Аптечка в дорогу для мандрівника чи заробітчанина.

aptechkaВирушаючи у туристичну подорож чи на роботу за кордон, потрібно завжди мати при собі аптечку із ліками першої необхідності. Так, як йдеться мова про виїзд на кілька місяців чи на рік, то варто визначитися зі складом аптечки. Перший раз, коли я поїхав на роботу до Польщі , то брав всього лиш мезим та пачку презервативів. Але коли виїзди стали більш тривалими, то довелося розширити перелік, так як багато  ліків, доводиться купувати тільки за рецептом лікаря. Отже, моя аптечка в дорогу виглядає наступним чином:

  • абсорбенти: сорбекс, активоване вугілля;
  • знеболювальне: аналгін, цитрамон, кетанов;
  • спазмолітики: но-шпа;
  • ферменти для травлення: мезим;
  • відхаркувальні засоби (муколітичні): АЦЦ100 (200),амброксол;
  • краплі від нежитю: отривін;
  • полоскання горла: хлорофіліпт;
  • краплі для очей: тобрекс;
  • заспокійливе: таблетки валеріани, седасен;
  • антибіотики:  цифран (ципрофлоксацин);
  • перев’язувальні матеріали: бинт еластичний, бинт стерильний, вата стерильна, йод;

Якщо маєте проблеми із корками («пробки») у вухах, то перед поїздкою обов’язково промийте у ЛОРа вушні  канали, а до аптечки додайте препарати, які розчиняють та виводять сірку із вух. Взагалі, до будь-яких довгих виїздів варто готуватися заздалегідь: відвідати лікарів, обстежитися, підлікувати хронічні болячки, запломбувати зуби і придбати спеціальні препарати, які ви вживаєте постійно.

В завершення, хочу додати, що перелік названих препаратів є орієнтовним і перед тим, як збирати аптечку в дорогу, варто порадитися із  кваліфікованими лікарями про її склад та правила вживання ліків. Пам’ятайте, що неконтрольоване вживання ліків може зашкодити вашому здоров’ю.

11 thoughts on “Аптечка в дорогу для мандрівника чи заробітчанина.

  • 31.03.2014 at 3:58 пп
    Permalink

    Ще хотів вас спитати, декларувати я так розумію потрібно тільки товари, які перевищують ліміт дозволений на ввезення чи вивезення?

    Reply
    • 31.03.2014 at 4:04 пп
      Permalink

      Так, і якщо ви провозите із собою більше 10 тис. єврІВ )))

      Reply
  • 31.03.2014 at 3:52 пп
    Permalink

    Я знайшов в інтернеті путівник, який навчає, як перетинати границю) http:// granica . spacerywirtualne . net /

    Reply
  • 31.03.2014 at 3:37 пп
    Permalink

    Добрий день! Скажіть будь-ласка, якщо я застосовую не лікарський засіб, а дієтичну добавку в їжу (suplement diety), а до неї немає інструкції, то дозволено зі собою перевозити це? Дякую вам п. Сірко за інформацію!

    Reply
    • 31.03.2014 at 4:01 пп
      Permalink

      Добридень, пане Андрію
      Ніхто так не буде ваші речі перевіряти ))))
      Вудка, папєроси і все, що їм потрібно. Я не знаю подробиць митних правил, але гарантую, що ніхто не буде дивитися на ваш суплемент дієти (якщо, звісно, там не два ящики, або не речовина із розряду психотропів ))))))

      Reply
      • 31.03.2014 at 4:46 пп
        Permalink

        Я зрозумів) Просто я думав, чи не будуть перевіряти цей суплемент дієти, на підозру іншої речовини під виглядом нього)

        Reply
  • 07.02.2013 at 3:18 пп
    Permalink

    Первый раз мы тоже так границу пересекали — сумки сложили на полки и расстегнули молнии. Девушка-страж с фонариком прошла, слегка раздвинула проем в сумке, спросила «вудка-папиросы — маш?» и все, пошла дальше проверять. Но люди, кто ехал уже не в первый раз, сразу доставали водку и сигареты и ставили рядом с собой, чтобы было видно.

    Но самое интересное, что особо ярких личностей сразу отправляли на рентген сумок и личный досмотр, видимо часто там ходят и тащут незаконное :)

    А за зубы — ну не знаю, у нас один товарищ рассказывал, что около 150 долларов выложил за лечение зуба (пломбировали). Может приукрасил малехо, а может, как иностранцу поставили самую лучшую пломбу :) У нас тоже цены разные бывают на этот ассортимент :)

    Reply
  • 06.02.2013 at 11:46 пп
    Permalink

    Я помню, как второй раз пересекал границу и торчали с автобусом 5 часов на границе — как нас трусили стражи граничны! Из-за водителей-контрабандистов перевернули и все наши сумки, и докопались до моей аптечки. Благо, что там ничего запрещенного не было, аспирин, цитрамон, бинт, вата, перекись водорода, активированный уголь, спрей от насморка и что-то еще по мелочи. Но страж очень внимательно рассматривал каждый листочек с таблетками и читал (а может, делал вид), что там написано. Мне, по-честному, было не по себе, думал, что сейчас найдет какое-нибудь запрещенное лекарство, еще и штраф впаяют :) Но все обошлось :)

    Я в аптечке всегда с собой вожу еще бактерицидные пластыри, узкий скотч и синюю изоленту. Я ничего не знаю лучше нашей изоленты — порезанный палец замотать — милое дело! И клей не остается на руке, как от обычного рулонного пластыря, и держится великолепно :)

    А зубы и прочие болячки лучше вылечить дома, в противном случае, как узнаешь, сколько стоит в Польше установить пломбу или вырвать зуб — или боль сразу стихнет или сам плоскогубцами выдерешь от ужаса, что нужно отвалить за это удовольствие кучу денег.

    Reply
    • 06.02.2013 at 11:52 пп
      Permalink

      да )))) любимый нашими бабусями Корвалолчик — наркотик на границе )))) повязали бы ))))))

      Reply
      • 06.02.2013 at 11:59 пп
        Permalink

        Ну, ми ж не до бабусь їдемо, хай таможня спить спокійно ))))

        Reply
    • 07.02.2013 at 12:20 дп
      Permalink

      Ну, ти як справжній електрикт — користуєшся синьою ізострічкою. Браво!
      Взагалі-то, я помітив, що часом польські митники уночі (їжджу нічними автобусами) роблять огляд особистих речей так, щоб не нагліли наші люди і не тащили цілу сумку горілки чи цигарок. Сумка відкрита, ліхтариком зверху посвітив, а то й не посвітив, запитає чи не везу алко чи папіроси, та й всьої перевірки.

      П.С. Ти так людей не лякай, пломбував два зуба в Польщі, бо вже діватися не було куди, то обійшлася мені процедура у 140 злотих. Так, кабінет шукав довго, бо так би обійшлося набагато дорожче, але якщо зважено підійти до справи, і пошукати-попитати, то багато справ можна вирішити. Лікування зубів — це єдина, здається, річ, на яку в Польщі не розповсюджується медичне страхування. Але якщо ти працюєш легально, то походи до лікарів покриває убезпеченє. От тільки часом візиту до лікаря тра чекати два-три тижні, а то й місяць…

      Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *