Шведська пошта допомагає Україні

Artiklar om logistik – läs mer om logistik | PostNord

PostNord отримав запит від Укрпошти про допомогу у зборі та транспортуванні невідкладної допомоги українському народу. Від сьогодні приватні особи можуть безкоштовно надсилати пакети екстреної допомоги в Україну.

Відправлення будуть відправлені зі Швеції до Польщі, після чого за транспортування та розповсюдження по Україні відповідатиме Пошта України. Укрпошта роздає невідкладну допомогу там, де є найбільша потреба.

– Наші колеги з «Укрпошти» чудово справляються з доставкою пошти та виконують свою важливу соціальну місію під час війни, що триває. Коли ті, хто щодня ризикує своїм життям, щоб зберегти Україну, просять допомоги, зрозуміло, що ми зробимо все, що в наших силах. Тому важливо надати можливість безкоштовно надсилати пакети допомоги як зі Швеції, так і з Данії, каже Аннемарі Гардшол, президент і генеральний директор PostNord.

Нинішня війна ускладнила розподіл і логістику в Україні. У такій ситуації українська пошта може взяти активну участь у доставці гуманітарної допомоги на місцях. Тому «Укрпошта» звернулася до європейських поштових дистриб’юторів з проханням допомогти отримати важливі товари, які вони можуть розповсюдити громадянам, які залишаються в країні.

– Ми раді, що можемо підтримати збір гуманітарної допомоги Українською поштою. «Укрпошта» хоче мати можливість продовжувати свою діяльність, наскільки це можливо, і незважаючи на триваючу війну, і допомогти полегшити повсякденне життя людей всередині України. Багато шведів хочуть підтримати український народ у абсолютно жахливій ситуації, і тепер ми робимо безкоштовним і легким отримання допомоги до українського народу, – каже Матіас Крюммель, генеральний директор PostNord Sweden.

Більше інформації за посиланням
https://www.postnord.se/om-oss/pressmeddelanden/2022/skicka-nodhjalp-till-ukraina-med-postnord

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *