Відсутня реєстрація на отримання візи в Польщу. Що робити?

віза в польшуСитуація із чергою в Консульства Республіки Польща в західних областях просто катастрофічна. Вже два тижні намагаюся знайти вільне місце у Вінницькому консуляті, але відповідь системи електронної реєстрації невмолима: Відсутність вільних місць до 20.09.2013 р (в момент написання статті ситуація змінилася і з’явилися вільні місця із 25 по 30 вересня)

Так як раніше не було ніяких проблем, то і самостійно перевіряти не доводилося як можна вийти із такої ситуації, коли документи на руках, а потрапити до консульства неможливо. Саме перше, що прийшло на думку: Знайти консуляти РП в Україні, де черга менша, і відповідно можна встигнути зробити всі документи без затримок. Як з’ясувалося, найменше навантаження є в Севастополі та Харкові, і почав я дзвонити. Дуже мила пані, яка відразу переключилася на українську, коли почула якою мовою я розмовляю повідомила, що мені потрібно звертатися тільки в той консулят, до якого я належу територіально. На просьбу пояснити, чому я не можу подати документи саме в Севастополі, мені відповіли, що там дуже маленький консулят, який обслуговує тільки Севастополь та область. Робити нема що, телефоную далі. В Харкові пані відповідала менш любязним тоном і вже російською. Результат, був прогнозований: подавати документи можна тільки в те консультво, до якого належиш територіально. На просьбу вмотивувати  свою відповідь, посиланням на пункт правил, закон, витяг чи ще якийсь нормативний акт, я почув ніби від робота: «подавати документи потрібно…». Гарно подякував за змістовну відповідь і на тому закінчив розмову.

Отже, легко вирішити питання подачі документів до консуляту Республіки Польща для отримання візи, коли на найближчий місяць місця відсутні, мені не вдалося. Тепер залишається тільки дзвонити і питатися пана Консуля, що робити, коли відсутні місця для запису, а в Польщі чекає працедавець, який до того виробляв дозвіл на працю півтора місяці. Інакше, просто нагло реєструватися в той консулят, де менша черга і подавати документи, бо не сидіти ж із паперами в очікувані чуда.

———————————————————————————

Сделать автономное водоснабжение частного дома вам позволит насосная станция, благодаря чему можно обустроить дом в деревне лучше городской квартиры. Купить насосную станцию можно в любом магазине, но лучше заказать из Польши, так как польские насосные станции по качеству — лучше китайских, но дешевле многих других европейских производителей.

10 thoughts on “Відсутня реєстрація на отримання візи в Польщу. Що робити?

  • 05.03.2015 at 3:06 пп
    Permalink

    Підскажіть будь ласка, на e-Konsulat пише що відсутні дати до 2015-03-20, коли потрібно розпочинати ловити дати? 19-20 березня?

    Reply
  • 20.12.2014 at 12:19 пп
    Permalink

    Добрий день!

    Теж мала проблеми з реєстрацією на сайті консульства — небуло вільних дат. Додзвонитися до колцентру просто нереально. Тому ми з чоловіком вирішили написати лист-звернення до консульства, щоб записали на подачу документів. Ми були дуже здивовані, але відповідь отримали позитивну. Тож поїхали до візового центру у Києві оформляти візу (національну).

    Reply
    • 20.12.2014 at 10:56 пп
      Permalink

      Доброго вечора, Helen
      Я хотів би уточнити одну деталь: ви написали звернення до консульства, але документи подавали до візового центру. Я чомусь думав, що призвернені до консульства, мали б дати можливість подаватися у консульстві. Розкажіть трішки більше за вашу ситуацію, бо мені самому дуже цікаво.
      Тут взагалі багато питань стосовно всього процесу: ви писали лист польською чи українською? відсилали повідомлення на імейл чи звичайною поштою? як швидко вам відповіли, та що саме повідомили?
      Зарання дякую

      Reply
  • 08.05.2014 at 4:43 пп
    Permalink

    «ловіть чергу у консульстві.» Тобто, пробувати реєсструватися на сайті ??

    Reply
    • 08.05.2014 at 7:15 пп
      Permalink

      Так, на сайті консульства. Тільки це потрібно перевіряти наявність черги по 7-10 разів на день, щодня.
      Якщо поспішаєте (а я розумію, що нема зайвого часу), то краще вперто дзвоніть на лінію візового центру.

      Reply
      • 13.08.2014 at 9:21 пп
        Permalink

        Робив перевірок із 20 сьогодні, усе зайнято. Перед ти десь на протязі 5-и днів, ще 40 не реально зловити дату

        Reply
        • 23.08.2014 at 7:55 пп
          Permalink

          От і Ви тепер зустрілися «носом до носа» із тією проблемою, що і всі. Нічого не вдієш — штурмуйте методично та щодня (десь до 5-7 разів) сайт консульства, на предмет вільної дати, або дзвонити до візового центру. Більше тут http://sirko.org.ua/yak-ya-reyestruvavsya-do-vizovogo-tsentru-respubliki-polshha-u-svoyemu-misti/

          Reply
  • 07.05.2014 at 9:42 пп
    Permalink

    От і я майже маю (вже відправили з Варшави автобусом) запрошення до праці (із 1 червня 2014 року) а в електронному виді на сайті у Києві «Відсутність вільні дати до 2014-05-21». Підкажіть, що робити далі, чи є альтернатива електронним реєстраціям. Мо треба «постаринці» кудись їхати, займати чергу і…
    РС. Візу намагаюся зробити вперше

    Reply
    • 08.05.2014 at 9:15 дп
      Permalink

      http://sirko.org.ua/yak-ya-reyestruvavsya-do-vizovogo-tsentru-respubliki-polshha-u-svoyemu-misti/ — ось мій свіжий досвід
      Якщо робити через візовий центр, то вам доведеться оплатити послуги (на той момент я заплатив 300 грн), але це шанс отримати візу на 2, а то й часом 3 тижні раніше, ніж через консульство.
      Тому, якщо вам залежить на часі, то раджу візовий центр. Якщо час терпить і скрута із грошима, то ловіть чергу у консульстві.

      П.С. Страховку на річну візу 360/360 (по зезволеню) потрібно робити тільки на ТИЖДЕНЬ. Це обійдеться у 20-30 грн (а не 200 грн). Справа в тому, що всі страхові внески потім повинен робити працедавець, тому страхування на весь час перебування не є необхідним.

      Удачі вам в оформлені документів!

      Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *