Як захистити свою валізу у подорожі

Буквально вчора на автовокзалі, мені довелося спостерігати, як дівчина, намагаючись захистити свою валізу від рук зловмисників, замикала всі застібки спеціальним тросиком із кодовим замком. Але це примарний захист, бо як виявляється, відкрити сучасну валізу можна за допомогою кулькової ручки чи олівця.

Спритні поляки вирішили підзаробити на страхах (часто не таких вже й безпідстваних) подорожуючих, і запропонували новий вид послуги — захист валізи.

Зустрів я такий пристрій в аеропорту Шопена, що у Варшаві. За його допомоги, ваша валіза покривається кільканадцьома шарами міцного поліетилену, після чого перетворюється на броньовану скриню, яку можна буде відкрити тільки гострим ножем чи ножицями.

mini-Фото-0243 mini-Фото-0242

Полякам не довелося далеко ходити, та створювати нову технологію. Подібні пристрої, тільки більшого розміру використовуються у нас та по всій Європі для пакування величезних рулонів сіна.

Вартість послуги, як ви вже встигли помітити на фото, становить 50 злотих (біля 15 доларів).

mini-Фото-0244
Ось так виглядає валіза на стрічці транспортера, після подорожі літаком.

П.С. Завершуючи роботу над статтею, раптово в мені проснувся раціоналізатор: навіщо платити 15 доларів за послугу, якщо за 2-3 долара можна придбати великий рулон харчової плівки, і самостійно обгорнути свою валізу перед відправленням. Економія очевидна, затрати часу біля 10 хвилин, а заощадженні кошти можна витатити на сувеніри для друзів та родичів! )))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *