День жалоби

день жалобиСьогодні 79-та річниця голодомору в Україні і я приєднуюся до мільйонів українців, які вшановують пам’ять загиблих.  То страшно, коли людям доводилося ризикувати життям, щоб добути собі і рідним хоч трішки їжі, щоб не вмерти. Рідна сестра моєї прабабці (їй було 14 років) пішла на поле, щоб наскубати колосків і приготувати хоч якоїсь юшки. Назбиравши кілька жмень тих колосків, вона йшла додому, аж раптом за нею на коні погнався наглядач і від переляку у дитини зупинилося серце. Вона лежала посеред поля із пригоршнею колосків для своєї родини, а душа її вже летіла до Бога.

Я думаю, що у кожного в родині були, а може ще й живі дідусі і бабусі, які пережили голод, пройшли війну. Прийдіть сьогодні до них в гості, візьміть буханець білого хліба і пачку масла, сядьте та попийте чаю, поговоріть про щось приємне. А тих, хто помер, вшануйте їх своїми спогадами та запаліть свічку на знак любові та поваги.

Любимо, поважаємо, пам’ятаємо.

 

—————————————-

Мужской сетевой журнал http://mannton.com.ua/ — это интересные статьи о науке, технике, спорте, отношениях с женщинами. Кроме того, этот журнал заботиться об экологии — публикуется в интернете и не использует бумагу.

2 thoughts on “День жалоби

 • 16.03.2013 at 12:27 дп
  Permalink

  Я теж писала статтю про річницю Голодомору в Україні. Так російськомовна аудиторія порвала мене, як мавпа газету… Ось глянь.

  rusmontreal.com/pochtim-pamyat-zhertv-golodomora-1932-1933-godov/

  Reply
  • 18.03.2013 at 6:35 пп
   Permalink

   Пропоганда працювала і працює до цих пір чітко… Он в Україну приїжджають письменники і розказують про те, який класний пацан був Сталін…

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *