Часті питання про роботу в Німеччині для студентів #1

легальна робота в німеччині, робота в німеччині для студентів, навчання в німеччиніШукаємо роботу в Німеччині

Які важливі чинники відіграють роль в отриманні підходящої роботи «part time» для іноземних студентів?

Часта перевірка місцевих порталів вакансій, регіональних сайтів з пошуку роботи, та газет дасть вам можливість знайти хорошу роботу. Зайвим не стане відвідування офісу компанії, де ви хотіли б працювати. Персональне знайомство із вами, тільки додасть шансів в отримані бажаної роботи.

Чи німецька мова є конче необхідною для роботи «part time»?

Ну, це залежить від роботи. Якщо ви хочете працювати в міжнародній компанії, то німецька мова може не вимагатися, але як тільки ви маєте справу з клієнтами, то німецька є обов’язковою. Також, знання німецької мови є вирішальним фактором в інтеграції до німецького суспільства, що значним чином впливає на подальше життя у країні.

Чи можу я розраховувати на допомогу у пошуку роботи?
Так, в кожному університеті є довідкова служба для міжнародних студентів, однією з функцій якої є допомога у пошуку роботи. Багато університетів також пропонують свої портали працевлаштування для студентів, а іноді, і для повноцінного кар’єрного росту.

Обов’язково відвідайте сайт www.arbeitsagentur.de (тисніть кнопку » JOBBOERSE «) або www.meinestadt.de (зазначте ваше місто, щоб знайти потрібні вакансії). Крім того, www.studentenwerke.de/(студентський союз) вашого університету, стане гарним джерелом інформації.

Чи правда, що робота в галузі програмування є найбільш доступною для студентів?
Так, у зв’язку із зростанням в секторі ІТ, у вас є гарні шанси, щоб знайти студентську роботу в цій галузі. Стосується усіє Німеччини.

Відомо, що економічна криза ускладнює пошуки роботи. Як що до іноземних студентів?
На сьогоднішній день, економічна криза у  Німеччині  не має такого великого впливу на ринок праці, як це було в 2009 році. Вам обов’язково пощастить!

На яких сайтах я зможу знайти місце для стажування?
www.unicum.de є хорошим джерелом для пошуку місця стажування. Це стосується також www.karriere.de . Крім того, в Німеччині існує багато професійних асоціацій (так звані «Berufsverbaende»). Вони стануть вам у нагоді. Пропозиції для стажування також можна знайти на сайті www.arbeitsagentur.de/

Джерело: https://www.study-in.de/en/life/job-money/finding-a-job/—15987

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *