Полювання на нелегалів у Швеції

полювання на нелегалів в швеціїПочинаючи із осені 2012 року в Стокгольмі почастішали поліцейські котролі у метро. Під виглядом перевірки проїзних квитків, влаштоване справжнє полювання на нелегалів.  Все це викликало резонанс у суспільстві — байдужих нема. Одні звинувачують поліцію у расизмі, бо затримують пасажирів виключно не шведської зовнішності. Навіть поговорюють про настання «поліцейської держави», бо надто широка перевірка, без особливих на те причин, а у 9 із 10 чоловік абсолютний порядок із документами.  Інші ж, вважають, що поліція діє у рамках закону і охорони порядку, виконуючи свій безпосередній обовязок.

Так чи інакше, а поліція і справді діє згідно старої програми  REVA (Rättssäkert och effektivt verkställighetsarbete — Правова безпека та ефективне виконання), яку почали опробовувати на півдні швеції у 2009 році, із подальшим розповсюдженням  по цілій країні. Мета проекту — ефективність дій у розгляді надання притулку, а також максимальна ефективність у процесі висилання тих, хто отримав вмотивовану відмову у отриманні притулку, але добровільно не покинув країну. Результатом 716 рейдів стало 42 пійманих і висланих із країни нелагали.

Для максимальної ефективості у боротьбі із нелегалами, запроваджено нову акцію: Нагорода у 4550 крон (біля 500 євро) за допопому поліції у виявленні нелегалів. Нагороду можна буде отримати тільки після того, як нелегал буде висланий за межі королівства Швеція.

Статтю підготовленно по матеріалах Шведського радіо.

——————————————————————-

Коли бізнес вичерпав усі можливі ресурси, то часто вже нема сил і бажання займатися паперовими справами по закриттю підприємства. Багато хто і не знає, що та куди подавати. Але вся процедура описана на на http://prof123.com.ua/, де професіонали допоможуть вам із  швидкою ліквідацією підприємства СПД.

One thought on “Полювання на нелегалів у Швеції

  • 07.02.2016 at 10:33 пп
    Permalink

    Спасибо за очень правдивую статью!

    Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *