Сайт знайомств. Історія одного погляду

Сайт знайомств. Історія одного погляду
Розбавляючи моменти самотності на сайті знайомств, як то часто буває, я випадково побачив мініатюрне фото, яке було в графі ‘Присутні на сайті’. Перше, що привернуло увагу — це погляд, який просто приковує своєю магічністю, і магія була в ньому особлива, не просто погляд привабливої жінки… Це погляд інтелегентої Людини, яка наповнена душевним спокоєм, гармонією і добротою.
Це погляд Світлої людини, яка випромінює тепло в оточуючий простір просто так, і не за щось, і не для когось, це стиль життя.
Я кілька раз перечитував анкету, автопортрет і щоденник, постійно любувався фотографіями, але написати ніяк не наважувався.
Так постійно у чоловіків, коли подобається жінка — відключається  функція мислиння повністю
, а захоплення просочується до кінчиків волосся, що зі мною і сталося. Весь час в голові крутилися слова пісеньки Вірки Сердючки «А я не знаю почему, но ты мне нравишься…» (с) і більше нічого, так я Тобі і написав. З чого власне, і почалося наше спілкування. Спочатку ми обмінювалися посиланнями на відеоролики пісень з Youtube, які своїм змістом виражали те, що ми хотіли один-одному сказати, потім досить довге переписування і врешті ми обмінялися Skype іменами. Це був чергова сходинка у ескалації нашого спілкування. Скільки раз я запізнювався на роботу, коли вранці не хотілося вставати після нічного сеансу зв’язку, адже вони тривали не одну і не дві години, затягувалися до 1-2 години ночі, а вранці обом на роботу: мені на будову, а тобі у кабінет — лікувати діток. Саме кумедне, що коли ми бажали один-одному гарних снів і спокійної ночі, то довго не наважувалися натиснути червону кнопочку, щоб перервати зв’язок… Часто домовлялися натиснути одночасно на рахунок «три», щоб одноособово не закінчувати ті приємні миті. Знала б Ти, як то мене «умиляло» і не сам факт, а те, що він означав… серце від того билося трішки частіше. Взагалі, весь час і до тепер, спогад про Тебе змушує частіше битися серце. Я не планував нічого, не задумував, мені хотілося просто бачити тебе щодня і розмовляти, розмовляти, розмовляти… про роботу і дозвілля, про захоплення і звичайні речі, про бедуінів і пустелю, вітер і паруси, ще ніколи такої легкості у спілкуванні я не відчував. Між нами було кілька тисяч кілометрів, але вони не відчувалися.
Весь час, по дорозі до України і будучи вдома я подумки був в потязі до Твого міста, уявляв що буду робити у вагоні, як ми зустрінемося поглядами, але вже не через камеру, а в реальності. Довго вирішував справи вдома, так щоб спокійно сісти в плацкартний вагон і ніякі турботи, щоб не тримали вдома, але таки справився і купив квиток. Такого хвилювання у мене не було, навіть тоді, коли вперше купував квиток за кордон у Львові на стрийському вокзалі. Була призначена дата та час. За добу ми могли зустрітися, але… ні на одне із моїх повідомлень ти не відповідала, мовчала. Ні, ніяких образ і звинувачень, я все чудово розумію. За добу потяг вирушив до південного міста, де живе Та, яка схвилювала душу і своєї появою відродила почуття, які здавалося вже згасли назавжди. В тім потязі були мої думки про Тебе, про Нас, про наше спільне життя, радість, турботи, вони прибули на вокзал вчасно о 13.40 наступного дня, тільки я залишився у своєму місті. Потім розмова на сайті, пояснення та признання, але вже було зроблено те, що мало зробитися. Здавалося, можна ставити крапку і жити, згадуючи ті прекрасні моменти, але…
Вчора, не знаю, чим керуючись, мій товариш з Кривого Рогу підкинув одне оголошення, де агенція по працевлаштуванню, шукає сервісного техніка — електроменахіка для обслуговування вітрових електростанцій в Твоєму місті з шикарною зарплатою і в міжнародній фірмі.
Замість квитка на плацкартний вагон із верхньою поличкою та постіллю, до Коханої Людини, життя підганяє мені цілий товарний потяг в тому ж керунку із такою пропозицією, що відмовитися складно.
Життя набуває обертів у стилі музики Джаз )

Далі буде.

 ————————————————————————————

Праздник - это всегда свет и радость. Сделать ваш мир светлее вам помогут гирлянды от компании MK ILLUMINATION. Светодиодные гирлянды, декоративное освещение, освещение фасадов, новогодняя иллюминация - все это и много другого специалисты компании с легкостью рассчитают и смонтируют, чтобы ваша жизнь всегда наполнена ярким и красивым светом.

14 thoughts on “Сайт знайомств. Історія одного погляду

 • 15.05.2018 at 9:12 пп
  Permalink

  Хрупкая фигура, шагом от бедра.
  Ты идешь по улице, опустив глаза…
  Наступила осень.… Падает листва,
  Воет сильный ветер, роняет провода.
  Снова небо хмурится, застывает кровь.
  Слезы, как вода, покатились вновь.
  Ты идешь по улице, ты опять одна.
  Здравствуй одиночество, есть ее вина?
  Полюбила искренне, на беду, чужого…
  Покаяние мысленно, не найти другого…
  Перед ним открыта сердцем и душой.
  Ценит он все это, только спит с другой.
  В жизни все вернется, верит в бумеранг.
  Не познать ей счастья, не повысив ранг.
  Есть у них доверие, есть у них любовь,
  Что на роду написано, прими и не злословь.

  Reply
 • 15.05.2018 at 9:10 пп
  Permalink

  БОЛЯЧЕ…
  Моє серце немов кам’яніє,
  Поки живий,кожен щось мріє,
  Про мальовничі країни,
  Про щасливі родини.
  СУМНО…
  На вулиці,здається,не осінь,
  А сльози бринять ще досі…
  Дякую тобі за приємні хвилини,
  Не шукай тут своєї провини…
  САМОТНЬО….
  Мій годинник давно зупинився,
  У світі в цей час хтось народився.
  Настала мить від втоми спочити,
  А вранці, з вірою — продовжити жити.

  Reply
 • 19.03.2013 at 10:27 дп
  Permalink

  Блін, ну справді класно:)))))Світ і стає кращим, завдяки тобі!

  Reply
  • 20.03.2013 at 8:14 дп
   Permalink

   Дякую на доброму слові, але Ви перебільшуєте мій вплив на світ в цілому, пані. Він, яким був, таким і залишається, я ж можу тільки на своє життя вплинути і то… якщо щиро того захочу )))

   Reply
 • 06.12.2012 at 3:22 пп
  Permalink

  Александр, я хочу попросить у Вас совета по трудоустройстве. Буду очень благодарен за ответы. Как с Вами можно связаться???

  Reply
  • 06.12.2012 at 3:47 пп
   Permalink

   Якщо питання не надто особисті і не відносяться до ряду секретних, то пропоную перейти в коментарі до першої статті про працевлаштування в Польщі і там вести переписку у відкритому вигляді. Таким чином, інші читачі зможуть знайти відповіді на питання, схожі до Ваших.

   Reply
 • 21.11.2012 at 10:29 пп
  Permalink

  Ce uvijde v ustroj tvogo zuttya, chas projde u bude cho rozpovisty vnukam, TU super.

  Reply
 • 17.10.2012 at 11:22 пп
  Permalink

  Дык у тебя и жизненный опыт богатый, главное все вспомнить :) Пока можно написать сборник рассказов, объединив их в одну книгу, как это было у Кузьмы Скрябина с его путешествием в Берлин (только недавно вспоминали :) ). И глядишь, еще придется к тебе ехать за автографом, а потом к Лорику в гости с презентом в виде книги, где она тоже будет фигурировать в баре «Barbados», с хорошей стороны, естественно :)

  Reply
  • 20.10.2012 at 7:36 пп
   Permalink

   Ось в тому головна деталь: Є що згадати, нема що людям розказати ))))

   Reply
 • 14.10.2012 at 9:26 пп
  Permalink

  Красиво, блин! :) Читаю и думаю — нафига тебе куда-то ехать, если можно писать дома романы и продавать их за бешеные бабки? :) :) :)

  Reply
  • 14.10.2012 at 10:00 пп
   Permalink

   Письменники — пишуть за покликом, в них зв’язок із тонким світом кращий. А я шо? Пишу тільки із власного життя.
   Дякую за схвальний відгук )

   Reply
  • 08.01.2013 at 9:18 пп
   Permalink

   Povnistju zgodna. Bravo!!! ;-)

   Reply
 • 12.10.2012 at 3:30 пп
  Permalink

  just a reminder, virtual relation doesn’t last

  Reply
  • 12.10.2012 at 3:42 пп
   Permalink

   Thank you Snobby. I will remember it but you know we must make mistakes for learning. )

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *