Дихання Стокгольму

Сьогодні хочу поділитися з вами відео, яке, наскільки то можливо, передає ритм и дух Стокгольму. Мені дуже цікаво, які враження воно викликає, і чи хотіли б ви порівняти їх із реальними?

Чекаю ваших коментарів!

4 thoughts on “Дихання Стокгольму

 • 13.03.2017 at 1:09 пп
  Permalink

  Доброго дня! Так, хочеться змін, і потрібен заробіток. Хоча не можу сказати, що Польща мені сподобалася (бо була як туристка у інших країнах). Можливо, на таке враження суттєво вплинуло дещо упереджене відношення значної кількості колег-поляків до українців в межах підприємства, коли наших стало досить багато. А розмовляли польською лише я і ще одна дівчина, хоча про знання польської питання при працевлаштуванні не стояло.
  Я не лише скористалася Вашою дуже цінною порадою але і переконалася, що або потрібно хоч трохи знати мову, або ж їхати з близькою людиною, яка нею володіє, щоб не відчувати себе як у кріпацтві. Тому у Стокгольм, бажано, хоча б трішки розмовляючи англійською, а я її лише трохи розумію.

  Reply
  • 13.03.2017 at 6:01 пп
   Permalink

   Доброго дня, Марино
   Радий Вас бачити знову!
   До речі, майже ніхто не хоче чути про вивчення польської ще до виїзду. Думаю, що це нормально, адже потім стільки пригод починається )))
   А стосовно Стокгольму, то скажу, що й флюєнт інгліш тут не врятує, і такой доведеться вчити шведську. Те ж саме з усіма іншими країнами, де англійська не є державною. Читав за Австралію, то американці плачуть там, коли приїжджають жити, хоч це й англомовна країна. Там зовсім інша мова…
   Якщо дозволите, то пораджу Вам завтра ж взяти приватні уроки англійської, і ща мвсяць будете розмовляти так, що ніколи собі навіть подумати б не змогли. І можна буде вже із більшими надіями їхати до Швеції )))
   Якщо надумаєте, то потім розкажу як шукати працю і житло в Стокгольмі, в як може стати у нагоді знання польської ;)

   Reply
 • 23.02.2017 at 1:32 пп
  Permalink

  Гарно. Звичайно, би хотіла порівняти вживу. Але насамперед, дякую Вам за всю інформацію, яку я прочитала на Ваших сайтах щодо Польщі. Я боялася невідомого, і послухалася Вас. Перш ніж їхати у Польщу трохи вивчила мову, і почувала себе там більш вільно і впевнено ніж інші колежанки, які мови не знали. Я підтверджую, що всі хто думає, що наші мови схожі і не буде проблем зразу змінює думку попадаючи на роботу, де потрібно працювати швидко. Була у Вроцлаві, сподобалося місто, але сміття так як би і у нас, хоча було того року столицею європейської культури. Хочу їхати ще, але не так заради заробітку як заради розвитку і вивчення мови (бо важко вивчити мову сидячи мову, тай у дома вона як би і не потрібна, а для вивчення іншої мені також потрібен стимул і фінансові можливості ), та й у дома нічого не тримає. Вам бажаю легкої праці та гарних вражень.

  Reply
  • 23.02.2017 at 1:48 пп
   Permalink

   Гарно дякую, пані Марино
   Вам настільки сподобалась Польща, що ви вирішили вивчати польську мову та культуру зсередини, чи просто хочеться змін?

   П.С. Що стримує Вас від відвідин інших міст Європи? Того ж Стокгольму, скажімо.

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *