Робота в польщі: Як перевірити польску фірму?

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірмуЯкщо ви знайшли в інтернеті оголошення про роботу в Польщі, але не знаєте чи довіряти йому, тоді раджу зробити невеличкий аналіз публічних даних фірми, щоб знати як діяти.

Маючи назву фірми чи її NIP (дізнатися більше про NIP), ви дізнаєтеся де ця фірма знаходиться, чим займається, коли та ким знаснована. Все це можна зробити за допомогою спеціального інтернет-ресурсу http://stat.gov.pl/regon/ . Натисніть на посилання, після чого у вас з’явиться наступне вікно:

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму
Вибиріть параметр Wyszukiwanie wg numeru NIP. Якщо у вас нема номеру NIP, тоді в google введіть назву фірми, і ви обов’язково отримаєте багато інформації, в тому числі і потрібний номер.

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму
Введіть ідентифікаційний номер фірми та код безпеки (capcha), після чого натисніть кнопку Szukaj

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму

Якщо ви правильно ввели номер NIP (і він є достовірним), тоді перед вами відкриється вікно із усіма потрібними для аналізу параметрами.

Отже, на що раджу звернути увагу:

 • Хто є власником фірми. Якщо власником являється хтось інший ніж поляк (українець чи росіянин — до прикладу), тоді раджу відразу шукати інше оголошення. Наш брат за кордоном — це перший, від кого можна чекати підлості;
 • Вид діяльності. Якщо вам пропонують роботу на будівництві, а фірма займається продажем електропобутових приладів, то гарантую, що й інші ваші очікування трансформують, як і вид діяльності;
 • Дата заснування. Щойно створенні фірми, як малі діти — роблять багато помилок, чекайте що ці помилки доведеться терпіти та виправляти саме вам. Ліпше мати справу із фірмою, яка вже кілька років працює у своїй галузі;
 • Адреса офісу. Ще один додатковий пункт для перевірки. Введіть адресу фірми у google maps та подивість у режимі супутника, де саме знаходиться фірма. Іноді на тому місці, де має бути офіс фірми, знаходяться старі сараї, або якийсь смітник. Висновки робіть вже самі. Між іншим, часом в оголошеннях подають адресу польської фірми, яку ви можете порівняти із тією, що вказана при реєстрації. Якщо вони не співпадають, то це є сигналом для посиленої уваги.

Також існує інший офіційний сервіс, де можна здобути де-яку інформацію про польську фірму: http://www.krs-online.com.pl/sprawdzanie_nip.html. Це сайт Національного судового реєстру, до якого обов’язково вноситься інформація про створені у Польщі фірми. Тут можна шукати не тільки за номером NIP, але й за назвою фірми.

робота в польщі без посередників, як перевірити польску фірму

231 thoughts on “Робота в польщі: Як перевірити польску фірму?

 • 07.02.2016 at 3:55 пп
  Permalink

  Добрий день! Підкажіть як провірити чи справжнє запрошення мені прислали,бо і відгуків не можу найти, все попадаю на сайт фірми. Мені на словах говорили, що треба ввести дані з запрошення, але що куди і як забув. Дякую.

  Reply
  • 14.02.2016 at 5:34 пп
   Permalink

   Прочитайте уважно статтю угорі

   Reply
 • 17.01.2016 at 8:02 пп
  Permalink

  Доброго вечора. п Сірко будь ласка порадьте з чого почати Чоловік хоче з червня нас з 2 річною Донечкою забрати до себе ( працює у Вроцлаві офіційно карти поляка чи побуту немає) це взагалі реально зробити ??? Щиро дякую

  Reply
  • 18.01.2016 at 10:16 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Марічко
   Перебуваючи на візі, без карти часового побиту (щонайменше — 2 роки), чи карти сталого побиту, ваш чоловік не зможе зробити документи для воз’єднання сім’ї. У вашому випадку можливо зробити воєвудську візу для вас, а для доньки знайти дитячий садочок по місцю проживання та праці. Звідти потрібно буде взяти довідку, що дитина буде мати відповідний догляд, поки ви працюватимите.
   Інших способів я не знаю

   Reply
   • 18.01.2016 at 10:26 пп
    Permalink

    Щио дякую

    Reply
 • 14.12.2015 at 11:33 пп
  Permalink

  Доброго вечора Сірко.
  Порадьте будь ласка. Чоловік працює офіційно у Вроцлаві на фірмі з 16 листопада 2015 р ця ж фірма надала річну воєвудську візу. На Різдво хоче приїхати на 5 днів чи варто йому хвилюватись чи не буде у нього проблем на кордоні туди назад ? можливо якісь документи потрібно мати з собою? чи може мати вплив теперішня ситуація в Україні ( я маю на увазі чи можуть не пустити коли буде повертатись назад на роботу пробувши цих 5 днів на Україні) ? Наперед щиро дякую.

  Reply
  • 03.01.2016 at 8:34 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Маріє
   Ваш чоловік має право перетинати кордон із Польщею тоді, коли йому це потрібно. Достатньо для цього мати закордонний паспорт та оригінал запрошення.
   Хай їде, все буде добре

   Reply
   • 17.01.2016 at 7:59 пп
    Permalink

    Доброго вечора. Щиро дякую. так все пройшло добре. тільки назад черга велецюзна була але дякувати Юогу заїхав все добре працює.

    Reply
 • 28.10.2015 at 9:03 пп
  Permalink

  Доброго вечора, Сірко! Підскажіть будь ласка чи варто їхати перед Новим Роком в Польщу на працевлаштування? І чи є на даний момент робота?

  Reply
  • 29.10.2015 at 11:43 дп
   Permalink

   Доброго дня, Христино
   Якщо у вас нема чітких домовленностей про роботу, то їхати взимку за кордон у пошуках роботи (підозрюю, що без володіння мовою) — це дуже ризикована акція, бо можете прокататися і повернутися ні з чим.
   Більше шансів знайти роботу з’являється на весні, але якщо ви впевнено володієте польською та маєте досвід у роботі покоївкою, офіціанткою, кухарем чи нянею, то знайти роботу можна практично цілий рік.

   Reply
 • 06.08.2015 at 10:07 пп
  Permalink

  Може, хтось з Ваших дописувачів може порадити перевірених водіїв, які шукають роботу в Польщі. Чули, що непогано на шампіньйонах, яйцях, молюсках, але, чи реально знайти таку роботу без блатів з водієм… Вибачте, що набридаю, але Ви викликаєте в мене довіру…

  Reply
 • 06.08.2015 at 2:57 пп
  Permalink

  Сірко, дякую за відповідь. Чоловік водить трактор, комбайн, трохи зварює, кує залізо, шпаклює. Зі мною все складніше, я за освітою вчитель, вмію працювати у сфері сг, бо живу в селі. Планували шукати роботу у водіїв, які возять людей у Польщу, але часто трапляється, що говорять одне, а привозять на зовсім інше, не знаємо, кому вірити…

  Reply
 • 05.08.2015 at 11:23 пп
  Permalink

  Шановний Сірко, прошу у вас поради. Хочемо з чоловіком виїхати в Польщу на роботу на кінець осені-зиму, бо тільки так нам виходить. Як гадаєте, то реально знайти на цей період нормальну роботу? Знайомі кажуть, що мають координати заводу з переробки пластмаси, але я вагаюсь, чи там не стоїть отой сморід плавленої пластмаси… Може, ви щось підкажете?

  Reply
  • 05.08.2015 at 11:44 пп
   Permalink

   Взагалі, їхати на зиму без домовленностей про роботу — це авантюра.
   У мене на сайті є дописувач на ім’я Роман, який на зиму поїхав працювати до Польщі. Повернувся досить швидко і майже ні з чим.
   А що ви, та чоловік вмієте робити? Може ліпше шукати кваліфіковану роботу по профілю?

   Reply
 • 24.07.2015 at 5:45 пп
  Permalink

  Пане Сірко, у мене новий випадок на ринку праці.Наразі не можу віднести його ні до позитивних, ні до негативних. Вакансію надибала у київського відділу польської агенції з працевлаштування Adecco Ukraine.Кажуть, для претендентів на вакансію послуга безкоштовна(досі так воно і є). ВІЗУ дають на основі Освядчення,ТА НА ЗАПИТАННЯ ПРО ТРУДОВИЙ ДОГОВІР ПОКИ ВІДМОВЧУЮТЬСЯ. Тому мене цікавить наступне:
  1. Якщо фірма серйозна ,то коли має бути підписаний договір- до отриманняя візи чи після приїзду на місце роботи?
  2. Якими мовами має бути складений договір?(українською та польською?)

  Якщо польська сторона спілкується зі мною від імені відомої міжнародної фірми Convergys, на яку в Любліні працює сотні людей,а відповідно до NIPу це BELOCAL POLSKA SP Z O O , зареєстрована у Варшаві з стартовим капіталом 5000зл., то це вже дає привід для роздумів,хоча наперед я нічого не говоритиму… Напишіть, яка у Вас інформація саме про мій випадок ?

  Reply
  • 26.07.2015 at 9:34 дп
   Permalink

   Доброго дня, Лано
   Взагалі, навіть офіційні та відомі посередники на ринку праці грішать не турботливим ставленням до своїх працівників. Виключенням на стала і ADECCO — фірма, яка досить відома у Європі. Читав відгуки поляків про послуги цієї компанії в Швеції, Німеччині, Нідерландах, але всі вони були із розряду «щось не сподобалося», тобто очікування не виправдалися і люди обізлилися.
   В цілому скажу, що вони роблять свою роботу, виконують зобов’язання, хоча очікувати на супер умови не потрібно.
   Стосовно договору про працю, я думаю, що ви дарма прискіпуєтеся. Особисто я ніколи не заморочувався, якого типу умову зі мною підписують.
   Якщо всі послуги фірми безкоштовні, і вони виготовляють потрібні документи, а задекларовані умови праці вам підходять, то це вже привід для того, щоб більш-менш спокійно підходити до співпраці.
   Відповідаючи на ваші питання:
   1. Umowa o prace підписується у відділі кадрів безспосередньо на місці праці (так у мене було завжди);
   2. Всі документи завжди були польською мовою, але у разі вашого працевлаштування у фірмі, яка займається рекрутінгом працівників з-за меж Євросоюзу, та посередництвом праці, то можна просити для себе екземпляр рідною/зрозумілою мовою.

   Reply
 • 31.03.2015 at 3:37 пп
  Permalink

  Справа в тому, Марічко, що мій чоловік(зараз пише його дружина Оксана-приємно познайомитись) вже їде на певне місце роботи, що знайшли в інтернеті без посередників.. Просто ще збираю інформацію, якщо раптом на місці щось не зростеться.

  Reply
 • 31.03.2015 at 9:27 дп
  Permalink

  Якби все так просто було.Хіба знаеш, де краще

  Reply
  • 31.03.2015 at 10:59 дп
   Permalink

   Як Вам серце підказує. Я Вам підказую як собі . Це не реклама і насправді безкоштовно і самому можна все перевірити і прийнтяи рішення підходить чи ні. Мій чоловік буде пробувати.

   Reply
   • 08.05.2015 at 8:41 пп
    Permalink

    Доброго дня!
    У мене якщо можна запитання до Марічки : чи поїхав Ваш чоловік через цю фірму OTTO Україна ?
    Просто також шукаю наразі роботу, зв’язалася з працівниками цієї фірми по телефону, наче усе пояснюють прозоро.
    Тому й хочу дізнатися чи усе вийшло у Вас ? Чи можна довіряти цій фірмі?
    Буду дуже вдячна за відповідь.

    Reply
    • 15.05.2015 at 2:14 пп
     Permalink

     Доброго дня! Так фірма прозора каже все правдиво. Чоловік задоволений тільки от по часу в чоловіка згорало запрошення адже документи на відкриття візи він робив самостійно тому змушений був виїхати самостійно оскільки те що він хотів з пропозицій потрібно було чекати а він немав часу…а так би поїхав точно через фірму ОТТО.

     Reply
 • 30.03.2015 at 4:20 пп
  Permalink

  Але зараз у мене інші питання, і я знову перечитую форум. Хотіла б спитати у Романа, чим він добирався до Катовіце з Украіни і чому краще працювати у більших містах, ніж на периферії. Бо ж поляк, який вислав освядчення живе саме на периферії і йогоавтосалон і СТО знаходяться там же. Мій чоловік не полюбляє галасу, тому і згодився на таку пропозицію

  Reply
  • 30.03.2015 at 4:41 пп
   Permalink

   До Катовіц добирався зі Львова автобусом Киів-Вроцлав. Я б не сказав, що Катовіце є галасливим містом. Навпаки, в мене склалось враження, що то дуже спокійне місто. Та чи варто зараз пописувати усі ‘чому’, коли Ваш чоловік іде на переферію? Воно ж вже на актуальне, питання це :)

   Reply
   • 30.03.2015 at 7:01 пп
    Permalink

    Можливо я трохи неправильно поставила запитання, вибачте. Мій чоловік знайшов роботу в пригороді Гожув-Великопольского.Там автосалон та СТО. Якщо раптом йому не сподобається(наприклад не зійдуться характерами, буде малий об’єм роботи, не влаштує зарплатня чи умови праці та інше), то де слід шукати роботу-там же чи слід їхати до великого міста.Щось же ви мали на увазі, коли писали про це. А про Катовіце питала, бо шукаємо, яким шляхом краще туди добратися.Знайшла квитки на літак з Києва до Катовіце по ціні автобуса з Києва до Познані.От і розмірковуємо, як буде краще.

    Reply
    • 30.03.2015 at 8:51 пп
     Permalink

     От, Ви вже й самі собі відповідь знайшли. Коли працюєш десь на периферіі, і щось не складеться з роботою, то де нову знайти? А вот у великому місті — простіше знайти, я думаю. Це раз. Два: коли живеш і працюєш у вел місті, то бачиш світ, і відчуваєш, що живеш. А коли ти десь в мухосранську, і якійсь проблемки з роботою — то це гнітить більше. Три: з великими містами гарний звязок: з добиранням додому\здому, з передаванням посилок автобусом. Пряме сполучення, без різних задовбуючих пересадок; спокійний переізд. А добирання може бути цікавим ще й літаками (лоукости всілякі), ну, але там з багажем не покатаєшся (зідруть за нього багато, а безкоштовний вантаж буде мінімальнов ваги). Бо коли сидиш в Мухосранську, тобі нависає проблема з роботою, а тут ще додаються проблемки з транспортом (не ламанешся відразу і не здіймешся з якоря ось так вот швидко і просто як у вел місті). Чотири: знайомства; логічно вважати, що у великих містах з цим простіше. Пять: до вибору (у разі потреби) безліч ломбардів, де можна майже нову (місяць має) електроніку купити в разі потреби (наприклад, ноут чи планшет для скайпу; ну і з інтернетом зрозуміліше). Хоч ломбарди є і в малих містах, та все ж.

     Reply
    • 30.03.2015 at 8:55 пп
     Permalink

     Я нічого не знаю про Гожув Великопольський, чи пригород. Якщо це вже пригород, то не погано.

     Reply
     • 30.03.2015 at 9:57 пп
      Permalink

      Щиро дякую за докладну відповідь.То зрозуміло, що у місті більше можливостей. Я думала, що є якісь більш вагомі підстави не їхати на периферію.Наприклад, зарплатня. Я думаю, головне зараз виїхати і зачепитися там, а потім оглядатися.

     • 30.03.2015 at 10:05 пп
      Permalink

      От цього не знаю. Існує таке правило по світі (що до Польщі його не приміряв), що де вищі зарплати, там і житло дорожче.

     • 30.03.2015 at 10:07 пп
      Permalink

      Краще відразу іхати на хороше місце, без ‘потім’. З ‘потім’ складніше.

    • 30.03.2015 at 10:00 пп
     Permalink

     Доброго вечора Вадиме. Вибачте, що втручаюсь, хотіла Вам підказати, що у Львові відкрилась фірма OTTO Україна, яка безкоштовно офіційно працевлаштовує на роботу у Польшу на різні вакансії, зараз є багато вакансій для чоловіків, я б радила Вам спробувати. Фірма OTTO Україна знаходиться: дзвонити — 261 66 70, м. Львів вул. Соломії Крушельницької, 1 резюме можна відправляти сюди [email protected]

     Reply
 • 22.02.2015 at 7:21 пп
  Permalink

  і чи вона мені прострочується , якщо я ще неїду?

  Reply
 • 22.02.2015 at 7:20 пп
  Permalink

  Доброго вечора. скажіть будь ласка чи є в мене коридор якщо у мене польська робоча віза категорії D. термін дії 165 днів з 10,02,2015 по 24,07,2015\?наперед дякую.

  Reply
  • 22.02.2015 at 7:45 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Володя
   Так ви ж самі і відповіли на своє питання:
   — термін дії вашої візи від 10.02.2015 до 24.07.2015, а це якраз ваших 165 днів, без будь-якого коридору;
   — відлік днів перебування вже почався, і чим довше ви знаходитесь в Україні, тим менше днів для перебування в Польщі залишиться.

   Reply
 • 05.02.2015 at 11:02 дп
  Permalink

  Як провірити робоче запрошення в управлінні праці чи насправді воно зареєстроване?

  Reply
  • 08.02.2015 at 6:57 дп
   Permalink

   Великий червоний штемпель на освядячені не внушає довіри?*

   Reply
   • 09.02.2015 at 11:24 дп
    Permalink

    Так, але буває і підробка документів, сучасні технології. Дякую.
    Щоб Ви порадили, тесть громадянин Угорщини й України, теща лиш громадянка України, планують на роботу до Польщі разом. З тещою зрозуміло. Як тесть легально може працювати у Польщі, як громадянин Угорщини?Дякую.

    Reply
 • 02.02.2015 at 6:47 пп
  Permalink

  Доброго вечора, пане Романе підкажіть будь ласка, як саме знайти такий форум (в неті є сайти по типу !форуму, де поляки шукають працівників, а працівники роботодавців)??? Щиро вдячна.

  Reply
  • 02.02.2015 at 7:50 пп
   Permalink

   Доброго вечора. тре ваш емейл

   Reply
   • 02.02.2015 at 8:55 пп
    Permalink

    Ніби порядки навів. Всім вислав потрібні адреси

    Reply
    • 02.02.2015 at 9:06 пп
     Permalink

     Щиро дякую. Дякую що є такі хороші ЛЮДИ як Ви!!!!Божого Благословення Вам у усіх добрих справах!!!

     Reply
     • 02.02.2015 at 9:14 пп
      Permalink

      Дякую, Марічко )
      Завжди приємно допомогати тим, хто шукає допомоги )

    • 02.02.2015 at 9:07 пп
     Permalink

     Так, я отримав. З Оксаною непорозуміння вийшло. Я з планшету пишу. І копіювати лінки трохи не зручно мені на цьому девайсі. Бо зайдеш в браузер, копійнеш, а воно вже лист в чернетки занесло. То поки виковиряєш з чернетки, вставиш і за ін,лінком підеш — то вже заплутуєшся, який копійнув, а який ні.

     Reply
     • 02.02.2015 at 9:56 пп
      Permalink

      Оксана-то моя дружина, а непорозуміння-то пусте. Дуже дякую вам- Романе і вам-Сашко за допомогу і детальну відповідь. Щоб вам руці не боліли. Ми з Оксаною пишемо вам по черзі(хто біля компу перший), то ви не дивуйтесь, що може думка бути чи жіноча чи чоловіча

     • 02.02.2015 at 10:02 пп
      Permalink

      А з приводу вашоі поради мотнутися туди-сюди, то то не дуже підходить, хіба на крайній випадок. Ви, мабуть.десь ближче до кордону проживаєте. можете по скорому туди-сюди, а я з- під Києва, трохи важче то буде

     • 02.02.2015 at 10:23 пп
      Permalink

      Я якраз іхав з-під кордону на автобусі Киів-Вроцлав. Маю сказати, що автобус був вщент заповнений російськомовними. І підходить Вам дуже, бо за двісті баксів ви і візу робочу зробите, і тричі туди-назад з»іздите (може не тричі, бо не знаю ціни квитка від вас). А може й за першим разом знайдете. По лінку де суднобуд.завод в Гданську є список вакансій. Там тре шукати. Якось не відразу то знаходиться. Оф.працевлаштування, лише тре мати запис що робив піскоструйником і ін. Таким подібним, що ім треба. В польщу на будови завжди тре арматурщиків. По-польськи то ‘зброяр’. Бо робота важка. Але знайти таку роботу тому і нема проблеми абсолютно. Бо поляк набирає об’єктів, що чуться не вдавить. Аби хіба роб.руки були. А з спеціальністю маляра, то не так само як мені шукати роботу для себе. Вам досить зайти в любу майстерню, сервіс, або де продаж авто і сказати: ддууже добре малюю авта. Чи не тре вам таких робочих рук?

     • 02.02.2015 at 11:20 пп
      Permalink

      та я не цьому подивувався. Більше здивувало «аби вас ручки не боліли, буду шукати». Думаю, про те, що я з планшету, я ще не казав (на планшеті справді незручно лінки перекопійовувати в лист). Потім, я ж лінки скинув ще до цього листа з ручками. Думаю, то «що шукати будуть, коли я скинув Мол, шукати вже не тре?». Аж тепер догнав, що ви не це мали на увазі )))

 • 31.01.2015 at 11:04 пп
  Permalink

  Та так, у першу мою поїздку я жив і працював з українцями, ми допомагали одне одному і підтримували. Все було добре. А тут попалися такі особи що мову знають і в роботі розуміються але іншим не допомагають а навпаки ставлять палки в колеса. Мабуть просто не повезло

  Reply
 • 31.01.2015 at 9:41 пп
  Permalink

  Вставлю і свої 5 коп. Я щось схоже з Романом можу сказати про себе. В Польщі вже вдруге за півроку і роблю висновок що робити НЕ спеціалістом мені тут не має що. Тяжко фізично і навіть морально. Наприклад цього разу не дуже повезло з деякими своїми ж земляками з якими працюємо і живемо… Згадується вислів: Позбавте мене від «друзів» (читай-земляків) а з ворогами (поляками) я і сам справлюся.

  Reply
  • 31.01.2015 at 9:58 пп
   Permalink

   Привіт, Юрко. Я коли їхав до польщі, то дуже хотів, аби там українців не було (по тих же причинах, на які тепер нервуєте ви). Тепер трохи переглянув це: 1)якщо не знаєш мови, то досконало не розумієш, що маєш робити. В загальному зрозумів, а в деталях — ні. Наприклад, маєш їздити з тачкою по стадіоні і засипати вирвані ямки від буців. Роботодавець сказав, і свалив. А ти не знаєш, які за розмірами ямки є страшними: чи то всі, чи то покрупніші (а якщо крупні, то як виглядає така ямка, щоб ти зрозумів, що вона крупна, і що треба засипати саме такі). Вот, коли збоку є ще хтось, то можеш поглянути, які ямки він засипає. А вот коли сам — починається «криза». 2) мав роботодавця такого, що любив в післяробочий час понависати на вуха. Я не є такий, що мені мож всяку фігню навішати. І хоч ти розіб»єш фахово всі його аргументи в розмові, він всерівно буде приходити і щось нове видумувати. Якщо є хтось ще, то на вуха стане легше. :)) Ось через ці два «уроки», я почав думати, що може неповезти багато в чому, і бути серед своїх — не погано інколи. Тепер щодо фахівців. Так, якщо маєш спеціальність хоч якусь (слюсар, піскоструйник і тд) — то роботу шукати легше набагато. Але і без спеціальності мож щось знайти не таке вбивче для здоров»я: водій тракторця, який прибирає сніг вночі біля супермаркету; робити євроремонти самому на себе; вантажник в аеропорту; якщо є яйця — відкрити свій ломбард. Ще щось є полюбасу.

   Reply
   • 02.02.2015 at 2:04 пп
    Permalink

    Романе, тут мені вже й додати нічого ))))
    Я б ліпше не розказав ))))

    Бачу, що можу сподіватися на замісника у разі, коли буду зайнятий іншою роботою )))))

    Reply
    • 02.02.2015 at 2:34 пп
     Permalink

     о, то я дякую )) трохи тут нашумів без Сірка )

     Reply
     • 02.02.2015 at 3:44 пп
      Permalink

      Все по справі нашумів )
      До речі, для своїх я Саша (або варіації, геть до інтернаціональної версії — Алекс )

    • 02.02.2015 at 3:54 пп
     Permalink

     Ок. Дякую

     Reply
    • 02.02.2015 at 3:56 пп
     Permalink

     Дякую і вам, Сірко, за роз»яснення. Прийшла мені відповідь з кадрового агенства щодо роботи на великому підприємстві автомалярем. Мабуть, розвод. Бо нічого напевно він не сказав, лиш нахваляв свою агенцію і так і сяк і зажадав 200 баксів. Буду ще шукати щось

     Reply
     • 02.02.2015 at 4:32 пп
      Permalink

      я б такому пройдисвіду написав так, щоб вивідати в якому місті той працедавець, а потім би шерстив нет з сайтом чи емейлом того роботодавця і писав би йому. І ділку тому, що 200 баксів хоче, написав би так: «Здравствуйте! В принципє Ваше предложєніє інтірєсноє. Но я маляр вьісокого класса, и мне важен населенньій пункт, где я должен работать. Маленькие городки меня не интересуют». І розвивав би тему, щоб щось вивідати. Звісно, це не панацея, бо вел. заводи завжди на периферії (земля дешевша при потребі вел. площ); а як Відповість назву міста лише, це теж нічого не дасть. Я б не користався його послугами. В неті є сайти по типу !форуму, де поляки шукають працівників, а працівники роботодавців. Варто там засвітитись і викласти своє резюме. Слід памятати, що в польщі є така практика, яка зветься «бізнес-ферма». Це є вел. фірма, яка за плату відкриває для «клієнта» субрахунок в банку, і «клієнт» діє типу від імені тієї фірми, шукаючи самостійно об»єкти для себе. От, не попасти б на такого «роботодавця». Якщо людина готова заплатити 200 баксів за роботу, то !найкорисніше піти ін.шляхом: робиш собі тур.візу або зразу робочу візу. Обираєш місто, в яке ходять автобуси з твого нас.пункту. Розраховуєш поїздку так, що зранку (о 8-9 год) ти є в симпатичному тобі польському місті, а вечором в 23:00 автобус їде назад в Україну з того міста. Весь день (з 8 до 23:00) маєш на то, щоб обійти техсервіси, малярні і тд. Складаєш дома список адрес (якщо таке мож знайти). Береш з собою карти вулиць (чи планшет + сім-карта польського оператора і маєш ГуглеМап з собою). Тоді і витратишся менше, і сам все побачиш на свої очі, і сам попитаєш. Візьми з собою відоси, ксерок.труд. книжок. Навіть якщо відмовлятимуть (є невел. ймовірність), то лишай їм свої візитки (надрукуй на принті; не купуй дорогі і пантові) з емейл-адресою (так легше спілкуватись, коли в польській ніхферштейн). На візитці пиши що ти маляр. Як бонус, матимеш шанс в автобусі по дорозі туди і назад познайомитись з хлопцями і дівчатами (автобус ставатиме на туалет кілька різів. І людиска виходитимуть на перекури. Дехто щось питатиме. Дехто буде хотіти знайомитись сам). Класно знайомство йде по дорозі назад. Автобус обирай прямий (щоб без пересадок).

     • 02.02.2015 at 5:10 пп
      Permalink

      Не платіть ніяких грошей, Вадиме
      Якщо добре пошукати, то можна що завгодно пошукати
      Ось для прикладу:
      робота в польщі рихтовщик

 • 31.01.2015 at 8:14 пп
  Permalink

  Оце так розжували!!! Дякую, Романе за таку докладну відповідь. Буду щось метикувати. А у вас які плани щодо подальшоі роботи? Читав, що ваш перший досвід був невдалим. А чому ви не залишились в полші, щоб знайти якусь роботу на місці? Чи вже поперек горла було?

  Reply
  • 31.01.2015 at 9:22 пп
   Permalink

   Якихось суттєвих планів у мене нема.. Коли я недавно появився тут в коментарях знову, то в цей день я почав активно шукати пропозиції роботи. Потім затух з цим — в фантазіях мрію, а в реальності нічого не шукаю. Якби вот так що підвернулось пристойне в моєму розумінні, то їхав би. Не залишився в Польщі, бо на то є дві причини: 1) не маю в руках фаху (поширені приклади: водій автонавантажувача, газоелектрозварювальник, водій фури; не зможу сам взяти об»єкт під євроремонт; ну і тд); 2) не знаю польської взагалі (тому зателефонувати і попитати за житло я не взмозі, як і за роботу). Якби хоч одне з тих двох причин не було причиною, я б залишився. Робота на фермах, псярнях, в полі, теплицях і будовах мене не влаштовує. На буд.роботах робив би, якби вмів сам зробити євроремонт, — то робив би на себе і «на чорно». Також, майже неприємлимим фактором є робота десь в глуші. Ці дві «причини» апринципі можна б було подолати, якби я був у Вроцлаві — там цілий квартал українців є. А щоб було не впоперек горла, то треба знати мову хоча б, обійти кілька працедавців, і знайти «свого», сприятливого в психологічному плані для себе працівника. Мені в Польщі дуже подобалось (був у вел. місті), а по приїзду назад, в нашу «сіру реальність», мене дуже тягнуло до Польщі.

   Reply
  • 31.01.2015 at 9:29 пп
   Permalink

   поляки шукають іноз. працівників не лише через те, що менше платять. Поляки можуть платити українцям так само як полякам. А виграють вони від того, що іноземець не зірве поляку роботу, бо не знає так законодавства про оплачувані відкоси від роботи як то: відпустка, лікарняний і ін. В Польщі Приватні підприємці (Суб»єкти підпр.діяльності — фізичні особи) мають свої автосалони, в яких продають нові авта; вживані 4-5 річні авта; плюс проводять обслуговування цих авт. Я бачив написи «Рено у Марека» (типу «Рено в Петра»). Звісно, є такі, що шаманять авта не маючи таких солідних фірм.

   Reply
  • 31.01.2015 at 10:09 пп
   Permalink

   Взагалі-то, не треба думати, що «мол, роботодавець мене не буде чекати. Ай-яй-яй». Роботодавець, щоб взяти іноземця, спершу мусить оголосити вакансію в «уряд праці», мовляв «плачу податки, а працівника знайти не можу!» Якщо уряд праці йому за певний час не знайшов кандидатуру поляка, то дає право найняти іноземця. Тому, працедавець готовий чекати, бо ця процедура навіть з пошуком поляка є тривала. Інша справа, що знаходяться українці, поляки і росіяни, які готові на цій лазійці з «тривалого часу для отримання іноземця» підзаробити — і пропонують або свої освядчення, або беруть їх задармо, а в себе на батьківщині впарюють своїм же співвітчизникам за гроші. Ну, і не слід забувати, що роботодавець може довго не чекати по тій причині, що в його країні вже є іноземці, які по якійсь причині облишили свою роботу і шукають іншу.

   Reply
   • 31.01.2015 at 10:17 пп
    Permalink

    та й спеціаліста на свою вакансію поляку знайти не легко. То різноробочого можна замінити швидко.

    Reply
    • 02.02.2015 at 3:49 пп
     Permalink

     Дякую, Романе, що витрачаєте свій час на мене. Потроху пазл в голові щодо пошуку роботи складається, потрібно тільки алгоритм дій відпрацювати. Шукаю роботу за запитом, як підказав Сірко ( на польських сайтах), то поки все марно. По моїй професії або набирають в Німеччину чи деінде або залишають лише номер телефону,, щоб зразу звязатися і обговорити всі деталі. А я ж не шпрекаю. Тому складу, мабуть, резюме, перекладу на польську і буду планомірно відсилати.спробую таким чином.

     Reply
     • 02.02.2015 at 4:08 пп
      Permalink

      На мене теж тут час люди витрачали. Так що, дякуємо всі один одному. )

 • 31.01.2015 at 5:59 пп
  Permalink

  Дякую, Романе за відповідь, але ви ще більше мене заплутали.
  » ви вже маєте мати запрошення і Візу на руках, щоб писати CV. Розумієте «як» і «чому»? » «Як і чому»? Купити через посередника? Але ж можуть і » кинути» і зняти з автобуса, як казав Сірко.
  » а якщо ви хороший спеціаліст, то тим паче він (роботодавець) зацікавлений поморочитися». Як мені йому довести, що я хороший спеціаліст.Я -автомаляр і моі здібності можна перевірити тільки під час роботи, а не на словах.

  Reply
  • 31.01.2015 at 6:54 пп
   Permalink

   ну от, з конструкції цих дилем і випливає наступне: запрошення купуєте (Сірко мене сваритиме за такий відхід від норми) у «агенстві перекладів» за вашим місце проживання. Вони вам і про страхівку подбають і на чергу зареєструють. Агенство обирати не новостворене, а старе; поцікавитись чи є випадки з проблемами пересікання кордону. Агенство нікуди не втече, тож займатись наглим кидаловом звісно не буде. Тоді ви їдете до працедавця з візою вже, і він перевірить ваші навички без «клопоту». Потім він вам має сам зробити запрошення (два тиждні триває процес) і має вас оформити. (на практиці вони всі обманюють, не роблять запрошень і не оформлюють). Зважайте, що ці два тиждні від моменту подачі ним «заяви» на запрошення, ви нелегально працюватимете. Так, зняти з автобуса можуть, якщо якесь нагле паліво буде. Але агенства зважають на такі нюанси і від фонаря таке по вел. рахунку не роблять. Їдьте автобусом так, щоб ви були на кордоні вночі і ніхто не буде телефонувати по телефонах вказаних в запрошенні. На кордоні не хвилюйтесь, бо 900грн за документи того не вартують.
   Звісно, найкраще робити запрошення відразу від того роботодавця де ви працюватимете, бо отримаєте самі плюси: не платитимете за послуги агенства; працед. зобов»язаний працевлаштувати (або відмовити); не буде періоду у 2 тиждні коли тре нелег.працювати. Переконати ви його можете: фотами з трудової з вашими записами про роботу по спеціальності; фотами свідоцтва про реєстрацію підприємцем (якщо ви так працювали); розмовами на вашу тематику з працедавцем (якщо знаєте польську, або роботодавець має когось біля себе, хторозуміє українську). Найголовніше, ви повинні спершу поїхати до роботодавця самі (так задумано типу по законам) по тур.візі (а якщо живете в Зах.Україні, то мож і по шопінг візі) і «сєбья паказать, єго пасматрєть». Після цього він вам поштою пришле запрошення («освядчення»).

   Reply
  • 31.01.2015 at 7:02 пп
   Permalink

   та взагалі, запишіть йому відос як ви малюєте авта і вишліть на пошту разом з CV. Наріжте в один відос різні ваші роботи, себепокажіть в ньому (лице), документ що вас посвідчує (щоб він знав що то ви) покажіть у відосі. Він точно прийде в кондицію, і знайде україномовного когось, якщо захоче з вами поговорити. Він зацікавлений у вас як спеціалісті, а найголовніше, що платитиме вам трохи дешевше ніж поляку — і баблос буде контролювати його моск. Тому сміло робіть кроки, а не вигадуйте «аби роботодавцю було зручніше; аби він зайвий раз не рухався по запрошення» і тд. Нічо ся йому не стане, якщо він сходить по безкоштовне запрошення. Він на походи за пивом більше часу витрачає (повірте!).

   Reply
  • 31.01.2015 at 7:09 пп
   Permalink

   якщо відеоролик не вміститься на е-мейл (різні поштові сервери мають різні обмеження), то викладіть ролик на Ютуб, а йому відправте лінк. Спробуйте описати текство в листі з лінком шо ви робили в відосі; до листа прикрутіть CV і все це йому вишліть. Шліть кільком потенційним роботодавцям.

   Reply
  • 31.01.2015 at 7:13 пп
   Permalink

   можна документи в відосі не світити. Досить того, що в відосі є ваше лице. А скан (або фоту) документів з вашим лицем теж докласти до листа.

   Reply
 • 30.01.2015 at 9:03 пп
  Permalink

  Доброго дня! Я знову до вас із запитанням, бо щось трохи заплутався. Якщо з пошуком роботи без посередника на польських сайтах все більш-менш зрозуміле( з огляду на те, що мови не знаю), то з CV все дуже погано. Не розумію. навіщо потрібно обманювати чи недоговорювати, що я з Украіни(писати з польського мила і умовчувати про місце проживання). а потім просити вислати запрошення. Навіщо працедевцю той клопіт із запрошенням, втрачати час, поки я зроблю всі документи. А потім при зустрічі може вияснитися, що я по тим чи іншим причинам йому не підхожу. Йому потрібен весь цей клопіт?Чи я щось не доганяю?

  Reply
  • 30.01.2015 at 10:37 пп
   Permalink

   поки нема Сірка, то мої міркування такі: ви вже маєте мати запрошення і Візу на руках, щоб писати CV. Розумієте «як» і «чому»? А по приїзду, роботодавець, щоб вас влаштувати офіційно (якщо візу ви робили не по його запрошення) всерівно буде повинен вам робити запрошення від себе і оформлювати вас.
   В іншому випадку (коли ви відразу їдете по запрошенню від вашого роботодавця), — то з запрошенням клопоту нема, і воно безкоштовне для роботодавця; а якщо ви хороший спеціаліст, то тим паче він (роботодавець) зацікавлений поморочитися.
   Сірко все розкаже фаховіше, звичайно.

   Reply
 • 28.01.2015 at 7:25 пп
  Permalink

  Дякую, буду шукати

  Reply
 • 28.01.2015 at 1:39 пп
  Permalink

  Оце знайшов , але це посередник
  крупное польское промышленное предприятие требуются Автомаляры с опытом работы.

  Профессиональные требования-
  — Опыт работы в покраске автомобилей , автобусов и крупногабаритной техники.
  — Аккуратность, исполнительность, быстрота, качество, организованность.
  Обязанности-
  Подготовка и покраска металлоизделий, покраска металла в пластике и резине , нанесение покрытий на металл.

  Условия труда-
  Трудоустройство Непосредственно к Работодателю . Работа постоянная ,первые три месяца умова злэцэня , последующие месяцы умова о праце с возможностью продления контракта и получения зезволення от работодателя.
  Оплата 15 злотых в час/нетто (то есть на руки). Проживание за счет работодателя. Работа посменная(три смены).Выходной-воскресенье и государственные праздники (второй выходной по договоренности с работодателем).

  Особенно Польский работодатель заинтересован в украинских специалистах имеющих опыт работы на автосборочных заводах Украины , и на подобных производственных предприятиях.

  «Shans» Sp. z O. O.
  ulica: Pl. Powstancow Warszawy 2, Warszawa 00-030
  скайп warszawa-info
  тел. +48-538-930-763
  [email protected]

  Данные фирмы можно проверить-
  1. на сайте Польского Судового Реестра, можно найти нашу фирму (Ministerstwo Sprawiedliwości KRS)
  2. на Польском сайте реестра всех действующих работодателей и фирм по трудоустройству -утвержденный Министерством Труда и Политики Польши ( Ministerstwo Pracy i Polityki ).
  Що на це скажете?

  Reply
  • 28.01.2015 at 3:44 пп
   Permalink

   Що я можу сказати: потрібно спілкуватися, і питати про умови, бо виглядає цілком правдоподібно.
   Наполегливо раджу підготувати список всіх необхідних питань, і дзвонити тому ж посереднику, щоб з’ясувати подробиці.
   Якщо хоч одна відповідь вам не сподобалася, або до вас віднеслися зверхньо, зневажливо, чи вони жадають оплати за працевлаштування, то можна відразу видаляти їх номер телефону.
   Європейські агенції посередництва праці отримують оплату від працедавця, часто — це частина вашої зарплатні, яка не оголошується.

   Reply
   • 28.01.2015 at 4:19 пп
    Permalink

    Дуже дякую за вичерпну iнфу,спробую шукати за вашим запитом. Якщо щось знайду-вiдпишусь.

    Reply
    • 28.01.2015 at 4:31 пп
     Permalink

     Шукав на OLX, де ще можна пошукати?

     Reply
     • 28.01.2015 at 5:13 пп
      Permalink

      Взагалі, я користуюся гуглом для таких пошукових запитів, а там вже вибираю ресурси, які містять потрібну мені інформацію.
      Ось стаття, в середині якої є адреси сайтів із вакансіями: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part6/

 • 28.01.2015 at 1:29 пп
  Permalink

  Доброго дня, Сiрко! Добре , що натрапив на ваш сайт, дуже багато корисноi iнформацii i порад. Тож i в мене запитання до вас.
  Працюю автомалярем , але наразi заробiтки не тi, що ранiше. Якщо можливо, пiдкажiть,де можна знайти таку роботу в Польшi i як вона правильно називаеться польською мовою. Перекладач видав Malarz samochodów.Але по цьому запиту на польських сайтах не змiг нiчого знайти.Дякую

  Reply
  • 28.01.2015 at 1:37 пп
   Permalink

   Поки Сірко відповідає, я вставлю 5 копійок. Роботи в польщі для людей з спеціальність — просто завалісь. Як гуляв по Катовіце, море оголошень про найм людей в автосервіси. Цільтесь іхати у вел.міста, а не на периферію — зможете насолодитись всіма ніштячками від життя і роьоти.

   Reply
   • 28.01.2015 at 3:30 пп
    Permalink

    Дякую за допомогу, Романе )
    Все «по справі» кажеш )

    Reply
    • 28.01.2015 at 3:41 пп
     Permalink

     )) Проблемою є знайти роботу для таких як я: за освітою ветеринарний фельдшер, а працював комірником, менеджером з постачання і підприємцем. За освітою не працював (нема потреби у нас в такій спеціальності), а в Польщі це означає корівники прибирати від каках, ну, і звісно, периферію. От, коли працівник кваліфікований за освітою, типу зварювальник, водій фури, водій автонавантажувача, слюсар; або за навичками: вулканізатор шин, маляр автівок, рихтувальник — проблем нема.

     Reply
  • 28.01.2015 at 3:08 пп
   Permalink

   Доброго дня, Вадиме
   Роботи по фарбуванню та рихтовці у Польщі предостатньо. Переконався у цьому неоднократно, передивляючись оголошення.
   Цілком закономірно, що ви не знайшли нічого, бо автомаляр у поляків зветься: lakiernik samochodowy
   Рихтувальник — blacharz samochodowy
   Шукати потрібно у великих містах, там де багато, а не переферії. Роман цілковито у тому правий.
   До професії польською додаєте «praca», і вам виведе сайти із вакансіями. Якщо є переваги, щодо якогось міста, тоді до загального пошукового запиту «zawod+praca» додаєте назву міста польською.
   Ось як би я шукав роботу автомаляра у Варшаві:
   lakiernik samochodowy praca warszawa

   p.s. Якщо до польської назви будь-якої професії додати слово zarobki, то знайдете сайти із описанням спеціальності та величиною середньої зарплатні.

   Reply
 • 07.01.2015 at 6:43 пп
  Permalink

  Добрий день.
  Як перевірити Зезволенє і фірму яка його зробила. Є тільки назча фірми і іі адреса.

  Reply
  • 09.01.2015 at 11:11 дп
   Permalink

   Добридень, Сергію
   Будь ласка, уважніше почитайте статтю угорі, бо власне там детально розписано, яким чином знайти дані фірми в Польщі

   Reply
 • 04.01.2015 at 6:55 пп
  Permalink

  Доброго дня!Хочу запитати,можете мені порадити вакансії для жінок у Польщі?Приїхала з Польщі в грудні,бо закінчилась праця,а після свят хотіла б поїхати,але не знаю де краще шукати,може Щечін?Буду вдячна за відповідь!

  Reply
 • 23.12.2014 at 9:04 пп
  Permalink

  Щиро дякуємо Вам пане Сірко. Так звичайно будемо дзвонити.

  Reply
  • 27.01.2015 at 7:53 пп
   Permalink

   Марічко, як справи з пошуком роботи для чоловіка?

   Reply
   • 27.01.2015 at 8:23 пп
    Permalink

    Мої вітання, Романе!
    Радий бачити )
    Як справи із роботою?

    П.С. Сьогодні у розділі ОГОЛОШЕННЯ з’явилася перша вакансія. Сподіваюся, що далі будуть публікуватися й інші не менш цікаві пропозиції.

    Reply
    • 27.01.2015 at 8:38 пп
     Permalink

     Привіт, Сірко! Навзаєм! ))
     З роботою не густо, бо я аж тепер пробую шукати. Я в Україні. В мене хворіла і померла бабця. Десь через два дні після мого повернення з Польщі захворіла бабуся.. Шведську вчити не продовжив.. Ще до поїздки до Польщі вчив, а як повернувся — … . Трохи на Аукро і Олх розпродував свої всякі речі, а дечим і приторговував (продаю пасики до вінілових програвачів). Маю візу до 9 квітня, думаю, може згасати. Надумав попитати Марічку, чи працює її чоловік через фірму Оріон. У них не густо з вакансіями. Підходить типу «робочий на виробництві», але хотів би розпитати всіляке. Та й цікаво, чи вдалось Марічці досягти цілі. А як справи у Сірка? ) Скандинавське повітрячко любо вдихати? :)

     Reply
     • 27.01.2015 at 9:29 пп
      Permalink

      Доброго вечора п. Романе
      Пропозиція від Оріон цікава тільки з документами не встигли на 19 січня ((((( тому не поїхав. Зараз також шукаємо роботу.

     • 27.01.2015 at 9:52 пп
      Permalink

      Романе, я вже більше 3-х місяців удома. Взимку у Швеції нема що робити, хіба тільки дахи від снігу чистити.
      Думаю над тим, що швидше станеться: отримаю візу чи повістку )))
      Хочу далі розвивати сайт, та ще кілька проектів у розробці.

    • 27.01.2015 at 10:10 пп
     Permalink

     Ну сайти можна розвивати. Але не краще було чистити десь сніг, ніж гадати над повісткою? Хоча б до Польщі переметнутись на зиму, якщо шведський сніг не той-во-во. Нема за що тут в Україні ризикувати здоров»ям і життям.

     Reply
     • 27.01.2015 at 10:27 пп
      Permalink

      А я думаю, що Бог всіх нас береже. І якщо він має урок для мене в Україні, то я маю його вивчити )

    • 27.01.2015 at 10:44 пп
     Permalink

     Емм.. Сірко, краще най Тебе (ну і нас всіх) Бог береже. А «урок» той, робить не Бог, а наші бояри і безмозглі/недороси.
     Зараз скажу дещо різке: я поважаю Тебе за виважені і розумні коментарі і публікації. Ти цим дещо нагадуєш скандинава. Але я не сприймаю фанатизму. Фанатизм стоїть позаду Віри. А Віра, то нейтральна територія між знанням і незнанням. А на незнанні тих людей, які ще не отримали «урок»(досвід) можна пограти засобами ТБ, пропагандою і тд. Якщо прибрати фанатизм, то переконаю тебе без проблем, описавши декілька «уроків» з свого досвіду.

     Reply
     • 27.01.2015 at 11:13 пп
      Permalink

      Все правильно кажеш, Романе
      Але от тільки мене дивують твої слова про мій фанатизм. Ще якось погодився б із фаталізмом…
      Бог нам посилає уроки у вигляді різних ситуацій, де ми маємо щось зрозуміти. І хтось буде кричати: «За що то мені?»
      А я лише запитаю: «Чого ти хочеш мене навчити, Боже?»,- і попрошу дали сили та мудрості.

      П.С. До релігійних фанатиків теж не належу, і не ходжу до церков/мінаретів/синагог )

    • 28.01.2015 at 1:32 дп
     Permalink

     Радий, що Ти подивувався з цього, бо дуже добре що Ти таким не є. На фаталізм хворе все наше суспільство. І я в тому числі. Але якщо Ти сам це за собою розумієш, то надія, що побориш, є. )) Бог (а іншими словами «Той, що Є») — то дуууже розмите формулювання, і за нього можна сховати все абсолютно. Там може бути захована і гордість, як наслідок самообману через невідповідну самооцінку (є гордість як наслідок і відповідної самооцінки); брак поінформованості і тд. «Проблему» вірно вирішувати тоді, коли все знаєш про неї. Не буду корчити з себе розумника. Бажаю тобі, щоб своє запитання до Бога Ти ставив собі по-між розумних людей, тобто в Швеції. Там є шанс навчитись. І без фаталізму.

     Reply
  • 27.01.2015 at 9:35 пп
   Permalink

   Доброго вечора, Марічко. Всмислі, «невстигли»? Їм треба було працівника на 19 січня лише? Бо вакансія висить у них до тепер.
   Думаю, що робота на Самсунгу буде подібна до роботи на стрийському «Леоні»… Якщо там треба стояти на ногах по 10 годин, то це не є легко… Але окрім цього все решта виглядає заманливо. Дякую, що відгукнулись.

   Reply
   • 27.01.2015 at 9:41 пп
    Permalink

    Набирали групу людей тільки станом на 19 січня. Так нам дзвінком з Польші пояснили з кадрів. Можливо буде ще одна хвиля набору то сказали повідомлять. А на 19 січня в чоловіка документів не було(((((. Згідна може і схожа до роботи на Леоні тільки вище оплачувана. На разі шукаємо.

    Reply
    • 27.01.2015 at 9:52 пп
     Permalink

     про Леоні писав, бо думав, що Вам відомо яка це робота.. Автобус від Леоні в радіусі 100 км від заводу людей шукає незпроста. Ну, але згода, робота є робота, плюс обіцяють добре платити. На таких великих заводах завжди є текучка кадрів, то ж вам вартувало б, може, зареєструватись на сайті цього агенства, аби вони Вас мали на замітці. Особисто я, як був в Польщі, то не мав монотонну роботу, але 10 годин на ногах мені було так добре важко… Пишу про себе, бо не знаю як Ви самі собі то бачите. Про агенство думаю. так: три великі фірми найняли 1 чоловіка (як шефа) і 2-3 менеджерів-помагайок, зареєстрували (а може і ні) для них агенство, і таким чином шукають собі працівників на заводи. Підозрюю, що обслуговує це агенство, мінімум чотири фірми: оббивання меблів/швачки; зварювальники-будова; пластмаса/самсунг/навантажувачі/робочі. Тому все так круто з житлом і транспортом на роботу. Ось таке то.

     Reply
 • 24.11.2014 at 12:06 дп
  Permalink

  Чоловікові 36 років. Надіємось, що знайдемо роботу і після свят поїде. На разі компанії у нього немає. Шукаємо роботу самі з посередниками справ мати не дуже хочемо.

  Reply
  • 24.11.2014 at 12:30 дп
   Permalink

   В дужу крайньому випадку він завжди може підійти до якоісь будови (польща активно будується) типу готелю чи ще чогось (будують цілодобово в центрі самого міста. Думаю, що так скрізь) і запитати про роботу. Але тут він зіштовхнеться з таким моментом, що працедавець, якщо братиме Вашого чоловіка, буде зобовязаний йому зробити освядчення (якраз саме таке, яке Ваш чоловік мав мати при відкритті робочоі візи). Таке освядчення робиться протягом 14 днів мінімум. Тому у працедавця буде ситуація з нелегальним працівником на 14 днів (поки не буде потрібного освядчення). Та й для Вашого чоловіка це буде ризиком. Тому, покищо найгарніше виглядає такий шлях: чоловік іде у Вроцлав до знайомих. Там працює собі і паралельно шукає щось краще. Як знаходить, домовляється за освядчення. Коли освядчення з тієі кращоі роботи вже буде, то йде з мяса на ту кращу роботу. (Ну і на мясі йому теж освядчення робитимуть) Про поверненні додому, або при короткочасній поіздці додому, він матиме шанс познайомитись з пасажирами в транспорті і довідатись щось про вн.роботи.) Крім усього, ви економите гроші на послугах укр.агенства з працевлаштування.

   Reply
  • 24.11.2014 at 12:31 дп
   Permalink

   Ну і на мясі буде не сам, а поряд із знайомими. Це теж плюс.

   Reply
   • 03.12.2014 at 7:03 пп
    Permalink

    Доброго вечора п. Сірко.
    Будь ласка, зорієнтуйте скільки становитимуть витрати в місяць у Польші, якщо самому знімати житло та харчуватись?
    Щиро дякую.

    Reply
     • 23.12.2014 at 6:42 пп
      Permalink

      Доброго вечора, пане Сірко
      Дуже важлива для нас Ваша професійна думка. У фейсбуці у новинах потрапила мені така інформація щодо офіційної роботи у Польші facebook. com /pages/ %D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%89%D1%96/551149851592719?ref=profile яка Ваша думка ? Щиро дякую.

     • 23.12.2014 at 6:45 пп
      Permalink

      перепрошую за не точність ми розглядали вакансію: Вакансія та працевлаштування абсолютно БЕЗКОШТОВНО!
      Робота без посередників!

      Компанія «ORION .PL» для свого клієнта SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING, який відомий в цілій Європі та світі виробника холодильників, пральних машин і т.п. проводить набір працівників – обслуговування лінії продукції.

     • 23.12.2014 at 7:53 пп
      Permalink

      Доброго вечора, Марічко
      Все виглядає ніби добре, ніяких негативних відкликів в інтернеті я не знайшов, та й у польському інтернеті, компанія позиціонує себе досить широко. Це значить, що вони зацікавленні у знаходженні польських працедавців.
      Стосовно анонсованих умов, то це вже потрібно перевіряти на місці.
      Хочу загострити вашу увагу на оплаті праці:
      12 год/доб х 6 днів/тижд х 4 тижні = 280 годин (то дуже багато!)
      Оплата перших 168 годин — 10 pln/год (brutto)= 1680 pln
      Наступні 112 год — 20 pln/год (brutto) = 2240 pln
      Загалом: 3920 pln (brutto)
      Використовуючи калькулятор зарплат, обраховуємо чисту ЗП
      зарплата в польщі, оплата праці в польщі
      Не знаю, чи саме стільки ви очікуєте від заробітків вашого чоловіка в Польщі, на таких умовах.
      Одним словом, пишіть, спілкуєйтесь і задавайте самі сміливі питання стосовно всього, що вас цікавить, особливо, стосовно ЗП )

 • 23.11.2014 at 11:49 пп
  Permalink

  Щиро дякую п. Роман за швидку відповідь і приділений час. Так ми з чоловіком шукали на польському olx, на жаль, нічого не знайшли. Можливо спробуємо по Катовіце …. шкода, але надії не втрачаємо! Ще раз дякуємо.
  Гарного нового тижня!))))

  Reply
  • 23.11.2014 at 11:59 пп
   Permalink

   1. Ваш добрий знайомий з Вроцлава про іншу працю незнає нічого? 2. Як буде Ваш чоловік повертатись додому, то обовязково напитає в пасажирів про роботу. Але спершу треба іхати на якусь роботу. // ще зі мною в автобусі іхали люди з заробітків із Зеленоі Гури. Щось там по трускавках робили в такий час. Ну і від фірм посередників знаю, що багато пропозицій праці у них трапляється в Зеленій Гурі. Так шо, все навколо праці крутиться і навколо Зеленоі Гури. Ваш чоловік сам один хоче іхати на заробітки? Скільки йому років?

   Reply

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.