«Я хотіла зробити твою смерть як найприємнішою» — дівчина намагалася вбити свого хлопця за допомогою бюста 5-го розміру.

Молода німкеня Франціска Хансен (33  роки) звинувачується у «спробі вбивства із застосуванням зброї». Адвокат постраждалого заявляє, що дівчина намагалася задушити останнього, вдаючи, що це сексуальна гра. Повногруда дівчина відкидає обвинувачення, кажучи, що це була гра і хлопець знав про що йдеться, — пише Daily Mail.
В свою чергу, хлопець Тім Шмідт стверджує, що по телефону вона призналася, що намагалася вбити його, кажучи: «Я хотіла зробити твою смерть як найприємнішою» (с). В суді, Тім сказав, що вони займалися сексом в травні цього року, коли місс Хансен (59 кг) раптово схопила його голову і втиснула по-між своїх грудей із усієї сили. «Я не міг дихати, і мабуть посинів. Я не міг вирватися і думав, що помираю «
Містер Шмідт, який важить 83 кг, заявляє, що йому вдалося вирватися і голим втікти до сусідів, які подзвонили до поліції. Сусіду він сказав, що їхні чотирирічні стосунки були напруженими після їхнього переїзду до містечка Унна, де його кар’єра юриста закінчувалися і він зі всіх сил намагався втриматися на роботі. Містер Шмідт сказав, що його дівчина намагалася вбити його, після того, як дізналася, що він хоче залишити її. З його слів сусіду: «Вона точно хотіла вбити мене, вона навіть сказала про це по телефону. Я запитав її, чому вона хотіла задушити мене до смерті у своїх грудях, на що вона відповіла мені:
Я хотіла, щоб твоя смерть була як найприємнішою
Джерело: http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/woman-tried-to-kill-boyfriend-with-dd-1450638

Отже, що ми бачимо: хлопця, кар’єра якого змарнована і він певно вже без роботи, який важить 83 кг, намагалася вбити власними персами дівчина, яка важить 59 кг, тримаючи в смертельних обіймах. Як вам? Як на мене, то це свідчення того, що чоловіки все далі мілкішають і не розміром, а розумом. Європа деградує. Просто уявіть собі картину, щоб наш Василь подав в суд на Галину за те, що та намагалася задушити його своїми цицьками? Кури засміяли б )))))

Останнім часом почав задумуватися яким чином просунути свій сайт, збільшити показники ТИЦ та PR,   зробити його більш популярним. Пузомірки то вам не що-небудь, а дуже корисна штука. Ось знайомий порадив хлопців, які зроблять продвижение сайта швидко, якісно та професійно.

2 thoughts on “«Я хотіла зробити твою смерть як найприємнішою» — дівчина намагалася вбити свого хлопця за допомогою бюста 5-го розміру.

 • 27.11.2012 at 5:58 пп
  Permalink

  Просто уявіть собі картину, щоб наш Василь подав в суд на Галину за те, що та намагалася задушити його своїми цицьками?

  Уже представил! Ахахахахахаха :) :) :)

  Спасибо за позитив!

  Reply
  • 27.11.2012 at 6:57 пп
   Permalink

   В коментарях до оригінальної статті, один мужик писав:
   Боюсь, що мене звинуватять в сексизмі, але існують куди страшніші методи вбивства. Якби такий спосіб використовували для засудженних на смерть, то я вічно стояв би в черзі )))))

   Нормальні мужики — нормально реагують, тільки якісь кручені намагаються з того заробити…

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *