У США запропонували вимагати паролі від соцмереж

Посольства США можуть зобов’язати надавати паролі до акаунтів в соціальних мережах, громадян інших країн, котрі подають документи для отримання візи, повідомив міністр внутрішньої безпеки країни Джон Келлі.

Після приходу до влади Дональда Трампа, імміграційна політика США стала більш жорсткою, особливо то стосується іноземців, котрі, на думку чинної влади, можуть становити небезпеку внутрішній безпеці країни. Якщо цей захід безпеки буде впроваджено, то під його дію потраплять громадяни семи країн, котрі знаходяться в списку заборони на в’їзд, згідно указу президента Дональда Трампа. Хоча, як відомо, федеральний суддя Сіетлу, наклав заборону на виконання цього указу.

«Дуже складно перевірити громадян цих країн… Але якщо вони в’їжджають, то ми повинні отримати паролі, щоб знати, які інтернет сайти вони відвідують. Таким чином, ми побачимо, що вони роблять в мережі», — пояснив Келлі, виступаючи на слуханні в комітеті внутрішньої безпеки палати представників США.

Також, міністр заявив, що ті, хто відмовляться від співпраці із владою Сполучених Штатів, не отримають права на в’їзд до країни, тобто, їм буде відмовлено в отримані візи.

Дональд Трамп підписав указ про 90-то денну заборону на в’їзд до США громадянами Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану та Сирії. Крім того, на невизначений термін було призупинено приймання біженців із Сирії, а програма по наданню притулку для громадян інших країн, було призупинено на 120 днів.

Джерело: http://www.bbc.com/

6 thoughts on “У США запропонували вимагати паролі від соцмереж

 • 27.02.2017 at 12:22 пп
  Permalink

  Так, ви абсолютно праві )

  Reply
 • 26.02.2017 at 11:37 пп
  Permalink

  Аякже.
  А що толку в макдональдських поприклеюваних посмішках? Вони-то хоч щось змінюють? Ажніяк. То навіщо тоді фальшивити?
  В принципі я розумію, що ряд мовних зворотів не можна перекладати буквально і «як справи» слід сприймати тільки як вітання, а не запит на сеанс передачі інформації.
  Само собою ходити скрізь, як наче у тебе болять одразу три зуби теж не потрібно. Але якщо стоматологія недоступна, а доступна наштовхує на думку, що менше шкоди буде як перетерпіти, то чому про це мовчати? Чи не буде таке замовчування проблеми рівнозначне брехні? Я дуже люблю модний зараз «позітів» (теревені про який вже тихо починають діставати), але вся проблема у тому, що від «ку-ку» і натягування ковдри, (чи то пак ширми брехні — ми вже дорослі) на голову Штати, і не тільки вони, не перестануть бути поліцейською країною.
  Ліньки шукати дослівно, але в Суворова (Резуна) є таке: хороша людина не ховає звіра, який у тобі. Особисто я розумію це як своєрідну чесність, нефальшивість, справжність. Відповідність декларованого фактичному.
  Тому розумію бородатих і уродженців заплилої жиром Європи, які переміщуються в напрямку протилежному нам. Але, як знати, може і наше друге покоління винесе свій вирок химерній порожнечі і обману?
  Боюсь тоді опинитись провидцем.

  Reply
  • 27.02.2017 at 2:33 дп
   Permalink

   Якщо вже копнути глибше, то толку і сенсу нема ніде. Ми самі-собі придумуємо якісь призначення, цілі, і як китайські піонери — героїчно долаємо всі складнощі на шляху до поставленої нами мети.
   Якщо вам цікаво почути моє ставлення до чесності і правди, то процитую Марка Твена: Правду потрібно подавати так, як подають пальто дамі, а не швиряти як мокре полотенце (с)

   Reply
   • 27.02.2017 at 11:52 дп
    Permalink

    Дотепно, але хотілось би побачити як це виглядає на практиці. Бо якось спекуляційно можна це витлумачити — якщо втрачено можливість заперечити, що 2+2=4, то хоча б емоційно звинуватити у невчасності, некоректності, упередженості чи висмикнутості з контексту і вжити ще масу інших подобних евфемізмів. Так що я би не випускав з виду цього небезпечного моменту. Цинізм, як здатність/мужність говорити правду (Нєвзоров) все ж краще ніж брехня.
    В чому не бачу точно толку, так це у постійному видаванні бажаного за дійсне. Труднощі саме треба долати. І в Європі і в Україні. А не втікати від них у свої галюцинації, що там десь буде не так як здєсь. Само собою, що «розбивши» людині її красиву мрію в якій вона купувала собі квартиру у центрі Харкова за 152 дні роботи на дробю, роздавала всі нагромаджені за життя борги і ще лишалось «помогти» дітям-ледацюгам ти стаєш її головним особистим ворогом і «очєнь гадкім чєловєком».

    Reply
 • 24.02.2017 at 11:01 пп
  Permalink

  Чим більше я чую новини з усього світу, тим більше мені подобається… Україна.
  З її тупими і бухими обивалами, з її хамством і кидаловами, з її життєвим брудом і бидлом.
  В якій немає автобанів, на яких заборонений обгін, цензури в інтернеті і нефункціонального пасажирського транспорту, зачинених у вихідні продовольчих магазинів і дикого, безсилого і через це ще огиднішого єврорасизму.
  В якій взагалі нема нічого хорошого і ніколи не буде.
  Крім одного. Вона — справжня.
  Вона справді така. Не здається.
  Точка відліку. Наше «я».
  А світ навколо неї — тільки великий FAKE. Наша власна галлюцинація, в яку ми прагнемо втекти від її безжальної реальності. Від себе ж самих.
  І не вдається. Бо не вдасться.
  Бо той, гарний, світ — вимислений.
  Ласкаво просимо. Вибирати вам.

  Reply
  • 24.02.2017 at 11:38 пп
   Permalink

   «Ага, канешно!» (с)
   В нас все справжнє, бо ми у тому виросли і жили. І тепер все довкола, вже не таке, якесь фальшиве.
   Фальшиві посмішки німців, шведів чи американців. Порожні питання: Як справи? То все фальшиве.
   Зате у нас всі щиро насуплені, щиро нестримані у критиці як одне-одного, так і всього довкола. Щиро проклинають українці: владу, дороги, східняків (а ті — западенців), ціни на комуналку, на хліб і китайські кросівки.
   Все це щиро, тільки до чого? Що міняється?

   П.С. Книжку, як обіцяв, зкопіював. Ще цікавить вас та штука?

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *