Види польських віз для роботи та бізнесу

польська віза реєстрація, польська віза d, робоча польська візаВиди запрошень, на основі яких видається віза для виконання робіт у Польщі (робоча віза):

1. OŚWIADCZENIE O ZAMIARZE POWIERZENIA WYKONYWANIA PRACY OBYWATELOWI REPUBLIKI BIAŁORUŚ, REPUBLIKI GRUZJI, REPUBLIKI MOŁDOWY, FEDERACJI ROSYJSKIEJ LUB UKRAINYЗаява про намір надання виконання праці громадянину Республіки Білорусія, Республіки Грузія, Республіки Молдова, Російської федерації чи України (зразок можна подивитися тут). У народі цей документ називають: Освядченя (як то орігінально звучить польською)

На основі Освядченя можна отримати візу для роботи в Польщі, яка дає можливість працювати до 180 днів безперевно, або сумарно на протязі 360 днів.  Якщо при заповненні візової анкети ви вкажете, що плануєте багаторазовий перетин кордону, то у ваша національна віза стане мультивізою. Нічого особливого в ній нема, просто ви зможете багато раз перетинати кордон.  Подробиці процесу отримання піврічної польської візи можна прочитати у  попередній статті.

2. ZEZWOLENIE NA PRACĘ CUDZOZIEMCA NA TERENIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJДозвіл на працю іноземця на території Польщі. Дозвіл на працю дає можливість отримати річну візу 360/360 із подальшим подовженням терміну перебування в країні, шляхом отримання виду на тимчасове проживання. Відмінність від піврічної робочої візи:

  • час перебування в Польщі до 360 днів (один рік);
  • більш тривалий час виготовлення Zezwolenia (до 45 днів);

Більш детальний опис отримання річної візи ви зможете прочитати у статті: Робоча віза в Польщу без посередників

При подачі документів для отримання візи для виконання праці (пів-річна або річна) обов’язково подаються тільки і виключно оригінали запрошень.

Бізнес-запрошення

Для отримання бізнес візи, від польських партнерів потрібно отримати запрошення на фірмовому бланку компанії із вказанням наступних даних:

  • ім’я та прізвище запрошуваного;
  • дата народження;
  • серія та номер закордонного та внутрішнього паспортів;
  • термін та ціль подорожі.

Фірмовий бланк повинен містити:

  • повну назву та адресу компанії;
  • дані з реєстру, контактний;
  • контактні номери телефонів;
  • ім’я та прізвище запрошуючої особи;
  • підпис та печатка.

На відміну від запрошення для виконання праці, у випадку ділового запрошення або для участі у конференціях, тренінгах, дозволяється представляти факс за умови, що вказані дані відправника чіткі та читабельні. Повністю відсутня можливість подачі документу запрошення, який був отриманий по електронній пошті.

Підготовлено на основі інформації із офіційного сайту Консуляту Республіки Польща в Україні: http://www.winnica.msz.gov.pl

Також на сайті консуляту в місті Вінниця ви зможете дізнатися про правила транслітерації і скачати бланки візових анкет: Візові анкети.

——————————————————————-

Крупным производителям мебели будет интересно предложение компании Анис Тэкс, которая предлагает мебельные ткани оптом по очень привлекательным ценам. Узнать о всех предложениях компании, вы сможете на сайте компании: tkanyoptom.ru

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *