці, щоб підтвердити, що ви не  хакерська програма, а жива людина, якій потрібно потрапити до консульства, щоб подати документи на отримання візи скажімо.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Далі вам пропонують вибрати дату відвідування консульства. Із випадаючого списка ви вибираєте ту,  яка пасує вам. Зазвичай від дня реєстрації до того моменту, як ви зможете потрапити до консульства проходить два-три тижні.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Вікно, яке з’являється на моніторі — це власне сама анкета. Читайте уважно що є написано в анкеті і коментарях. Так строки анкети 1, 2, 3, 5, 13, 15, 16, 31, 34 потрібно заповнювати тільки латинськими символами.

1 — вписуєте ваше прізвище (латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
2 — якщо ваше прізвище не відрізняється від того, яке було при народженні, вписуєте те ж саме; жінки вписують дівоче прізвище, якщо після шлюбу змінили його на прізвище чоловіка (латинськими символами);
3 — Ваше ім’я або імена(латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
4 — Дата народження. Будьте уважні у написанні формату дати: рік-місяць-день (і не інакше);
5 — Місце народження. Село, місто — тільки назва без вказання району, області (латинськими символами);
6 — Із випадаючого списка вибираєте країну народження;
7 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являєтеся в день заповнення анкети;
8 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являлися при народженні;
9 — Вкажіть вашу стать;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
9 — (це не описка) Вкажіть ваш цивільний стан на день заповнення анкети;
поле «опікун» — якщо на момент заповнення анкети ви не маєте опікуна, то ставите пташку «не стосується»
5 — (так написано в анкеті) Вказуєте серію та номер українського паспорта;
12 — вказуєте тип проїзного документу «Закордонний паспорт»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
13 — номер та серія закордонного паспорту;
14 — Дата видачі закордонного паспорту(рік-місяць-день)
15 — Дата до якої дійсний ваш закордонний паспорт (рік-місяць-день)
16 — Код органу, який видав ваш закордонний паспорт (вказаний в паспорті над вашим підписом);
17 — Ваша поштова адреса та імейл (поштова — кирилицею, імейл — латинецею);
18 — Країна постійного проживання. Якщо постійно проживаєте в Україні, то ставите пташку в полі «НІ»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

19 — Вазуєте вашу професію на даний момент. Вибираєте ту, яка є найближчою до вашого роду діяльності;
20 — Тут я вказував всі реквізити мого польського працедавця, бо в момент заповнення візової анкети я не навчався і не працював ніде в Україні. Взагалі можна було спробувати проігнорувати цей пункт, але якщо не буде заповнено, то ви не зможете зареєструвати свою анкету.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

21 — Мета подорожі. Ставите пташку у полі «ІНШЕ», а у полі нижче пишете praca (праця);
22- ——————————————————————————-;
23 — Країна першого в’їзду — ПОЛЬЩА;
24 — Кількість в’їздів. Раджу ставити «багаторазовий», бо ніколи не знаєш скільки раз доведеться перетинати Польсько-Український кордон;
25 — Термін перебування. Якщо віза на 1 рік, то вписуєте 360, якщо на пів-року, то вписуєте 180

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

26 — Отримані вами шенген чи національні візи за попередні 3 роки. Якщо не мали, то ставите пташку «НІ», інакше вписуєте у форматі рік-місяць-день;
27 — Якщо відбитків у вас не брали при виготовленні візи, то ставите пташку «НІ»;
28 — ———————————————————————————;
29 — Дата запланованого в’їзду в Польщу. Тут до призначеної дати подачі анкети в консуляті(ви вибирали на сампочатку) додаєте сім днів і маєте дату, коли найшвидше можете перетнути кордон;
30 — Дата запланованого виїзду — до дати запланованого в’їзду в Польщу додаєте пів-року чи рік (180 або 360 днів);

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

31,32 — Вписуєте реквізити фірми де ви будете працювати. Коди телефонів у форматі «48″;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

33 — Витрати на подорож. Вказуєте «готівка» та «кредитна карта». Також вказуєте строк придатності вашого медичного страхування. У випадку піврічної візи термін страхування 180 днів із коридором 360 днів, у разі річної візи термін страхування потрібен тільки у 7-10 днів із коридором 30 днів, бо далі страхування вам забезпечує працедавець;

34 — Частіше всього — не стосується;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
Далі ставите три пташки де ви засвідчуєте, що ви розумієте, що грошей вам повертати не стануть якщо рішення буде негативним, що знаєте про страхування і те, що ви усвідомлюєте всю тяжкість кари за подачу неправдивої інформації; Ще раз швидко перечитуєте написане на предмет відповідності документам, відсутність описок та тиснете кнопку «ДАЛІ»

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Перед вами з’явиться ваша візова анкета у вигляді, якою вона піди на друк. В кінці анкети у вас буде три кнопки: ПОПРАВ, ЗАПИШИ, АНУЛЮЙ. 

Якщо ви все ж таки допустили помилку, то у вас є можливість виправити її, натиснувши кнопку «ПОПРАВ», якщо все гаразд, то тиснете кнопку «ЗАПИШИ», якщо з якоїсь причини все ж передумали реєструватися системі, то тиснете кнопку «АНУЛЮЙ».

Після натискання кнопки «ЗАПИШИ» система записує ваші дані в базу і генерує файл анкети із штрих-кодом, щоб ви могли зберегти його на диск, роздрукувати і подати до консульства. Після друку, ви вклеюєте фото і додаєте візову анкету на отримання національної візи до пачки інших потрібних паперів.

——————————————————————

Все мы помним как в детстве нас отправляли в пионер лагеря, и оттуда мы приносили самые яркие детские воспоминания. Сделайте своим ребятишкам подарок и купите путевку в детский лагерь, где на берегу Черного моря они смогут не только отдохнуть, окрепнуть, но и взять участие в одном из образовательных факультетов, среди которых: изучение иностранных языков, инновационно-исследовательский, бизнес-технологий и множество мастер-классов по рукоделию. Сейчас отдых для детей стал еще лучше чем раньше!

42 Comments

 • Скажіть, будь ласка, а якщо я все-таки допустив помилку, заповнюючи анкету, чи можливо її виправити в консульстві? Наприклад, де треба було зазначити дату запланованого вїзду і виїзду — я написав всього лише один день, хоча подаю на річну візу. А також у графі, де потрібно було вказати попередні національні та Шенген візи, я вказав національну румунську візу? Чи є все-таки можливість виправити?

  • Сірко

   Всі помилки в анкеті можна виправити на місці в присутності дівчини, що приймає документи. Зазвичай, пані у віконцях самі виправляють коректором помилки і пишуть як то потрібно. Тому, якщо зробили помилку при реєстрації в е-консуляті, то візміть із собою коректор на всяк випадок, запасну вирізану фотографію та клей для паперу. Зайвим ніколи не буде, бо тоді на місці можна все коректувати.
   Одне, що не варто брати із собою в консулят — ножиці та різні колюче-ріжучі предмети.

 • Нажаль не можливо зареєструвати візу.
  Система показує, що до 27 червня 2013 року всі дати заняті.
  Так шо велике спасибі перекупщикам і аферистам.
  Через них зриваєються поїздки у Польшу.
  Подібна ситуація і з візовими центрами.
  Спекулянти добрались і до них і тепер не в кожному місті зареєструється подача документів.
  От така у нас система як був базар так і остався.

  • Сірко

   Пане, Oleg, про який саме базар і перекупщиків ви зараз розказуєте?
   Наскільки я знаю, зараз починаються сезонні роботи в Польщі, і зважаючи на скрутну фінансову ситуацію у нас в країні, дуже багато людей їдуть на заробітки, тому варто зарання думати про такі речі, як реєстрація в консулят. Минулого року в середині літа я теж трапив до такої ситуації, коли черга була у півтора місяці, довелося все відкладати.

   • А если я хочу поехать в Польшу не на работу,а как индивидуальный турист на 14 дней,мне тоже нужно заполнять такую анкету для национальной визы или мне нужно заполнять анкету для шенгенской визы? И ещё, не понятно с датой подачи документов. если я сейчас начну всё заполнять, то до 27.06.13,как пишет Oleg,и для таких как я (туристов на 14 дней) не будет свободных дат подачи документов или это только для тех,кто собирается там работать? Или цель прибытия не важна и всех документы рассматриваются в порядке очереди?

    • Сірко

     Якщо строком до 90 днів, то Вам вам потрібно заповнювати анкету на шенген-візу. То віза типу D.
     Стосовно строків подачі, то все залежить від консульської установи (регіону). Крім того, стосовно строків подачі, Вам варто проконсультуватися в одному із візових центрів по місцю проживання. Мені здається, що на такий тип віз там інша черга йде.

 • маю запрошення від сестри з польші від воєводи чи потрібна мені страховка?

  • Сірко

   Страховка потрібна у будь-якому разі.
   Поясню чому: при отриманні дозволу на роботу від воєводи і річної візи, можна зробити страховку тільки на один тиждень, тому що працедавець при офіційному оформленні вас на роботу обовязково має платити страхові внески. Але часом так стається, що ви втрачаєте роботу, страхові внески не платяться, і стається нещасний випадок чи виникає необхідність візиту до лікаря. Що тоді? Медицина у Європі коштує великих грошей і відчутно полегшує кишеню, якщо ви не застраховані. А так, якщо недай Бог щось станеться, то страхова компанія завжди вам компенсує витрати згідно договору страхування.

   Поясню свою позицію: коли строк моєї короткотермінової страховки закінчився і я втратив роботу, сталася травма ока, коли окалина від «болгарки» трапила до ока. Тоді я був у дуже скрутному становищі і сильно шкодував, що не маю страхового полісу.

 • А куди нести зібраний пакет документів із цією видрукуваною анкетою?

  • Сірко

   Тільки і виключно у Консулят Республіки Польща до якого територіально відноситься Ваша місцевість.

 • а якщо на анкеті немає дати коли прийти у консульство, то як знати коли звернутися у нього?

  • Сірко

   Такого не може бути, бо самим першим кроком у заповненні анкети є встановлення дати візиту http://sirko.org.ua/wp-content/uploads/2012/10/e-consulat-main4-300×217.jpg

   Потім, коли ви друкуєте заповненну і зареєстровану анкету, у вас в самому низу листа написана дата візиту. Придивіться уважно.

 • Підкажіть будь ласка в який час найкраще можна зареєструватися, тому що уже 5 день на сайті вибиває що усі дати вибрані до 30-07-2013?

  • Сірко

   Олеже, на мою думку — без шансів. Я в такому випадку просто кожного дня, по кілька разів на день заходив і пробував зареєструватися.
   Якщо віза не робоча, то можна спробувати через візовий центр, яких відкрили повно по всій Україні, є шанс, що у них буде швидше. Але робочі візи вони не офрмляють — це тільки самостійно.
   Гаряча пора — нічого не зробиш.

   П.С. Чув, але не перевіряв, що можна спробувати зареєструватися на прийом в іншому консуляті, а не в тому, до якого територіально відноситеся, але може виникнути багато додаткових питань, а можливо і проблем. Спробуйте пошукати в якому консуляті коротша черга і зателефонуйте туди. Там чемні пані все розтолкують.
   Удачі Вам у вирішенні цієї нелегкої задачі!

 • Доброго дня. Підкажіть чи не проблема: у п. 11 при заповненні на е-консулят пише номер внутрішнього паспорту, а коли формує готову анкету, то пише в тому ж пункті ідентифікаційний код, а навпроти відповідно номер паспорту, бо я так вказала?

  • Сірко

   Якщо після формування анкети система пропустила все, не повідомивши про помилку, то можете бути спокійні.
   Крім того, якщо ви десь помилилися у заповненні анкети (неправильна дата народження, неправильно вписана буква у транслітерації) то потім в самому консуляті, в присутності дівчат ту помилку можна виправити. Сам не одноразово так робив )

 • А якщо я живу в селі, що мені писати в пункті номер 5. напишіть зразок будьласка с.Давидківтці хмельницька область

  • Сірко

   Владиславе, вам достатньо написати:
   Davydkivtsi, Chmelnitski obw.
   Область, район писати в цьому пункті не потрібно
   Або якщо вже хочете бути максимально точним, то пригадайте, як підписували зошит із англійської мови та писали назву села.
   Не бійтесь, якщо навіть зробите помилку, то у консуляті дівчата завжди дадуть можливість її виправити.

   • дуже дякую

    • Сірко

     Будь ласка, звертатейсь ще )

 • Підкажіть, будь-ласка, якщо на сайті e-konsulat при спробі заповнити візову анкету видає:
  «Відсутність вільні дати до 2013-08-14″
  це означає, що шансів отримати візу на серпень немає???
  Що в такому випадку робити??? Дякую.

  • Сірко

   Так.
   На жаль, Косулят республіки Польща, ніяким чином не регулює ситуацію, що склалася. По крайній мірі, не чув ніяких компромісних рішень.
   При тому всьому, що консульства на півдні України не завантажені так, як на заході. Отже, рішення виникає само-собою — реєструватися у вільних консульствах та пробиватися туди.
   Перевіривши дати реєстрації, отримав наступну картину:
   Одеса
   Севастополь
   Харків
   Отже, дзвоніть у Одесу, Севастополь, кажіть, що відпочиваєте у друзів та хотіли б по-між іншим заскочити і подати документи на отримання польської візи. Якщо будуть щось перечити, то попросіть аргументувати відмову із чітким посиланням на пункт правил, який про це говорить. Думаю, що мало б пройти, адже наприклад, перебуваючи у Норвегії із будь-якою європейською візою, можна подати докумети у шведське консульство в норвегії для отримання дозволу на роботу, скажімо. Ніяких зайвих питань не виникає.

 • Підскажіть будь-ласка. (Я маю Карту Поляка.)
  1. Я закінчив Університет в Польщі але ще незабрав диплом. Хочу відкрити візу на рік щоб приїхати на вручення диплому, відвідати друзів, знайти тимчасову роботу. і т.д. Що потрібно вказати в пункті 21 ?
  2. Що вписати в пунктах 19,20,31,32 ? Немає ніякого роботодавця, і університет я вже закінив ! Ніхто мене не запрошує до Польщі, чи потрібне обовязкове запрошення при наявності Карти Поляка.
  3. Чи можу я просто видрукувати зразок Анкети і заповнити її вручну (не в такий спосіб який показаний Вами) на ній не буде зазначено дати подачі і іншої інформації(буде вона легітивною?)… Дякую ! (Я чув що власникам Карти Поляка є окрема черга (жива) у Львові) чи правда це ?

  • Сірко

   З такими питаннями краще звертатися на телефонну лінію будь-якого із консулятів, де вам любязно дадуть вичерпну відповідь. Саме так я і робив, коли потрібно було знайти відповідь на питання, але ніде толком не міг знайти інформації. Навіть працівниці телефонної косультації були не взмозі відповісти, тому відразу переключили на пана Консула, який розклав все по поличках.
   Як заповняють анкету власники карти поляка — я не знаю, тому брехати щось не стану. Так само стосовно живої черги у Львові — мені про те невідомо.
   Що до запрошення для посядачів карти поляка — це достовірно відомо, що такого не потрібно і карта поляка дається якраз для того, щоб відбувалося культурне збагачення людей, які мають польське коріння (подорожі Польщею, відвідування музеїв).
   Також власникам карти поляка не потрібен дозвіл на роботу і можна влаштовуватися працювати не чекаючи Zezwolenia na prace від воєводи.
   І на завершення — система електронної реестрації створенна якраз для того, щоб був порядок у отриманні документів, тому ніде не чув про те, щоб останній рік хтось заповнював анкету від руки та без реєстрації в e-konsulat. Вас просто не буде у черзі.

 • Доброго дня .Подаватиму на дитину на польську візу шенген.Дозвіл від батька звучить дозволяє виїзд до Австрії та країн шенген угоди.Чи добрий такий дозвіл .Чи перероботи на інший щоб було вказано Польща і країни шенген????Дякую.

  • Сірко

   Пані, Марія, я не юрист і не працівник консульства. Як на мене, то достатньо формулювання у дорученні: країни шенгенської угоди, — але якби я був на вашому місці, то для повного спокою змінив би формулювання на «Польща» замість «Австрія», якщо ви збираєтеся їхати саме до Польщі.
   І ще раз повторюся: Не соромтесь із такими питаннями звертатися на телефонну лінію консульства до якого маєте подавати документи, там завжди можна отримати вичерпну відповідь (звісно, якщо чітко і правильно поставити питання.)

 • Доброго дня. 31 липня 2013 подавали документи на візу (культура — маю запрошення), щоб не платити консульський збір, порекомендували принести ще 1 довідку і сказали, що реєстрація дійсна 2 тижні. От отримала довідку і 12.08 піду в консульство, відповідно маю такі питання:
  1. Чи потрібно стояти в черзі, чи просто підійти до охоронця і сказати, що була 31.07 зараз іду 2-й раз?
  2. Мама реєструвала анкету на національну візу, але буде відкривати шенген, відповідно, потрібно йти до консула. Чи до нього є черга під консульством, чи теж одразу звертатись до охорони, сказавши, що мені до консула?
  Порекомендуйте, будь-ласка, як краще зробити. Якщо, все таки, черги не уникнути, підкажіть о котрій год. варто її займати.
  Дуже дякую, за відповідь.

  • Сірко

   З того, що я бачив у консуляті та під ним, то ті люди, які «доносять» довідки, різні там папірці (сам ходив знімати ксеро із паспорта, бо забув одного разу), то входять без черги посилаючись на те, що тільки додати папірець і всього. Охорона пускає в приміщення консуляту, але біля самих віконець стоїть ще одна черга (невеличка), яку доведеться відстояти.
   І ще, якщо на аудієнцію до пана консула, то люди без спеціального запису проходили і без черги, тільки повідомляли, що домовленно про зустріч. Скоріш за все, вони попередньо записувалися на прийом по телефону.
   Ось все, що я можу сказати, базуючись на власному досвіді і спостереженнях.
   Удачі Вам у справах, пані Христино!

 • Доброго дня, п. Сірко. Дуже дякую за Ваші якісні відповіді, сьогодні вдалось успішно здати документи :) Успіху усім.

  • Сірко

   Хай Вам Бозя допомогає у всіх справах )

 • Доброго дня! Мене цікавить чи потрібна студентам реєстрація?Бо ходять чутки що студентам вона не потрібна і можлива подача документів на візу без реєстрації..

  • Сірко

   Із навчанням в Польщі я не мав справи, тому нічого сказати на цей рахунок не можу. Такі питання краще з’ясовувати безпосередньо по телефону в консулят, що сам і робив, коли не міг знайти відповіді в інтернеті.

 • а якщо попередня віза ще не закінчилась, якщо я подам документи зараз то її будуть анульовувати чи як?

  • Сірко

   Згідно правил, не можна мати більше однієї діючої візи, тому при подачі документів на виготовлення нової візи, якщо попередня віза ще дійсна, потрібно ПОДАТИ ЗАЯВУ НА АНУЛЮВАННЯ діючої візи. Бланк заяви можете попросити прямо на місці, і заповнивши кілька рядків, подати із підготовленним пакетом документів.

   П.С. Сам два роки тому потрапив до такої ситуації, коли мені відмовили у відкритті візи. Підставою була діюча (залишалось 9 днів) попередня віза. Довелося знову записуватися на чергу, знову платити консульський збір (то було раніше) і чекати тиждень. Все тому, що я думав, ніби віза анульовується автоматично.

 • Скажіть будь -ласка, у мене була відмова у візі (робоча річна), майже 4 місяці тому,сказали ,що ще важна попередня віза (хоча там не залишилось днів,про анулювання я також писала) тепер я маю нове запрошення гостьове, чи не буде перешкод від тієї відмови щоб отримати вже цю візу?

  • Сірко

   В мене було аналогічно із робочою візою та незакінченною попередньою. Отримав відмову. При наступному поданні на робочу візу дівчина у віконці запиталася що сталося, відповів, що не анулював попередню візу і всіх питань. Проблем ніяких не виникало. Але раджу при собі мати той папірець, в якому вказана причина відмови, раптом слова буде замало.

 • скажіть, будь ласка, яким чином можна дістати запрошення на роботу? Дякую

  • Сірко

   Вам потрібно знайти роботодавця, який буде зацікавлений влаштувати вас до себе на роботу. Далі він висилає вам Oswiadczenie albo Zezwolenie na prace і ви подаєте документи на отримання візи відповідно на 180 днів чи 360 днів.
   Де і як знайти такого роботадавця, то для цього варто пошукати в гуглі по запиту praca dla ukraincow, praca dla obcokrajowcow, praca fizyczna.
   Або скористатися послугами компаній-посередників, приватних осіб. Методи залежать від поставлених цілей.

 • Дуже сподобався Ваш блог. Багато корисної і цікавої інформації. Маю таке питанння: хочу спочатку оформити робочу візу по робочому запрошенню (оформлення яких в інтернеті пропонують дуже багато фірм і осіб), потім поїхати в Польщу, а вже там шукати роботу напряму без посередників. Скажіть, будь ласка, чи по отриманій візі можна буде працювати в любому місті Польщі на любій посаді? Чи мені спочатку шукати конкретну вакансію і тільки по ній оформляти візу? Дякую!

  • Сірко

   Доброго дня, Вадиме.
   Мені не відомо багато деталей, але якщо ви маєте гарний рівень володіння польською і достатній запас грошей, то можете шукати роботу вже на місці, в самій Польщі. Чому акцентую увагу на мові та грошах: щоб презентувати себе на співбесіді — потрібно чітко, грамотно та внятно відповідати на питання потенційного працедавця, а достатня кількість грошей дозволить спокійно шукати роботу не хапаючись за першу ліпшу (а це може затягнутися від тижня до двох місяців).

   В інакшому разі, краще шукати роботу через інтернет, це дозвояє економити гроші і покращувати володіння польською.

   Стосовно правових моментів, то Oswiadczenie albo Zezwolenie na prace виконується конкретним працедавцем для кожного конкретного іноземного працівника. Якщо працедавець розриває із вами трудові відносини, то він зобов»язаний повідомити про це у відповідні ужонди, але фактично, ніхто того не робить і майже не контролюється, хоча вже не раз чув про те, що Straz graniczna не ліниться їхати за сотні кілометрів для перевірки фірм із іноземними працівниками.

   Крім того, раджу почитати мої попередні статті про роботу в Польщі:
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part3/ — піврічна віза крок-за-кроком
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part2/ — моменти, які виникають під час пошуку роботи
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part1/ — початок пошуку

 • Доброго дня!

  Підкажіть будь-ласка, кого вказувати у полях про осіб які запрошують, при наявності запрошення від воєводи. Воєводу чи фрму на яку запрошують працювати?

  • Сірко

   Добридень, Олександре
   Воєвуда не запрошує, він тільки видає рішення про видачу Зезволєня. Тому потрібно вказувати реквізити фірми, яка подала документи для вашого дозволу на працю.

Залишити коментар