Інтерсіті Київ — Пшемишль. Перші враження

Проходжу собі до автовокзалу в Пшемишлі шоб сісти на бусік до Медики, і як завжди пішком через кордон, але тут чую як мужики розмовляють, що зараз на потязі поїдуть до Льова.  Уточняю в них коли потяг і афігєнчік, через 50 хвилин буде транспорт! Швиденько шурую в касу, стаю в чергу (перед мною 13 людей), думаю: «Нормально, ще встигну кави попити.» Але бляха муха… в Польші квитки мабуть через «квести» роблять, де кожну людину по 5 хв мінімум розпитують, а то і більше. Це при 2 робочих касах.
Через 20 хв черга була чоловік 100 (якраз прийшов інтерсіті з Києва), але польські касирки від того швидше працювати не стали.  Ну ладно, за 20 хв до відправлення отримав я свій квиток (22,45 злотих). Потяг стоїт на останьому пероні, там все відгороджено, і його ще потрібно знайти.


А далі починається магія!!! Відправляється потяг точно по графіку. І за 20 хвилин, що потяг їде до кордону, поляки встигають і документи всі перевірити, і кому потрібно tax free оформити. На кордоні вони виходять, а через пару кілометрів заходять україські прикордонники, котрі аналогічно швиденько все перевіряють.


Візуально десь 80% місць були зайняті, тому можна судити, що маршрут користується популярністю. Менш як за 2 години, я був в Львові. В порівнянні з автобусом/машиною/пішки — потяг просто супер зручно та швидко.

Вячеслав Невідомий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *