Новий закон рівномірно розподілить українців в Швеції

За допомогою нового законодавства уряд хоче рівномірно розподілити українських біженців по всій Швеції.

– Ми не будемо повертатися до 2015 року, коли деякі муніципалітети повинні були взяти на себе дуже велику відповідальність, – каже міністр інтеграції Андерс Ігеман (S).

За словами міністра, Шведському міграційному агентству доручено використовувати всі наявні інструменти для рівномірного розподілу житла в муніципалітетах країни.

Це може бути шляхом оренди квартир, придбання житла або пошуку житла іншим способом.

Уряд також планує розробити нове законодавство за тією ж моделлю, що й у Законі про врегулювання. Закон був прийнятий у березні 2016 року і регулює порядок прийому новоприбулих.

  • Уряд терміново розробить нове законодавство, яке дозволить Шведському міграційному агенству призначити муніципалітет, який забезпечуватиме житло для людей, на які поширюється дія Директиви про масових біженців. Амбіції полягають у тому, щоб він міг набути чинності цього літа, каже Андерс Ігеман.

Розподіл має визначатися розміром муніципалітету, умовами ринку праці, загальним прийомом новоприбулих та дітей без супроводу, а також кількістю шукачів притулку, які вже перебувають у муніципалітеті.

– Прийом має відбуватися з контролем, впорядковано та з більш рівномірним розподілом по всій країні. Це відрізняється від 2015 року, каже міністр з питань інтеграції та міграції.

Для законодавства також має бути розроблена модель компенсації.

Більше інформації за посиланням
https://www.svt.se/nyheter/inrikes/regeringens-forslag-vill-anvisa-flyktingar-till-specifika-kommuner

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *