робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірмуЯкщо ви знайшли в інтернеті оголошення про роботу в Польщі, але не знаєте чи довіряти йому, тоді раджу зробити невеличкий аналіз публічних даних фірми, щоб знати як діяти.

Маючи назву фірми чи її NIP (дізнатися більше про NIP), ви дізнаєтеся де ця фірма знаходиться, чим займається, коли та ким знаснована. Все це можна зробити за допомогою спеціального інтернет-ресурсу http://stat.gov.pl/regon/ . Натисніть на посилання, після чого у вас з’явиться наступне вікно:

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму
Вибиріть параметр Wyszukiwanie wg numeru NIP. Якщо у вас нема номеру NIP, тоді в google введіть назву фірми, і ви обов’язково отримаєте багато інформації, в тому числі і потрібний номер.

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму
Введіть ідентифікаційний номер фірми та код безпеки (capcha), після чого натисніть кнопку Szukaj

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму

Якщо ви правильно ввели номер NIP (і він є достовірним), тоді перед вами відкриється вікно із усіма потрібними для аналізу параметрами.

Отже, на що раджу звернути увагу:

  • Хто є власником фірми. Якщо власником являється хтось інший ніж поляк (українець чи росіянин — до прикладу), тоді раджу відразу шукати інше оголошення. Наш брат за кордоном — це перший, від кого можна чекати підлості;
  • Вид діяльності. Якщо вам пропонують роботу на будівництві, а фірма займається продажем електропобутових приладів, то гарантую, що й інші ваші очікування трансформують, як і вид діяльності;
  • Дата заснування. Щойно створенні фірми, як малі діти — роблять багато помилок, чекайте що ці помилки доведеться терпіти та виправляти саме вам. Ліпше мати справу із фірмою, яка вже кілька років працює у своїй галузі;
  • Адреса офісу. Ще один додатковий пункт для перевірки. Введіть адресу фірми у google maps та подивість у режимі супутника, де саме знаходиться фірма. Іноді на тому місці, де має бути офіс фірми, знаходяться старі сараї, або якийсь смітник. Висновки робіть вже самі. Між іншим, часом в оголошеннях подають адресу польської фірми, яку ви можете порівняти із тією, що вказана при реєстрації. Якщо вони не співпадають, то це є сигналом для посиленої уваги.

Також існує інший офіційний сервіс, де можна здобути де-яку інформацію про польську фірму: http://www.krs-online.com.pl/sprawdzanie_nip.html. Це сайт Національного судового реєстру, до якого обов’язково вноситься інформація про створені у Польщі фірми. Тут можна шукати не тільки за номером NIP, але й за назвою фірми.

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму

No votes yet.
Please wait...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *