Подорожуючи автошляхами Норвегії

природа норвегії

Під час недавньої подорожі до Норвегії, крім засніжених вершин та вузьких доріг, які звиваються між гір мов змія, довелося бачити як трапляються автопригоди із тими, хто не звик до зимового керування автомобілем взимку. Воно і не дивно, ви тільки подивіться на ті вершини і звивини дороги!

природа норвегії

Кожний поворот таїть у собі небезпеку навіть для досвідченних водіїв із доброю зимовою гумою. Візьміть до уваги, що це фото зроблене у квітні, коли в Україні на вулиці все підсохло і весна буяє всіма барвами.

дороги в норвегии

Інстинкт самозбереження спрацьовує чітко, коли спускаючись засніженою дорогою,  попереду за обмежувачами, бачиш глибоке провалля, тоді швидкість сама-собою скидається до безпечного мінімуму і тихенько котишся на передачі, забувши про гальма, та уважно прислуховуючись до поведінки автомобіля.

природа норвегии

Але проїхавши небезпечні ділянки, ви зможете спокійно милуватися красою суворої норвезької природи. Певен, що ніхто не залишиться байдужим узрівши велич та спокій гір та розміщених між ними заток, один вигляд яких навіює такий спокій, що вмить забуваєш про всі міські турботи і відпочиваєш від метушні.

природа норвегии

Скільки раз переконувався, що самі грандіозні творіння — це творіння природи, нехай навіть і тимчасові, які із першим теплом зникають та просочуються у камянистий грунт.

автоевакуатор

Проїхавши біля 500 км від м.Тонсберг на півдні Норвегії, в північно-західному напрямку до Бергена, зустрічалися «фури», які складалися ножицями навпіл по-серед дороги чи «злетівші» далеко на обочину автівки, які безнадійно буксували без шансів на визволення. Зважаючи на великі відстані між населеними пунктами та дуже низьким трафіком, чекати на випадкову допомогу доведеться досить довго. Але для таких випадків існує спеціалізований сервіс із потужних евакуаторів.

автоевакуатор

Потужні двомостові та чотиримостові тягачі витягнуть не тільки легковика, але й завантажену «фуру», яка перегородила шлях для руху всього транспорту, а чекання в горах у морозну погоду перетворюється у повільне і жорстоке катування, адже достатньо тільки вимкнути двигун і салон автівки вистигне вмить.  Думати про обїзд марно, бо доріг у горах не так багато, тому доводиться чекати профі на потужних траках, які вмить розблокують шлях. Наскільки я чув, то задоволення не із дешевих і може коштувати від кількох сотень євро і до кількох тисяч.

автоэвакуатор

У нас в Україні, автоевакуатори  значно дешевші, із повним набором послуг, ніяк не гіршими ніж у Європі і ви завжди можете розраховувати на швидку допомогу, замовивши  автоэвакуатор дешево та без затримок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *