Прогулюючись вулицями Стокгольму

Фото-0518

Прогулюючись сьогодні мокрими вулицями Стокгольму, довелося зустріти досить великий натовп, біля якого стояло поліцейське авто, швидка допомога. Крім того, хтось надривно кричав у мегафон, мабуть вимагаючи якихось прав і свобод. Вирішив не проходити і заглянути, що ж то за подія така?

Фото-0521

 Купка темношкірих молодих людей із великим червоним транспорантом скандували, щось на зразок: Соціалдемократи не ісламофоби! — Народ досить швидко почав підтягуватися, тим більше, що це все відбувалося неподалік однієї із станцій метро в центрі в кінці робочого дня.

Фото-0523

Але переважна більшість всієї масовки — це були ті ж самі мусульмани у своїх національних вбраннях, та репортери, яким випала нагода зробити сенсаційний матеріал (врешті щось відбувається у Стокгольмі і можна зробити з того новину). Затвори фотоапаратів не стихали, оператори мов циклопи всюди ходили із своїми камерами, а довкола маніфестантів почали з»являтися люди у салатових камізельках, які координували людей у натовпі.

Фото-0525Мало того, що все відбувалося на підтримку соціал-демократів, так ще й і шведський банк прорекламували, бо вся акція проходила на тлі Handelsbanken. Особливого бажання не було дізнаватися чим закінчиться справа, але підозрюю, що тихо і мирно всі розійшлися по тому, бо тут порядок охороняють поліцейські, які чітко виконують свою роботу.

Фото-0526Дама у поліцейській формі, дуже мирно і привітливо спілкується із людьми, що підійшли, відповідає на запитання, пояснює, толкує… Я так собі подумав: Де б це у нас так міліція спілкувалася із населенням, ввічливо і спокійно?

Завтра все це буде на шпальтах місцевих газет, де яскраво і захоплено журналісти будуть розказувати про подробиці події, а я вирішив зробити те ще швидше і це можна почитати раніше ніж про те дізнаються жителі Стокгольму. Єдине, що подробиць усіх не розказав, так як місцевої мови не розумію )

—————————————————————————-

Лето уже заканчивается и холодная пора не за горами. Чтобы чувствовать себя комфортно при любой температуре за бортом, лучше всего обзавестись электрическим обогревателем. Обогреватели в Киеве вы всегда сможете заказать на сайте http://www.mirzdorovia.com.ua/obogrevatel.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *