віза на закупи, шопінг віза в ПольщуГарна новина для тих, хто бажає робити закупки у Польщі! Шопінг віза тепер доступна і для жителів Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей. Громадяни, які офіційно зареєстровані на території вище перелічених областей, мають можливість подавати документи для отримання візи на закупи. Це дуже доречно, адже зараз у час різдвяних та новорічних свят, у більшості торговельних центрів проводяться акції святкових знижок. Дешевше ніж завжди можна придбати не тільки продовольчі товари, але й одяг та взуття від відомих брендів, побутову техніку, електроніку. Якщо правильно запланувати групову поїздку автомобілем, то це дасть можливість не тільки відчутно заощадити на покупках, але й поринути у дух європейської культури Польщі, прогулятися вулицями старого міста у Варшаві, скуштувати у затишному кафе традиційних польських страв: флячки або журек, біґос і почастуватися чарочкою Zubruwki.
Перелік документів для отримання шопінг візи не відрізняється від того, що був раніше (детальніше тут), за виключенням одного — потрібно подати клопотання. Формуляр клопотання можна отримати в консульстві чи пункті прийому анкет безкоштовно. Також бланк можна видрукувати із офіційної сторінки консульства, скориставшись закладкою «Візові анкети» (пробував знайти той бланк, але у мене нічого не вийшло)
Пакет документів для отримання візи на закупи, можна подати у Генеральному консульстві Республіки Польща у місті Вінниця, пройшовши реєстрацію візової анкети в системі e-konsulat, або в Пунктах прийому візових анкет у Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях.
Джерело інформації: winnica.mzs.gov.pl
——————————————————————————
Как показывает зарубежная практика — дома из кирпича имеют ряд недостатков, главными из которых являются: дороговизна строительства, низкая энергоэффективность, низкая способность к реконструкции. Всех этих недостатков лишены дома, построенные по каркасной технологии. Такие дома строятся в Канаде, Швеции, Норвегии, Финляндии. Проекты каркасных домов вы сможете найти на сайте http://www.stroitedom.ru/
No votes yet.
Please wait...

11 thoughts on “Шопінг віза до Польщі стала ще доступнішою!

 • 15.11.2014 at 7:23 пп
  Permalink

  Доброго дня, Лесю
  А на основі яких документів, ви хочете переїхати до всією сім’єю до Польщі?

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 18.11.2014 at 9:12 пп
   Permalink

   Купить не движемость . и жить в Польше и мне нужно знать о школьном образование для ребёнка.

   No votes yet.
   Please wait...
   Reply
   • 18.11.2014 at 11:57 пп
    Permalink

    Гаразд, що до отримання дозволу на побут, на основі купівлі житла — це окреме питання, і в ньому потрібно глибше розбиратися.
    Ось що до дітей, то все досить просто:

    Każde dziecko w wieku od 7 do 18 lat przebywające w Polsce jest objęte obowiązkiem szkolnym lub obowiązkiem nauki. Znaczy to, że musi chodzić do szkoły pod rygorem sankcji wobec rodziców. Obowiązek ten dotyczy także dzieci nie mających obywatelstwa polskiego bez względu na status migracyjny ich rodziców w Polsce. Od roku szkolnego 2014/2015 obowiązek szkolny będzie się rozpoczynał w wieku 6 lat.

    Переклад: Кожна дитина, у віці від 7 до 18 років, котра перебуває в Польщі, зобов’язана проходити шкільне навчання (шкільний обов’язок). Це означає, що дитина мусить ходити до школи, під страхом санкцій проти батьків. Також, такий самий обов’язок мають діти, які не мають польського громадянства, без уваги на міграційний статус їхніх батьків в Польщі. Від навчального 2014/2015 року, шкільний обов’язок буде починаться від 6 років.

    Тобто, як можете зрозуміти, із тексту — навчання для дитини, якщо вона прибуде із вами до Польщі, буде безкоштовним, тому що навчання дітей в Польщі являється обов’язковим на державному рівні.

    Стосовно документів для дитини, вам краще консультуватися у працівників Генерального консульства республіки Польща. Для цього достатньо зателефонувати на номер лінії підтримки (номер є на сайті кожного консульства)

    No votes yet.
    Please wait...
    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *