Національна віза. Зразок заповнення візової анкети.

Розглянемо зразок заповнення візової анкети (із картинками) для отримання Національної візи типу D (у данному прикладі 360/360) для працівника в будівельну фірму, хоча та сама анкета використовується і для шенген віз. Відразу обумовлю, що це лише приклад, тому всі данні вам буде потрібно вводити відповідно до своєї ситуації. Отже, щоб пройти електронну реєстрацію, вам потрібно зайти на сайт електронного консуляту: https://secure.e-konsulat.gov.pl/ Перед вами з’явиться наступна сторінка, де у запропонованих полях вибираєте країну (Україна) та консульство до якого відноситья ваша місцевість (Київ, Вінниця, Харків і т.д.)

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Після вибору країни та потрібного консульства, перед вами з’являється сторінка із контактною інформацією консульства. У лівій колонці із назвою Menu натискаєте Національна віза — Зареєструвати формуляр.

У наступному вікні потрібно буде увести код зображений на сторінці, щоб підтвердити, що ви не  хакерська програма, а жива людина, якій потрібно потрапити до консульства, щоб подати документи на отримання візи скажімо.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Далі вам пропонують вибрати дату відвідування консульства. Із випадаючого списка ви вибираєте ту,  яка пасує вам. Зазвичай від дня реєстрації до того моменту, як ви зможете потрапити до консульства проходить два-три тижні.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Вікно, яке з’являється на моніторі — це власне сама анкета. Читайте уважно що є написано в анкеті і коментарях. Так строки анкети 1, 2, 3, 5, 13, 15, 16, 31, 34 потрібно заповнювати тільки латинськими символами.

1 — вписуєте ваше прізвище (латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
2 — якщо ваше прізвище не відрізняється від того, яке було при народженні, вписуєте те ж саме; жінки вписують дівоче прізвище, якщо після шлюбу змінили його на прізвище чоловіка (латинськими символами);
3 — Ваше ім’я або імена(латинськими символами, так як вказано у закордонному паспорті);
4 — Дата народження. Будьте уважні у написанні формату дати: рік-місяць-день (і не інакше);
5 — Місце народження. Село, місто — тільки назва без вказання району, області (латинськими символами);
6 — Із випадаючого списка вибираєте країну народження;
7 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являєтеся в день заповнення анкети;
8 — Із випадаючого списка вибираєте назву країни, громадянином якої являлися при народженні;
9 — Вкажіть вашу стать;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
9 — (це не описка) Вкажіть ваш цивільний стан на день заповнення анкети;
поле «опікун» — якщо на момент заповнення анкети ви не маєте опікуна, то ставите пташку «не стосується»
5 — (так написано в анкеті) Вказуєте серію та номер українського паспорта;
12 — вказуєте тип проїзного документу «Закордонний паспорт»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
13 — номер та серія закордонного паспорту;
14 — Дата видачі закордонного паспорту(рік-місяць-день)
15 — Дата до якої дійсний ваш закордонний паспорт (рік-місяць-день)
16 — Код органу, який видав ваш закордонний паспорт (вказаний в паспорті над вашим підписом);
17 — Ваша поштова адреса та імейл (поштова — кирилицею, імейл — латинецею);
18 — Країна постійного проживання. Якщо постійно проживаєте в Україні, то ставите пташку в полі «НІ»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

19 — Вазуєте вашу професію на даний момент. Вибираєте ту, яка є найближчою до вашого роду діяльності;
20 — Тут я вказував всі реквізити мого польського працедавця, бо в момент заповнення візової анкети я не навчався і не працював ніде в Україні. Взагалі можна було спробувати проігнорувати цей пункт, але якщо не буде заповнено, то ви не зможете зареєструвати свою анкету.

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

21 — Мета подорожі. Ставите пташку у полі «ІНШЕ», а у полі нижче пишете praca (праця);
22- ——————————————————————————-;
23 — Країна першого в’їзду — ПОЛЬЩА;
24 — Кількість в’їздів. Раджу ставити «багаторазовий», бо ніколи не знаєш скільки раз доведеться перетинати Польсько-Український кордон;
25 — Термін перебування. Якщо віза на 1 рік, то вписуєте 360, якщо на пів-року, то вписуєте 180

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

26 — Отримані вами шенген чи національні візи за попередні 3 роки. Якщо не мали, то ставите пташку «НІ», інакше вписуєте у форматі рік-місяць-день;
27 — Якщо відбитків у вас не брали при виготовленні візи, то ставите пташку «НІ»;
28 — ———————————————————————————;
29 — Дата запланованого в’їзду в Польщу. Тут до призначеної дати подачі анкети в консуляті(ви вибирали на сампочатку) додаєте сім днів і маєте дату, коли найшвидше можете перетнути кордон;
30 — Дата запланованого виїзду — до дати запланованого в’їзду в Польщу додаєте пів-року чи рік (180 або 360 днів);

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

31,32 — Вписуєте реквізити фірми де ви будете працювати. Коди телефонів у форматі «48»;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

33 — Витрати на подорож. Вказуєте «готівка» та «кредитна карта». Також вказуєте строк придатності вашого медичного страхування. У випадку піврічної візи термін страхування 180 днів із коридором 360 днів, у разі річної візи термін страхування потрібен тільки у 7-10 днів із коридором 30 днів, бо далі страхування вам забезпечує працедавець;

34 — Частіше всього — не стосується;

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген
Далі ставите три пташки де ви засвідчуєте, що ви розумієте, що грошей вам повертати не стануть якщо рішення буде негативним, що знаєте про страхування і те, що ви усвідомлюєте всю тяжкість кари за подачу неправдивої інформації; Ще раз швидко перечитуєте написане на предмет відповідності документам, відсутність описок та тиснете кнопку «ДАЛІ»

як заповнити візову анкету, візова анкета польща, візова анкета шенген

Перед вами з’явиться ваша візова анкета у вигляді, якою вона піди на друк. В кінці анкети у вас буде три кнопки: ПОПРАВ, ЗАПИШИ, АНУЛЮЙ. 

Якщо ви все ж таки допустили помилку, то у вас є можливість виправити її, натиснувши кнопку «ПОПРАВ», якщо все гаразд, то тиснете кнопку «ЗАПИШИ», якщо з якоїсь причини все ж передумали реєструватися системі, то тиснете кнопку «АНУЛЮЙ».

Після натискання кнопки «ЗАПИШИ» система записує ваші дані в базу і генерує файл анкети із штрих-кодом, щоб ви могли зберегти його на диск, роздрукувати і подати до консульства. Після друку, ви вклеюєте фото і додаєте візову анкету на отримання національної візи до пачки інших потрібних паперів.

——————————————————————

Все мы помним как в детстве нас отправляли в пионер лагеря, и оттуда мы приносили самые яркие детские воспоминания. Сделайте своим ребятишкам подарок и купите путевку в детский лагерь, где на берегу Черного моря они смогут не только отдохнуть, окрепнуть, но и взять участие в одном из образовательных факультетов, среди которых: изучение иностранных языков, инновационно-исследовательский, бизнес-технологий и множество мастер-классов по рукоделию. Сейчас отдых для детей стал еще лучше чем раньше!

336 thoughts on “Національна віза. Зразок заповнення візової анкети.

  • 05.09.2015 at 11:06 дп
    Permalink

    Доброго дня)Зареєструвала формуляр на візу, і забула на яку саме дату….пам*ятаю,що було дві вільних і тепер не знаю котру з них я обрала(Чи не знаєте як це можна перевірити?

    Reply
  • 03.09.2015 at 11:57 пп
    Permalink

    Добрий вечір!Зареєструвала формуляр на e-konsulat, на екрані висвітило :Дякуємо за внесення формуляра! Отримане число 2750хххххх , і роздрукуй…коли натиснула роздрукуй все зависло і роздрукувати так і не вдалося. Пробувала зареєструватись знову,написало що на вказані дані не можна реєструват більше одного формуляра…..тобто дані збережені.Скажіть будь-ласка чи можна як можна роздрукувати анкету і чи є можливість прослідкувати її за номером?Дякую

    Reply
    • 04.09.2015 at 9:03 пп
      Permalink

      Доброго вечора, Анастасіє
      Якщо у вас залишився номер, тоді телефонуйте до консульства і питайте, чи можна за тим номером потрапити на подачу документів у призначений час, а анкету заповнити від руки, чи скориставшись посиланням ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ (яку часто плутають із ЗАРЕЄСТРУВАТИ АНКЕТУ)

      Reply
  • 29.08.2015 at 8:03 пп
    Permalink

    Добрый день! Подскажите пож, если на сайте регистрации Харьковского e-konsulata при попытке зарегистрировать анкету выскакивает строка Отсутствие свободных дат до 2015-09-09, ну меня это устраивает напр я хочу зарегистрироваться на подачу докум на 10.09.2015, но как это сделать, если эта строчка неактивна, или после заполнения визовой анкеты система меня автоматически зарегистрирует после 09.09 Спасибо

    Reply
    • 30.08.2015 at 2:51 пп
      Permalink

      Доброго дня, Анжеліко
      Справа у тому, що віконечко вибору дат для реєстрації стане активним не раніше 2 вересня (із спостережень). «Закриється» воно досить швидко, оскільки дуже багато бажаючих для реєстрації.
      У вас є два варіанти: постійно «ловити» дати на сайті консульства, або ж записатися на чергу до візового центру VFS Global. У візовому центрі дати будуть якраз на ваші умови.

      Reply
    • 27.08.2015 at 9:10 пп
      Permalink

      Доброго вечора, Євгеніє
      «Помогали» реєструють переважно до візових центрів (сайт — polandvisa.com), у такому випадку вам жодних анкет заповнювати не потрібно, бо це за вас у візовому центрі зроблять дівчата, що прийматимуть документи.
      Якщо ви хочете потрапити до консульства РП (сайт- secure.e-konsulat.com), то потрібно заповнювати та реєструвати анкету (як описано в статті)

      Перша різниця полягає у тому, що візові центри беруть за свої послуги біля 19 євро, а якщо подаватимете документи до консульства, то все буде безкоштовно.
      Друга різниця — до візового центру зареєструватися легше, чим до консульства. Бізнес і нічого особистого )

      Reply
  • 09.08.2015 at 6:59 пп
    Permalink

    Доброго дня!
    Підкажіть будь ласка: якщо я заповнюю анкету на роботу в Польщі по огородництву, але на даний момент я ще буду офіційно влаштована тут в Україні, чи це не стане перешкодую для отримання візи? Чи потрібно бути безробітним щоб отримати право працювати там?

    Reply
    • 09.08.2015 at 10:18 пп
      Permalink

      Доброго вечора
      Мати гарантовану роботу потрібно тільки у випадку короткострокових віз (туристичні, гостьові, бізнес), якщо ви їдете на роботу до Польщі, то в п.19 ставите — безробітний, тоді пункт 20 буде неактивним

      Reply
      • 10.08.2015 at 12:28 дп
        Permalink

        Дякую за допомогу!

        Reply
  • 01.08.2015 at 7:34 пп
    Permalink

    Доброго дня маю до вас ще одне запитання,я коли подавав на візу, і в мене в анкеті в 20 пункті, там де адреса навчального закладу, замість неї була написана домашня адреса! анкету прийняли, здавав у консульстві. Скажіть будь ласка чи можуть не відкрити візу через 20 пункт оцей в анкеті, адже дівчина яка приймала документи можливо не побачила, чи це не є важливим і візу відкриють???? Буду вдячний за інформацію!!

    Reply
    • 02.08.2015 at 5:11 пп
      Permalink

      Доброго дня, Руслане
      Можете не перейматися, бо п.20 не грає ніякої ролі, якщо ви зібралися отримувати візу для роботи. Сам не раз там писав адресу свого польського працедавця, і завжди проходило.
      В майбутньому, як будете заповнювати анкету для візи на роботу в Польщі, в п.19 вибирайте БЕЗРОБІТНИЙ, тоді п.20 буде неактивним.

      Reply
  • 22.07.2015 at 12:17 дп
    Permalink

    Доброго вечора! Візу отримали все нормально.Дітям відкрили на 40 днів, а нам на 90днів. Тепер думаю, що навсяк випадок треба взяти запрошення з виправленою помилкою(пересилають по факсі з Польші), якшо будуть питати на границі то мати два одне з помилкою, друге правильне. Чекаючи під візовим центром то чула багато, що через помилку в запрошенні майже завжди відмова.Нам просто повезло. Чесно кажучи конверт боялась відкривати. Всім бажаю гарногою настрою та удачі!

    Reply
    • 22.07.2015 at 9:58 пп
      Permalink

      Дякую за інформацію, Юліє
      Радий, що вам відкрили візи, і ваші переживання були марними )
      Бажаю вам гарної подорожі! )

      Reply
  • 20.07.2015 at 11:02 пп
    Permalink

    Хочу дадати що в візовому центрі працівниця сказала шо треба виправити дати тільки для дітей. Також сказала шо дітям просто відкриють на місяць часу. Дуже переживаю!

    Reply
    • 21.07.2015 at 9:36 дп
      Permalink

      Доброго дня, Юліє
      У вас дуже цікава ситуація, навіть не візьмуся її прогнозувати.
      Раджу дочекатися рішення пана консула, і тоді вже приймати міри.
      Але якщо ви не знаходите місця від хвилювання, то ліпше зателефонуйте до консульства, вас там повинні проконсультувати «від» і «до»

      Reply
  • 20.07.2015 at 10:30 пп
    Permalink

    Доброго вечора! Хотіла б проконсультуватись. Ми сім»я четверо чоловік — двоє дітей ,двоє дорослих. Мали вже польський шенген. Вирішили знову відкрити. Так як мій чоловік є підприємець то відкриваємо бізнес візу. Та проблема в тому , що при здачі документів працівниця візового центру помітила помилку : одна літера в прізвищі сина неправильна(ми цього не побачили). Та документи прийняла. І ще один необдуманий момент доручення про віїзд за кордон на дітей чоловік зробив на місяць , а візу ми відкриваємо на рік(він вирішив , шо так як в нас є докази що місце в школі за дітьми залишається то так і зробив до 31,08,2015р .).Чи вплине це на відкриття візи? Дуже вдячна Вам за відповідь!!!

    Reply
  • 19.07.2015 at 11:43 дп
    Permalink

    Дуже дякую Вам за вичерпні відповіді!

    Reply
  • 16.07.2015 at 11:51 пп
    Permalink

    Дякую Вам за таку оперативну відповідь! Але маю ще 3 запитання ;)
    1. Маю зареєструвати 3 осіб (в т. ч. себе) по Карті Поляка. Чи це реально; якщо так то в який спосіб (не знаю чи вкладуся в годину на анкету: таке інфо на офсайті)?
    2. З якої години починається реєстрація в e-consulat?
    3. Який документ дає більше прав: Карта Поляка чи Карта побиту, тобто чи варто робити Карту побиту маючи Карту Поляка?

    Reply
    • 19.07.2015 at 8:12 дп
      Permalink

      1. На початках, заповнення анкети в мене займало біля години. Згодом, не більше пів-години.
      Зараз, після кількох років поїздок до Польщі, в середньому одна анкета займає у мене біля 15-16 хвилин із перевіркою даних.
      2. Реєстрація в e-konsulat цілодобава, але наявність вільних дат часто відсутня, а якщо й з’являється на короткий час, то майже ніхто не знає коли.
      3. Карта поляка видається на 10 років, і засвідчує вашу приналежність до польського народу. Сама карта поляка не дозволяє вам вільно перетинати кордон із Польщею, тому потрібно отримувати візу. Віза дозволяє побут і право праці в Польщі.
      Маючи візу та перебуваючи в Польщі, можна подавати документи на карту побиту, яка дозволяє побут і працю на території Польщі строком до 3 років.
      Отже, маючи карту поляка, на її основі потім можна отримати карту побиту для полегшення собі життя. Потім з часом можна клопотатися і про отримання громадянства Польщі.

      Reply
  • 15.07.2015 at 11:25 пп
    Permalink

    Доброго вечора! Чи можна заповнити анкету, а, наприклад, в інший день її зареєструвати?

    Reply
    • 16.07.2015 at 7:54 дп
      Permalink

      Доброго ранку, Андрію
      Можна сьогодні заповнити, а зареєструвати пізніше.
      Посилання на ЗАПОВНЕНЯ анкети та її РЕЄСТРАЦІЮ не пов’язані між собою. Пункт меню ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ призначений для тих, хто їде на навчання і не потребує реєстрації на чергу в консульстві.
      Отже, реєстрація анкети вимагатиме від вас повного внесення даних, як описано в даній статті. Тобто, ви її повинні заповнити, при чому, це краще зробити протягом 30 хвилин, не пізніше, бо доведеться починати заново.

      Reply
  • 10.07.2015 at 9:23 пп
    Permalink

    скажіть будь-ласка мені в анкеті місце народження Тургайська написали так -Turhayska ,МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО НАПИСАНО.ЧИ МОЖЕ ЦЕ БУТИ ПРИЧИНОЮ ДЛЯ ВІДМОВИ чи може переробити анкету чи може на місці там щоб виправили

    Reply
    • 11.07.2015 at 9:25 дп
      Permalink

      Виправити можна на місці при подачі документів, але такі речі не впливають на рішення, бо я сам експерементував коли на польський лад писав латиницею місце свого народження. Не переймайтесь.
      Крім того, якщо ви будете подавати документи у візовому центрі, тоді всі дані будуть перенабиратися в електронному вигляді працівниками установи. Там акцентуєте увагу на тому, що то може бути помилкою.

      Reply
  • 10.07.2015 at 2:25 пп
    Permalink

    Доброго дня. У мене відмова у нац. візі по воєвудському запрошенню за пунктами 8 і 9., в запрошенні опечатка у назві вулиці фірми ( має бути kalinowszczyzna a написано kalinowszczyczna ) я думаю саме через це і відмова. Чи варто подавати на апеляцію і як переконати консула що це опечатка якщо запрошення ще не перероблене? і за який термін мають переробити запрошення?

    Reply
    • 11.07.2015 at 9:35 дп
      Permalink

      Доброго дня, Тоня
      Маю сумнів, що тільки невеличка опечатка в назві вулиці стала причиною відмови ще й по дозволу на працю.
      Найперше, що я зробив би на вашому місці — це пішов би на консультацію до консульства, яке прийнало рішення у відмові. Там дівчина у віконці для консультацій може і має дати роз’яснення що до причин відмови, бо самі пункти ні про що не говорять. Лише після цього варто починати приймати якісь рішення.

      П.С. Спеціально для вас знайшов та підготував статтю про відмови у наданні шенген віз(також і національних): http://sirko.org.ua/prichini-vidmovi-u-vydachi-shengen-vizy/

      Reply
  • 06.07.2015 at 4:13 пп
    Permalink

    Добрий день!
    Я вийшла заміж за громадянина Республіки Польща. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно ставати в загальну чергу за отриманням візи чи є якісь інші варіанти для таких випадків. Дякую.

    Reply
    • 06.07.2015 at 6:04 пп
      Permalink

      Доброго дня, Лена
      Я такою інформацією не володію
      Думаю, що найкращим рішенням буде — зателефонувати до вашого консультва та задати це саме питання.

      Reply
  • 04.07.2015 at 3:13 пп
    Permalink

    Скажіть будь ласка, я вже маю реєстрацію в консульстві у Львові, але не змогла прийти на вказану дату. Чи можно звернутися в консульство по цій реєстраціі пізніше?

    Reply
    • 04.07.2015 at 11:02 пп
      Permalink

      Особисто не перевіряв, але маю інформаціію із достовірного джерела, що якщо ви проґавили свою дату в КОНСУЛЬТВІ, то маєте можливість прийти й пізніше із всіма тими ж самими документами.

      Reply
  • 29.06.2015 at 5:40 пп
    Permalink

    Підкажіть будь ласка чи існує хоча б приблизний зразок апеляції на відмові у візі до консульства Польщі? Чи можна її оформити прямо у консульстві?

    Reply
    • 29.06.2015 at 10:46 пп
      Permalink

      Ось знайшов досить пізнавальну статтю,
      Як правило, посольства країн Шенгенської угоди при відмові в візі, в листі про відмову вказують загальну причину, по якій відмовлено Заявнику у в’їзді до тієї чи іншої країни Шенгенської угоди. Оскарження (апеляцію) Ви маєте право подати у встановлені терміни не тільки в посольство, але й у відповідний адміністративний суд країни-учасниці Шенгенської угоди. Посольство зобов’язане надати Заявникові письмове повідомлення про можливість оскарження негативного рішення.
      При отриманні відмови в візі, у консульському відділі відповідного посольства завжди безпосередньо питайте про можливість оскарження рішення посольства (подачі апеляції), і якщо можливість оскарження є — вимагайте листа про відмову! ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Не секрет, що будь-яке іноземне дипломатичне представництво розцінює будь-якого Заявника як потенційного іммігранта. Заявникові необхідно, як мінімум, довести зворотнє. В світлі цього, посольства країн Шенгенської угоди не є виключенням і тому, достатньо часто, відмовляють в візі побічно… Тобто Заявнику не віддають паспорт з відмовою, а просять Заявника надати відповідне письмове пояснення з приводу наміченого візиту. В цьому випадку, консульський офіцер не пояснює Заявникові, що конкретно він хоче, щоб Заявник пояснив в цьому письмовому «поясненні», і тут можна однозначно говорити про те, що консульський офіцер щось запідозрив під час інтерв’ю і не маючи достатніх підстав для відмови в візі, хоче отримати від Заявника особисто написане і підписане письмове підтвердження будь-яких фактів, які б підтвердили його припущення.
      Невірно представлена Заявником та невірно розтлумачена консульським офіцером інформація в цьому «поясненні», — повністю виключить, у разі відмови в візі, подальшу за відмовою апеляцію. Часто посольство відмовляє в візі внаслідок наявності інформації про Заявника в Шенгенській Інформаційній Системі (Schengen Information System). Але не завжди таке твердження посольства є вірним… У багатьох випадках посольство помилялося в таких твердженнях внаслідок використання паспортів Заявників третіми особами, що в минулому (і в теперішній час) є цілком реально.
      Подача апеляції — справа серйозна… Апеляція — не лист вільного змісту, а офіційний юридичний документ, який є основою можливого подальшого судового розгляду в Суді. Апеляція повинна бути складена і подана в певній формі з відповідними документами, які доводять Вашу правоту, згідно вимог дипломатичного представництва тієї чи іншої країни Шенгенської угоди та відповідно до норм імміграційного законодавства відповідної країни-учасниці Шенгенської угоди.
      Складену юристом і перекладену на відповідну мову апеляцію, необхідно підписати особисто Заявнику. В апеляції Заявникові необхідно обгрунтувати, чому рішення офіцера посольства є невірним.
      У цьому контексті нам складно давати категоричні поради, багато чого залежить від кожного конкретного випадку, проте певні закономірності існують. Як приклад, фрази ніби «я сказав, а він не почув…», «по його очах відразу було видно — візу мені не дадуть…», або «я був не правий, вибачте мені будь ласка… таке більше не повториться…» і т.п., не внесуть вагомого внеску до заперечувань цього процесу для отримання позитивного результату. Єдине в чому ці слова переконають співробітника посольства (або Суд) — це склочність Вашого характеру, або Ваше небажання прямо та правдиво аргументувати Ваші доводи щодо помилкової думки консульського офіцера, який прийняв рішення про відмову Вам в візі.
      Подаючи апеляцію, апелянтові необхідно грунтуватися на фактах, а не емоціях, висловлюйте свої думки максимально стисло і чітко. У жодному випадку не пишіть про те, чого не було, і не прагніть перекрутити доведені факти. Головна зброя юриста, який складає апеляцію — логіка, і відсутність логіки в діях консульського офіцера! Кожне твердження в апеляції повинне мати вагоме обгрунтування і має підтверджуватися незаперечними доказами і фактами!
      Після отримання апеляційного пакету, консульський офіцер проводить повторний розгляд заяви з урахуванням Ваших висловів і — (це важливо!) — нових документів та фактів, що підтверджуватимуть Вашу правоту. В більшості випадків, якщо апеляція містить в собі незаперечні підтверджені факти Вашої правоти, консульський офіцер посольства може змінити своє рішення і задовольнити Вашу заявку на отримання візи.
      В крайньому випадку Вам може бути надана можливість подання нового пакету документів в посольство, за цією ж категорією візи, для розгляду Вашої справи «з чистого листа», що дасть Вам можливість ретельніше підготувати новий пакет документів, підготуватися до інтерв’ю і т.д.
      За рідкісним виключенням, консульський офіцер може не змінити свого рішення у Вашій справі, в цьому випадку, Ви маєте право подальшої апеляції. Консульський офіцер зобов’язаний Вам надати письмову мотивовану відповідь на Вашу апеляцію, в якій ще детальніше повідомить Вас, чому він відмовляє Вам у в’їзді до відповідної країни. В цьому випадку виникне необхідність подачі апеляції на рішення консульського офіцера про відмову в візі до вищої інстанції — Адміністративний суд країни.
      Представляти в суді відповідної країни-учасниці Шенгенської угоди Ваші інтереси повинен адвокат тієї країни, в суд якої буде подаватися апеляційне оскарження. Але Ви повинні знати: Перша апеляція є основою на якій базуватиметься весь судовий процес по Вашій справі! Тому при подачі апеляції ми рекомендуємо Вам обов’язково звернутися за допомогою до кваліфікованого спеціаліста! Ваша справа буде розглянута незалежним суддею, який оцінить всі надані Вами докази і, грунтуючись на нормах імміграційного законодавства відповідної країни та зважаючи на обставини конкретно Вашої апеляції, прийме остаточне рішення по Вашій справі… Коли? Гарне запитання. Від двох місяців до «довго»… Залежить від законодавства країни подачі апеляції.
      І останнє… Будь-який сумнів в загальному порядку та процедури подачі інформації в анкеті, краще всього вирішувати в інформаційному вікні консульства. Гірше за все це вирішувати в туристичних і візових агентствах. Ми нікого не хочемо образити, АЛЕ численний досвід спілкування з клієнтами, які отримали відмову в візі з вини туристичних фірм, або «консультантів під посольством» з причини невірної інформації в анкетах, або невірно поданого пакету документів, дає нам право сумніватись у «кваліфікації» та підході до справи персоналу більшості з них.
      Завдання консульства — надати Вам цю інформацію, завдання «візових консультантів» — будь-якою ціною отримати від Вас якомога більше грошей. І саме останнє (може й найважливіше!)… Отримавши відмову, не поспішайте за будь-яку ціну міняти паспорт, не поспішайте очманіло бігати по річках під прицілом польських, словацьких, угорських прикордонників (наслідки таких дій можуть привести до непередбачених незворотних процесів!) — «знавці» в гарних офісах Вас будуть довго і гаряче в цьому переконувати, і навідь нададуть посильну допомогу. Відмова — це не клеймо! Це рішення одного чиновника відмовити Вам у видачі візи на підставі певного набору паперів і тверджень. Головне — не побудувати собі пастку, коли кожне сказане слово суперечить тому або іншому сказаному раніше!…..

      Reply
  • 08.05.2015 at 7:56 дп
    Permalink

    Добрий день. Я заповнив анкету на національну візу, але на обрану дату уже не було місць. Чи можна знову заповнити анкету із іншими датами вїзду і виїзду? Чи прийме її система?

    Reply
  • 26.04.2015 at 9:18 пп
    Permalink

    Добрий вечір!!! Я заповнила анкету на сайті еконсулату, отримала файл пдф, в якому є штрих код, але дати подачі документів в консульство немає. Що мені робити???

    Reply
    • 26.04.2015 at 10:20 пп
      Permalink

      Ловити дату :)

      Reply
      • 27.04.2015 at 9:24 дп
        Permalink

        Пане Ян!:) Де саме її ловити???)

        Reply
  • 25.04.2015 at 7:20 дп
    Permalink

    Доброго дня в мене таке питання я випатково допостила помилку при реєстрації на подачу документів у візовий центр помилка така дату виїзду вказала 24.04.2016 а потрібно було 28.05.2015 що мені тепер робити як це повпливає на видачу візі і чи взагалі в мене приймуть документи у візовому центрі???

    Reply
  • 24.04.2015 at 11:03 пп
    Permalink

    Здрастуйте. Таке питання . Якщо я планую, в перспективі, виїхати в Польщу з сім»єю по схемі — перший рік працюю один, потім приїде дружина, потім заберемо дітей, то які документи слід із собою взяти? (крім закордонного паспорта і пакета візових документів, власного свідоцтва про народження). Чи брати оригінали дипломів та водійські права, український паспорт?

    Reply
  • 23.04.2015 at 2:37 пп
    Permalink

    Добрий день зареєстрував анкету на е-консулаті
    і в кінці вибило
    Дякуємо за внесення формуляра

    отримане число: 9015653913778141950
    що це значить

    Reply
  • 22.04.2015 at 12:03 пп
    Permalink

    Доброго дня,підкажіть ,будь ласка,які документи потрібно подати для робочої візи? Мені пропонують вакансію перекладача в Кракові і питають чи маю я вже візу.Я думала,що мені мають дати спочатку якесь запрошення,а тоді вже візу відкривати.Ну,і я ще працевлаштована в Україні на даний момент,якраз піду майже на два місяці у відпустку,страхую себе на всяк випадок,якщо не підуть справи в Польщі,то щоб було куди повернутись,бо в Україні розрахуватись зможу у будь-який момент .Ще цікавить,чи обов»язково потрібен дозвіл батька на вивіз дітей,якщо батьки розлучені?

    Reply
  • 21.04.2015 at 3:35 пп
    Permalink

    Доброго дня! Якщо мені потрібно зареєструвати зразу 2-х осіб на одну дату (я і дитина), як це зробити? Чи може наприклад сатись таке, що я зареєструю свою анкету, а коли почну реєструвати дитину, цієї дати вже не буде? Що тоді робити?

    Reply
    • 21.04.2015 at 7:09 пп
      Permalink

      Зараз, будь ласка, вкажіть кількість заявників, що подають документи разом та оберіть візову категорію. Усі заявники мають бути членами однієї сім’ї або працювати разом на одного роботодавця, а також подавати документи на однакову візову категорію. Заявники, що подають документи разом можуть подорожувати до окремо один від одного та у різні дати.

      Призначити дату подачі документів
      Кількість заявників 2

      Reply
  • 20.04.2015 at 10:44 дп
    Permalink

    Чи можу я виїхати працювати в Польщу по національній робочій візі маючи при цьому офіційне працевлаштування в Україні????

    Reply
  • 13.04.2015 at 11:30 дп
    Permalink

    Доброго дня! Цікавить питання. При заповненні анкети не було вказано дату. А показало цифровий код.
    І під пунктом №5 в анкеті пише вказати внутрішній паспорт. При роздруківці анкети вибиває пункт№ 11 з номером паспорта який вказали. Але пише що це має бути ідетфікаційний номер.
    Чекаю на відповідь. Наперед Дякую!

    Reply
  • 02.04.2015 at 12:57 пп
    Permalink

    Добрий день!Я маю запрошення від Воєводи(16/02/2015- 16/02/2016),скажіть будь-ласка, яку кількість днів вказувати в пункті 25, , на візу я подаю 16 квітня.Наперед вдячна

    Reply
  • 01.04.2015 at 1:04 пп
    Permalink

    Witam Pana. Mieszkam w Polsce i chciałbym zaprosić swoich znajomych z Ukrainy do Polski na 2 tygodnie w sierpniu. Ale już teraz brak terminow we Lwowie i Ivano-Frankivsku o konsulacie we Lwowie wogole nie mowie bo jest problem z zarejestrowaniem wniosku jak mowia moi znajomi . Jak Pan myśli co może być przyczyna ze nie ma wolnych terminow . Nie wiem czy jest sens robic zaproszenia skoro nie będą mogli nawet zlozyc dokumenty na uzyskanie wizy.
    Pozdrawiam

    Reply
  • 28.03.2015 at 10:42 пп
    Permalink

    Добрый вечір! Пане Сірко,15 серпня 2015 року закінчуеться Робоча віза(180/180) !Роботодавець дає нам запрошення від воєводи,але просить швидко знову оформити документи і повернутись до роботи…прошу вас дайте відповідь на наступне запитання:
    Яким чином найскоріше зробити робочу візу,з найменшим перебуванням на Україні???Якщо можете дайту певну послідовність моїх кроків… Дякую)

    Reply
    • 30.03.2015 at 8:47 дп
      Permalink

      Хай ваш роботодавець краще зробить вам карту тимчасового побиту. Вам достатньо з роботодавцем підійти у ужонд воєвудський, і взяти бланки. Це навіть в останні дні можна робити. Якщо ви заплатите мито (450 злотих), вам поставлять штамп в паспорт, який легалізує ваше перебування в Польші навіть після закінчення візи! Найголовніше, що в Україну вам не доведеться їхати взагалі! А далі отримаєте пластик, який дозволить вам перетинати кордон без візи. От.

      Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *