Як відкрити рахунок в польському банку

titulka

Відкрити рахунок в польському банку набагато простіше, ніж то видається на перший погляд. Більшість банків від іноземців очікує документів, які підтверджують легальність побуту в Польщі (дозвіл на працю, карту побиту, PESEL), але серед правил часом трапляються приємні виключення, і саме про таке я сьогодні й розповім.

Отже, для того, щоб відкрити рахунок в польському Millenium bank, достатньо тільки мати закордонний паспорт, та перебувати в Польщі, або ж з’явитися до відділення банку для підписання умови. Далі в картинках:

1) Заходимо на сайт bankmillenium.pl і натискаємо кнопку Otwórz Konto 360°;

bank-account
2) Після натискання кнопки, перед вами з’явиться оновлене вікно, де буде запропоновано вибрати тип рахунку Konto 360° або Konto 360° Student. Відразу по замовчуванню стоїть «пташка» Dodatkowe ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, що на мою думку — зайве, бо за потреби, ви самі зможете окремо вибрати вид страхування, який вам потрібен, у цілком визначеній страховій компанії.

konto1

Вводите свої персональні дані, поставивши «пташку» Nie posiadam PESEL (якого у вас, скоріш за все, нема). Контактні данні теж досить прості, єдине, на що варто звернути увагу — номер телефону має бути від польського оператора, бо на нього в завершені реєстрації має прийти SMS із кодом підтвердження.

Всі проставлені «пташки» мають так і залишитися, оскільки вони підтверджують, що ви:

 • ознайомилися із вартістю послуг банку, правилами, зразком умови та страховою документацією;
 • виражає згоду на обробку введених даних;
 • погоджуєтесь із умовами страхового договору  Pakiet Bardzo Pomocny;
 • погоджуєтесь із використанням ваших даних для маркетологічних цілей, з використанням звичайної та електронної пошти, телефону, sms та банкоматів.

konto2

konto3

Для підтвердження уведених даних та переходу на наступну сторінку реєстрації, натисній кнопку DALEJ

konto3.1

3) Після оновлення вікна, вам запропонують електронну анкету, де ви повинні увести свої персональні дані, які необхідні для відкриття банківського рахунку.

dane dodatkowe 4

dane dodatkowe 4.1

Якщо ви проживаєте не за місцем прописки, або ж бажаєте отримувати банківську кореспондендію на більш зручну адресу, тоді ставите «пташку» в полі Inny adres korespondencyjny,  після чого з’являться додаткові поля.

adres korespondyncyjny 5

Окрім всього, вам запропонують спосіб підписання банківської умови: кур’єром або у відділені банку. Після вибору потрібного пункту, вам запропонують увести адресу, куди прибуде кур’єр, або вибрати відділення банку, куди ви плануєте завітати.

adres korespondyncyjny 5.1

Після вибору способу підписання умови, потрібно натиснути вже знайому кнопку Dalej

finish

4) В оновленому вікні, перед вами з’явиться «довге простирадло» — сторінка із усіма уведеними даними, де біля більшості пунктів буде стояти активне посилання Edytuj (редагувати).

podtw1podtw2 podtw3 podtw4 podtw5

5) Після перевірки усіх даних, і можливого редагування, ви натискаєте кнопку Dalej, щоб перейти до фінального вікна, де потрібно буде ввести код підтвердження, який має прийти на вказаний на початку реєстрації номер польського мобільного оператора.
podtw6

Варто знати такі практичні моменти:

 • іноземцям без особистої присутності в банку, рахунок не відривають;
 • пластикова карта приходить на вказану при реєстрації адресу, туди ж саме пізніше приходить лист із pin-кодом;
 • вартість обслуговування карткового рахунку часто лежить в межах від 5 до 15 злотих на місяць. В Millennium bank ця сума складає 15 зл/місяць.

Як ви змогли переконатися, анонсована банком реєстрація в 5 хвилин є чистою правдою, і не викликає жодних складнощів у будь-кого, хто звик користуватися Інтернетом щодня.

5 thoughts on “Як відкрити рахунок в польському банку

 • 27.01.2016 at 8:39 пп
  Permalink

  Здравствуйте, СІрко!
  Есть ли у вас опыт отправки денег из Польши а Украину?
  Если да то поделитесь как с минимальными потерями пересладь деньги близким.

  Reply
 • 11.10.2015 at 1:30 пп
  Permalink

  На рахунок Konto 360, то кожний місяць на карту повинно надходити не меньше 1000 зл., якщо меньше, то штраф 50 зл. + треба зробити одну покупку картою в місяць. Можна відключити смс банкінг і пакет «безпєченства», і тоді вам не прийдеться платити екстра гроші. Ну і знімати гроші можна в будь-якому банкоматі Польщі без комісії.

  Reply
 • 06.09.2015 at 12:11 дп
  Permalink

  Я відкривав рахунок у банку Пекао, коли ще був на простій робочій піврічній візі — інакших документів не вимагали.

  Reply
 • 05.09.2015 at 9:25 дп
  Permalink

  Доброго дня.
  Зараз появилось багато оголошень про роботу в Швеції, Німеччині , Литві. Причому їхати туди пропонують по Польській робочій візі D.
  Останнім часом мене щацікавила тема праці за кордоном. Сам я столяр. І найблищим варіантом для мене була Польща. Віза 360/180 буде за 3 тижні. Роботу в Польщі я шукав по оголошеннях в olx.pl. та порталі goldenline.pl.( доволі багато пропозицій посипалось правда 10 зл. Макс. Але багато з житлом і можливістю переробок+) вже домовився з декількома працедавцями про прубу на мейсцу.
  Але тут попався на очі варіант від фірми посередника, в Швецію. Правда макс на 3 міс і я так розумію що по візі крайовей д це буде нелегально. Але з другого боку за ту саму роботу вже 8€ на год…
  От я і думаю Польща , чи йти вже повністю в вабанк і далі- Захуд.

  Reply
  • 05.09.2015 at 5:51 пп
   Permalink

   Пробуйте їхати далі на захід, якщо англійська хоч середненька є, то маєте всі шанси знайти з часом гідну роботу. Тут теслів, особливо будівельних (для будівництва опалубок під з/б конструкції), постійно потребують. Пробуйте, до Польщі завжди встигнете повернутися

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *