Робота за кордоном манить багатьох людей ліпшими ніж в Україні зарплатами і умовами праці.  Розкажу сьогодні про те, як виглядає робота електрика в Польщі. Почнімо з того, що поняття електрик, то більш розмовне, якщо бути  точним, то є електромонтери та електрослюсарі. Розглянемо більш простий варіант для працевлаштування — електромонтер (електромонтажник). Всі фірми, які займаються електромонтажними роботами повинні мати відповідні ліцензії і вся відповідальність за якість робіт лежить тільки на фірмі. Виходячи з цього, а також дефіциту кваліфікованих електромонтерів і того, що більшість робіт проводиться у недіючих електроустановках, працедавці готові брати спеціалістів без спеціальних місцевих дозволів(SEP або допуск до роботи в електроустановках), в тому числі і з України. Зарплатня електромотера складає від 10 до 17 злотих нетто (тобто, після вирахування податку). Окремо хотів би зупинитися на тому, що багато зарплат вказаних в оголошенях про роботу в Польщі та інших європейських країнах подаються у виглялі «брутто», тобто до вирахування податку, тому потрібно завжди уважно читати про який вид зарплатні йдеться, щоб потім не потрапити у незручну ситуацію. Резумуючи вище сказане, скажу: якщо ви кваліфікований електрик, хочете мати гарну роботу і гідну зарплатню, то не вагайтеся, не бійтеся ваш потенціал та вміння зможуть оцінити достойно оцінити, варто тільки правильно себе подати. Наголошую: Не шукайте посередників, не платіть фірмам за те, що ви самі можете із успіхом зробити — знайти собі гідну роботу.

Вчіть польську мову, вчіть як називаються польською основні інструменти та прилади, вбивайте в гуглі: praca elektryk, praca elektomonter-  та вибирайте саме те, що вам подобається.

У наступній розглянемо як виглядають допуски з електробезпеки в Польщі, що таке SEP та як це все допоможе вам у пошуку кращої роботи.

No votes yet.
Please wait...

56 thoughts on “Робота за кордоном. Електрик. Польща

 • 03.02.2017 at 7:08 пп
  Permalink

  Доброго вечора пане Сірко, літом планую їхати електриком на роботу в Польщу, будь ласка скиньте дозвіл на вхід до гугл папки з посиланням на SEP.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
  • 05.02.2017 at 11:33 пп
   Permalink

   Готово:
   https://drive.google.com/drive/folders/0BwpeoutZFbD8UzdtT2F5bUdObFk?usp=sharing

   Rating: 5.0. From 1 vote.
   Please wait...
   Reply
 • 04.07.2016 at 7:05 пп
  Permalink

  Фірма TVO
  Шукає до праці в Варшаві електриків з досвідом роботи на будові. Оплата праці від 10 злотих на годину + доплата в залежності від виробітку . Вимоги: досвід самостійної роботи в електромонтажі; вміння читати схеми, креслення; відовідальність,
  Контакт +48 510449879
  Viber + 3 80672863730
  Skype. oleg1974tr

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 • 04.07.2016 at 12:00 дп
  Permalink

  Шукаю до праці в Варшаві електрика з досвідом роботи на будові. Оплата праці 10 злотих на годину + доплата в залежності від виробітку . Вимоги: досвід самостійної роботи в електромонтажі; вміння читати схеми, креслення; відовідальність,
  +48510449879

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *