Національна віза. Зразок заповнення візової анкети.

Розглянемо зразок заповнення візової анкети (із картинками) для отримання Національної візи типу D (у данному прикладі 360/360) для працівника в будівельну фірму, хоча та сама анкета використовується і для шенген віз. Відразу обумовлю, що це лише приклад, тому всі данні вам буде потрібно вводити відповідно до своєї ситуації. Отже, щоб пройти електронну реєстрацію, вам потрібно зайти на сайт електронного консуляту: https://secure.e-konsulat.gov.pl/ Перед вами з’явиться наступна сторінка, де у запропонованих полях вибираєте країну (Україна) та консульство до якого відноситья ваша місцевість (Київ, Вінниця, Харків і т.д.)

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Після вибору країни та потрібного консульства, перед вами з’являється сторінка із контактною інформацією консульства. У лівій колонці із назвою Menu натискаєте Національна віза — Зареєструвати формуляр.

У наступному вікні потрібно буде увести код зображений на сторінці, щоб підтвердити, що ви не  хакерська програма, а жива людина, якій потрібно потрапити до консульства, щоб подати документи на отримання візи скажімо.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Далі вам пропонують вибрати дату відвідування консульства. Із випадаючого списка ви вибираєте ту,  яка пасує вам. Зазвичай від дня реєстрації до того моменту, як ви зможете потрапити до консульства проходить два-три тижні.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Вікно, яке з’являється на моніторі — це власне сама анкета. Читайте уважно що є написано в анкеті і коментарях. Так строки анкети 1, 2, 3, 5, 13, 15, 16, 31, 34 потрібно заповнювати тільки латинськими символами.

1 — вписуєте ваше прізвище (латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
2 — якщо ваше прізвище не відрізняється від того, яке було при народженні, вписуєте те ж саме; жінки вписують дівоче прізвище, якщо після шлюбу змінили його на прізвище чоловіка (латинськими символами);
3 — Ваше ім’я або імена(латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
4 — Дата народження. Будьте уважні у написанні формату дати: рік-місяць-день (і не інакше);
5 — Місце народження. Село, місто — тільки назва без вказання району, області (латинськими символами);
6 — Із випадаючого списка вибираєте країну народження;
7 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являєтеся в день заповнення анкети;
8 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являлися при народженні;
9 — Вкажіть вашу стать;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
9 — (це не описка) Вкажіть ваш цивільний стан на день заповнення анкети;
поле «опікун» — якщо на момент заповнення анкети ви не маєте опікуна, то ставите пташку «не стосується»
5 — (так написано в анкеті) Вказуєте серію та номер українського паспорта;
12 — вказуєте тип проїзного документу «Закордонний паспорт»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
13 — номер та серія закордонного паспорту;
14 — Дата видачі закордонного паспорту(рік-місяць-день)
15 — Дата до якої дійсний ваш закордонний паспорт (рік-місяць-день)
16 — Код органу, який видав ваш закордонний паспорт (вказаний в паспорті над вашим підписом);
17 — Ваша поштова адреса та імейл (поштова — кирилицею, імейл — латинецею);
18 — Країна постійного проживання. Якщо постійно проживаєте в Україні, то ставите пташку в полі «НІ»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

19 — Вазуєте вашу професію на даний момент. Вибираєте ту, яка є найближчою до вашого роду діяльності;
20 — Тут я вказував всі реквізити мого польського працедавця, бо в момент заповнення візової анкети я не навчався і не працював ніде в Україні. Взагалі можна було спробувати проігнорувати цей пункт, але якщо не буде заповнено, то ви не зможете зареєструвати свою анкету.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

21 — Мета подорожі. Ставите пташку у полі «ІНШЕ», а у полі нижче пишете praca (праця);
22- ——————————————————————————-;
23 — Країна першого в’їзду — ПОЛЬЩА;
24 — Кількість в’їздів. Раджу ставити «багаторазовий», бо ніколи не знаєш скільки раз доведеться перетинати Польсько-Український кордон;
25 — Термін перебування. Якщо віза на 1 рік, то вписуєте 360, якщо на пів-року, то вписуєте 180

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

26 — Отримані вами шенген чи національні візи за попередні 3 роки. Якщо не мали, то ставите пташку «НІ», інакше вписуєте у форматі рік-місяць-день;
27 — Якщо відбитків у вас не брали при виготовленні візи, то ставите пташку «НІ»;
28 — ———————————————————————————;
29 — Дата запланованого в’їзду в Польщу. Тут до призначеної дати подачі анкети в консуляті(ви вибирали на сампочатку) додаєте сім днів і маєте дату, коли найшвидше можете перетнути кордон;
30 — Дата запланованого виїзду — до дати запланованого в’їзду в Польщу додаєте пів-року чи рік (180 або 360 днів);

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

31,32 — Вписуєте реквізити фірми де ви будете працювати. Коди телефонів у форматі «48»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

33 — Витрати на подорож. Вказуєте «готівка» та «кредитна карта». Також вказуєте строк придатності вашого медичного страхування. У випадку піврічної візи термін страхування 180 днів із коридором 360 днів, у разі річної візи термін страхування потрібен тільки у 7-10 днів із коридором 30 днів, бо далі страхування вам забезпечує працедавець;

34 — Частіше всього — не стосується;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
Далі ставите три пташки де ви засвідчуєте, що ви розумієте, що грошей вам повертати не стануть якщо рішення буде негативним, що знаєте про страхування і те, що ви усвідомлюєте всю тяжкість кари за подачу неправдивої інформації; Ще раз швидко перечитуєте написане на предмет відповідності документам, відсутність описок та тиснете кнопку «ДАЛІ»

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Перед вами з’явиться ваша візова анкета у вигляді, якою вона піди на друк. В кінці анкети у вас буде три кнопки: ПОПРАВ, ЗАПИШИ, АНУЛЮЙ. 

Якщо ви все ж таки допустили помилку, то у вас є можливість виправити її, натиснувши кнопку «ПОПРАВ», якщо все гаразд, то тиснете кнопку «ЗАПИШИ», якщо з якоїсь причини все ж передумали реєструватися системі, то тиснете кнопку «АНУЛЮЙ».

Після натискання кнопки «ЗАПИШИ» система записує ваші дані в базу і генерує файл анкети із штрих-кодом, щоб ви могли зберегти його на диск, роздрукувати і подати до консульства. Після друку, ви вклеюєте фото і додаєте візову анкету на отримання національної візи до пачки інших потрібних паперів.

——————————————————————

Все мы помним как в детстве нас отправляли в пионер лагеря, и оттуда мы приносили самые яркие детские воспоминания. Сделайте своим ребятишкам подарок и купите путевку в детский лагерь, где на берегу Черного моря они смогут не только отдохнуть, окрепнуть, но и взять участие в одном из образовательных факультетов, среди которых: изучение иностранных языков, инновационно-исследовательский, бизнес-технологий и множество мастер-классов по рукоделию. Сейчас отдых для детей стал еще лучше чем раньше!

Коментарі

 1. каже

  Скажіть, будь ласка, а якщо я все-таки допустив помилку, заповнюючи анкету, чи можливо її виправити в консульстві? Наприклад, де треба було зазначити дату запланованого вїзду і виїзду — я написав всього лише один день, хоча подаю на річну візу. А також у графі, де потрібно було вказати попередні національні та Шенген візи, я вказав національну румунську візу? Чи є все-таки можливість виправити?

  • СіркоСірко каже

   Всі помилки в анкеті можна виправити на місці в присутності дівчини, що приймає документи. Зазвичай, пані у віконцях самі виправляють коректором помилки і пишуть як то потрібно. Тому, якщо зробили помилку при реєстрації в е-консуляті, то візміть із собою коректор на всяк випадок, запасну вирізану фотографію та клей для паперу. Зайвим ніколи не буде, бо тоді на місці можна все коректувати.
   Одне, що не варто брати із собою в консулят — ножиці та різні колюче-ріжучі предмети.

 2. Oleg каже

  Нажаль не можливо зареєструвати візу.
  Система показує, що до 27 червня 2013 року всі дати заняті.
  Так шо велике спасибі перекупщикам і аферистам.
  Через них зриваєються поїздки у Польшу.
  Подібна ситуація і з візовими центрами.
  Спекулянти добрались і до них і тепер не в кожному місті зареєструється подача документів.
  От така у нас система як був базар так і остався.

  • СіркоСірко каже

   Пане, Oleg, про який саме базар і перекупщиків ви зараз розказуєте?
   Наскільки я знаю, зараз починаються сезонні роботи в Польщі, і зважаючи на скрутну фінансову ситуацію у нас в країні, дуже багато людей їдуть на заробітки, тому варто зарання думати про такі речі, як реєстрація в консулят. Минулого року в середині літа я теж трапив до такої ситуації, коли черга була у півтора місяці, довелося все відкладати.

   • tori каже

    А если я хочу поехать в Польшу не на работу,а как индивидуальный турист на 14 дней,мне тоже нужно заполнять такую анкету для национальной визы или мне нужно заполнять анкету для шенгенской визы? И ещё, не понятно с датой подачи документов. если я сейчас начну всё заполнять, то до 27.06.13,как пишет Oleg,и для таких как я (туристов на 14 дней) не будет свободных дат подачи документов или это только для тех,кто собирается там работать? Или цель прибытия не важна и всех документы рассматриваются в порядке очереди?

    • СіркоСірко каже

     Якщо строком до 90 днів, то Вам вам потрібно заповнювати анкету на шенген-візу. То віза типу D.
     Стосовно строків подачі, то все залежить від консульської установи (регіону). Крім того, стосовно строків подачі, Вам варто проконсультуватися в одному із візових центрів по місцю проживання. Мені здається, що на такий тип віз там інша черга йде.

  • СіркоСірко каже

   Страховка потрібна у будь-якому разі.
   Поясню чому: при отриманні дозволу на роботу від воєводи і річної візи, можна зробити страховку тільки на один тиждень, тому що працедавець при офіційному оформленні вас на роботу обовязково має платити страхові внески. Але часом так стається, що ви втрачаєте роботу, страхові внески не платяться, і стається нещасний випадок чи виникає необхідність візиту до лікаря. Що тоді? Медицина у Європі коштує великих грошей і відчутно полегшує кишеню, якщо ви не застраховані. А так, якщо недай Бог щось станеться, то страхова компанія завжди вам компенсує витрати згідно договору страхування.

   Поясню свою позицію: коли строк моєї короткотермінової страховки закінчився і я втратив роботу, сталася травма ока, коли окалина від «болгарки» трапила до ока. Тоді я був у дуже скрутному становищі і сильно шкодував, що не маю страхового полісу.

  • СіркоСірко каже

   Тільки і виключно у Консулят Республіки Польща до якого територіально відноситься Ваша місцевість.

 3. Ірина каже

  а якщо на анкеті немає дати коли прийти у консульство, то як знати коли звернутися у нього?

 4. Олег каже

  Підкажіть будь ласка в який час найкраще можна зареєструватися, тому що уже 5 день на сайті вибиває що усі дати вибрані до 30-07-2013?

  • СіркоСірко каже

   Олеже, на мою думку — без шансів. Я в такому випадку просто кожного дня, по кілька разів на день заходив і пробував зареєструватися.
   Якщо віза не робоча, то можна спробувати через візовий центр, яких відкрили повно по всій Україні, є шанс, що у них буде швидше. Але робочі візи вони не офрмляють — це тільки самостійно.
   Гаряча пора — нічого не зробиш.

   П.С. Чув, але не перевіряв, що можна спробувати зареєструватися на прийом в іншому консуляті, а не в тому, до якого територіально відноситеся, але може виникнути багато додаткових питань, а можливо і проблем. Спробуйте пошукати в якому консуляті коротша черга і зателефонуйте туди. Там чемні пані все розтолкують.
   Удачі Вам у вирішенні цієї нелегкої задачі!

 5. Христина каже

  Доброго дня. Підкажіть чи не проблема: у п. 11 при заповненні на е-консулят пише номер внутрішнього паспорту, а коли формує готову анкету, то пише в тому ж пункті ідентифікаційний код, а навпроти відповідно номер паспорту, бо я так вказала?

  • СіркоСірко каже

   Якщо після формування анкети система пропустила все, не повідомивши про помилку, то можете бути спокійні.
   Крім того, якщо ви десь помилилися у заповненні анкети (неправильна дата народження, неправильно вписана буква у транслітерації) то потім в самому консуляті, в присутності дівчат ту помилку можна виправити. Сам не одноразово так робив )

 6. владислав каже

  А якщо я живу в селі, що мені писати в пункті номер 5. напишіть зразок будьласка с.Давидківтці хмельницька область

  • СіркоСірко каже

   Владиславе, вам достатньо написати:
   Davydkivtsi, Chmelnitski obw.
   Область, район писати в цьому пункті не потрібно
   Або якщо вже хочете бути максимально точним, то пригадайте, як підписували зошит із англійської мови та писали назву села.
   Не бійтесь, якщо навіть зробите помилку, то у консуляті дівчата завжди дадуть можливість її виправити.

 7. Katarzyna каже

  Підкажіть, будь-ласка, якщо на сайті e-konsulat при спробі заповнити візову анкету видає:
  «Відсутність вільні дати до 2013-08-14″
  це означає, що шансів отримати візу на серпень немає???
  Що в такому випадку робити??? Дякую.

  • СіркоСірко каже

   Так.
   На жаль, Косулят республіки Польща, ніяким чином не регулює ситуацію, що склалася. По крайній мірі, не чув ніяких компромісних рішень.
   При тому всьому, що консульства на півдні України не завантажені так, як на заході. Отже, рішення виникає само-собою — реєструватися у вільних консульствах та пробиватися туди.
   Перевіривши дати реєстрації, отримав наступну картину:
   Одеса
   Севастополь
   Харків
   Отже, дзвоніть у Одесу, Севастополь, кажіть, що відпочиваєте у друзів та хотіли б по-між іншим заскочити і подати документи на отримання польської візи. Якщо будуть щось перечити, то попросіть аргументувати відмову із чітким посиланням на пункт правил, який про це говорить. Думаю, що мало б пройти, адже наприклад, перебуваючи у Норвегії із будь-якою європейською візою, можна подати докумети у шведське консульство в норвегії для отримання дозволу на роботу, скажімо. Ніяких зайвих питань не виникає.

 8. Тарас каже

  Підскажіть будь-ласка. (Я маю Карту Поляка.)
  1. Я закінчив Університет в Польщі але ще незабрав диплом. Хочу відкрити візу на рік щоб приїхати на вручення диплому, відвідати друзів, знайти тимчасову роботу. і т.д. Що потрібно вказати в пункті 21 ?
  2. Що вписати в пунктах 19,20,31,32 ? Немає ніякого роботодавця, і університет я вже закінив ! Ніхто мене не запрошує до Польщі, чи потрібне обовязкове запрошення при наявності Карти Поляка.
  3. Чи можу я просто видрукувати зразок Анкети і заповнити її вручну (не в такий спосіб який показаний Вами) на ній не буде зазначено дати подачі і іншої інформації(буде вона легітивною?)… Дякую ! (Я чув що власникам Карти Поляка є окрема черга (жива) у Львові) чи правда це ?

  • СіркоСірко каже

   З такими питаннями краще звертатися на телефонну лінію будь-якого із консулятів, де вам любязно дадуть вичерпну відповідь. Саме так я і робив, коли потрібно було знайти відповідь на питання, але ніде толком не міг знайти інформації. Навіть працівниці телефонної косультації були не взмозі відповісти, тому відразу переключили на пана Консула, який розклав все по поличках.
   Як заповняють анкету власники карти поляка — я не знаю, тому брехати щось не стану. Так само стосовно живої черги у Львові — мені про те невідомо.
   Що до запрошення для посядачів карти поляка — це достовірно відомо, що такого не потрібно і карта поляка дається якраз для того, щоб відбувалося культурне збагачення людей, які мають польське коріння (подорожі Польщею, відвідування музеїв).
   Також власникам карти поляка не потрібен дозвіл на роботу і можна влаштовуватися працювати не чекаючи Zezwolenia na prace від воєводи.
   І на завершення — система електронної реестрації створенна якраз для того, щоб був порядок у отриманні документів, тому ніде не чув про те, щоб останній рік хтось заповнював анкету від руки та без реєстрації в e-konsulat. Вас просто не буде у черзі.

 9. Марія каже

  Доброго дня .Подаватиму на дитину на польську візу шенген.Дозвіл від батька звучить дозволяє виїзд до Австрії та країн шенген угоди.Чи добрий такий дозвіл .Чи перероботи на інший щоб було вказано Польща і країни шенген????Дякую.

  • СіркоСірко каже

   Пані, Марія, я не юрист і не працівник консульства. Як на мене, то достатньо формулювання у дорученні: країни шенгенської угоди, — але якби я був на вашому місці, то для повного спокою змінив би формулювання на «Польща» замість «Австрія», якщо ви збираєтеся їхати саме до Польщі.
   І ще раз повторюся: Не соромтесь із такими питаннями звертатися на телефонну лінію консульства до якого маєте подавати документи, там завжди можна отримати вичерпну відповідь (звісно, якщо чітко і правильно поставити питання.)

 10. Христина каже

  Доброго дня. 31 липня 2013 подавали документи на візу (культура — маю запрошення), щоб не платити консульський збір, порекомендували принести ще 1 довідку і сказали, що реєстрація дійсна 2 тижні. От отримала довідку і 12.08 піду в консульство, відповідно маю такі питання:
  1. Чи потрібно стояти в черзі, чи просто підійти до охоронця і сказати, що була 31.07 зараз іду 2-й раз?
  2. Мама реєструвала анкету на національну візу, але буде відкривати шенген, відповідно, потрібно йти до консула. Чи до нього є черга під консульством, чи теж одразу звертатись до охорони, сказавши, що мені до консула?
  Порекомендуйте, будь-ласка, як краще зробити. Якщо, все таки, черги не уникнути, підкажіть о котрій год. варто її займати.
  Дуже дякую, за відповідь.

  • СіркоСірко каже

   З того, що я бачив у консуляті та під ним, то ті люди, які «доносять» довідки, різні там папірці (сам ходив знімати ксеро із паспорта, бо забув одного разу), то входять без черги посилаючись на те, що тільки додати папірець і всього. Охорона пускає в приміщення консуляту, але біля самих віконець стоїть ще одна черга (невеличка), яку доведеться відстояти.
   І ще, якщо на аудієнцію до пана консула, то люди без спеціального запису проходили і без черги, тільки повідомляли, що домовленно про зустріч. Скоріш за все, вони попередньо записувалися на прийом по телефону.
   Ось все, що я можу сказати, базуючись на власному досвіді і спостереженнях.
   Удачі Вам у справах, пані Христино!

 11. Христина каже

  Доброго дня, п. Сірко. Дуже дякую за Ваші якісні відповіді, сьогодні вдалось успішно здати документи :) Успіху усім.

 12. Sofiia каже

  Доброго дня! Мене цікавить чи потрібна студентам реєстрація?Бо ходять чутки що студентам вона не потрібна і можлива подача документів на візу без реєстрації..

  • СіркоСірко каже

   Із навчанням в Польщі я не мав справи, тому нічого сказати на цей рахунок не можу. Такі питання краще з’ясовувати безпосередньо по телефону в консулят, що сам і робив, коли не міг знайти відповіді в інтернеті.

 13. Sofiia каже

  а якщо попередня віза ще не закінчилась, якщо я подам документи зараз то її будуть анульовувати чи як?

  • СіркоСірко каже

   Згідно правил, не можна мати більше однієї діючої візи, тому при подачі документів на виготовлення нової візи, якщо попередня віза ще дійсна, потрібно ПОДАТИ ЗАЯВУ НА АНУЛЮВАННЯ діючої візи. Бланк заяви можете попросити прямо на місці, і заповнивши кілька рядків, подати із підготовленним пакетом документів.

   П.С. Сам два роки тому потрапив до такої ситуації, коли мені відмовили у відкритті візи. Підставою була діюча (залишалось 9 днів) попередня віза. Довелося знову записуватися на чергу, знову платити консульський збір (то було раніше) і чекати тиждень. Все тому, що я думав, ніби віза анульовується автоматично.

 14. Ірина каже

  Скажіть будь -ласка, у мене була відмова у візі (робоча річна), майже 4 місяці тому,сказали ,що ще важна попередня віза (хоча там не залишилось днів,про анулювання я також писала) тепер я маю нове запрошення гостьове, чи не буде перешкод від тієї відмови щоб отримати вже цю візу?

  • СіркоСірко каже

   В мене було аналогічно із робочою візою та незакінченною попередньою. Отримав відмову. При наступному поданні на робочу візу дівчина у віконці запиталася що сталося, відповів, що не анулював попередню візу і всіх питань. Проблем ніяких не виникало. Але раджу при собі мати той папірець, в якому вказана причина відмови, раптом слова буде замало.

 15. світлана каже

  скажіть, будь ласка, яким чином можна дістати запрошення на роботу? Дякую

  • СіркоСірко каже

   Вам потрібно знайти роботодавця, який буде зацікавлений влаштувати вас до себе на роботу. Далі він висилає вам Oswiadczenie albo Zezwolenie na prace і ви подаєте документи на отримання візи відповідно на 180 днів чи 360 днів.
   Де і як знайти такого роботадавця, то для цього варто пошукати в гуглі по запиту praca dla ukraincow, praca dla obcokrajowcow, praca fizyczna.
   Або скористатися послугами компаній-посередників, приватних осіб. Методи залежать від поставлених цілей.

 16. Вадим каже

  Дуже сподобався Ваш блог. Багато корисної і цікавої інформації. Маю таке питанння: хочу спочатку оформити робочу візу по робочому запрошенню (оформлення яких в інтернеті пропонують дуже багато фірм і осіб), потім поїхати в Польщу, а вже там шукати роботу напряму без посередників. Скажіть, будь ласка, чи по отриманій візі можна буде працювати в любому місті Польщі на любій посаді? Чи мені спочатку шукати конкретну вакансію і тільки по ній оформляти візу? Дякую!

  • СіркоСірко каже

   Доброго дня, Вадиме.
   Мені не відомо багато деталей, але якщо ви маєте гарний рівень володіння польською і достатній запас грошей, то можете шукати роботу вже на місці, в самій Польщі. Чому акцентую увагу на мові та грошах: щоб презентувати себе на співбесіді — потрібно чітко, грамотно та внятно відповідати на питання потенційного працедавця, а достатня кількість грошей дозволить спокійно шукати роботу не хапаючись за першу ліпшу (а це може затягнутися від тижня до двох місяців).

   В інакшому разі, краще шукати роботу через інтернет, це дозвояє економити гроші і покращувати володіння польською.

   Стосовно правових моментів, то Oswiadczenie albo Zezwolenie na prace виконується конкретним працедавцем для кожного конкретного іноземного працівника. Якщо працедавець розриває із вами трудові відносини, то він зобов»язаний повідомити про це у відповідні ужонди, але фактично, ніхто того не робить і майже не контролюється, хоча вже не раз чув про те, що Straz graniczna не ліниться їхати за сотні кілометрів для перевірки фірм із іноземними працівниками.

   Крім того, раджу почитати мої попередні статті про роботу в Польщі:
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part3/ — піврічна віза крок-за-кроком
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part2/ — моменти, які виникають під час пошуку роботи
   http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part1/ — початок пошуку

 17. Саша каже

  Доброго дня!

  Підкажіть будь-ласка, кого вказувати у полях про осіб які запрошують, при наявності запрошення від воєводи. Воєводу чи фрму на яку запрошують працювати?

  • СіркоСірко каже

   Добридень, Олександре
   Воєвуда не запрошує, він тільки видає рішення про видачу Зезволєня. Тому потрібно вказувати реквізити фірми, яка подала документи для вашого дозволу на працю.

 18. каже

  доброго дня. я маю отримати «карту поляка» і хочу зразу ж подати документи на візу. в пункті 21 — Мета подорожі. Ставите пташку у полі «ІНШЕ», а у полі нижче пишете praca (праця);
  31,32 — Вписуєте реквізити фірми де ви будете працювати. Коди телефонів у форматі «48″; що писати мені??? і ще що якщо я зареєструюсь на той день і не зможу приїхати подати документи на візу. чи зможу змінити дату, чи краще призначати дату заново

  • СіркоСірко каже

   Добридень, Антоне
   Якщо ви записалися до консульства для подачі документів, і не встигаєте на той день, який призначено, то ви можете приїхати іншого дня із готовими документами, на протязі 2 місяців (як мені повідомили біля консульства в м.Вінниця, працівники однієї із фірм, що допомогають в оформленні документів). Не можу ствержджувати, наскільки то відповідає дійсності, бо персонально не перевіряв. Думаю, що ви можете самостійно перевірити цю інформацію, зателефонувавши на номер телефонної лінії підтримки консульства.
   Стосовно полів працедавця, то впишіть свою поштову адресу та номер телефону, і захопіть із собою коректор, щоб в разі чого, можна було поправити прямо біля віконця. Справа в тому, що система не дозволяє залишати ті поля порожніми. Трохи недосконало, але нічого не зробиш.

 19. Алла каже

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо у закордонному паспорті прізвище Shevchuk , а в запрошенні на роботу написали Shevczuk, це буде проблемою в оформленні візи ?

  • СіркоСірко каже

   Так, пані Алло, чекайте проблем. Все має бути так само, як в паспорті. Хоча, якщо ви будете подаватися через візовий центр, то можете проконсультуватися у них, можливо пройде така помилка у транслітераіції. (Для консультації потрібно просто прийти до візового центру без запису)

 20. СіркоСірко каже

  Стосовно страхування із картою поляка — цього я не знаю.
  При консульствах та візових центрах є дуже багато страхових компаній. На всяк випадок, зробіть страхування на 7-10 днів, із коридором в місяць, то коштує біля 20-30 гривень.
  Сам поліс необхідний тільки при подачі документів на виготовлення візи.

 21. олена каже

  Що робити якщо в польській візі помилка в одній літері прізвища в закордоному паспорті LUCHKEVICH а в самій візі LYCHKEVICH

  • СіркоСірко каже

   Пані Олено, якщо вам вже видали візу, то не заморочуйтесь )
   На всяк випадок (для певності) можете передзвонити на телефонну лінію вашого консульства і запитати (підтвердити), чи не буде у вас труднощів.

 22. Катерина каже

  Доброго дня. маю ттаке питання , багато знайомих хто навчається у польші робили запрошення батькам і вони з легкісттю відкривали візи . вони висилали такі документи :запршення від дитини на імена батьків ( паспортні дані і все таке ) і підтвердження з університету , що вони є учнями цього закладу все це завірюється у нотаріуса і висилається батькам і вони без проблем отримували візу . ходила у консульство україни мені сказали що дійсно так можна але 11 травня цього рокі щось змінилося . Питання : чи отримаютьмої батьки візу з таким запрошенням , і що буде якщо їм поставлять відмову чи будуть потім якість проблеми з отримуванням віз в майбутньому ?????
  Дякую за відповідь !

  • СіркоСірко каже

   Добридень, Катю
   Щиро кажучи, я ніколи не цікавився гостьовими візами (поверхнево тільки), а тим більше, такими специфічними, як віза для батьків студентів…
   Сьогодні-завтра пошукаю щось на польських сайтах, може знайду відповідь на ваше питання )

 23. Катерина каже

  доброго дня )
  знову маю питання )
  Скільки коштує відкриття візи ?знаю , що 35 євро , але нам сьогодні сказали 35 + 20 в скасу . за що цих 20 євро ??

  • СіркоСірко каже

   35 — це консульський збір
   20 — це послуги ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ або посередника, який робить вам документи

 24. каже

  Привіт ! Я записався на подачу документів на польську робочу візу в Івано-Франківський візовий центр. По телефону оператор питав мене прізвище та ім*я, але не просив називати по буквах. Тепер мене мучать сумління чи добре він написав П.І. на латині. В разі помилки можна буде виправити, чи прийдеться знову записуватися ? Дякую !

  • СіркоСірко каже

   Привіт, Ростиславе
   Не варто перейматися, бо запис до візового центру по телефону — це формальність, щоб зберігати певний порядок.
   Вам призначили час, але навряд чи ви на свій час точно потрапите до менеджера, бо це умовний час )
   Головне — не допустіть помилок при заповненні анкети на отримання візи, бо це вже дуже серйозно…
   Удачі у вирішенні ваших візових справ!

   П.С. Якщо мій блог став корисним для вас, тоді буду вдячний за розміщення посилання на мій блог у будь-якій соціальній мережі )

    • СіркоСірко каже

     Ростиславе, вас не виженуть із центру ))))
     Будьте спокійні. Сам недавно робив документи у візому центрі )

     П.С. НЕ ПОГОДЖУЙТЕСЬ на заповнення анкети спритними хлопцями під візовим центром. Вони за те візьмуть 100 грн, а у візому центрі ви самі (за допомоги менеджерів) заповните її безкоштовно, або якщо дівчата будуть у гуморі, то вони це зроблять для вас безкоштовно. Будьте чемними )

 25. Оксана каже

  Добрий день! Я читала, що ви розказували, що якщо є діюча віза, то потрібно скасувати спочатку її, щоб оформляти нову. Поясніть будь-ласка, що означає «діюча віза»? Наприклад якщо у мене віза на 90 днів перебування з коридором 180 днів, то якщо я вже була 90 днів у Польщі, але ще термін коридору не закінчився, то така віза вважається діючою чи ні? Дуже вдячна вам за допомогу пане Сірко!

  • СіркоСірко каже

   Віза дійсна, якщо не вичерпано дні перебування (90 днів із 180).
   Якщо у вас не залишилося днів для перебування (сумарно), а коридор ще на 2-3 місяці, то віза вже вважається недійсною.
   Будьте уважні при підрахунку днів, там легко можна заплутатися.

 26. Оксана каже

  Якраз я це мала на увазі, бо спочатку думала, що коридор це термін дії візи)) Дякую вам)

  • СіркоСірко каже

   Proszę bardzo )
   Можу я попросити розмістити посилання на мій блог у соціальній мережі, якщо моя інформація стала корисною для вас?

   П.С. Ще раз нагадую, що варто уточнити стосовно процедури скасування шенген-візи у працівників консульства (чи візового центру). Не забудьте!!!

 27. Юля каже

  Раніше до веб реєстрації потрібно було вказувати номер карти поляка,де її тут вказувати?
  Підкажіть якщо не важко

  • СіркоСірко каже

   Пані Юліє
   Я ніколи не зустрічав такої графи у візовій анкеті при веб-реєстрації.
   Ймовірно, що ви реєструєте свою візову анкету, а документом, який буде підтверджувати право в»їзду на територію Польщі буде ваша карта поляка (та її копії)

 28. Юля каже

  Зареєструвалась на подання документів щодо отримання візи по карті поляка. Проблем з реєстрацією не мала, помилок не робила. Та живу в селі, де є проблеми з електрикою . і відразу після отримання номера зареєстрованого формуляру пропало світло і я його не змогла зберегти щоб роздрукувати. Пробувала реєструватись ще раз та вже писало що заявка подана. Термін подання документів завтра. По телефону консульства 2 тижні не можна додзвонитись. Боюсь що не пустять в середину бо не має штрихкоду… Чи траплялись такі випадки? І що робити?

  • СіркоСірко каже

   На email вам ніякого листа-підтвердження про реєстрацію не приходило?
   Якщо нічого не отримали, то нічого страшного — ваше прізвище вже є зареєстроване у системі. Візьміть всі необхідні документи (за виключенням анкети, звичайно), та направляйтесь до працівників консульства. Думаю, що дівчата зможуть витягнути вашу анкету із системи та роздрукувати, а ні, то чимось повинні зарадити всеодно. Я саме так і робив би.

 29. Горислава каже

  Підскажіть будь ласка, як поступити. Справа в тому, що маю прописку у Чернівецькій області, а формуляр зареєструвала у Луцькому консульстві (про всяк випадок, щоб не прогавити подачу документів, адже в Київському не було вільних дат). Тепер вільні дати з»явилися, проте я не можу анулювати попередню заяву, бо від мене вимагається код. Так от — що таке ось цей код? він мусив прийти на мейл? Мені нічого не прийшло, а на візовому формулярі лише номер заяви.

  • СіркоСірко каже

   Доброго дня
   Код приходить в разі, якщо ви реєструєтеся у ВІЗОВОМУ ЦЕНТРІ, а не у консульстві.
   Сам я реєструвався через телефонний центр візового центру у себе, то код мені повідомили телефоном. Більше він ніде не зазначався.

    • СіркоСірко каже

     Я так подумав і виникло питання: навіщо Вам відміняти реєстрацію у Луцькому консульстві, якщо ви плануєте реєструватися у своєму рідному? Реєструйтесь собі спокійно.
     Тільки поясніть мені, чи вдавалося Вам раніше отримувати візу, коли ви відноситеся до Вінницького консульства (чернівецька, вінницька, хмельницька та житомирські області відносяться до вінницького консульства), а реєструєтеся на отримання візи в київському чи луцькому консульстві?

     Скільки я не спілкувався із працівницями консульств (севастополь, харків, вінниця), то вся категорично мені заявляли, що мою анкету не приймуть до розгляду, якщо я територіально не відношуся до данного консульства.

 30. Kate каже

  доброго дня !
  в мене віза типу D яка закінчується 28 вересня 2014 року , але в цей термін мені вже портібно їхати у Польшу на навчання , що мені зробити з цією візою щоб відкрити нову на рік , анолювати чи продовжити де це робиться і як ?

  • СіркоСірко каже

   що мені зробити з цією візою щоб відкрити нову на рік , анолювати чи продовжити де це робиться і як ?

   Доброго дня, Кейт
   Тут залежить від того, яка віза, розкажіть більше про Вашу ситуацію.
   Якщо їдете на навчання, тоді Вам варто отримати документи від ВУЗу для отримання візи для навчання.

   • Kate каже

    маю запрошення на наступний навчальний рік , але моя віза закінчується тільки 28 числа , але в цей час мені потрібно вже виїзджати з країни і мати нову , що мені зробити з цією , щоб відкрити нову ?

    • СіркоСірко каже

     Готуйте пакет документів для отримання нової візи, а при подачі, заповнюєте бланк заяви про анулювання діючої візи — це саме простіше, із того, що я бачу.
     Але раджу Вам зателефувати до київського консульства з таким питанням, можливо вони мають інші процедури.

 31. oksana каже

  Доброго вечора, п. Сірко says. Знайомий знайомого зареєстрував мене на подачу документів на отримання візи «типу D» у Вінницькому представнитстві(м.Житомир) на 21.07.14. Які документи мені потрібно мати з собою? Чи треба реєструвати заяву-анкету на сайті, як у Вас? Яку суму і в який банк треба платити офіційно? Дякую.

  • СіркоСірко каже

   Доброго дня, Оксано
   Ось тут перелік документів: http://www.kijow.msz.gov.pl/uk/konsulski_ta_wizowi/wizowa_info/nacjon_perelik/
   Якщо Ви вже зареєстровані на сайті Вінницького консульства, то у вас на руках має бути роздрукований бланк із штріх-кодом на відвідування консульства, та сама анкета, яку потрібно підписати (у двох місцях в самому кінці), та вклеїти фото.

   Платити візовий збір, чи ні — це залежить, який саме тип національної візи (якщо більше, чим на 180 днів, то візовий збір не збирається). Візовий збір в цілому 35 євро

   Куди платити — вам скажуть, коли приймуть документи і вручать рахунок для оплати.

   • oksana каже

    А якщо у мене немає на руках штрих-кода (анкети), чи можу я роздрукувати сама анкету у цій же системі? чи можна її написати від руки?

 32. Галина каже

  Підкажіть будь ласка як пишеться запрошення батькам? На сайті консульства написано-що найближчим родичам можна писати про руки і не завіряти. Чи є де зразок?

  • СіркоСірко каже

   Ніколи не писав, і не бачив як то робиться.
   Думаю, що можна пошукати в тирнеті. Спробую (як буде хвилинка) пошукати сьогодні увечері в полнеті.

 33. Богдан каже

  Добрий вечір,в мене виклик на роботу в Польщу на рік,я хочу відкрити візу D з терміном перебування на 180 днів і терміном дії візи на 360 днів. 22 вересня я подаю документи,тоді планована дата вїзду до Польщі 29.09 . Підкажіть будь ласка яку дату виїзду вказати в анкеті?

  • СіркоСірко каже

   Добридень, Богдане
   До дати запланованого в’їзду додайте 360 днів, ото і буде Вам дата запланованого виїзду.
   Адже на протязі дії усього коридору, ви можете багаторазово в’їжджати-виїжджати із країни (якщо поставите відповідну пташку в анкеті), тому дата запланованого виїзду цілком реально може припасти на кінець коридору )

   • oksana каже

    Перепрошую за втручання — мені дівчина у віконці сказала виправити дату виїзду на ту дату, яка стоїть у запрошенні останьою.

 34. Тетяна каже

  Дякую вам за стільки корисної інформаціїї :) Підкажіть будьласка по моїй сітуації. Маю запрошення на роботу на рік але по термінах 10.08.14-10.12.14 (перший) і 10.01.15-10.03.15 (другий) можу я писати запланований час перебування 360 днів? і які мені писати заплановані дати в»їзду і виїзду якщо на запис в посольство тільки з 28.08.14?

 35. Іра каже

  Доброго дня!
  скажіть будь ласка,я записала в консульство на відкриття візи,чи потрібно при цьому заповняти електронну анкету?

  • СіркоСірко каже

   Доброго дня, Ірино
   Ваше питання трішки некоректне. Неможливо записати у чергу на подання документів до консульства, без заповнення електронної анкети. Власне, у цьому і полягає суть реєстрації.
   Скоріш за все, вас записали на прийом до візового центру, і в такому разі, вам не потрібно заповнювати електронну анкету. Анкету можна буде заповнити на у візовому центрі, розраховуючи на допомогу працівників установи (принаймні, у мене так було)

 36. vadim каже

  хочу дещо запитати ! якщо немає страхівки то можна зареєструватися на сайті ? невказуючи страхівку!

  • СіркоСірко каже

   Так, Вадиме, ви зможете зареєструватися на подачу документів без страхового полісу (бо він там не вимагається), але при подачі документів у консульстві чи візовому центрі, вам ОБОВ’ЯЗКОВО знадобиться страховий поліс. Майте це на увазі!

 37. oksana каже

  Хотіла запитати: у моєму запрошенні стоїть кілька дат для в»їзду в Польщу, я маю їх дотримуватись?

  • СіркоСірко каже

   Згідно нових правил, саме в цих межах ви і маєте працювати. Як мені пояснили польські працівники прикордонної служби, якщо міняються дати перебування, тоді працедавець мусить переробити Освядченнє, і вказати саме ті терміни, я котрих ви будете працювати.
   Насправді, із цим нововведенням дуже багато заморок з’явилося для нас, бо ви жорстко обмежені термінами (по три місяці у півріччі, як то часто роблять), але я бачу наступну можливість: можна в’їхати у перший термін, та відбути всі 180 днів без виїзду. У візі не вказані терміни, тільки коридор, та загальний час перебування, а саме Освядченє, в якому містить така інформація, вимагається тільки при в’їзді до Польщі. При виїзді просять надати тільки паспорт, щоб поставити штамп про вибуття.

 38. Tetiana каже

  Підкажіть, для анулювання попередньої візи обов`язково мати запрошення? У мене не прийняли документи на подачу візи від воєводи на 360 днів, бо ще маю дійсну візу до 04-11-2014, яку необхідно анулювати і як мені сказали обов`язково мати запрошення від попереднього роботодавця, а я на жаль його загубила. Записалася на прийом до консула і не знаю які наслідки можуть бути ще й до того польською зовсім не розмовляю.

  • СіркоСірко каже

   1. Щоб анулювати попередню візу, вам достатньо написати заяву на скасування, і не потрібно ніяких додаткових паперів (як то у вас вимагають). Сам мав ТОЧНІСІНЬКО ТАКУ САМУ ситуацію, і достав відмову у відкритті візи, бо попередня була не скасована. Нічо, став знову у чергу, написав заяву, і отримав воєвудську візу. Принаймні, так було у Вінницькому консульстві.
   2. Пан консуль обов»язково розмовляє російською чи українською, тому вам не варто боятися. Порозумієтеся )
   В крайньому випадку — запросять якусь дівчину, щоб тлумачила в обидва боки, вони там всі розмовляють, як мінімум трьома мовами. Не переживайте. Крім того, коли вам відкривали поточну візу, то брали копію запрошення. Ці всі папери мають зберігатися у них в архіві, най не морочать голови. Головне — будьте спокійні, правда на вашій стороні!
   Бажаю вдалого вирішення візових справ!

 39. Tetiana каже

  Підкажіть, для анулювання діючої візи обов`язково мати запрошення від попереднього роботодавця? В мене не прийняли документи на подачу візи від воєводи на 360 днів, бо у мене ще дійсна попередня до 04-11-2014, сказали щоб її анулювати потрібно запрошення, яке я на жаль загубила. Записалася на прийом до консула, які наслідки такої зустрічі можуть бути? До того ж зовсім не володію польською…

 40. Юрій каже

  Цілий тиждень намагався стати на чергу ППВА м.Київ, та все чую одну ж відповідь: вільних дат не має. А сьогодні, «на автоматі» я зайшов на сайт консульства https://secure.e-konsulat.gov.pl/Default.aspx і мені «о диво» вдалося зловити вільну дату і я зміг заповнити анкету в я кій мені призначили дату відвідування 15 вересня. Але тут є один момент. А саме, в мене ще не має запрошення на роботу (обіцяють на днях зробити і передати), то ж я для того щоб не втрачати моменту в анкеті вказав запрошуючою стороною фірму, яка вилавала мені запрошення раніше (у травні цього року), але я цим запрошенням так і не скористався. А тепер запитання: Чи зможу я в уже зареєстрованій на сайті анкеті (чи можливо вже у консульстві) виправити назву запрошуючої фірми, із тої що я вказав на ту, яка незабаром зробить і вишле мені дійсне запрошення? Дякую.

  • СіркоСірко каже

   Як написано на сайті електронного консульства — виправлення в анкеті недопустимі. Фактично, на місці, біля віконця, дівчата допомогають вам виправляти неточності.
   Виправити на сайті консульства ви вже нічого не зможете, але роздрукувавши анкету та взявши із собою якісний коректор, та ручку, ви завжди можете спробувати виправити неточності.
   Взагалі, я б радив із таким питанням звернутися до консультантів консульства на телефонній лінії. Вони вже точно знають, що та до чого )

 41. Анна каже

  Добрый вечер. Первым делом хочу поблагодарить вас за этот сайт, за 30 мин узнала информации больше, чем за месяц в других сетях.
  У меня такая ситуация: мне чудом удалось поймать дату на ekonsulat на 10.09.2014.. Зарегестрировалась в системе, но мне до сих пор не пришло подтверждение о времени, когда мне нужно быть в Консульстве. Скажите пожал. Можно ли гдето проверить свою регистрацию на ekonsulat? Или моя регистрация уже есть в списке?! И еще вопрос, я когда заполняла анкету, то мой iPad не правельно сам исправил в некоторых словах буквы автоматичесски. Можно в консульстве это все исправить? Буду очень благодарна за ответ

  • СіркоСірко каже

   Доброго вечора, Анно
   По закінченню реєстрації, ви мали б отримати PDF документ для друку, то власне буде анкета, та листок із штрих-кодом, де вказано дату та час подачі документів. Із власного досвіду знаю, що цей час не витримується майже ніколи, і являється приблизним (для порядку).
   Як пояснили вже мені хлопці, що займаються страхуванням, да допомогають заповнювати документи: реєстрація дійсна на протязі місяці від дня призначення. Тобто, якщо ви не потрапили на свій день, то можете прийти на протязі місяця (сам не перевіряв, але джерело надійне)
   Якщо у вас не вдалося зареєструватися, чи стався якийсь збій (а таке буває… навіть світло зникало в останній момент), то потрібно реєструватися знову, поки не отримаєте документ для друку. Перевірити рєстрацію в є консулят можливості нема.
   Стосовно помилок: беріть із собою коректор та кулькову ручку чорного кольору. Там поправите — це можна.

   • Анна каже

    Дело в том, что я забыла распечатать эту анкету, очень спешила ее заполнить, пока зарегестрировалась, то с головы вылетело ее сохранить.. Но я распечатала новую и заполнила ее правельно без ошибок, повезу ее в консульство.
    По поводу регистрации, то я когда все заполнила на ekonsulat,там на польском было написано, что вы успешно внесены в систему и зарегестрированы.
    Еще вопрос, если я утром приеду к консульству , то у охранника можно же будет спросить на какое мне время примерно назначено?!
    И если я все правельно поняла, ехать нужно по адресу Богдана Хмельницкого 60?да?

    • СіркоСірко каже

     1. Що до успішної реєстрації в системі та анкети: краще за все — зателефонувати на телефонну лінію підтримки цього ж консульства. Такі лінії працюють у робочі дні із 9.00 до 16.00
     Поясните свою ситуацію, і дівчата вам скажуть як бути, бо сам я до таких ситуацій не потрапляв, а більше ніхто не ділився досвідом.
     2. Стосовно адреси консульської установи, то я не можу сказати куди вам звертатися, бо мені невідомо, із якого ви міста, пана Анно. Але можу порадити, де глянути. При виборі консульської установи, система вказує й адрес. Ось:
     консульство республіки польща, віза в польщу, робота в польщі

 42. каже

  Доброго дня! Цікавить таке запитання:…була подача документів на національну (робочу візу)…прийшла відмова у відмові відмічений 9 пункт тобто: » Ви не обгрунтували мету і умови запланованого перебування» Підкажіть,що це означає?
  P.S… всі документи заповнені вірно, запрошення справжнє!

  • СіркоСірко каже

   Доброго дня, Юріє
   Ви зробили помилку, що відразу на місці не запиталися про детальні причини відмови. Видно все ж таки помилку було допущено у заповненні документів. Якщо хочете, і маєте можливість — покажіть свою анкету та бланк відмови (замалювавши тільки особисті данні). Поміркуємо разом.

     • СіркоСірко каже

      Щиро кажучи, не доводилося мати справи із підробними запрошеннями, так само, як і з відмовами у відкритті візи (крім одного разу, коли не скасував діючу).
      Скан бланку відмови залийте до себе у контакт, а сюди киньте посилання. Так само, залиште NIP фірми, куди ви мали їхати на роботу.
      Ось є стаття про те, як перевірити польську фірму: http://putnik.biz/kak-proverit-firmu-v-polshe/

  • Богдан каже

   В період липень-вересень в ГК Польщі у Львові спостерігалися масові відмови в видачі віз по робочих запрошеннях на 180 днів (oświadczeniach) та запрошеннях на відвідини.Ймовірно пов’язано перевищенням ліміту виданих віз консульством (ажіотаж в отриманні віз і виїзді за кордон через політситуацію в країні був неабиякий).Численні апеляції на відмови в видачі візи результату не приносили.Повторна подача на візу з другим оригіналом запрошення на початку вересня вирішувала проблему :-).

 43. каже

  Доброго дня! Маю наступні запитання:
  1) у мене наявна дійсна віза типу С до 12.11.2014, а нещодавно я отримала карту поляка. Потрібно скасовувати візу , чи можна одразу готувати документи на нову візу?
  2) бачила тут люди писали про те, що необхідно вказувати в візовій анкеті особу яка запрошує.також були питання стосовно страхівки. Власники карти будь ласка поділіться досвідом вдалого вирішення цих питань.
  Зарання вдячна.

  • СіркоСірко каже

   1. Стосовно скасування візи:
   віза типу С є шенген візою, і при відкритті візи типу D (національна віза), як мені пояснювали працівниці консульства, скасовувати її не потрібно. Але раджу при подачі документів перепитати зайвий раз у пані, що прийматиме документи. Перестрахуватися не буде зайвим.
   Заява на скасування подається разом із документами на нову візу. Бланк заяви надають в консульстві.
   2. По питанню приймаючої сторони в анкеті, якщо ви отримуєте візу по карті поляка я вам нічого не підкажу, бо не маю такої інформації.
   Як будете володіти інформацією по цьому питанню — поділіться тут із нами будь ласка. То буде корисно для всіх.
   Зарання дякую )

  • Богдан каже

   В якості приймаючої сторони в анкеті на візу по КП вписуєте поштову адресу родича, знайомого, не знайомого ) поляка, або ж свою власну прописку в Польщі , якщо така у Вас є.
   Медичне страхування в даному випадку не потрібне.

 44. Владислав каже

  Підскажіть будь-ласка! Мені 17 років і я їду на навчання в Польщу, мені потрібно робити дозвіл батьків на виїзд за кордон?

  • СіркоСірко каже

   Якщо дитина від’їздить за кордон самостійно, необхідно оформити лише проїзний документ дитини. Порядок його отримання передбачений Законом України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».
   ( http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3857-12/parao25#o25).
   Оформлення паспорта/проїзного документа здійснюється на підставі заяви батьків (законних представників батьків чи дітей), а у разі, коли батьки не перебувають у шлюбі між собою, – того з них, з ким проживає дитина, справжність підпису яких засвідчується нотаріально. За наявності заперечень одного з батьків документ може бути оформлено на підставі рішення суду. Для дітей віком від 14 до 18 років у заяві зазначається відсутність обставин, що обмежують згідно із законодавством право їх виїзду за кордон. Такий проїзний документ на дитину оформляється на термін три роки або до досягнення нею 18-річного віку.

 45. Галя каже

  Доброго дня. Заповнила анкету, натискаю функцію «ЗАПИСАТИ» викидає «не вірнийID» що це за помилка?

  • СіркоСірко каже

   Доброго дня, Галино
   Коли видає будь-яку помилку при заповненні анкети, то це поле позначається червоною рамкою. Дивіться уважно у анкеті чи нема червоних прямокутників довкола введеної вами інформації.
   Є ще підозра, що може ваш браузер неправильно записує файли cookei, і якщо вся введена інформація є правильною, а помилка всеодно виникає, то раджу скористатися іншим браузером (колись у мене самого було подібне), наприклад — Google chrome чи Firefox.

 46. каже

  Доброго дня!
  Шановний Сірко, Велике дякую за детальну інформацію в такому болючому питанні ,як Шенген Віза ! Особисто моє питання на фонв внших досить «скромне» — на даний момент в мене Київська прописка і вже 5-7 днів намагаюсь зарежструватись за телефонами до Call Centre та електронного консульства.
  На жаль все даремно ((( Зателефонувала декільком «посередникам»,але я принципово не буду платити 500 грн.за 1 особу ,за реєстрацію! Можливо Ви знаєте якісь інші методи ,т.з.хитрощі?) Можливо є «щасливі хвилини» в які мені пощастить? Буду вдячна любій іфнормації. Наперед дякую Вам і усім хто мав досвід у цьому питанні.
  P.S.уже не вистачає терпіння і ЧАСУ телефонувати кожні пів години….

 47. Мирослава каже

  Доброго дня!
  В мене і мого сина є Карта Поляка. Хочемо відкрити національні візи по КП і написати прохання на ім’я консула на відкриття візи своєму чоловікові, батькові . Чи потрібно усім членам сім’ї реєструватися в системі e-konsulat . Якщо так, то як реєструватися чоловікові, щоб він ішов в один день з нами, адже там(e-konsulat) окрема черга для власників Карти Поляка?
  Дякую !

  • СіркоСірко каже

   Добридень, пані Мирославо
   Особисто мені не доводилося зустрічати інформації що до вашої ситуації, але ось один відвідувач мого блогу — пан Олег, він ось щойно відкрив візу для своєї дружини. Зараз запитаємо його, сподіваюся він поділиться своїм практичним досвідом )

  • Oleh каже

   Доброго дня! Щоб відкрити чоловікові візу потрібно щоб у вас вже була відкрита віза. Чоловік буде так само подавати документи як і ви(на основі вашої КП), в тій ж черзі, тільки вже в консульстві заповните podanie і перед тим потрібно буде оформити страховку. А от чи батькові ви зможете через свою КП відкрити візу я не знаю. Правда бачив випадок коли жінка хотіла відкрити собі візу через КП доньки, то їй відмовили. Сказали, якщо дочка має КП, то чому вона собі не відкриє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>