Маєте досвід навчання чи роботи в Канаді? Гайда в Канаду на постійне місце проживання!

study canadaІміграційна програма  «Canadian Experience Class» («Канадський досвід») діє з  2008 року.

Вона передбачає отримання права на постійне проживання в Канаді для тих, хто не вперше чує про цю країну, а вже має відповідний досвід навчання чи роботи в Канаді. Це означає, що людина вже належним чином володіє мовою, орієнтується на ринку праці і процес адаптації для неї не буде таким тягісним, як для новачків.

Вимоги до заявників:

  • закордонні студенти мають право залишитися в Канаді по Canadian Experience Class, якщо вони вчилися на протязі 2 років у Канаді, а потім працювали упродовж року;
  • тимчасові робітники, які мають досвід роботи в Канаді 2 роки.

Якщо в 2009 році цією програмою скористалося 2,5 тисячі тих, кого цікавить іміграція в Канаду, в 2011 році – 6 тис., то квотами на 2013 рік передбачено прийом заяв від 10 тисяч аплікантів. Це зрозуміло, що люди, які вже працювали чи навчалися, а заодно й стажувалися, швидше стануть до роботи в Канаді і проблем з ними у суспільства не буде. Їм досить буде довести рівень володіння мовою та продемонструвати наявність досвіду праці за спеціальностями (Skill Type 0, Skill Level A).

Увага!!!

З 2 січня 2013 року набувають чинності зміни, відповідно до яких для участі в іміграції за програмою Canadian Experience Class тимчасовим працівникам потрібно мати вже не два, а лише один рік досвіду роботи в Канаді на протязі останніх 36 місяців перед датою подання заяви. Знання державної мови теж потрібно буде продемонструвати та довести відповідним документом.

Статтю підготувала Наталка Помогалка.

——————————————————————————

Если вы собрались искать работу за рубежом, но не знаете с чего начать, тогда вам обязательно надо зайти на сайт putnik.biz . У нас на сайте вы сможете узнать о деталях трудовой иммиграции в ряде развитых стран Евросоюза, как писать резюме, сопроводительное письмо или какой из польских университетов выбрать для получения высшего образования в Европе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *