Новини про навчання в Канаді

Canada-Education

Оскільки міжнародні студенти – це ті люди, на яких з надією поглядають канадські чиновники, то для вдосконалення відповідних програм теж дещо зроблено. Адже студенти – це не тільки одне із джерел поповнення бюджету за рахунок плати за навчання, але і можливість відбору кваліфікованих, добре адаптованих до канадського суспільства кадрів.

І не виняток – українці. В Канаді ми можемо вчитися на рівні з іншими іноземними студентами. Для цього потрібно отримати дозвіл на навчання в Канаді. Для цього потрібно вибрати навчальний заклад, зв’язатися з ним і направити заяву на навчання. Це роблять десь за рік до початку занять. Якщо вас зарахували до вузу, то ви отримаєте лист про зарахування, який і потрібно буде демонструвати іміграційним службам разом з іншими документами для отримання дозволу на навчання в Канаді (Study permits).е із джерел поповнення бюджету за рахунок плати за навчання, але і можливість відбору кваліфікованих, добре адаптованих до канадського суспільства кадрів.

У 2013 році певні кроки зроблено, щоб убезпечити молодь від шахраїв. Агентства  часто пропонують одне, а коли студент приїжджає на навчання в Канаду, він опиняється в зовсім іншій ситуації. Так було і з індійським студентом, який у минулому році приїхав в Канаду, аби навчатися у відомій мовній школі, а опинився на курсах бухгалтерів при тій же школі. При тому він не тільки не зміг отримати бажаного поштовху для подальшого просування в плані іміграції в Канаду, але і не отримав необхідної освіти в Канаді. Ситуація набула такого розголосу, що чиновники вирішили попереджати подібні ситуації, які негативно можуть відобразитися на репутації всієї країни.

Тепер освітні програми для іноземців будуть чітко виділені по кожній провінції. Перш ніж оголошувати набір студентів, заклади освіти матимуть узгодити всі нюанси з федеральною владою щодо організації навчання в Канаді іноземців.

Якщо раніше міжнародні студенти в Канаді не мали права на роботу в Канаді без відповідного дозволу, то тепер вони можуть собі таке дозволити не лише на території навчального закладу, але і за його межами. Але на протязі тільки 20 годин на тиждень. Це трохи спрощує перебування молоді за кордоном: тепер можна працювати, заробляти собі на життя та одночасно вчитися і набувати досвід.

Якщо раніше декотрі могли імітувати вступ в навчальний заклад, а після отримання студентської візи змінити вид діяльності, наприклад, закинути навчання і податися на роботу в Канаді, то тепер вузи нестимуть відповідальність за всіх студентів, яким було видано листа про зарахування, а на основі його і  візу. У разі порушення правил студентів будуть депортувати.

Як результат таких дій – збільшення числа міжнародних студентів у порівнянні з 2004 роком на 60%. У 2012 році це було рекордне число для Канади – 100 тисяч студентів! Це творча талановита молодь, яка матиме шанс залишитися в Канаді за програмою Canadian Experience Class.

Статтю підготувала Наталка Помогалка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *