Зручний переказ коштів з Європи в Україну

Хочу поділитися власним досвідом з переказу коштів на карту Монобанку зі Швеції.
Рік тому Монобанк підключився до системи SEPA (Single Euro Payments Area; укр. єдина європейська мережа розрахунків), і будучи їхнім клієнтом можна відкрити єврову картку, котра має IBAN рахунок котрий підключений до системи банка-партнера в Великій Британії. Це дозволяє без посередників і великих комісій переказувати кошти з Європи (карти європейського банку) до України.


Тепер про деталі:
— швидкість переказу — 1 день;
— комісія мого банку 1,5 шведські крони (1,5 євро), комісія банку посередника — 65 шведських крон (6,5 євро);
— курс крони до євро в моєму банку 10,3 шведські крони за євро;
— курс гривні в Монобанку 32,15 гривень за євро;

Раніше користвувався тільки SWIFT переказами (комісія за переказ 15Є), але перекази SEPA зручніші, швидші та удвічі дешевші.

Тому, якщо у вас банківська карта будь-якого європейського банку і потрібно переказувати вигідно кошти в Україну, тоді SEPA від Монобанку — це те, що вам потрібно.

Мушу зауважити, що Україна не входить до системи SEPA, тому пільгові умови переказів можливі тільки у банків, котрі мають співпрацюють з європейськими банками-партнерами. На сьогоднішній день мені відомі тільки Монобанк та Простобанк.

Банківську картку Монобанк можна замовити онлайн, і витративши всього 5 хвилин на відвідування найближчого до вас офісу, отримати пластик відразу на місці.

Посилання для отримання карти Монобанку (при реєстрації за цим посиланням, ви отримуєте 50 грн на рахунок):

https://monobank.ua/r/K2z7kA

One thought on “Зручний переказ коштів з Європи в Україну

  • 02.09.2020 at 6:59 пп
    Permalink

    На картку моно є можливість отримувати СЕПА/СВФІТ-перекази
    Зняти кошти з валютної карти ви можете в касі Універсал Банку і А-банку. Комісія при цьому становить 0,9% від суми зняття (комісія карти, комісії каси немає). Якщо плануєте зняти кошти в касі Універсал Банку або А-Банку достатньо взяти з собою ваш паспорт / id карту. Номер карти, з якою ви плануєте знімати кошти, можна назвати з програми: Головна сторінка — свайп вліво, наявність фізичної карти необов’язково.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *