Скільки заробляють в Польщі чоловіки-повії? Дослідження

В продовження статті «Робота в Польщі. Послуги для заможніх жінок», я вирішив перекласти статтю про дослідження заробітків польських чоловіків-повій. У дослідженні представлені зарплати чоловікам, які надають платні сексуальні послуги. Здійснено аналіз реклами соціальних мереж для осіб, які надають платні сексуальні послуги, отримувачами яких є жінки та гомосексуальні чоловіки. Їхня заробітна плата була порівняна з результатами подібного дослідження з 2011 року. За оцінками, чоловіки, які надають платні сексуальні послуги, можуть заробляти до 30 000 злотих на місяць. Загальна середня погодинна заробітна плата чоловіків, які надають сексуальні послуги, становить 150 злотих. У свою чергу середня винагорода за ніч становить 1000 злотих.

Отже, що у першу чергу варто зазначити — проституція сама по собі не заборонена польським правом. Але нелегальним є сутенерство, примус до проституції та торгівля людьми. Таким чином, особи котрі займають проституцією отримують легальний дохід, але вони не можуть сплачувати з них податки, оскільки нема держрегуляції на такі послуги. Ці люди також не мають можливості платити пенсійний податок, та податок на охорону здоров’я. Результатом цього є складний доступ до безкоштовної медичної допомоги, що особливо важливо для цієї професії.

Широко вважається, що надання сексуальних послуг є областю жінок. Аналіз об’яв призводить до такого ж висновку: оголошень жінок значно більше, і їхня зарплата, як правило, вище. Це може бути викликано законом попиту та пропозиції — 14% чоловіків і лише 0,5% жінок заявляють, що вони користуються платними сексуальними послугами (Izdebski, 2011). Серед оголошень, однак, є оголошення від чоловіків. У статті аналізуються оголошення, опубліковані на найбільш популярних веб-сайтах з надання послуг ескорту. Зібрано дані з 223 оголошень від чоловіків з усієї Польщі. З методологічних причин було остаточно проаналізовано 206 оголошень. Еквівалентом заробітку в статті є ціни, розміщені в супроводі. Можна припустити, що ці суми представляють приблизні значення , які заробляють автори оголошень. На відміну від жінок, в переважній більшості, чоловікам-проституткам не доводиться віддавати частину свого доходу посередникам. Однак слід пам’ятати, що щомісячний прибуток є реально меншим, після врахування всіх витрат, необхідних для виконання таких послуг. Це, перш за все, кошти, необхідні для підтримки привабливого зовнішнього вигляду та здоров’я, а також протизаплідних засобів, оренди приміщень, спеціального еротичного одягу або гаджетів.

Загальні дані

Загальнонаціональна середня погодинна заробітна плата чоловіків, які надають сексуальні послуги, становить 150 злотих. З іншого боку, середня винагорода за ніч становить 1000 злотих. Діаграма 1. представляє відсоток розподілу винагороди за погодинні сексуальні послуги, що надаються чоловіками. Найбільш загальна сума — 100 злотих (33% випадків). Наступні ставки складають 150 злотих (26%) та 200 злотих (16%).

1. Розподіл винагороди за погодинні сексуальні послуги (в PLN)

Друга діаграма показує розподіл заробітної плати цієї групи за ніч. Найпоширеніша сума становить 1000 злотих — 28% оголошень для цієї суми. Друга найбільш популярна сума — 500 злотих (11%).

2. Розподіл винагороди за секс-послуги на ніч (у PLN)

Починаючи з 2011 року, вартість однієї ночі з чоловіками зросла більш ніж на 42%, а погодинно — на 11%. Варто зазначити, що інфляція в Польщі в січні 2011 року — січні 2017 року становила 7,5%. Це означає, що реальні ціни на сексуальні послуги чоловіків зросли.

3. Порівняння цін на послуги чоловіків-повій у 2011 та 2017 роках (w PLN)

Прибуток у містах

На діаграмі 4 представлені середні винагороди за сексуальні послуги на цілу ніч, що надаються чоловіками в чотирьох містах Польщі, де такої реклами найбільше. У цій професії, як і в інших, найвищий заробіток був зафіксований у Варшаві — середня вартість за ніч становила 1500 злотих і 200 злотих за годину. З 2011 року погодинна ставка в столиці збільшилася на 50 злотих, а ставки овернайт — на 500 злотих. В даний час середня винагорода в Польщі дорівнює середній від 2011 року у Варшаві.

4. Тарифи на сексуальні послуги (ніч) в Польщі по містах (в PLN)

Фактори, що впливають на прибуток

Щоб перевірити, які фактори впливають на винагороду чоловіків, які надають сексуальні послуги, ми проаналізували функції — зріст та вагу, зазначені в пропозиціях. Однак вони не такі важливі для чоловіків і жінок. Хоча, чоловіки з індексом маси тіла нижче 18,5, класифіковані як низька вага, заробляють трохи менше. Слід зазначити, що більшість оголошень містять зображення чоловіків. Чоловіки, які мають якості, які, як правило, вважаються привабливими (наприклад, рельєфні м’язи) вимагають більш високої винагороди.

5. Тарифи за ніч і погодинні тарифи чоловіків з різнимим індексами маси тіла

Віковий діапазон аналізованих оголошень становить від 19 до 52 років. На відміну від жінок, при аналізі оголошень ви не можете знайти взаємозв’язок між віком та сумою винагороди в цій групі. Це може бути пов’язано з більшим акцентом на досвід у випадку чоловіків. З іншого боку, молодші чоловіки більш бажані. Домінуючий вік чоловіків, які отримують вищі, ніж середні заробітки, як погодинно, так і вночі, становить 33 роки. На відміну від жінок, які виконують цю роботу, знання іноземних мов не є фактором, що впливає на винагороду в цій групі. Сума заробітку може бути більшою, коли чоловіки, крім класичних сексуальних послуг, пропонують допомогу вдома, еротичний масаж, супроводжують жінок під час різних соціальних подій, вдягаються відповідно до переваг жінок або мають результати свіжих аналізів, що підтверджують стан здоров’я.

Щомісячні прибутки

Щомісячний дохід чоловіків, які надають платні сексуальні послуги, різниться в першу чергу через кількість днів роботи протягом місяця, кількість клієнтів або клієнтів, прийнятих протягом дня та місця надання послуг.

Середньостатистичні заробітки чоловіків, котрі надають сексуальні послуги, залежно від відпрацьованих днів на місяць
Середньостатистичні заробітки чоловіків, котрі надають сексуальні послуги, залежно від відпрацьованих днів на місяць

Деякі чоловіки, які надають платні сексуальні послуги, також обирають послуги «на ніч». Що стосується роботи на 10 ночей на місяць у Варшаві, то прибуток становить 15 000 злотих. З п’ятнадцятьма робочими ночами на місяць ця сума збільшується до 22 500 злотих, а за двадцять ніч — до 30000 злотих.

Підсумовування

Як і в будь-якій іншій професії, також у випадку платних сексуальних послуг найбільше заробляють у Варшаві. Ця різницю видно як у випадку чоловіків, так і жінок, які надають такі послуги.

Аналізуючи оголошення чоловіків, ви не знайдете прямої залежності заробітку від ваги чи віку. Однак, майте на увазі, що адміністратори веб-сайтів із платних рекламними оголошеннями вимагають, щоб користувачі публікували свої фотографії. Більш привабливі чоловіки, вимагають вищої оплати за свої послуги.

Гомосексуальних чоловіки виявилися щедрішими за гомосексуальних жінок. Тобто, чоловіки- та жінки-повії, котрі надають послуги чоловікам (гетеро- чи гомосексуальним), зароблять в середньому більше.

У статті розглянуто лише оголошення, опубліковані в Інтернеті. Однак слід мати на увазі, що деякі люди шукають клієнтів по-іншому. Деякі з них, особливо гомосексуальні люди, шукають клієнтів у місцях зустрічі, відомих тільки обмеженій групі людей. Дохід цих людей може суттєво відрізнятися від ставок, наведених в Інтернеті. Слід також зазначити, що чоловіки іноді диференціюють ставки в залежності від привабливості та віку клієнта.

Джерело: https://wynagrodzenia.pl/artykul/zarobki-mezczyzn-swiadczacych-platne-uslugi-seksualne

13 thoughts on “Скільки заробляють в Польщі чоловіки-повії? Дослідження

 • 15.11.2023 at 4:08 пп
  Permalink

  шукаю таку працю для себе в околицях Гданську Гдині

  Reply
 • 20.03.2023 at 11:55 пп
  Permalink

  Дуже зацікавило, готовий працювати!!

  Reply
 • 24.10.2022 at 9:07 дп
  Permalink

  Готовий працювати

  Reply
 • 26.05.2022 at 8:39 дп
  Permalink

  Саша 33 роки ріст 175 вага 75 цікавить.

  Reply
 • 12.02.2022 at 7:44 дп
  Permalink

  Хочу працювати мені 25 номер 733015768

  Reply
 • 26.01.2022 at 9:42 пп
  Permalink

  75 Кг важу з 170 висоти татуріавет темно волосний 26 років живу в Україні Львівська область готовий працювати

  Reply
 • 29.11.2020 at 1:26 пп
  Permalink

  Можна попробувать

  Reply
 • 18.12.2019 at 11:28 пп
  Permalink

  interesujet vakancyja

  Reply
 • 25.07.2019 at 3:52 пп
  Permalink

  Я хочу попробувати

  Reply
 • 03.06.2019 at 2:06 дп
  Permalink

  Також хотів би спробувати

  Reply
 • 31.05.2018 at 5:33 дп
  Permalink

  Умови досседь не погані як можна до Вас потрапити,щоб попробувати попрацювати

  Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *