Інструкція з аналізу оголошень про роботу за кордоном

лохотрон, шахраї, робота за кордоном, робота в польщі

Вирішивши їхати на роботу за кордон, ми починаємо шукати пропозиції в Інтернеті, але як відрізнити оголошення про роботу, яке розмістив шахрай, від оголошення, що розміщенне порядним працедавцем? Все досить просто, достатньо знати про певні ознаки шахрайських оголошень, щоб з легкістю їх уникнути.

1. Граматичні помилки в тексті оголошення

lochotron 1

Самим першим признаком шахраїв являється неуважність до дрібниць. Такими дрібницями є граматичні та орфографічні помилки у тексті оголошення. Серйозний бізнесмен завжди перевірить все перед тим, як публікувати оголошення — це одна із рис серйозних ділових людей. Звичайно, якщо все написано грамотно, то це не є достатньою причиною того, щоб вірити написаному. Будьте критичні, адже від цього залежить ваш успіх.

 • Якщо ви помітили грубі граматичні помилки у тексті оголошення, або стиль тексту оголошення є примітивним, то цього вже достатньо, щоб відмітити таке оголошення як шахрайське.

2. Не потрібне знання іноземної мови/досвіду роботи, занижені вимоги до кандидатів

lochotron 3

Якщо ви намагалися влаштуватися до серйозної компанії в Україні (на пряму, чи через рекрутінгове агенство), то мабуть знаєте, наскільки серйозні вимоги до кандидатів, їх кваліфікації та інших особистих якостей. Так само, як і українські прадецавці, іноземні зацікавленні у тому, щоб мати кваліфікований персонал, який чітко розумуміє поставлені задачі, виконує їх професійно та бездоганно.

Не розраховуєте влаштуватися на роботу за кордоном без знання іноземної мови. Якщо ви іншої думки, то запитайте себе: Як я буду спілкуватися із керівником? Як я зможу зрозуміти, що він хоче від мене? Як керівник зрозуміє, що мені потрібно для роботи? Відповідь очевидна: НІЯК. До вас ніхто не приставлятиме перекладача, ніхто не буде підлаштовуватися до вашої ломаної англійської.

Також, не розраховуєте на некваліфіковану роботу в Європі (прибирання, фізичні роботи), просто знайте, що на цьому ринку вже досить багато румунів, прибалтів та поляків. Вони не потребують жодних віз (бо їхні країни входять до Євросоюзу), і роботодавцю не потрібно для них оформляти додаткових дозвільних документів. Конкурувати із ними майже неможливо у цьому.

Якщо ж вас запрошують на кваліфіковану роботу (електриком, сантехніком, зварювальником), то ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно додатково підтверджувати свою кваліфікацію, або ж володіти серфифікатами європейського зразка (якщо це робота в Європі). Для цього потрібно робити переклади документів, подавати на розгляд комісії, і часто доводиться проходити додаткові тренінги (safety works, fireworks, plumber certificate), здавати екзамени. Із дозвільними документами та безпекою праці у Європі дуже серйозно.

 • Занижені вимоги (чи повна їх відсутність) до кандидатів на роботу за кордоном — це признак того, що оголошення розраховане на широку аудиторію, тобто — «конвеєр», який задуманий для того, щоб привернути якнайбільшу кількість бажаючих. Із роботою та легальним працевлаштуванням це не має нічого спільного. Такі оголошення націлені на збір особистих даних в ліпшому випадку, або ж для того щоб відібрати ваші гроші.

3.  Дуже високі/дуже низькі рівні оплати

lochotron 4

Оголошення, преведене для прикладу — класичний лохотрон, де поєднується кілька типових моментів, але головний — зарплатня від 200 до 500 євро на день. Проведемо просту арифметику: 22 робочих дні на місяць при таких оплатах — від 4400 до 11000 євро, при середній зарплатні кваліфікованого електрика із усіма необхідними документами (для прикладу — у Фінляндії) у 2500 євро. Цілком очевидно, що дане оголошення розраховане на тих людей, які дуже хочуть заробити, але при тому не хочуть аналізувати прості речі, результат більш ніж очікуваний.

Друга річ, коли на місцевих порталах за кордоном, наші співвітчизники розміщають оголошення, де пропонують оплату за роботу у кілька разів нижче від неофіційних розцінок (адже відомо, що всюди існує чорний ринок праці, де розцінки у два-три рази нижче офіційної). Тобто, коли за ремонт ванної кімнати ви можете отримати по 10 євро/год, то такі спритники пропонують за 5-6 євро/год. Часто у таких випадках, платні за роботу не отримують взагалі, або тільки невелику її частину.  Це головна причина, щоб не працювати у наших земляків — українців, та колишніх співвітнизників (росіяни, білоруси, кавказці, казахи).

Щоб можна було просто орієнтуватися стосовно рівнів оплати у трудових мігрантів, то середня вартість години праці в Польщі становить 10 злотих/год (офіційно), у економічно розвинутих країнах (Фінляндія, Швеція, Норвегія, Німеччина) — 10 євро/год (неофіційно).

Крім того, якщо вам пропонують офіційне працевлаштування, скажімо в Швеції, із зарплатнею у 1000-1200 євро, то будьте певні, що це шахраї, адже в багатьох країнах діють профспілкові угоди, згідно яких працівник (у нашому випадку — іноземний) не може отримувати зарплатню нижчу, ніж то зазначено профспілковій угоді. А так, як процес отримання дозволу на роботу в Швеції, передбачає передусім, затвердження анкети із усіма умовами праці, у відповідній профспілці, то отримати позитивне рішення — неможливо. Якщо ж, заявник вказує нормальний рівень оплати, а протягом дії контракту та дозволу на роботу, буде виплачуватися менша зарплатня, то отримати подовження візи (а з ним і дозволу на роботу) нереально. Це квиток в один кінець. Будьте уважні.

 • Якщо в оголошені вказана надто висока, або надто низька зарплатня (а ще у поєднанні із двома попередніми пунктами), то в обох випадках — це признак того, що вас чекає пастка. Ні в першому, ні в другому випадку ви не отримаєте грошей.

4. Вас просять вислати особисті дані

lochotron 5

Інколи можна зустріти оголошення, де все гарно написано, але крім того всього, крім CV, вас просять вислати скановані сторінки закордонного ( часом і внутрішнього) паспорту.

lochotron 2

Або можливий такий варіант: ви відповідаєте по такому оголошенні, як наведено вище, вам кажуть, що ваша кандидатура піходить і просять заповнити анкету, де потрібно вказати всю свою персональну інформацію: серії та номери паспортів, водійського посвідчення, адресу, номери телефонів, цівільний стан, наявність/відсутність дітей і навіть біометричні дані (зріст, вага, розмір ноги). Знайте, ці люди збирають бази інформації для створення клонів документів. Детальніше про це у статті: Робота в Швеції. Обережно — лохотрон!

 • Роботодавці на початковому етапі рекруатації потребують тільки ваше CV (резюме) і можливо копії документів, які підтверджують вашу кваліфікацію (диплом, свідоцтво, посвідчення). Ваші персональні дані потрібні тільки у випадку офіційного працевлаштування (після співбесіди та закінчення конкурсу на посаду). У всіх інших випадках, діють зловмисники, які збирають персональні дані, які потім будуть використовуватися у незаконних цілях.

5. Швидке оформлення документів для роботи у економічно розвиненій країні

Останнім часом шахраї перестали вказувати строки оформлення необхідних дозвільних документів, але ніщо не заваєжає вам самому запитати скільки буде тривати весь процес. В розвинутих країнах, бюрократична машина працює дуже повільно, і офіційні строки розгляду справи можуть тривати від 6-8 місяців, до 12-14 місяців. В середньому, розгляд справи на отримання дозволу роботи в Швеції чи Норвегії займає 12 місяців. Якщо ж вам кажуть, що вже за 3-5 тижнів всі документи будуть готові, що будьте певні, що ви їдете не на офіційну роботу (якщо взагалі кудись їдете). Не соромтесть задавати прямі і часто незручні для шахраїв питання, що до всіх деталей виготовлення документів. Ви маєте знати весь механізм до останньої деталі, адже це ви платите гроші (і не малі), це вам перетинати кордони, і перебувати в чужій країні із тими документами. Тому не соромтесь. Питайте: До якого консульства будуть подаватися документи? Якого типу візу ви мате отримати? Якщо  вас чекає транзит, то якою буде країна в’їзду? Якщо документи будуть готові швидше ніж то передбачено процедурою, то яким чином вдається обійти бюрократичні джунглі?

 • Тривалість розгляду справи для отримання дозволу на працю та перебування в одній із економічно розвинутих країн (Норвегія, Швеція, Фінляндія, Німеччина), складає в середньому 12 місяців. Якщо вам обіцяють готові документи вже за 3-5 тижнів, то це признак того, що щось негаразд із документами і вас намагаються ошукати. 

П.С. Але трапляються і чесні хлопці, які признаються, що виготовляють вам польську робочу візу (чи довготривалу туристичну), яка дозволяє офіційно перебувати у країнах зони шенген, та з нею ви їдете на працювати до Норвегії, Німеччині, Бельгії, тощо… Але вже працювати ви там будете «на чорно», тобто — неофіційно.

Після П.С. Існує варіант, коли вас від польської компанії можуть відправити у відрядження на роботу в Німеччинну, Фінляндію чи Нідерланди, у вас буде офіційний контракт із польскою компанією, та дозвіл на роботу в Польщі (наприклад). До вас особисто, скоріш за все, ніяких питань не буде, хоча тут існує така тонкість: полякам всеодно, бо по їхнім законам, ви маєте усі необхідні папери. Але працедавець із Німеччини (наприклад), повинен виготовити для вас окремий дозвіл на роботу — це вимагається правилами, інакше у разі перевірки йому загрожує покарання. Хтось із європейських працедавців дивиться на це крізь пальці, хтось відразу відмовляється від таких послуг. Де-які спритники користуються з такої ситуації, тому будьте уважні, щоб не потрапити у таку «схему» — це загрожує неприємними наслідками (Взято із власного досвіду, та після консультації у польского консула та працівників Urzadu pracy).

6. Гроші на перед, та платні номери

Часто шахраї вдаються до психологічних прийомів: вони виманюють у вас невелику суму грошей, через яку ви не будете їх шукати да домагатися сатисфакції (хоча це зробити в будь-якому разі дуже складно), а маючи велику кількість таких легковірів, вони спокійно собі заробляють, не боячись нічого.

Отже, давно всім відомі пропозиції оплати анкет, для працевлаштування на нафтових платформах в Норвегії — це класичний приклад шахрайства такого роду (датальніше у статті: Робота в Норвегії на нафтових платформах)

Інший варіант, коли вам потрібно зателефонувати за номером, який починається із «8-900-ххххххх» чи «8-703-ххххххх«, чи вислати SMS на короткий платний номер. В обох випадках, ви позбуваєтеся грошей на рахунку мобільного номера, а роботи ніякої не дістаєте.

Для Белли: Якщо знаєш ще признаки, то підкажи ідеї — продовжу, бо сьогодні статтей написав в сумі, більше 10 тис. знаків… гальмую )

58 thoughts on “Інструкція з аналізу оголошень про роботу за кордоном

 • 04.03.2017 at 1:07 дп
  Permalink

  Дякую, дуже корисна стаття. Чи знаєте Ви агенство, якому все-ж можна довіряти?

  Reply
  • 04.03.2017 at 11:54 дп
   Permalink

   Доброго дня, Надіє
   Прошу мене пробачити, але ніколи не мав справ із агенціями, тому я нічим допомогти не можу.
   Чому ви не хочете самостійно шукати роботу за кордоном?

   Reply
 • 17.10.2016 at 10:21 пп
  Permalink

  Доброго вечора, рада що знайшла ваш блог.Мій чоловік має 12 років досвіду роботи ( внутрішні оздоблювальні роботи) а також робить електрику, сантехніку, теплу підлогу, паркет…. Має відкриту візу Д05 працював на чорну в Германіі, має свою бригаду, підскажіть будьласка де можна знайти роботу

  Reply
 • 07.09.2016 at 9:15 пп
  Permalink

  Добрий день! Може хто порекомендую перевірене агентство для оформлення чеської робочої візи.
  Дякую.
  Юрій.

  Reply
 • 12.06.2016 at 9:38 пп
  Permalink

  Доброго дня, Сірко! Дуже вдячна за Ваш блог та поради, давно його читаю. Мій чоловік працював у Польщі та Литві, теж зіткнувся з непорядністю наших фірм, а про поляків та литовців (деяких) взагалі мовчу. Усі шукають дурних, щоб заробити на їх біді. Сірко, чи не підкажете, куди і як можна поїхати жінці 36 років, щоб підзаробити, бо в чоловіка погано виходить? Я вчитель англійської мови зі стажем, самі знаєте, які у вчителів зарплати, і скоро матиму студента. Роботи не боюсь. Куди податись? З чого почати? Дякую за пораду. Всього доброго.

  Reply
 • 27.04.2016 at 8:40 пп
  Permalink

  Доброго вечора. Знайшов вакансію по роботі в Данії. Підкажіть чи не розвод це і чи є в Вас якісь дані по фірмі «westlighthouse».
  ТРУДОУСТРОЙСТВО В ДАНИИ

  Работа на фермах (свиные, коровье и норковые) с животными, уборка, кормежка, 37 часовой рабочая неделя, жилье на ферме. Резюме и вопросы ждем на почту или скайп. Начальная заработная плата от 1550 евро в месяц ( от 12 евро/час) , +12% отпускных (обналичивать которые есть возможность рас в году)

  Плиточники от 2000 евро и до 2500 евро, плюс есть выработка от кв.метра .

  Гипсокортонщики от 1500 до 2400 в мес.

  Сантехники-2000-2500 евро в мес.

  Арматурщики (от 1500 УЕ в месяц)

  Бетонщики (от 1500 уе в месяц)

  Каменщики (от 3000 евро в месяц)

  Монтажники металлоконструкций (от 1400 евро в месяц),

  Маляры (3.5 евто кв.м)

  Фасадчики (8-10 евто пг.м..мокрый фасад,винтилируемый фасады.
  1.) Изготовление профессионального резюме

  2.) Поиск работодателя или предоставление данных клиента готовому предприятию

  3.) Подготовка к получению визы и консультации по всем сопутствующим трудоустройству вопросам

  4.) Возможны услуги по встрече клиента, поселения и иммиграции.

  УСЛОВИЯ СОТРУДНИЧЕСТВА

  предоставляется жильё.

  питание.

  медицинская страховка.

  сопровождение до места работы.

  1: Копия загранпаспорта
  2: Копия внутреннего паспорта
  3: Копия прописки
  4: Фото 3.5×4.5
  5: фото 5х5
  6;копия свидетельства о браке

  Reply
  • 13.11.2016 at 5:29 пп
   Permalink

   Туфта буде м’яко сказано. Можливості працювати легально з данським працедавцем для громадян України вже немає.

   Reply
 • 29.03.2016 at 9:58 дп
  Permalink

  Подскажите пожалуйста можно ли доверять компании EAST-WEST первая международная компания ист вест.www.eastwestwork.com

  Reply
 • 15.03.2016 at 9:17 пп
  Permalink

  Привіт .Підкажіть будь-ласка хто мав справу з такою фірмою як євростаді хто пройшов на навчання в Польщу після 9-го класу через цю фірму буду вдячна за інформацію.

  Reply
 • 22.02.2016 at 11:31 дп
  Permalink

  Можна питання ?Коли є депортація в паспорті,чи можливо виїхати закордон? І чи потрібно платити за неї штраф,який вказують у листі з Польщі?Депортація на 2 роки,але ці роки вже пройшли,а штраф не сплачений. Чи можна виїхати по цьому паспорті,де є депортація?

  Reply
 • 12.02.2016 at 10:28 пп
  Permalink

  Хто знае щось про Іванофранківську фірму Олівія тур

  Reply
 • 31.01.2016 at 9:06 пп
  Permalink

  Доброго дня пане Сірко. У мене відкрита віза з 01. 02.16р У мене є досвід роботи по догляду за літніми людьми , можливо ви мені могли б щось запропонувати. Будь ласка відпишіть мені, буду вдячна.

  Reply
 • 25.12.2015 at 2:38 дп
  Permalink

  очень прошу.ответа.вот сегодня нашла на страницах вк парня,который предлагает помочь за вот такую цену.2500 стоят страховка и анкета.не уточнила- я или он делает запись в визовый центр.+460 гр.визовый сбор,+приглашение от работодателя от 60 долларов.хотелось бы работать или в гостинице горничной или по уходу за пожилыми людьми.вот и думаю,рисковать или нет?он говорит,что сначала делает все документы а потом,что б не терять дни визы будет искать работу.вот что то у меня сомнения закрадываются.посоветуйте,реально ли это.и еще он говорит,что он делает мульти визу.у меня пожилые родители,и может понадобится поехать на какое то время домой.так он говорит,что из мульти визы,не высчитываются те дни,которые я могу провести по надобности в украине.очень надеюсь на ваш совет и благодарю за уделенное внимание

  Reply
  • 25.12.2015 at 2:49 дп
   Permalink

   и еще.как мне его спрашивать,что б не показаться полным неуком за оплату?наперед или по получению готовых документов?ой,боже,голова кругом идет.почему никто,кто уехал с помощью посредников не подскажет нормальных порядочных людей?прямо такая секретная информация или все посредники плохие ?

   Reply
  • 03.01.2016 at 8:05 пп
   Permalink

   Катерино, напишіть мені про себе на пошту: [email protected]
   Мій знайомий шукає жінку для догляду за літніми людьми.

   Reply
   • 08.01.2016 at 4:10 пп
    Permalink

    И Еще, посмотрите, пожалуйста — это письмо мне пришло вчера по почте:
    «Добрый день . Посылаем Вам презентацию нашей фирмы. Если у вас будет интерес работать у нас, напишите о себе. Сколько лет, где проживаете, работаете, образование.Пишите, на все Ваши вопросы отвечу. С уважением Татьяна.

    Tatiana Deshko
    Nábor pracovníků ze zahraničí
    Crocodille ČR, spol. s r.o.
    Podebradská 55/88
    10800, Praha

    Obsah této e-mailové zprávy včetně obsahu případných příloh a odkazů, jsou-li takové připojeny (dále jen „e-mailová zpráva“), nemá a nebude mít charakter závazného návrhu na uzavření smlouvy ani nemá formu akceptace jakéhokoliv případného návrhu na uzavření smlouvy učiněného druhou stranou. Tato e-mailová zpráva nezavazuje odesílatele ani společnost, za kterou odesílatel vystupuje (dále jen „odesílatel“), k žádnému budoucímu závazku uzavřít jakoukoliv smlouvu či závazku poskytnout jakékoliv plnění. Odesílatel výslovně upozorňuje adresáta, že odesílatel neuzavírá a nemá záměr uzavřít jakoukoliv smlouvu, přijmout závazek či učinit jakýkoliv jednostranný úkon vůči adresátovi prostřednictvím této e-mailové zprávy ani jiné elektronické komunikace. Adresát je upozorňován, že nebude-li výslovně sjednáno jinak, pak standardem postupu odesílatele při uzavírání smluv je (i) revize každé jedné smlouvy právním zástupcem odesílatele (ii) v případě záměru odesílatele uzavřít smlouvu poté schválení uzavření každé jedné smlouvy odesílatele statutárním orgánem odesílatele, přičemž je pravidlem, že smlouvy jsou uzavírány v listinné podobně na jedné a téže listině za účasti statutárního orgánu odesílatele či jím pro takový případ pověřené osoby a statuárního orgánu či pověřených zástupců druhé/dalších stran. Do okamžiku takového uzavření smlouvy není smlouva uzavřena a adresát se nemůže odvolávat na důvodné očekávání jejího uzavření. Zejména nemá a nemůže být v neprospěch odesílatele dovozováno, že smluvní strany došly k jednání tak daleko, že by druhé straně (dalším stranám) měly náležet proti odesílateli jakékoliv nároky, zejména pak nikoliv nárok na náhradu škody; aplikace ustanovení § 1729 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, se tímto v případech, kdy by takové nároky mohly být uplatňovány k tíži odesílatele, vylučuje. Odesílatel nezaručuje a neodpovídá za řádný a úplný přenos zasílaných informací a dokumentů. Obsah tohoto upozornění svědčí ve prospěch jak osob přímo označených v podpisu či textu e-mailové zprávy (na straně odesílatele), tak osob jednajících ve shodě s odesílatelem a/nebo osob, za které je odesílatelem fakticky jednáno

    К этому письму была презентация о работе компании Crocodille ČR по изготовлению хлебобулочных изделий, о графике работы, вакансиях и оплате труда. Что Вы можете сказать об этом? Извините, что спрашиваю у Вас, — больше спросить не у кого. С уважением, Елена.

    Reply
    • 17.01.2016 at 12:26 пп
     Permalink

     Зараз нічим не можу вам допомогти, бо навіть на прості питання нема часу, тим більше на аналіз фірм
     Спробуйте пройтися по всіх пунктах інструкції та самостійно проаналізувати пропозицію.

     Reply
 • 15.12.2015 at 8:15 пп
  Permalink

  маю карту поляка.хочу зробити КП своїм двом неповнолітнім дітям.з чого почати?дякую.

  Reply
  • 03.01.2016 at 8:31 пп
   Permalink

   Зверніться до вашого територіального консульства, там вас детально проконсультують

   Reply
 • 18.06.2015 at 1:42 пп
  Permalink

  Доброго дня! Підкажіть будь-ласка: якщо в мене запрошення типу Oswiadczenie, з 14.08.15, а в’їхати мені вдасться днів на 8 пізніше від дати, чи не буде на митниці проблем у зв’язку з цим?

  Reply
  • 18.06.2015 at 5:14 пп
   Permalink

   Доброго дня, Валентино
   Ні, проблем не буде. Вже давно перевірено. Не забудьте тільки ОРИГІНАЛ Oswiadczenia, його вимагають польскі прикордонники.

   Reply
 • 13.05.2015 at 11:44 дп
  Permalink

  Доброго дня. Шукаю роботу в північних країнах ЄС . Знайшов посередників які пропонують сезонку (у них коштує 1000 євро)і довготривалі контракти сфері с/г (коштує від 2000 до 4000 євро, в залежності від оплати праці, тривалості контракту).
  Для роботи по довготривалому контракту , документи виготовляються за 3-4 місяці, вимоги — англійська не нижче середнього рівня, а мій рівень зараз нижче середнього. Тому поцікавився сезонкою яку пропонують в Фінляндіїї (точніше пропонували, оскільки сезонних вакансій наразі вже немає).
  Документи для сезонки виготовляють ~ за 1 місяць, все це(вакансія+оформлення док.) коштує 1000 євро. Спочатку просять завдаток хоча б 200 євро а решту суми треба заплатити перед подачею документів до консульства.
  Чи є посередники з якими можна розраховуватись частинами, наприклад решту суми віддати після першого місяця роботи?На мою думку це був би вагомий фактор, щоб скористатися послугами такого посередника. Але такі посередники мені не попадались.
  Що ви думаєте відносно таких умов оплати та й самого посередника, чи може щось порадите? Дякую.

  Reply
 • 15.04.2015 at 6:56 пп
  Permalink

  Добрий день підскажіть будьласка, я зараз в польщі на курсах мови …виїхав сюди з Французькою візою річною 360 на 90! Срок візи закінчується в серпні а 90 днів закінчується в травні!! Але навчання до кінця червня……мені потрібна віза…….тобто я маю їхати до дому і робити польську студентську( І чи мені зараз її дадуть) чи я можу в ужинді просто продлити срок перебування? дякую за відповідь!

  Reply
 • 09.03.2015 at 7:59 пп
  Permalink

  Доброго дня!Підкажіть будьласка,то може бути зразком афер?-Різноробочий на автостради з візами 100 осіб (березень-квітень) Місце роботи по цілій Польщі.
  ЗП -8 zł у годину, 12-16 годин роботи в день. Житло за рахунок роботодавця.
  Umowa o pracę+робочий одяг ,робота на 6 місяців.
  Запрошення на фірму міняємо у роботодавця. Запрошении для перетену кордону у шофера.
  для РЕЗЕРВУВАТИ СЕБЕ НА ЦЮ ВАКАНСІЮ –
  СКИДАЄТЕ СКАН ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ+ ПРОПИСКА + ВІЗА + ЗАПОВНЕНА АНКЕТА. І ЧЕКАЄМО ПІДТВЕРДЖЕННЯ.

  Reply
  • 10.03.2015 at 12:44 дп
   Permalink

   Доброго ранку
   Початок виглядає цілком правдопобідно, як на умови, що існують для наших заробітчан.
   Навіть водія згадують, який запрошення організовує. Насторожує, що відразу просять скан паспорта і візи…
   Якщо у вас є віза, і ви можете приїхати, то їх має цікавити тільки як надовго ви зможете приїхати до них на роботу, і чи відповідаєте їхнім вимогам.
   Спробуйте більше дізнатися без надсилання сканів.

   Reply
 • 06.03.2015 at 2:09 пп
  Permalink

  Добрий день!
  Що можете сказати про дане оголошення:

  Робота на меблевій фабриці в Польщі
  Міжнародна рекрутингова агенція з головним офісом у Польщі. Rzeszów/Warszawa Для громадян України пропонуємо роботу швеї та обивщика меблів на одній з провідних меблевих фабрик у Польщі. Легальне працевлаштування, роботодавець гарнує житло. Заробітня плата: — швеї 10зл/год та 12,5зл/год понаднормову; — обивщики 15зл/год та 17,5 зл/год понаднормову

  чи є якійсь ознаки шахрайства чи інші ознаки на які треба було би звернути увагу (можете прокоментувати)

  Reply
  • 06.03.2015 at 3:24 пп
   Permalink

   Доброго дня, Олеже
   Нічого особливо не кидається в очі.
   Потрібно далі спілкуватися, і з»ясовувати умови спіпраці, бо все виглядає дуже добре, і є відчуття, що там будуть якісь умови.

   Reply
 • 05.03.2015 at 8:52 пп
  Permalink

  Підскажіть будь-ласка, чи потрібно зараз на візу подавати справку з військомату, і чи випускають громадян призовного віку на роботу?

  Reply
  • 05.03.2015 at 9:37 пп
   Permalink

   так відпускають! і не треба жодних довідок!

   Reply
 • 04.03.2015 at 9:19 пп
  Permalink

  я знайшов таку страховку… [видалено адміністратором] можете глянути якщо не важко??то нормальна страхівка??

  Reply
  • 04.03.2015 at 11:43 пп
   Permalink

   Виглядає троха «по-нашому», але хлопці продають страховку від компанії «Універсальна», що міститься у списку, який я надавав вище.
   Ціни цілком демократичні, якщо вони ще актуальні…

   Reply
 • 04.03.2015 at 8:20 пп
  Permalink

  моя дівчина сьогодні в PZU у Львові купила за 500грн. , тому я хотів запитати чи то нормально чи можна ще десь купити…Дякую за відповідь!

  Reply
  • 04.03.2015 at 8:34 пп
   Permalink

   Щось то дуже дорого. Тут одна дівчина теж повідомляла, що у Харкові в PZU придбала страховий поліс за 485 грн.
   Ось список акредитованих в ЄС страхових компаній, послугами яких можна скористатися, для отримання поліса: http://www.polandvisa-ukraine.com/pdf/insurance_170115.pdf

   Я цього разу собі робив від компанії КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП. Досить демократичні ціни, якщо пояснити, що потрібний самий дешевий страховий поліс.

   Reply
 • 04.03.2015 at 5:42 пп
  Permalink

  підкажіть будь-ласка скільки коштує медична страхівка на піврічну національну робочу візу і де її можна придбати?

  Reply
  • 04.03.2015 at 8:16 пп
   Permalink

   Петре, я завжди робив страховку у компанії PZU Україна. Коштувала вана завжди в межах 180-200 грн.
   Ось на днях, мої друзі подавали документи, і кожному страховий поліс обійшовся по 280 грн. Ми наголошували, щоб робили саму дешевшу, бо максимальна ставка — 1200 грн, але там геть лікування зубів передбачено )
   Найлегше знайти представництво страхової команії десь поблизу консульства, або візового центру. Якщо ні, то знайдіть офіс PZU у своєму місті за допомогою гугл.

   Reply
 • 03.03.2015 at 3:17 пп
  Permalink

  якщо я маю запрошення на одну роботу але їду не туди, а на місяць поїду на іншу роботу в Польщі, а після цього повертаюсь на цю ж роботу, на яку мав запрошення, то чи потрібно мати запрошення ще на першу роботу???

  Reply
  • 03.03.2015 at 9:32 пп
   Permalink

   Фактично, вас ніхто питати того освядчення не буде. Віза є, і вже добре
   Але якщо за правилами, то роботодавець, із 2-ї роботи, має виробити освядчення для вас.

   Reply
 • 03.03.2015 at 3:07 пп
  Permalink

  доброго дня!минулого року робив перший раз національну візу D на 180, 2 липня видали, 6 липня виїжджав, дійсна була до 31.12.2014. Коли я можу робити наступну візу?чи можу зараз робити національну візу і їхати в квітні?чи потрібно чекати до 2липня???

  Reply
  • 03.03.2015 at 9:33 пп
   Permalink

   Доброго дня, Петре
   Так, мусите чекати до літа

   Reply
 • 28.02.2015 at 9:06 дп
  Permalink

  Добрий день! Підскажіть, будь ласка, хочу поїхати в Польщу. Можете підсказать, які потрібні документи? І чи потрібен зараз біометричний паспорт? Дякую!

  Reply
  • 28.02.2015 at 10:05 дп
   Permalink

   Добрий день, Борисе
   Раджу вам уважніше пройтися по розділу РОБОТА В ПОЛЬЩІ
   Стосовно питання про документи: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part3/
   Ті люди, які займаються «візовими консультаціями» кажуть, що поки що виникає багато складнощів із біометричними паспортами при отриманні віз. Все набагато простіше із «старими» закордонними паспортами.

   Reply
 • 09.01.2015 at 10:26 дп
  Permalink

  Дякую автору за рекомендації!

  Reply
 • 07.10.2014 at 11:06 пп
  Permalink

  Сірко, а якщо робоча віза видана в жовтні 2014 року буде аж квітнем 2015 року (в освядченні так написано — запрошують на квітень), то якихось можливостей виїзду до польщі (хоча б на закупи) нема?

  Reply
  • 08.10.2014 at 12:04 дп
   Permalink

   Страж гранічна те контролює досить жорстко, тому певен, що питань і перевірок буде багато.
   Я питав працівників польської митниці, що потріно робити, якщо працедавець вирішив змінити дату мого приїзду (у візі не вказується, коли потрібно в»їхати, лише у Освядчені), на що він відповів: Потрібно просто переробити Освядченє, то ж для працедавця не є проблемою? (із натяком трішки так).
   Тобто, якщо віза відкрита вже, а їхати потрібно раніше, чи пізніше, то просто переробляється Освядченє під конкретні дати, і нема проблем )

   Reply
   • 08.10.2014 at 1:29 пп
    Permalink

    щиро дякую за інфу! Я у візовому центрі лише дізнався що мене запрошують аж у квітні.. Так мені робили освядчення, млін..

    Reply
    • 08.10.2014 at 3:45 пп
     Permalink

     Ну, візу можна робити зараз, а тим, хто робив освядченє, скажіть, най перероблять на іншу дату, та й усе.
     Хоча, квітень — це якраз добра пора для старту, бо квітень-травень то така пора, коли діловий світ виходить із зимової сплячки.

     Reply
     • 08.10.2014 at 4:32 пп
      Permalink

      на візу подався вчора. Тиждень треба чекати і їхати за результатом. Пора то хороша, але це стало сюрпризом для мене.. Освядченням від ін.працедавця підмінити не мож?

    • 08.10.2014 at 5:27 пп
     Permalink

     Запросто. То ж у візі не сказано, куди ви їдете )
     Сам так робив — все в порядку.

     Reply
     • 08.10.2014 at 6:51 пп
      Permalink

      гарна новина!

 • 16.09.2014 at 5:23 пп
  Permalink

  доброго дня.НЕ ЗВ ЯЗУЙТЕСЬ з interWcompanu а також [email protected].нічого не роблять.

  Reply
  • 16.09.2014 at 6:36 пп
   Permalink

   Тарасе, для того, щоб робити такі заяви — розказуйте все в деталях, щоб люди знали що і до чого.
   Якщо протягом 3-х днів ви не розкажете чому не варто зв»язуватися із цією компанією, то ваше повідомлення буде видалене як спам.

   Reply
  • 18.09.2014 at 7:30 пп
   Permalink

   з березня 2014р. переказав гроші і паспортні дані.на мої вимоги вислати договір,зустрітись- тільки обіцянки.завтра обіцяють повернути гроші.якщо ні-то що порадете.погано,що пізно вийшов на вас.дякую.

   Reply
   • 18.09.2014 at 8:32 пп
    Permalink

    Тарасе, це Україна. Правовими методами тут діяти, то всеодно, що нічого не робити.
    Якщо ви можете персонально зустрітися і правильно поставити ситуацію — забирайте гроші, ось що я можу сказати. Не вірте обіцянкам.

    Reply
 • 03.09.2014 at 1:17 дп
  Permalink

  Доброго дня, чи чув хтось про таку фірму «СмартКом»?? Дали оголошення по роботі в Великобританії?

  Reply
  • 03.09.2014 at 2:10 дп
   Permalink

   Доброго дня, Миколо
   Особисто я, не маю досвіду по фірмах посередниках (майже). Тому нічого не підкажу.
   Спробуйте самі проаналізувати ту фірму, щоб зрозуміти чи варто мати із ними справу.
   Заодно, своїми висновками із нами поділитеся )

   Але таке повідомлення у них на сайті, змушує гарно задуматися:
   Смартком, работа за рубежом, развод

   Reply
 • 19.05.2014 at 2:43 пп
  Permalink

  В мене 2 з 5. Просять вислати дані паспорта та обіцяють швидке оформлення запрошення. Відгуків про компанію немає ніяких. (ні позитивних ні неагтивних). Пропонують підсати контракт http://vk.com/doc253990176_299690456?hash=2fe190f565c05a51f2
  Скільки часу має робитися запрошення? Якщо робота в сількому господартсві то працювати дійсно може багато людей не залежно від вимог!?

  Reply
  • 19.05.2014 at 5:23 пп
   Permalink

   Пане Дмитро, тримайтесь від них подалі.
   Ви уважно читали запропонований документ?
   Я б ніколи не погодився на такі умови. Чи у вас біда чорна із грошима?

   Reply
   • 19.05.2014 at 11:48 пп
    Permalink

    Рівень знань польської мови не дозволяє розраховувати на інший вид роботи. Залишається тільки сільське господарство.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *