Незвичний готель в Швеції

Міжнародна компанія Snøhetta, котра займається розробкою архітектурних та дизайнерських проектів, спроектувала готель в одному із найчарівніших куточків нашої планети. “The 7th Room” — готель найвищого класу на півночі Швеції, недалеко полярного кола, метою котрого є наблизити людей до природи, тим самим, відновити гармонійне єднання внутрішнього і зовнішнього світу.

Дизайн готелю витримано у традиційному для Скандинавії стилі, і сама споруда розміщена на 12 опорах для ізоляції від грунту. Особливість будови полягає у тому, що висота опор складає не 0,5-0,8м, як то заведено у шведів, а цілих 10 м (!), таким чином, вся конструкція знаходиться у повітрі.

Оздоблення кімнат світлими панелями із натурального дерева, створює затишну атмосферу, а великі вікна відкривають вид на чудові краєвиди лапландського лісу, річки Лулеельвен (Luleälven), і полярного сяйва.

Готель розраховано для комфортного проживання 5 чоловік, і якщо ви захочете забронювати готель “The 7th Room” для себе і друзів, то за одну ніч доведеться викласти від 1200 до 1500 євро, залежно від сезону. За таку ціну в Стокгольмі можна винайняти віллу на цілий місяць!! Окрім того, доведеться ще й довго їхати. Мої підрахунки показують, що від Стокгольму до готелю біля 990 км, це за умови, що ви не заблукаєте по дорозі )))


Джерело: http://www.treehotel.se/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *