OSINT розслідування по Rzayev Agency

Цього разу мова піде не про Швецію, а про Норвегію, та одну з «агенцій» в Україні, котра, начебто, працевлаштовує українців в цій чудовій країні. Статтю викладено в розділі «Швеція», оскільки схема та все оформлення роботи псевдоагенції списані з горезвісних pelekh.agency

Наш позаштатний детектив Том взявся досліджувати інформацію із відкритих джерел, та провів своє OSINT (Open-source intelligence) розслідування, про досить відому компанію в Україні. Мова йде про Rzayev Agency (Рзаєв Ейдженсі або Рзаев Эйдженси). Зачнемо!

Загальна інформація

Домен зареєстрований у кінці липні 2021 року, а сайт з’явився приблизно у лютому 2022 року. 

Інформація WHOIS про сайт rzayev.agency

Ліцензію на посередництво з працевлаштування за кордоном «агенство» отримало 10 вересня 2021 року і мають право працевлаштовували лише до Польщі. Скоріш за все ліцензія була куплена, оскільки в такі країни, як Польща найдешевше оформити подібну ліцензію. 

Запис про ліцензію з працевлаштування rzayev.agency

Статутний капітал «надутий» і складає 850 000 грн.  Впевнений, що ніхто не вносив такої суми до статутного капіталу, а цифру просто зазначили в статусі для більшої соліднодні, щоб викликати більше довіри у потенційних клієнтів. 

Статутний капітал Агенції Рзаєв

Директор та єдиний засновник Олексій Рзаєв прописаний у якомусь гуртожитку в Миколаєві. Це також може свідчити, що Олексій Рзаєв є підставною особою. 

Директор rzayev.agency може бути підставною особою

До серпня 2021 року «агентство» мало назву ТОВ «Мультилінгво» і мала іншу сферу діяльності, це була школа іноземних мов.

Школа іноземних мов перетворюється у агецію з працевлаштування за кордоном

Дійові особи 

Рзаєв Олексій — власник та директор агентства.
Варава Євгеній, менеджер по роботі з клієнтами.
Торбач Діана, старший менеджер по роботі з клієнтами.

Насправді усі фото цих дійових осіб були вкрадені у інших приватних осіб. Так Рзаєв Олексій — це, насправді, Роман Волуйко.

Рзаєв Олексій — це

Варава Євгеній — це Дмитро Бабаріка.

Торбач Діана — це Аліна Скляренко.

Відгуки

Відгуки на Google maps: всі написані 6-7 місяців тому, 95 відсотків з максимальною оцінкою. (Reviews Google)

Профілі, всіх хто надає найвищу оцінку, з обмеженим доступом. В більшості випадків це робиться, щоб не було видно кому та які оцінки надавали такі «профілі». Зазвичай, такі профілі надають найвищі оцінки та позитивні відгуки в різних локаціях по всьому світу, тобто ті за які проплатили. 

Відгуки на сайті «агентства» куплені. Щоб у цьому переконатися, вам достатньо перейти за адресою https://rzayev.agency/reviews, та подивитися відео з тією інформацією, котру ви зараз отримаєте.

Яскравий приклад тому, відгук від Валентини М., яка нібито працює на шоколадній фабриці в Осло (Норвегія). 

Фейкові відгуки на сайті rzayev.agency

Нам невідомо, чи ця жінка створює свої відеовідгуки за позовом серця, а чи за гроші, але в мережі можна зустріти кілька відео про різні компанії за участі пані «Валентини». Як ви вважаєте, може зустріч з «феєю душі та тіла»  так на неї вплинула? Залиште свій коментар із враженнями про її акторські здібності: https://www.instagram.com/tv/CShQ7eLD9Fq/

Фейкові відгуки про rzayev.agency

Але хто знає, може прання килимів щодня надихає цю енергійну жінку https://youtu.be/NORwLWtEj88

Рзаєв Ейдженсі наймає людей для створення відгуків

Також можна знайти відгуки про «агенцію» на сайті Zarobitchany . На жаль, на цьому сайті з відгуками, усі відгуки можна редагувати на платній основі, що «агентство» і робить. 

Відгуки про rzayev.agency на сайті zarobitchany.org

Яскравий приклад коментар на сайті від користувача під ніком «Аркадий», котрий написав відгук, а потім через деякий час відгук було видалено.

То ж, подібним сайтам з відгуками довіряти непотрібно.

Відгуки про rzayev.agency в ЗМІ

На сайті команії згадують також, що про них пишуть ЗМІ.  Неозброєним оком видно, що обидві статті це проплачений замовний матеріал.

Схоже, що gazeta.ua не цурається зайвий раз заробити грошенят на розміщені замовних статтей. Все б нічого, якби це не стаття від псевдоагенції, в котрої навіть фотографії співробітників «вкрадені» у інших людей.

В gazeta.ua теж хочуть «їсти»

Що вже казати про сайт https://novosti-n.org/ . Хто мав справу з копірайтингом? Скільки коштує написати та розмістити замовну статтю на новинному сайті?

А ще на сайті «агентства» зазначено, що вони наче відправляють 10 відсотків від прибутки до ВСУ, але жодних підтверджень цьому немає. Таким чином грають на патріотичних почуттях громадян та бажають збільшити довіру до себе.

OSINT розслідування провів Том

5 thoughts on “OSINT розслідування по Rzayev Agency

 • 17.11.2022 at 4:47 пп
  Permalink

  Шахрай ФОПГригорова Н.В.,а такое Вдовиченко працевлаштування в Швеції.Беруть гроші і не працевлаштовують .

  Reply
 • 06.11.2022 at 3:22 пп
  Permalink

  Я тоже обратилась в это агентство, благодаря рекламе в Фейсбук,хотя вижу благодарить не за что.Видно хорошо заплатили за размещение рекламы на Фейсбуке. Сделала всё,что требовало агентство,оплатила 250 евро. Должна была выехать на работу в Берген,завод по производству капсул.Омега3. Выезд анонсировали на 15-20 ноября,но вижу,что ничего не будет. Диана Торбач слилась из Вайбера,на телефонные звонки никто не отвечает. Так что я оказалась жертвой мошенников. Как их наказать и вернуть деньги?

  Reply
 • 06.10.2022 at 7:47 пп
  Permalink

  Я тоже попалась на этот развод. Я написала заявление в полицию. хоть маленькая,Но надежда есть….хотя

  Reply
 • 02.10.2022 at 9:25 пп
  Permalink

  Ну, до сих пор есть люди, которые ведутся на лживые обещания. Одна из них — я. Одна из обманутых компанией Рзаев Эйдженси.
  Если знаете, что можно сделать в этой ситуации, посоветуйте.
  Спасибо.

  Reply
  • 04.10.2022 at 4:38 пп
   Permalink

   Не вы одна, мы тоже попались на обещания…
   Посоветовали обратиться в киберполицию с заявлением

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *