Міграційні юристи та захисники

Міграційні юристи, адвокати чи цивільні захисники — це люди, котрі супроводжують вашу справу та захищають інтереси в Міграційній службі. Здавалось би, навіщо платити чималі гроші людині за ту справу, котру можна зробити самому, уважно читаючи сайт migrationsverket? Насправді, й не потрібно, якщо ваша справа стандартна. Але в більшості випадків, справи не є стандартними: працедавець не хоче самостійно займатись своєю частиною процесу дозволу на роботу для працівника, забули вписати дружину і дітей при подачі, зробили помилку в анкеті і отримали відмову, ну і сама популярна ніша — це шукання притулку («азюль»).

Отже, в коментарях я розміщатиму контакти юристів та захисників. Це так само можете робити і ви. Пишіть, з ким ви мали справу, що сподобалось, а що ні. Таким чином, буде простіше орієнтуватись в тому, до кого варто звертатись, а до кого ні.

Також ви можете прочитати статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі міграційного юриста/адвоката: «Як вибрати хорошого юриста»


Маріна Дроздова
Юрист

+46739545483
Доводилося чути дуже гарні відгуки, основані саме на виграних справах та уважному підході до клієнтів. Має величезний досвід у справах з Migrationsverket.
Із власного досвіду спілкування можу сказати, що це приємна і відповідальна людина, котра насправді зацікавлена у вашій справі

Mark Safaryan
070-842 14 22

advokat
Марк Сафарян — адвокат у відомій адокатській конторі. Добре знається на своїй справі. Амбітний, розмовляє російською.
Доводилось чути як позитивні, так і негативні відгуки про його ставлення до справ клієнтів.

Andreas Karlsson
08-611 73 20

advokat
Шведський адвокат, до котрого не раз радять звертатись наші співвітчизники. Уважний, відповідальний. Колись довелось отримати консультацію у нього, де він все розтлумачив мені до деталей. Я був задоволений із нашої зустрічі

Karolina Rydman
Jur.kand (юрист)

+46 73 622 80 48
Шведська юристка, допомагає як бізнесу, так і приватним особам, особливо у справах проти влади. Великий досвід роботи в управлінському праві.
Ось коментар адмінки нашої спільноти Svitlana Kozachenko: Karolina Rydman її рекомендують авторитетні фахівці міграційного права.

Володимир Рєзнік
Юрист

073-9187984
На жаль, не маю статистики пана Володимира по успішних справах, але його консультації телефоном — це щось дивовижне. Все те, що мені вдалось дізнатися у Andreas Krlsson за 100Є в годину, протягом 30 хвилин я отримав цілком безкоштовно у Володимира Рєзніка телефоном. Чув хороші відгуки про нього

Алла Куницька
цивільний захисник

0707705972
Пані Алла має гарний досвід у веденні справ по азюлю, дозволах на роботу, возз’єднаню сім’ї. Ціни нижчі, чим у дипломованих юристів

Ludmila Juhnevica
Юрист

0760883424
На сьогоднішній день маю тільки нейтральні відгуки про пані Людмилу. Ті хлопці, котрим вона робила документи для дозволу на роботу — всі отримали свої карти, і задоволені. Вартість послуги з оформлення документів для arbetstillstånd де-що нижча ніж у інших юристів

UPD: Хочу доповнити коментар про пані Людмилу. Вона робить дива, про котрі мені не доводилось навіть чути раніше. Одного з моїх друзів вона провела по робочій візі (після asylum) за два тижні. Тобто, від моменту звернення до юристки, і до моменту отримання дозволу на роботу в Швеції минуло два тижні. Це фантастичні терміни!

Крім всього, Ludmila Juhnevica дуже відповідальна, послідовна і береться за будь-яку роботу. Тільки найкращі відгуки від усіх, хто мав з нею справу, власне, як і мої враження після зустрічі — самі найкращі. Гаряче раджу цю юристку!

6 thoughts on “Міграційні юристи та захисники

 • 04.03.2022 at 12:17 дп
  Permalink

  Хочу попередити про Halyna Michalyk (Галина Михалюк) Lwowska . 0736723800
  Вона дуже нав»язує себе, дуже активна в Фейсбук і пише навіть тім хто в неї нічого не питав. Після того як вона почала мені писати та отримала у відповідь що «вся інформація є на офіційному сайті, але я розумію що ви хочете більше заробити» вона почала мене ображати і погрожувати. Ще мені дзвонив якийсь чоловік ( 0765857318 ) і погрожував щоб я видалила фото доказ її поведінки.
  Будьте обачні, читайте відгуки та збережіть свої нерви. Я не думаю що ця людина достатньо адекватна щоб захищати інтереси клієнтів. Фірма в неї теж досить сумнівна.

  Reply
  • 27.04.2022 at 8:28 пп
   Permalink

   Хочу погодитись з коментарем. Галина Михалюк мягко кажучи дуже погано себе зарекомендувала відносно моєї справи в Міграшці. І дві дуже блиські мої людини жалілись на її як і поведінку так і на її професіоналізм. Земляки , не рекомендую Її нікому ( моїх 1.5 року та 15.тис крон пішли в одне місце)

   Reply
 • 15.01.2022 at 9:22 пп
  Permalink

  Я маю негативний досвід від співпраці з Людмилою . Ніякий вона не юрист або юрист з себе ніякий . Не компетентна . Навчилася виконувати одну функцію і працює по ній а якщо ситуація трошки відходить від зразка- все , не радить собі . І гроші не повертає . Ні кому не пораджу користатися її послугами , не тратьте час, здоров’я та гроші .
  Люди отримали картки і дозволи не дякуючи її професійним здібностям , якщо фірма є поважна і виконує всі вимоги то й дістають « позитив»

  Reply
 • 17.09.2021 at 9:06 пп
  Permalink

  Владимир Резник очень компетентный и внимательный юрист.
  Обращалась к нему раньше и при необходимости обращусь ещё.
  Рекомендую.
  Он помогает:
  — с подачей документов на arbetstillstånd,
  — консультирует по вопросам открытия бизнеса в Швеции,
  — предоставляет помощь в сопровождении бизнеса.
  — помогает вернуть зарплату даже при нелегальной работе, но с доказательствами — фото и другими документами.
  — консультирует по вопросам пенсий, для работавших в Швеции.
  Рекомендую!

  Reply
  • 03.10.2022 at 5:28 пп
   Permalink

   Галина Михалюк потратила моё время и взяла за это не маленькую сумму денег . Хорошо , что я перестала следовать её советам , могло бы все обернуться ещё хуже как уже сейчас понимаю . Искренне не советую иметь с ней дело . Очень все сладко рассказывает , но в итоге кроме головной боли ничего не получаете !

   Reply
   • 12.05.2023 at 8:32 дп
    Permalink

    На даний момент потребую послуг адвоката. Дуже дякую за інформацію, обов’язково скористуюсь вашими порадами.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *