Альтернативні ялинки в Гданьску.

Хоч нам прогнозують кінець світу на 21 грудня, але новий рік має відбутися по графіку, щоб там не сталося. Передноворічні базари і ярмарки, купа різних гарних і непотрібних речей, але таких приємних у святкові дні.альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

Сьогодні був в приміщенні старої зброярні в Гданьску, де розмістилася частина того самого ярмарку, але мою увагу привернули не товари, а витвори мистецтва, якщо такими їх можна назвати — рукотворні ялинки.

альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

Найбільше мені сподобалася саме ця ялинка — із пластикових стаканчиків. Спочатку боявся трохи біля неї ходити, бо не знав чим скріплені між собою деталі, але дослідник взяв верх і почав розглядати — клеїли термопістолетом. Яка витримка у людей, щоб зробити таку цікавинку )

альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

Якщо у вас залежалися старі тюлі, то можете повторити імітацію ялинки, як на фото. Фантазії просто нема меж )альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинкиЩе один цікавий варіант — із картону. Матеріал — картонна упаковка.

альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

Образ ялинки із пінопласту мені нагадав Кінетичну скульптуру із музею BMW [www.youtube.com/watch?v=6ZFHAZAkL2E]

альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

А ця ялинка мабуть прийшла із постапокаліптичного майбутнього, після якогось неймовірної сили ядрЬонного вибуху, коли всі дерева згорять і залишаться тільки таракани, мурахи і люди-зомбі )

альтернативні ялинки, новий рік, Гданьск, штучні ялинки

Що курив автор цієї ялинки — я не знаю, але щось таки йому вдалося зліпити )

Отже, купуйте консерви, сіль і свічки на 21 число, але не забувайте, що 31 грудня на столі має бути олів’є, шампанське і мандаринки. Бажаю всім мати кошти, щоб гарно приготуватися до нового року!

————————————————

Если в зимнюю стужу вы хотите тепла и уюта в доме, тогда вам необходимо позаботиться о качественных радиаторах системы отопления. Специалисты монтажники говорят, что стальные радиаторы Konrad одни из самых надежных в эксплуатации и отличаются простотой установки.

3 thoughts on “Альтернативні ялинки в Гданьску.

 • 13.12.2012 at 9:48 пп
  Permalink

  На Старувке я провел половину своей жизни в Гданьске :) Но я вижу, что это в каком-то помещении находится, а я больше по улицам шлялся, в музеях под открытым небом и прочим бесплатным местам. Поэтому я и проходил мимо таких мероприятий :)
  Вот фотки с прошлого года:
  http://img9.tempfile.ru/11347/23e2dca863/0e5d8fd7b8d0c6e11ab07727.jpg
  http://img6.tempfile.ru/11347/231a22fe13/f2fc64ee7fc2d8f0e82e882d.jpg
  Тоже на Браме было, я на той ярмарке Оскару купил на ошейник брелок-потеряшку (внутри с записочкой куда звонить, если гаденыш убежит :) )

  Reply
 • 12.12.2012 at 11:17 пп
  Permalink

  Прикольные елочки :) Что-то меня не носило в прошлом году по таким местам… А в каком районе Гданьска это все происходило?

  Reply
  • 13.12.2012 at 9:16 дп
   Permalink

   То все в районі Stare miasto на зупинці Brama wyzynna.
   Ярмарок тут кожного року проводять передноворічний і різдвяний.
   Маєш пам’ятати )

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *