Шопінг віза до Польщі стала ще доступнішою!

віза на закупи, шопінг віза в ПольщуГарна новина для тих, хто бажає робити закупки у Польщі! Шопінг віза тепер доступна і для жителів Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей. Громадяни, які офіційно зареєстровані на території вище перелічених областей, мають можливість подавати документи для отримання візи на закупи. Це дуже доречно, адже зараз у час різдвяних та новорічних свят, у більшості торговельних центрів проводяться акції святкових знижок. Дешевше ніж завжди можна придбати не тільки продовольчі товари, але й одяг та взуття від відомих брендів, побутову техніку, електроніку. Якщо правильно запланувати групову поїздку автомобілем, то це дасть можливість не тільки відчутно заощадити на покупках, але й поринути у дух європейської культури Польщі, прогулятися вулицями старого міста у Варшаві, скуштувати у затишному кафе традиційних польських страв: флячки або журек, біґос і почастуватися чарочкою Zubruwki.
Перелік документів для отримання шопінг візи не відрізняється від того, що був раніше (детальніше тут), за виключенням одного — потрібно подати клопотання. Формуляр клопотання можна отримати в консульстві чи пункті прийому анкет безкоштовно. Також бланк можна видрукувати із офіційної сторінки консульства, скориставшись закладкою «Візові анкети» (пробував знайти той бланк, але у мене нічого не вийшло)
Пакет документів для отримання візи на закупи, можна подати у Генеральному консульстві Республіки Польща у місті Вінниця, пройшовши реєстрацію візової анкети в системі e-konsulat, або в Пунктах прийому візових анкет у Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях.
Джерело інформації: winnica.mzs.gov.pl
——————————————————————————
Как показывает зарубежная практика — дома из кирпича имеют ряд недостатков, главными из которых являются: дороговизна строительства, низкая энергоэффективность, низкая способность к реконструкции. Всех этих недостатков лишены дома, построенные по каркасной технологии. Такие дома строятся в Канаде, Швеции, Норвегии, Финляндии. Проекты каркасных домов вы сможете найти на сайте http://www.stroitedom.ru/

11 thoughts on “Шопінг віза до Польщі стала ще доступнішою!

 • 15.11.2014 at 7:23 пп
  Permalink

  Доброго дня, Лесю
  А на основі яких документів, ви хочете переїхати до всією сім’єю до Польщі?

  Reply
  • 18.11.2014 at 9:12 пп
   Permalink

   Купить не движемость . и жить в Польше и мне нужно знать о школьном образование для ребёнка.

   Reply
   • 18.11.2014 at 11:57 пп
    Permalink

    Гаразд, що до отримання дозволу на побут, на основі купівлі житла — це окреме питання, і в ньому потрібно глибше розбиратися.
    Ось що до дітей, то все досить просто:

    Każde dziecko w wieku od 7 do 18 lat przebywające w Polsce jest objęte obowiązkiem szkolnym lub obowiązkiem nauki. Znaczy to, że musi chodzić do szkoły pod rygorem sankcji wobec rodziców. Obowiązek ten dotyczy także dzieci nie mających obywatelstwa polskiego bez względu na status migracyjny ich rodziców w Polsce. Od roku szkolnego 2014/2015 obowiązek szkolny będzie się rozpoczynał w wieku 6 lat.

    Переклад: Кожна дитина, у віці від 7 до 18 років, котра перебуває в Польщі, зобов’язана проходити шкільне навчання (шкільний обов’язок). Це означає, що дитина мусить ходити до школи, під страхом санкцій проти батьків. Також, такий самий обов’язок мають діти, які не мають польського громадянства, без уваги на міграційний статус їхніх батьків в Польщі. Від навчального 2014/2015 року, шкільний обов’язок буде починаться від 6 років.

    Тобто, як можете зрозуміти, із тексту — навчання для дитини, якщо вона прибуде із вами до Польщі, буде безкоштовним, тому що навчання дітей в Польщі являється обов’язковим на державному рівні.

    Стосовно документів для дитини, вам краще консультуватися у працівників Генерального консульства республіки Польща. Для цього достатньо зателефонувати на номер лінії підтримки (номер є на сайті кожного консульства)

    Reply
 • 15.11.2014 at 12:54 пп
  Permalink

  Здравствуйте . если мы семейная пара и хотим переехать в Польшу и у нас ребёнок 10лет какие нужны документы для школы в польше . а образование в их нех школах для украинских детей бесплатное . ??

  Reply
 • 06.03.2014 at 1:13 пп
  Permalink

  Дякую щиро за детальне роз’яснення!!!) Ви мені порекомендували дослідним метолом досліджувати в які дні є черги на кордоні, і я випадково натрапив на ресурс в інтернеті, де якраз є вся статистика черг на всіх пунктах пропуску кордону, і навіть є онлайн камери з рперетину кордону)) Може комусь згодиться теж.

  http://www.granica.gov.pl/index_wait.php?p=u&c=f&v=pl&k=p

  Reply
 • 05.03.2014 at 10:08 пп
  Permalink

  Ще ні, я вже зібрав усі документи та чекаю дати подачі у Візовий Центр. Я якраз думав, чи автобуси у загальному потоці на кордоні знаходяться чи в спеціальному) Я читав на форумах, що коли приходить черга, то всі пасажири виходять з автобуса, і особисто проходять контроль. Вибачте за можливо смішне питання, але ні разу ще не перетинав корлон, соромно признатись)) Скажіть будь-ласка, коли я буду повертатись назад, то потрібно зі своїми покупками виходити з автобуса, чи залишати в автобусі їх?) І ще користуючись можливістю хочу спитати вас, я у розкладі знайшов поїзд Львів-Краків з головного вокзалу Львова ввечері відправляється. Я так розумію, що напевно поїздом перетинати кордон є найшвидше, тому що немає ніяких черг? Доречі, деякі мої знайомі незнали що поїздом можна перетинати кордон) Дуже дякую за пояснення пане Сірко!!!)))

  Reply
  • 06.03.2014 at 1:00 пп
   Permalink

   Так, при перетині польского кордону, всі пасажири проходять обов’язковий огляд особистих речей (на наявність алкоголю та цигарок). Зачасту то проходить досить формально: прямо на вулиці стоїть кілька широких лав, куди люди кладуть свої валізи, торби та відкривають їх. Працівник митниці зазирає у вашу торбу, може запитати чи намає файок і вудкі, та йде далі. Ось і весь огляд. Поки всіх оглянуть, зазвичай автобус стоїть вже оглянутий із відкритими багажниками -чекає на своїх пасажирів. Закриваєте валізу, і кладете назад до багажника.
   При поверненні, ваші речі в автобусі вже не доглядають, а вам навіть не потрібно виходити із автобуса. Всі покупки будуть знаходитися у торбі, яка буде в багажнику.
   Стосовно потяга — я ніколи ним не перетинав кордону, і не чув, щоб хтось розказував. Знаю тільки, що до Шегинь їдуть якимось транспортом, там пішки перетинають кордон, а звідти вже електричкою їдуть по Польщі. Я ні разу не ризикував так їздити, бо весь час маю із собою величезний рюкзак, із яким робити пересадки не дуже хочеться )

   Reply
 • 05.03.2014 at 2:02 пп
  Permalink

  Зрозуміло. Обовязково відпишусь! На ваш погляд, найкраще пішим переходом Шегині — Медика користуватись, чи краще автобусом з Автовокзалу вулиці Стрийської поїхати?

  Reply
  • 05.03.2014 at 2:56 пп
   Permalink

   Звичайно зручніше відразу автобусом, бо автобуси йдуть окремим від усіх потоком, в разі якихось затримок ви знаходитесь у автобусі, де тепло і зручно.
   Особисто я завжди користуюся автобусами, що йдуть від Стрийського вокзалу, або якщо мені тисне час, то на залізнодорожному вокзалі шукаю водіїв бусиків, які стартують у більш зручний для мене час.
   Бажаю вдалих покупок!

   П.С. Візу вже отримали?

   Reply
 • 05.03.2014 at 7:26 дп
  Permalink

  Доброго ранку! Завдяки вашому сайту я вирішив відкрити шопінг візу для поїздки в Перемишль. Порекомендуйте будь-ласка, в які дні тижня найкраще з вашого досвіду їхати, щоб не було довгих черг на кордоні? І в які години дня найкраще? Зранку напевно? Щиро вам дякую за допомогу!)

  Reply
  • 05.03.2014 at 11:03 дп
   Permalink

   Доброго ранку, пане Андрію
   Нічого не скажу за пункт перетину кордону в Шегинях, бо завджи їду тільки через Раву-Руську.
   З того, що бачив на Раві-Руській, то о 5-6 годині ранку та після опівночі, з української сторони автомобілів самий мінімум. У які дні тижня ліпше їхати — це вже точно не скажу, бо ніколи не аналізував того явища (в мене інша специфіка поїздок до Польщі — робота)
   Із розповідей водіїв, знаю, що довжина черги (з однієї та іншої сторони) сильно залежить від зміни прикордонників. Тому місцеве населення, що створює основну масу прикордонної міграції, вираховує коли «гарна зміна» і їдуть саме у ті дні.
   Це все я до того, що вам дослідним шляхом доведеться досліджувати це явище. Буду радий побачити вже Ваших рекомендацій у нас на сайті, саме по Шегинях.

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *