Робота в Польщі. Шукаємо вакансії без посередників

вакансії роботи в польщі, робота в польщі без посередників, робота в польщі для українцівЯ всім раджу триматися подалі від фірм-посередників, які турбуються виключно про власний прибуток, але ніяк не про своїх клієнтів, а тому вирішив самостійно пошукати вакансії роботи для українців в Польщі. Якщо правильно підійти до справи, то вакансій можна знайти достатньо для того, щоб влаштуватися на роботу.

Отже, я ввів самий простий пошуковий запиту у Гуглі: praca w polsce dla ukraincow (робота в Польщі для українців). Мені видало досить великий список, але перше, що трапилося на очі, це польський портал оголошень gumtree (повну адресу можна побачити на малюнку). Я спеціально зробив printscreen, щоб було легше пояснювати хід моїх дій.

Все досить просто. Щоб отримати список вакансій роботи в Польщі, саме для українців, вам необхідно виконати три простих дії (я назвав їх — кроки).

КРОК 1: із випадаючого меню, позначеного стрілкою, вам потрібно вибрати розділ «oferty pracy«. Він знаходиться майже в кінці списку.

КРОК 2: вводимо пошуковий запит «z ukrainy«. На перший погляд, то трохи дивний запит, але працедавці коли пишуть оголошення, то в тексті є такі рядки: Praca od zaraz. Poszukuję pracowników fizycznych z Ukrainy!

КРОК 3: тиснемо кнопку «Szukaj«

вакансії в польщі без посередників
Перед вами з’явиться вікно результатів пошуку, яке крім оголошень з вакансіями, містить і досить велику кількість рекламних оголошень, які навряд чи стануть нам у пригоді. Щоб не марнувати часу, то блок «Linki sponsorowane» швиденько пролистуємо.
вакансії в польщі без посередників

Зробивши все описане вище, ви отримаєте свіжі вакансії роботи в Польщі, саме для українців, і як ви зможете побачити — це оголошення від роботодавців, тобто, ви шукаєте роботу без посередників! Звичайно, варто пам’ятати, що далеко не всі польські працедавці порядні, і будуть ставитися до вас із високою повагою, тому обов’язково аналізуйте оголошення, звертайте увагу на деталі.

вакансії в польщі без посередників

Не зважаючи на те, що польські працедавці хочуть знайти працівників із України, вам всеодно потрібно володіти польською на доброму розмовному рівні, якщо хочете гарного відношення, поваги та можливості кар’єрного росту )

П.С. Також, радив  би прочитати статтю про аналіз оголошень роботи за кордоном.

332 thoughts on “Робота в Польщі. Шукаємо вакансії без посередників

 • 25.12.2018 at 2:24 пп
  Permalink

  Чесно кажучи, якщо Ви їдете в Польщу перший раз працювати, то я б Вам все таки радила звернутися у фірму, яка вирішить за Вас усі найскладніші питання. Бо влаштуватися на легальну працю у Польщі не так вже і просто. Особливо якщо не знати особливостей польських працодавців. Не раджу робити мої помилки, коли я звернулася в ОТТО, то перед цим встигла нароботи помилок, через те що не знала… А до того ще й наприклад в отто не треба платити за вакансію і житло мені дали, доплачую лише мінімальну суму. В праці з фірмо. більше плюсів ніж мінусів. таких грошей в Україні не заробиш.

  Reply
 • 08.02.2018 at 11:53 дп
  Permalink

  Фабрика меблів „FORTE” S.A провідний польський виробник і експортер меблів, володіє чотирма виробництвами в Польщі і низкою торгових компаній в

  Польщі та за її межами.
  Компанія існує з 1992 року та прийняла на роботу понад 3000 працівників.

  Шукаємо кандидатів на посаду:
  Помічник з виробництва/Помічник оператора виробничого обладнання
  (місто праці: Białystok, Hajnówka, Ostrów Mazowiecka, Suwałki)

  До обов’язків на даній посаді належить:
  • Реалізація виробничих обов’язків згідно командування
  • Робота з обладнанням,комплектація елементів в коробки
  • Читання даних з технічних креслень
  • Дотримування правил та норм праці
  Очікуємо:
  • Готовність працювати по змінах
  • Сумлінного виконання обов’язків
  • Вітається уміння керувати вилковим навантажувачем
  • Вітається уміння читати технічнi креслення
  • Вітається уміння обслуговувати обладнання CNC
  Що нас вирізняє:
  • Великий соціальний пакет
  • Цікава робота в сучасному промисловому середовищі,з використанням новітніх технологій
  • Офіційне працевлаштування
  • Akademia FORTE навчання працівників в різних галузях та керунках
  • Зустрічі та семінари з відомими постатями світу розваг,науки та бізнесу
  • Літній табір для дітей наших працівників

  Резюме просимо надсилати на електронну адресу:
  [email protected]
  http://ww2.forte.com.pl/pl/index/careers — актуальні вакансії
  +48 691 363 812

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *