штамп воєводи ша запрошені

Якщо роботодавець зацікавлений у вашій роботі на підприємстві більше ніж 180 днів на рік, то він зобов’язаний зробити для вас Zezwolenie na prace (далі Zezwolenie), це трохи більш складна процедура ніж у випадку із Oswiadczniem (див. Робоча віза в Польщу на 180 днів ), але нічого архіскладного.


Найперше, працедавець подає запит до місцевого Urzedu pracy чи не претендує хтось із поляків на данну вакансію, звичайно це триває біля двох тижнів. У моєму випадку, коли я влаштовувався монтажником ліфтів, працедавець писав, що потребує монтажника із знанням російської мови. Це робилося для того, щоб максимально збільшити шанси на потрібну відповідь (не багато поляків балакає російською, а монтажників ліфтів серед них ще менше)

Отримавши відповідь із Urzedu pracy, що на дане місце не претендує ніхто із поляків, працедавець подає папери до Urzedu wojewodzkiego разом із папером із Urzedu pracy. Також працедавець має внести плату за розгляд документів у розмірі 100 злотих. Тривалість розгляду паперів на отримання Zezwolenia займає до 45 днів. Але то максимальний строк, зазвичай то триває біля 3-4 тижнів.

Скажу, що ці всі процеси можуть проходити швидше, але це залежить від зацікавленності самого працедавця.

Все у деталях польською мовою гарно описано тут: bip.mazowieckie.pl

Zezwolenie видається строком до 3 років.

Запам’ятайте чітко, що всі справи urzedowie то тільки клопіт працедавця, разом із оплатою. Якщо хтось намагається вам пояснити інакше, то скоріше всього вас намагаються ввести в оману.

Далі процедура отримання візи нічим не відрізняється від отримання візи 180/360, за виключенням кількох моментів, а саме:

 • на основі Zezwolenia ви маєте право отримати візу тривалістю до 360 днів (1 рік), але не більше ніж дійсне Zezwolenie (скажімо, на 9-10 місяців);
 • страховатися потрібно вже не пів-року (як у випадку із піврічною візою), а тільки на 7 днів, що досить відчутно економить гроші (замість 200-250 грн, всього лиш 25-30 грн), бо далі за гарантованого працевлаштування всі страхові внески за вас робить працедавець;
 • згідно прийнятої угоди між Україною і Польщею, візовий збір для даного типу із віз від 15 вересня 2012 року братися не буде;

Ваші наступні дії в отримані національної візи типу D 360/360 будуть такі самі як і у випадку із візою 180/360.

Зазвичай, річна віза робиться працедавцем тоді, коли ви пропрацювали певний час, у вас зацікавилися і ваша піврічна віза має скоро закінчитися. Не варто на співбесіді відразу домовлятися про виготовлення Zezwolenia na prace, бо навряд чи працедавець захоче чекати вас, поки працюватиме бюрократична машина, що може зайняти часу до одного до двох місяців.

Слідуюча стаття буде присвячена одному із способів отримання Karty czasowego pobytu.

—————————————————————————————

Очень простой заработок в интернете на кликах, который не требует никаких вложений и специальных знаний. Достаточно иметь webmoney кошелек и желание работать.

No votes yet.
Please wait...

428 thoughts on “Річна віза в Польщу без посередників

 • 24.01.2017 at 9:13 дп
  Permalink

  Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо кредит 2% з процентною ставкою, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: ([email protected]) для більш докладної інформації.

  * Комерційні кредити.
  * Персональні кредити.
  * Бізнес-кредити.
  * Інвестиції Кредити.
  * Розвиток кредити.
  * Придбання кредитів.
  * Будівельні кредити.
  * Бізнес-кредити і багато іншого:

  ми надаємо всі види кредиту в хороших послуг, зв’яжіться з нами по електронній пошті: ([email protected])
  З найкращими побажаннями

  Г-н Картер Коллінз

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply
 • 23.01.2017 at 7:10 пп
  Permalink

  Доброго дня.У мене запрошення від воєводи на два роки.Віза відкрита на 1 рік.Чи можна по цьому ж запрошенні робити нову візу? І коли подавати?

  Rating: 1.0. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply
 • 11.01.2017 at 9:34 пп
  Permalink

  Чи можливо виіхати без запрошення на роботу а на місці вже шукати роботу?

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
  Reply
 • 11.12.2016 at 1:47 пп
  Permalink

  Доброго дня. У нас з чоловіком до Вас є питаня. Підскажіть у мене віза 12.08.16 по 12.03.17 на 153 дні якого числа мені треба покинути Польщу? 2.Ми б хотіли отримати річну візу але не знаем як ? Правильно вуєвудська.

  Rating: 4.0. From 2 votes.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *