Фейкові відгуки з сайту Швеция на ладони або snl.com.ua

Видумані


Якщо придивитися більше до оформлення сайту, особливо до розділу «Отзывы», то можна знайти дуже дивні невідповідності.
Наприклад, фото молодої пари (Максима та Оксани), які начебто працюють на складі у Вестеросі, насправді зроблено на площі Старий ринок у місті Познань (Польща). Зелена споруда — це готель-ресторан Brovaria. Досить вишукане місце, але це аж ніяк не Швеція. Можливо, ця пара подорожувала по Польщі, а зараз працю у Швеції? Але якщо вони рекламують працевлаштування у Швеції, то навіщо публікувати фото з Польщі, а не з міста Вестерос?

Якщо комусь мої слова здались непереконливими, тоді просто загугліть серед гугл картинок за запитом Brovaria, та переконайтесь у всьому самостійно.

Джерело: http://www.smaki-piwa.pl/piwna-wycieczka/brovaria-poznan/

Інший відгук не менш цікавий. На фото вказано, що це Олексій Мазур, котрий начебто працює в Стокгольмі. Якщо уважно придивитися до фото, то можна побачити назву компанії в котрій він працює, та логотип. Ці атрибути можна використати, аби знайти фірму та зрозуміти про що йдеться, чим я, власне і зайнявся.

Компанія називається Golvbolaget i Jönköping AB, та знаходиться в Йоншопінгу, що за 324 кілометри від Стокгольму. Так, можливо в них є робота і в Стокгольмі, але насправді на фото на зображено Вільхельма (Віллє) Каннерлінга — сина засновника компанії. На офіційній сторінці компанії в фейсбуці, можна знайти ідентичне фото з Віллє, а не з «Олексієм Мазуром».

Фото у фейсбук: https://www.facebook.com/golvbolagetijonkoping/photos/2128321600599429
Немає опису світлини.
Фб сторінка Ville Kannerling https://www.facebook.com/ville.kannerling

Наступний «вдячний клієнт» фірми Швеция на ладони — Владислав Кач (Качуров), котрий ніби то працює на складі будівельних матеріалів в м.Умео на півночі Швеції. Як показало моє маленьке розслідування, такий хлопець існує в реальності, і насправді працює за кордоном, але не в Швеції, а в Німеччині, про що свідчить його інстраграм:

Джерело: https://www.instagram.com/vladislavkach/

Гортаючи розділ відгуків, ми побачимо наступне: весела жіночка на ім’я Лариса Кучеренко, котра розказувала, що працювала в м.Житомир доглядальницею, а потім приїхала працювати до м.Мальме у будинок для літніх, після перевірки виявилась зовсім іншою особою. В реальності, жінку звуть Левшина Любов з російського міста Ростов-на-Дону.

Джерело: https://www.instagram.com/lubasha_55555/

Переходимо до розділу «Вакансии г.Скара». Відразу мушу сказати, що заводу Becherovka в місті Скара, не існує взагалі, і я не певен, чи розливають цей алкогольний напій у Швеції.

Фото фасаду на сайті snl.com.ua, ймовірно завантажили з Вікіпедії, і насправді це не завод, а Музей Яна Бехера (засновника компанії), що знаходиться в Карлових Варах, Чехія. На більш ранніх фото, будівля має жовтий колір, а на більш пізніх (та на гугл картах) — персиковий. Припускаю, що колір змінився після реставрації музею, оскільки архітектура самого будинку не зазнала змін, але додались дрібні деталі на фасаді та паркан.

Музей Яна Бехера в Чехії. Адреса: T. G. Masaryka 282/57
Carlsbad


Інший приклад, начебто швейна фабрика в Умео, але якщо придивитися ближче до однієї з фотографій, то можна роздивитися логотип БТК (або ж БТК груп), це підприємство знаходиться в Росії, та справді шиє одяг, в тому числі для військовослужбовців РФ. Та це не Швеція, як нам намагаються продемонструвати.Якщо придивитися ближче до фотографій, а особливо до одягу працівників, обладнання та внутрішнього оздоблення цехів, приміщень, то вони більш схожі на умови праці в Росії чи Білорусі, ніж у Швеціі. Отже переважна більшість фотографій просто скачана з мережі, і якщо не політинись, то можна знайти кожну конкретну фотографію в за допомогою гугл чи яндекс картинок. Ось наприклад:

Одна із картинок про вакансії в м.Труса була взята зі статті за адресою: https://trademaster.ua/logistic/312479
Фото для вакансії в Стокгольмі з прибирання, точно таке саме, як і по вакансії покоївки у Франції, тільки вже на зовсім іншому сайті: https://eurojob.in.ua/jobs/rabota-v-francii-gornichnaja-v-otel-ot-e-8-10-chas/
Вакансії на склад для пакування м.Істад містять фото, котрі використовуються як на російських, так і турецьких сайтахМожу припустити, що після цієї статті, фейкові відгуки та публікації на сайті snl.com.ua можуть зникнути, але скріни та описання назавжди залишаться в моєму блозі.

Отже, не знаю, як для вас, а для мене все цілком очевидно.

Читайте мій блог, залишайте посилання на цікаві статті мого блогу у себе в соцмережах, аби ваші друзі, знайомі чи друзі-друзів могли вберегтися від шахрайства.

Статтю підготовлено у співпраці з Артемом

6 thoughts on “Фейкові відгуки з сайту Швеция на ладони або snl.com.ua

 • 07.12.2021 at 6:54 пп
  Permalink

  Очень хочется познакомиться с людьми, которые уже работают в Швеции

  Reply
  • 09.12.2021 at 9:42 дп
   Permalink

   Я би зформулював питання інашке: ті, котрі знаходяться в процесі шукання притулку в Швеції.
   Це шахрайська схема, і людей вводять в оману — відправляючи до Швеції біженцями/шукачами притулку, видаючи це за нормальний процес отримання дозволу на роботу.

   Reply
 • 25.11.2021 at 11:21 пп
  Permalink

  Я уже второй месяц работаю от них . В целом они нормальные но работа не очень лёгкая у меня

  Reply
  • 27.11.2021 at 4:45 дп
   Permalink

   Зоряно, а в якому місті ви працюєте? Що робите?

   Reply
  • 30.11.2021 at 4:30 пп
   Permalink

   UPD: На жаль, я так не дочекався відповіді Зоряни. Підозрюю, що більше і не планувалось
   Отже, чому я так чекав цієї відповіді, бо насправді, відгук було написано з м.Київ, а не зі Швеції, де Зоряна ніби вже два місяці працює. Це, власне, наводить на думку про замовні відгуки, котрі мені вже доводилось неоднократно спостерігати в блозі.
   НЕшановні менеджери snl.com.ua якщо ви замовляєте відгуки, то не скупіться на гонорар, бо ви проколюєтесь на дрібницях

   Reply
 • 17.11.2021 at 9:07 пп
  Permalink

  Немного странные чувства, когда твои данные используют на сомнительного рода сайтах, на которых только и делают что разводят людей.
  Никогда не был в Швеции, но, судя по этому сайту — был. Могу сказать только чтобы каждый аккуратно выбирал фирму, через которую поедет и не хватался за «красивые речи».
  Спасибо, что проводите такие расследования, надеюсь это увидит большое количество человек и обманутых такими фирмами людей станет намного меньше.

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *