Польські фірми в Ополе охоче працевлаштовують українців

робота в польщі для українців

Animex та Polbau з Opola, Kofama з Kędzierzyna-Koźla і тамтешня верф, Intersilesia McBride із Strzelec Opolskich — це фірми, які шукають та працевлаштовують працівників із-за східного кордону Польщі. Також можна зустріти наших співвітчизників, що працюють на будівництві Centrum Wystawienniczo-Kongresowego в Opolu, який будується на замовлення бізнес групи з Італії.

— То дуже серйозні працівники, роботящі та готові працювати понаднормово. — каже Вітольд Скшинський, директор Intersilesia McBride із Strzelec Opolskich. Також, пан директор додає, що через численну міграцію польських кваліфікованих кадрів на Захід, працівники із України користуються великим попитом.

Приїжджі працівники працюють переважно у сільському господарстві, на будовах, виконують нескладні роботи на промислових та переробних підприємствах, але опольські працедавці шукають також і спеціаліствів: зварювальників, слюсарів, монтерів.

Як повідомляє Opolski Urzęd Wojewódzki, котрий видає дозволи на працю для іноземців, кількість таких дозволів вже кілька років не змінюєть і залишається на сталому рівні, що говорить про постійний притік робітників на стале місце роботи (дозвіл на працю потрібен у тому випадку, коли людина планує працювати в Польщі більше ніж 6 місяців протягом одного року). До всього того, варто додати і статистику Управління праці, котре підтверджує постійне збільнення запитів на працевлаштування українців для виконання тимчасових робіт.

Таку ситуацію в Ополі пояснюється тим, що в столиці воєводства знаходиться агенція посередництва праці, котреа безпосередньо працевлаштовує робатників зі Сходу. — пояснює Irena Lebiedzińska, віце-директор Управління праці в Opole.

— Не зважаючи на те, що більшість українських працівників зайняті на низькооплачуваних роботах із дуже складними умовами, кількість їх росте у зв’язку із полегшенням продецури працевлаштування, яка дозволяє працювати до пів року без спеціальних дозволів. — відзначає Irena Lebiedzińska.

— Середня зарплатня в Україні знаходиться в межах 200-300 євро, а добра — 500 євро. Окрім того, беручи до уваги високий рівень інфляції та дороговизну життя, можна зрозуміти, чому так багато українців покидає рідний край і шукає кращої долі за кордоном. Навіть випусники вузів, ховають диплом до кишені і йдуть виконувати прості роботи, аби тільки мати змогу заробити. — розказує Олексій Урсатуєв з агенції Nełsa з Opola, котра привозить українців на роботу до Польщі, в тому числі, і до Опольського воєвудства.

Польща стала сьогодні другою після Росії, по кількості емігрантів з України, і випередила навіть Чехію та Італію. Левову долю трудових мігрантів, становлять жителі Західної України, а саме з: Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей.

На думку Sabiny Kubiciel-Lodzińskiej із Politechniki Opolskiej, котра досліджує трудову імміграцію, працівники зі Сходу можуть посприяти розвитку регіону, але за певних умов.

— Якщо іммігранти заповнюють вакансії, які являються непривабливими для поляків, то можна це трактувати як великий плюс, бо хтось же має виконувати ті роботи, які так необхідні для функціонування системи в цілому — стверджує д-р Kubiciel-Lodzińska. — Важливо, щоб їм пропонували такі самі умови праці та оплату, як і полякам, щоб не спровокувати ситуацію, коли працедавець вибирає українця, за для економії. Подбати про забезпечення таких умов мусять установи, які контролюють ринок праці.

Джерело: http://www.regiopraca.pl

——————————————————————

Коментар від Сірка: Приведена стаття із польського інтернет видання прямо не допоможе вам працевлаштуватися в Польщі — це відомо, але вона несе два дуже важливих моменти у собі, які дадуть вам інформацію для роздумів та пошуків.

— Польща — це не тільки робота на фермерських господарствах, фабриках та будовах. Багато працедавців гаряче потребують кваліфікованих кадрів із України: токарів, зварювальників, слюсарів, пекарів, електронщиків, торгівельних представників, водіїв та багато-багато інших. Достатньо тільки відкрити будь-який польський сайт вакансій і побачите підтвердження моїх слів (більше про самостійний пошук роботи в Польщі, читайте ТУТ )

— Для тих, хто з якихось причин не може самостійно знайти роботу, можна спробувати звернутися до вказаних у статті польських компаній чи агенції посередництва праці: Animex, Polbau, Kofama, Intersilesia McBride, Nełsa . Знайти контакти фірм можна через звичайний пошук у Гуглі). Для зовмсім лінивих, приводжу контакт агенції:

«NEŁSA» Sp. z o.o.
ul. Katowicka 67B/16
45-061 Opole
tel. 77 454 88 44     fax. 77 454 06 48
tel. kom. 606-823-300, 602-156-315
e — mail: [email protected][email protected]
 

Назви компаній зазначені у статті, приводяться виключно для ознайомлення, і не являються рекламною інформацією. Всі питання по’вязані із наявними вакансіями, умовами праці, величиною оплати, потрібно задавати безпосередньо працівникам фірм, що вас зацікавили.

——————————————————

Каждый порядочный работодатель, нанимая работника из-за рубежа, обязан сделать для него разрешение на работу. Для того, чтобы не содержать штат сотрудников, которые будут заниматься подготовкой документов, лучше обратиться к профессионалам своего дела. Разрешение на работу на ECKadr.ru — это быстрое решение задачи, не выходя из офиса.

8 thoughts on “Польські фірми в Ополе охоче працевлаштовують українців

 • 29.04.2017 at 11:49 пп
  Permalink

  Добрий день акажіть будьласка як знайти фірму що легально працевлаштовує на роботу в германію типу командіровка у мене запрошеня від воєвуди підкажіть будьласка .дякую))

  Reply
 • 11.09.2015 at 6:30 пп
  Permalink

  Доброго дня. Хочу їхати на роботу до Польші.
  скажіть будь-ласка.Варто мені звязуватись з фірмою нельса чи ні.
  закордон їду перший раз, тому вирішив спочатку поїхати через фірму.
  Порадьте якусь фірму яка виконує свої забовязання.

  Reply
 • 31.08.2014 at 11:27 пп
  Permalink

  шукаю роботу шпаклевка .г\л штукатурка -допоможить

  Reply
  • 31.08.2014 at 11:37 пп
   Permalink

   Вибачте, Юрію, але я не займаюся працевлаштуванням
   Я лише розказую, як то можна зробити, не більше

   Reply
   • 31.10.2014 at 9:50 дп
    Permalink

    Добрый день. Собираюь ехать на работу в Польшу через фирму Орион ( Быдгощ) может кто уже работал раньше.какие будут коментарии.

    Reply
  • 02.09.2016 at 3:05 пп
   Permalink

   mykhailo.rekrutacja
   Мій скайп пишіть допоможемо

   Reply
  • 23.08.2014 at 11:15 дп
   Permalink

   Перепрошую, але я не займаюся працевлаштуванням, лише можу поділити досвідом з тими, хто шукає роботу так само, як я сам колись.

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *