Щоденник шведського електрика 21.05.2018 (спека)

За вікном +32С, припікає добряче і це якось дуже незвично, адже раніше в травні я тільки перевзувався із зимових ботинок на літні, а тут вже два тижні спеки такої, що тільки шорти, футболка і мокасини )

У зв’язку з тим, що так сонячно і тепло, хатні рослини ростуть мов багатоповерхівки в Києві — без зупину. І тепер я знаю, чому відомий всім Гранат (той, котрий їстівний) має таку назву. Власне, історія коротка і банальна. Купив я кілька гранатів в магазині, і успішно забув в кутку, аж допоки вони не зіпсувалися. Ну, зіпсувалися вони для їжі, але для розможення, все як має бути. Вирішив добути насіння, і посіяти його. Сказано — зроблено.

Майже все насіння було всипане рівномірним суцільним шаром до горщика, і присипано землею. День-ніч, день-ніч, полив і так півтора тижні, поки з’явилися перші паростки, і… тут почало відбуватися щось неймовірне, землю наче домкратом почало підіймати із горщика. А за кілька днів відбулося оце:

Земля неначе вибухнула! І це ще не все насіння було всипане до горщика. Можна тільки уявити, що вібувається, коли цілий плід трапляє до грунту і все насіння починає одночасно проростати. Отже, щось вибухового у тій ягоді (!)

Як ви думаєте, що у мене в руці? Ваші варіанти відповідей чекаю у коментарях!

І, власне, я сам. Не так вже й часто показувався я на сторінках свого блогу.  Завжди був акцент на інформаційному наповнені, а не персоналізації сайту. Але от хочеться похвалитися, що в Швеції теж тепло, блакитне небо і смачне морозиво )

2 thoughts on “Щоденник шведського електрика 21.05.2018 (спека)

 • 29.06.2018 at 2:33 пп
  Permalink

  Вигадали вже, що саме будете робити з пророщеним багатством?;-)

  Reply
  • 29.06.2018 at 10:19 пп
   Permalink

   Звісна річ! Вже розсадив, хай ростуть далі. Місця в хаті вистачає )

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *