В Кракові зводиться Центр Іоана Павла ІІ (фото)

Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фотоНеподалік Санктуарію Божого Милосердя в Лагєвніках, добудовується великий релігійний комплекс — Центр Іоана Павла ІІ. На будівельному майданчику можна вже вирізнити контури майбутніх споруд.
Центр Іоана Павла ІІ буде містити у собі кілька будинків: Інститут Діалогу Міжнародного, санктуарій та Центру Волонтаріату. Будівництво ведеться за кошти пожертвувань віруючої громади та меценатів.
Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото
Хоча ініціатори проекту позиціонують Центр, як данину пам’яті Іоана Павла ІІ, але з’явилося багато контрверсій, які посилаються на розмах проекту та пов’язують його із іменами живих священників. Сумнівів, що до декларованої концепції проекту, додає і його локалізація, адже  Центр знаходиться близько  Санктуарію Божого Милосердя, куди кожного року приїжджає велика кількість прочан, а це може викликати відтягування частини паломників від існуючого релігійного центру.
Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото Центр Іоана Павла ІІ в Лагєвніках, Санктуаріум в Кракові, визначні місця польщі, старий краків, краків фото
Джерело: http://krakow.gazeta.pl

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *