Привєтбанк — ти такий прівєт…

Номінацію найгамняніший клієнтський сервіс за моєю версією впевнено виборює Приватбанк!

Я не звик вирішувати питання таким чином і це буде мій перший пост про «супер» сервіс великих українських компаній ( іронія долі , після попереднього мого посту )

Але нажаль сьогодні ПриватБанк та Kyivstar влаштували мені змагання за найкраще вміння створювати неприємності на пустому місці !

Приватбанк заблокував мені вчора карточку для «безпеки» після операції в метро на 2Євро. Після чого я провів близько 30хв в очікуванні на лінії і ще стільки ж в розмовах з менеджерами, які можуть відповідати лише шаблонними фразами. Це все я розумію, та і нема чого мені стільки часу насолоджуватись круасанами і видом на Сену, тому я просто культурно попросив розблокувати карту в телефонному режимі оскільки найближчим часом не буду в Україні. Також на цю картку я очікував певні кошти, та й загалом мати можливість електронного розрахунку будучи закордоном не зле.

Після 15 хв розмови, менеджер Анастасія відповіла, що можуть розблокувати лише на 1 день — що не логічно і для мене не дуже має сенс! — але в результаті і цього не зроблено! Після чергових 15хв очікувань, мене так і не зв’язали з менеджером. Дякуючи персональний менеджеру зі мною таки зв’язались. Але цього разу, менеджер Олександр відповів, що це взагалі не можливо і вони чекають мене у відділенні в Україні !

Весь цей час найкращий роумінг від Kyivstar помаленьку їв моі гроші. Але мабуть їм здалось, що макаруни та кава в Парижі їдять їх швидше, тому коли на рахунку стало менше якоїсь суми вони автоматично підключили похвилинну тарифікацію! Правда після поповнення рахунку чомусь забули повернути мені моі стандартні умови і виявилось, що я для цього мав подати заявку

Заявку подав. Повернусь в Україну обов’язково закрию рахунки в Приваті, нащастя вже є з чого вибирати. З Київстаром подав заявку, нажаль поки нема на кого міняти, тут конкуренція не склалась

Думаю пустити таке голосування як рекламу на фб — це дешевше ніж час і гроші на ці компанії!
Що скажете ?

Автор: Ostap Gorban

Зображення: gizmodo.com

One thought on “Привєтбанк — ти такий прівєт…

  • 18.02.2019 at 11:30 дп
    Permalink

    Я думаю, що жоден банк в світі не дасть змогу юзати свою картку за межами країни триваліше за певний відрізок часу. Пишу «думаю», бо раніше моніторив таку ситуацію з закордонними банками, і пригадую про такі обмеження.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *