За шенген візою з Криму до України

AE09562C-1BF5-4C1E-9532-8552596B7E67_cx0_cy8_cw0_mw1024_mh1024_s

Європейська бюрократична машина, хоч і вирізняється своєю інерційністю в усіх аспектах функціонування, але при тому всьому варто відзначити і стабільність поглядів більшості її учасників. Так заява посла ЄС в Росії, щодо процедури отримання Шенген віз жителями Криму, стала зайвим тому підтвердженням.

Не зважаючи, що Кримський півострів було анексовано, тобто функціонально та економічно відділено від України, все ж кримчанам, щоб отримати шенгенську візу, доведеться звертатися до консульських установ на території материкової України. Про це на брифінгу заявив посол ЄС в Росії Вігаудас Ушацкас, передають російські ЗМІ.

«Запуск нової системи збору біометричних даних 14 вересня 2015 року не призведе до будь-яких змін для кримчан. Варто зауважити, що від моменту анексії Криму, виникли труднощі не тільки для тих, хто живе там, але й для 500 млн. європейців, котрі до анексії мали прівілегію — відвідувати Крим без віз. Враховуючи це все, та принцип територіальної цілісності, потрібно сказати, що жителі Криму, резиденти, будуть змушені подавати документи на території України«, — заявив Ушацкас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *