Варшава — моя друга столиця

Tetiana Askerova

Сама Варшава  не викликає ніяких особливих емоцій. Місто повністю відбудоване, тому історичного подиху у ньому немає. Але все ж таки враження складає приємне. В порівнянні з Києвом, Варшава не метушиться, немає особливого поспіху, хоча і були в самому центрі. Чудова транспортна розв’язка, але все ж прийшлось трохи відчути вплив погодних умов на роботу транспорту.

Житло. Пошук житла ми почали ще з України, але оплатити чомусь не змогли, тому їхали без броні на житло. Прибули до Варшави в обідній час, пообідавши почали шукати, де б це нам поселитися. Насправді не так вже і важко було знайти апартаменти в центрі Варшави. Витративши всього кілька хвилин знайшли апартаменти на 4 особи приблизно 800 грн за добу.

Одразу ж забронювали і поїхали поселятися. Однокімнатна квартира-студія: окрема кімната з двоспальним ліжком, розкладний диван у вітальні та великий телевізор, чиста та простора ванна кімната, кухня невеличка, але є усе необхідне кухонне приладдя. Квартира здається подобово, тому і має трохи пошарпаний вигляд, але все ж достойний варіант, тим паче, що це центр Варшави. А вигляд з вікна на вечірню Варшаву взагалі перекривають усі недоліки. Тому можу з впевненістю сказати, що знайти житло у Варшаві можна за адекватні гроші.

Із цікавих закладів, які можна відвідати не тільки туристу, а і кожному жителю Варшави, із задоволенням рекомендую Podwale 25. Цікавий інтер’єр, чудова атмосфера і обслуговування, ну дуже смачні страви і додаток до усього жива музика. Ми провели неймовірний вечір у цьому закладі.

Загальне враження про Варшаву склалося хороше. Важко скласти уявлення про місто за кілька днів перебування. Але якщо вибирати між столицями Київ чи Варшава, то це точно буде Варшава!

One thought on “Варшава — моя друга столиця

  • 15.02.2017 at 11:47 пп
    Permalink

    Танюшко, скільки разів мені вже доводилося бувати в Варшаві, і враження про неї маю таке саме як ти )
    Але трагічно сірою, холодною і напіврозваленою столиця Польщі мені видається після Стокгольму.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *