Політ в Täby

Всі польоти в Stockholm city — це потолок у 120 метрів, бо безпека перш за все. Але навіть вже із цієї висоти можна побачити щось цікаве, чого не видно, коли слідуєш закону земного тяжіння і тиснеш на асфальт із силою рівною масі твого тіла, помноженою на g. В моєму випадку — це 1150 Н, і це не мало. Видно, тому фотограф з мене нікудишній ))))

Гаразд, годі англійського гумору. Пропоную вашій увазі кілька фото райончика, де я вже більше року «тусуюся» у одного клієнта, котрий вирішив «зварити суп із сокири», а точніше — збудувати новий дім на фундаменті старого із двома прибудовами. Виглядає, що цьому проекту нема кінця і краю, але у всьому потрібно знаходити позитив. Дуже люблю цей райончик. Типово шведський, тут майже нема іммігрантів, тому тут збереглася атмосфера шведської чопорності та філософії «lagom»

Власне, саме завдяки цим пейзажам, мені завжди подобалась Скандинавія. Тут тобі море, острови, ліси, затишна погода і помірний клімат.

До речі, поки знімав качок, вони не посоромилися, і пішли в «гості» до найближчого двору, щоб попросити поїсти. Думаю, що господарі будинку, який знаходиться за 100 метрів від «пляжу» (якщо його так можна назвати), вже звикли і тримають корм для качок. Шведи — вони люблять природу,  бережуть екологію і купують корм для птахів на зиму. В господарчих магазинах взимку ви зустрінете багато корму для синичок у вигляді кульок із петлями для підвішування, мішки несмаженого арахісу. Крім того, комунальні служби сиплють досить багато зерна та комбікорму в місцях скупчення птахів. Зима минулася, тому качки не соромляться приходити прямісінько до двору (а іноді й до хати), щоб нагадати про свої життєві потреби. Так, згоден — «афігєвші» птахи, але такі тутешні порядки )

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *