Wizzair airlines

wizzlogo

Wizz Air — створена в Угорщинні бюджетна, або як зараз модно казати — лоукост авіакомпанія. Заснована у вересні 2003 року і займає нішу у пасажирських авіасполученнях в країнах Центральної та Східної Європи. Станом на грудень 2010 року кількість повітряних сполучень досягала 150 напрямків.

Як вже раніше казав у своїй статті про компанії лоукост (Список лоукостерів) — це крилаті маршрутки, дешевше яких вже нічого не знайти, тільки якщо вдало зробити бронювання. Квитки потрібно замовляти на сайті компанії wizzair.com, де ви вказуєте тільки пункт вильоту та прибуття, із вказанням дати. Не зважаючи, що сайт переповнений рекламою додаткових послуг компанії, ви швидко зорієнтуєтеся у потрібних вам меню.

Щоб забронювати рейс, вам потрібно мати дві речі: діючий імейл і дійсну платіжну (кредитну карту) із можливістю оплати послуг через інтернет. Останній момент дуже важливий, інакше система wizzair просто не зможе провести платіж і ви залишитеся без квитка. Бронювати квитки мені вдавалося за 14 годин до вильоту, тому ви завжди встигнете вибрати потрібний вам рейс.

Алгоритм формування ціни на перельоти мені невідомий, але роблю у наступний спосіб: продивляюся у потрібному напрямку діапазон цін, на найближчі 4-6 тижнів близько дати вильоту. Визначаю мінімальну і максимальну планки. Тепер знаючи, у яких межах може коливатися ціна, я можу вирішувати для себе, на який день ліпше замовляти рейс або чекати слушного моменту, коли ціна впаде до мінімуму на потрібну дату. Коли ціна вам пасує — бронюйте відразу, бо наступного дня ціна може змінитися від 10% до 300 % і невідомо чи на вашу користь.

Весь процес бронювання у картинках я опишу у найближчих статтях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *