польська віза реєстрація, польська віза d, робоча польська візаВиди запрошень, на основі яких видається віза для виконання робіт у Польщі (робоча віза):

1. OŚWIADCZENIE O ZAMIARZE POWIERZENIA WYKONYWANIA PRACY OBYWATELOWI REPUBLIKI BIAŁORUŚ, REPUBLIKI GRUZJI, REPUBLIKI MOŁDOWY, FEDERACJI ROSYJSKIEJ LUB UKRAINYЗаява про намір надання виконання праці громадянину Республіки Білорусія, Республіки Грузія, Республіки Молдова, Російської федерації чи України (зразок можна подивитися тут). У народі цей документ називають: Освядченя (як то орігінально звучить польською)

На основі Освядченя можна отримати візу для роботи в Польщі, яка дає можливість працювати до 180 днів безперевно, або сумарно на протязі 360 днів.  Якщо при заповненні візової анкети ви вкажете, що плануєте багаторазовий перетин кордону, то у ваша національна віза стане мультивізою. Нічого особливого в ній нема, просто ви зможете багато раз перетинати кордон.  Подробиці процесу отримання піврічної польської візи можна прочитати у  попередній статті.

2. ZEZWOLENIE NA PRACĘ CUDZOZIEMCA NA TERENIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJДозвіл на працю іноземця на території Польщі. Дозвіл на працю дає можливість отримати річну візу 360/360 із подальшим подовженням терміну перебування в країні, шляхом отримання виду на тимчасове проживання. Відмінність від піврічної робочої візи:

 • час перебування в Польщі до 360 днів (один рік);
 • більш тривалий час виготовлення Zezwolenia (до 45 днів);

Більш детальний опис отримання річної візи ви зможете прочитати у статті: Робоча віза в Польщу без посередників

При подачі документів для отримання візи для виконання праці (пів-річна або річна) обов’язково подаються тільки і виключно оригінали запрошень.

Бізнес-запрошення

Для отримання бізнес візи, від польських партнерів потрібно отримати запрошення на фірмовому бланку компанії із вказанням наступних даних:

 • ім’я та прізвище запрошуваного;
 • дата народження;
 • серія та номер закордонного та внутрішнього паспортів;
 • термін та ціль подорожі.

Фірмовий бланк повинен містити:

 • повну назву та адресу компанії;
 • дані з реєстру, контактний;
 • контактні номери телефонів;
 • ім’я та прізвище запрошуючої особи;
 • підпис та печатка.

На відміну від запрошення для виконання праці, у випадку ділового запрошення або для участі у конференціях, тренінгах, дозволяється представляти факс за умови, що вказані дані відправника чіткі та читабельні. Повністю відсутня можливість подачі документу запрошення, який був отриманий по електронній пошті.

Підготовлено на основі інформації із офіційного сайту Консуляту Республіки Польща в Україні: http://www.winnica.msz.gov.pl

Також на сайті консуляту в місті Вінниця ви зможете дізнатися про правила транслітерації і скачати бланки візових анкет: Візові анкети.

——————————————————————-

Крупным производителям мебели будет интересно предложение компании Анис Тэкс, которая предлагает мебельные ткани оптом по очень привлекательным ценам. Узнать о всех предложениях компании, вы сможете на сайте компании: tkanyoptom.ru

116 thoughts on “Види польських віз для роботи та бізнесу

 • 26.04.2015 о 10:43 дп
  Постійне посилання

  добрий день! Питання в тому чи можу я відкрити наступну візу знову на пів року якщо я вже мав піврічну(21.11.11-20.05.12), потім на 298 днів(25.07.12-18.05.13),потім 180 днів(15.04.13-14.11.13-не виїзджав), а зараз на 150 днів(05.02.15-04.07.15-приїхав недавно, фактично до кінця цієї віщи залишається трохи більше двух місяців). Дякую!

  Відповіcти
 • 18.04.2015 о 2:45 пп
  Постійне посилання

  Добрій день, я потрапила в складну ситуацію. Ми з моєю знайомою робили через контору документи на робочу візу, адже закордоном ніколи не були, польської не знаємо, і запрошення дістати нам не легко. В общем нам відкрили візу, знайома пару днів тому їхала на кордон, її анулювали візу, поставили департацію, і вона змушена була заплатити штраф в 500 злотих, обґрунтував тим шо запрошення фальшиве. Тепер я не знаю шо мені робити, адже не знаю як перевірити орігінальність запрошення на роботу, якщо буду купувати інше запрошення в інших людей

  Відповіcти
  • 18.04.2015 о 11:40 пп
   Постійне посилання

   Оксана, а на яку ви роботу їдете? Ну на цю тему вже багато писалось на цьому блозі — не зв’язуйтесь з посередниками, вчіть польську мову та шукайте роботу самостійно через інтернет. Не знаю як перевірити реальність запрошення, але наявність фірми можна перевірити по номеру NIP, який вказаний в запрошенні. введіть по пошуку NIP ХХХХХХ і вам видасть інформацію про фірму. Напевно можна до них передзвонити і запитати чи видавали запрошення (можливо хтось із ваших знайомих розмовляє польською чи англійською та допоможе вам у цьому)

   Відповіcти
 • 15.04.2015 о 9:57 дп
  Постійне посилання

  Пан Сірко,у мене вже є вільний перетин кордону та перебування в зоні Шенген. Мене цікавить як можна отримати дозвіл на працю в Польщі. І де краще це робити: в Україні,чи уже на місці?

  Відповіcти
 • 14.04.2015 о 9:25 дп
  Постійне посилання

  Maryna,
  не понятно как это у вас виза на 180 дней, вы ездили по ней в ноябре 2014 и у вас она еще действительна до сентября 2015? Если вы ее открывали в ноябре то в апреле должна уже закончится

  Відповіcти
  • 16.04.2015 о 10:12 дп
   Постійне посилання

   Maryna, добрый день. Что у вас написано в освядченни? Обычно оно выдается на полгода, и есть варианты дат, например:
   1. от 01.01.15, и указывается длительность — 6 месяцев (конечную дату придется высчитать самому)
   2. от 01.01.15 до 31.06.15 (даты указываются четко) и в таком случае в последнее время не дают коридор. виза 180/180.
   3. на разные периоды, которые в сумме составляют полгода (периоды также указываются четко). визовый коридор дается именно для такого варианта. например: периоды работы от 01.01.15 до 31.03.15 и от 01.05.15 до 31.07.15.
   Вы можете находится на территории в Польше в пределах этих дат. По окончанию обязаны выехать.
   Так что изучайте внимательно освядченне.
   Если не права — принимаю обоснованную критику от знатоков :)

   Відповіcти
 • 13.04.2015 о 6:07 пп
  Постійне посилання

  В мене відкрита робоча віза по освядченю але я хочу працювати в іншого працедавця. Як йому мене легально працевлаштувати?

  Відповіcти
 • 02.04.2015 о 9:54 пп
  Постійне посилання

  Привіт!В мене є питання важливе.Я з польською робочою візою (річна,до січня 2016)знаходжуся в Італії ,в вагітна і щоб отримати безкоштовне мед.обслуговування мені радять зробити «дозвіл на проживання на період вагітності»,який дає лише безкоштоне мед.обслуговування,проте народжувати планую на Україні,тобто повертатися планую в липні через Польщу. Чи не створю собі проблеми з цим дозволом?Чи буде звісно це полякам???Дякую!!#

  Відповіcти
 • 30.03.2015 о 2:31 пп
  Постійне посилання

  Добрый день, Уважаемый Сирко.
  Не могу разобраться в сроках по визе.
  Виза выдавалась по освядченню 180/360. И действительна до 01 сентября 2015 г.
  20/11/2014 я въехала по ней в Польшу и пробыла там 10 дней (с работой были проблемы, пришлось уехать), вернулась 30/11/2014.
  Сейчас жду освядчення от нового работодателя и собираюсь опять ехать в Польшу по этой же визе. Получается я там могу еще 170 дней пребывать/работать?
  А что такое визовый коридор? Слышала вроде он от даты первого въезда считается? И как его увъязать со сроком работы?
  Заранее спасибо за ответ.

  Відповіcти
 • 20.03.2015 о 10:47 дп
  Постійне посилання

  доброго дня усім! підскажіть, будь-ласка, таку штуку: мій товариш (громадянин Непалу) хоче виїхати до Польщі на заробітки як різноробочий або в іншій іпостасі (диплом у нього масажиста, та такі там навряд чи потрібні)! як я зрозумів, то йому для отримання візи потрібно подати (найкращий варіант) зезволєніє! так от, чи може хтось допомогти офоримити таке зезволєніє або підскажіть шось дільне як його оформити!!

  Відповіcти
 • 11.03.2015 о 5:34 пп
  Постійне посилання

  Доброго вечора!
  Будьласка підскажіть що означає шенген робоча віза класу «д»
  Чи можливо наприклад перебуваючи три місяці в польщі
  їхати в щвецію на роботу?
  Дякую за відповідь!

  Відповіcти
  • 11.03.2015 о 10:35 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Вікторе
   Не знаю, звідки у вас інформація, але я нічого не зрозумів, про що ви кажете. Мені потрібно більше деталей

   Відповіcти
 • 06.03.2015 о 9:24 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня!
  Я з дружиною маємо відкриту національну мульти візу -180 днів на базі Oświadczenie. Приїхавши на місце праці хочемо подати документи на карту часового побиту для себе і малолітніх дітей (8 та 10 років) для того щоб можна було їх забрати з України в те місто де ми будемо працювати.
  Чи не буде проблем з відкиттям карти часового побиту для дітей? (Якщо є, то які? Де можна більш детально почитати інформацію?)

  Відповіcти
  • 06.03.2015 о 10:18 дп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Мар’яне
   Щоб зробити карту побиту, потрібно відпрацювати мінімум 3 місяці, і отримати рішення від воєводи, подібне до дозволу на працю.
   Тому відразу не вийде отримати вид на проживання.
   Для того, щоб забрати дітей, то й справді достатньо або річної візи (воєвудська, як її ще називають), або карту побиту. Тільки крім того документа, потрібно мати довідку зі школи, де будуть навчатися дітлахи (цю деталь мені повідомили в консульстві)

   Ось про виклик для членів сім’ї, детальніше: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part5/#comment-16556

   А взагалі, раджу не соромитися, і телефонувати до консульства, щоб отримати детальну консультацію із першоджерела.

   Відповіcти
 • 04.03.2015 о 8:47 дп
  Постійне посилання

  Здраствуйте!
  Не могу точно понять разницу между виза и мульти виза,
  а также понятие копидора что єто?
  Зарание спасибо!

  Відповіcти
  • 04.03.2015 о 9:29 дп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Вітя
   Мультивіза — це народна назва звичайної візи, яка дає можливість перетинати кордон багаторазово.
   Аде при заповненні бланку для отримання чи національної, чи шенген візи, ви ставите «пташка» у полі «кількість в’їздів»: одноразовий, дворазовий, багаторазовий.
   Поставите в полі «багаторазовий» і вийде вам мультивіза.
   Коридор — це той термін, протягом якого ви можете використати дозволені дні перебування. Наприклад: 90/180, — де 90 — це кількість днів перебування, а 180 — це і є коридор.

   Відповіcти
 • 01.03.2015 о 12:12 пп
  Постійне посилання

  дедочекався на часовий побит в Польщі 6 місяців і мусів виіхати з Польщі.тільки зараз отримав підтверження на отримання.написали срочно приіхати.йду до консула на допомогу в отриманні любоі візи.всі документи від фірми і від воевудства є.які копіі документів треба мати з собою?і який бланк заповняти\робоча?\дякую

  Відповіcти
  • 01.03.2015 о 1:45 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Юрію
   Я б на вашому місці зателефонував би консулу, і проконсультувався б щодо питання, про отримання карти побиту в консульстві. Такий варіант ви вже розглядали?

   Відповіcти
 • 01.02.2015 о 11:38 пп
  Постійне посилання

  Необходима Ваша помощь в следующих моментах:
  1. Чем отличается «Зезволення» от «Освядчення»?
  2. Может ли «Зезволення» быть выдано на срок 6 месяцев?
  3. По субъективным причинам выражу свою мысль через сослагательное наклонение:
  Если бы был вариант получить «Зезволення» за $100 в краткие сроки прямиком из воеводы, но с самостоятельным поиском работы уже непосредственно в Польше, а сделать визу без очереди стоило бы $100 (в сумме это было бы уже $200), потом еще затраты на саму визу и на проезд (грубо говоря, получилось бы $300), то какие могли бы быть подводные камни, если бы данная схема имела возможность осуществления и стоило бы действовать именно так или проще было бы заплатить такие же деньги (а может и меньше) проверенному агенству? Условие: интересовали бы наикоротшие сроки и было бы доступно только два этих варианта — агенство или помощь ЛюдейХ :)
  Жду с нетерпением Вашего ответа! Заранее благодарен :)

  Відповіcти
  • 02.02.2015 о 10:30 дп
   Постійне посилання

   1. Відповів вище
   2. Зезволення видається максимально терміном до 3 років. Гіпотетично, зезволення можна отримати і на 6 місяців, але такого ще не зустрічав, бо всі зацікавлені у максимально довгому перебуванні в Польщі.
   3. Не знаю, хто вам пропонує такі речі, але я бачу наступне:
   — Ніхто не робить зезволення на 6 місяців, бо офіційна процедура видачі документа займає від 30 до 45 днів. Тому без сенсу робити зезволення на 6 місяців, і чекати так довго, якщо можна отримати освядчення по спрощеній схемі, і мати ту ж саму візу на 6 місяців.
   — Порядки сум та умови, що ви називаєте, виглядають для мене фантастичними. Сто доларів за зезволення — це порядка 300 злотих. Офіційна оплата за розгляд справи ужондом, про видачу дозволу на працю, склалає 100 злотих. Гарантую, що за 200 злотих, ніхто не буде бавитися вам із тим папірцем )

   Мені ваша комбінація не зрозуміла взагалі, бо саме простіше — це отримати освядчення, зробити візу і їхати до Польщі на роботу.

   П.С. НЕ потрібно спамити по розділах та дублювати запитання. Достатньо поставити пташка у потрібному місці, і ви одразу отримаєте повідомлення на імейл, в разі якщо тримаєте відповідь. Дивіться прінт-скрін:
   підписатися на нові коментарі

   Відповіcти
   • 02.02.2015 о 10:51 дп
    Постійне посилання

    Еще раз дико извиняюсь за спам!
    А в Zezwolenie указывается фирма/чп/прочее, которые приглашают на работу, к которым человек едет на работу или это приглашение от польского Ужонда и в нём не требуется фирма/чп/прочее?

    Відповіcти
    • 02.02.2015 о 12:37 пп
     Постійне посилання

     Чи то в освядчені, чи у зезволені ОБОВЯЗКОВО вказується запрошуюча сторона.
     В ситуації із дозволом, то він виготовляєтьс ВИКЛЮЧНО під потреби фірми.
     Взагалі, раджу вам почитати розділ ПРАЦЯ В ПОЛЬЩІ із самого початку, я там детально описував варіанти отримання візи як на пів-року, так і річної

     Відповіcти
     • 02.02.2015 о 1:04 пп
      Постійне посилання

      Да, я уже неоднократно читал все эти статьи, они очень полезные, но всё равно еще есть некоторые вопросы, вытекающие из сложившейся у меня ситуации. И мне пока не удалось найти на них ответ в статьях. Возможно, невнимательно читал… Либо вопросы неординарные :)
      1. Скажите, а возможно ли получить Зезволення на год и больше без Освядчення и если до этого еще никогда не работал в Польше? То есть сразу со старта и Зезволення на год. Естественно не без помощи третьих лиц.
      2. И если вдруг такое возможно, то получив такое Зезволення, где будет указано определённое чп, человек делает визу, приезжает в Польшу, ищет работу соответственно в другом месте, а не идёт работать на то место, которое указано в его изначальном Зезволенни (его там не ждут), и, как я понял из Ваших комментариев, «У кожного нового працедавця, для легальної роботи, потрібно виробляти новий документ: Освядчення або Зезволеня», правильно?
      3. Если п. 2 верный, то получается, что Зезволення вообще не имеет смысла изготавливать, если ехать работать не на то место, которое указано в нём, верно?
      Надеюсь Вас не сильно затрудняет отвечать на мои столь дотошные вопросы :) Просто хочется полностью разобраться в этой ситуации, чтобы в итоге не остаться в дураках. Лучше я 20 раз переспрошу и покажусь глупым, чем заплачу деньги непонятно за что и останусь … )

     • 02.02.2015 о 1:58 пп
      Постійне посилання

      Ще раз повторю:
      НЕМА СЕНСУ виготовляти дозвіл на працю, якщо ви не збираєтесь легально працювати у того працедавця, який робив документи.
      Робіть освядчення, їдьте на роботу, а там на місці шукайте ліпшої долі

 • 01.02.2015 о 8:54 пп
  Постійне посилання

  Подскажите, пожалуйста, чем отличается приглашение, выданное Ужондом Воеводства, и приглашением, которое делают фирмы типа JobWest и прочих?

  Відповіcти
  • 02.02.2015 о 9:07 дп
   Постійне посилання

   Существует два вида так званных приглашений:
   — Oswiadczenie
   — Zezwolenie
   Первое дает право работы до полугода, второе до 3 лет.
   Посредники сами не делают приглашений, они всего лишь посредники и передают вам документ, который получил работодатель для вас в Ужонде. Это только в случае, если они выполняют свои обязательства )

   Відповіcти
 • 27.01.2015 о 11:39 дп
  Постійне посилання

  Добрий день. Дякую за створення такого корисного сайту, знайшов багато корисної інформації. Проконсультуйте, будь-ласка, у наступних питаннях. Перший раз їду працювати у Польшу. Маю вже відкриту візу на основі освядчення терміном на 6 міс. Питання:
  1. Через який проміжок часу і до кого мені потрібно буде звернутись у Польші, щоб отримати zazwolenia. Після його отримання потрібно буде повернутись в Україну і оформити нову візу на рік?
  2. Якщо я не зможу отримати zazwolenia, то після приїзду додому доведеться сидіти в Україні 6 місяців, щоб оформити нову робочу візу?

  Відповіcти
  • 27.01.2015 о 1:56 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Сергію
   1. Зезволеня можна почати виготовляти у будь-який час. Але для вас буде найзручніше, коли зезволенє буде зроблене до моменту віїзду з Польщі. Це дасть можливість не чекати кур’єрської доставки, а також раціонально організувати час подачі документів на нову візу.
   Зезволенє виготовляє працедавець, котрий зацікавлений у вашій праці на довший час. Детальніше тут: http://sirko.org.ua/robota-v-polshi-part4/
   Повертатися доведеться, інакших способів я не знаю.
   2. Без зезволеня, на наступну візу доведеться чекати 12 місяців із початку дії поточної, незалежно від того, коли вона закінчиться. Тому раджу підійти зважено та відповідально до вивчення мови та зацікавлення працедавців своїми професійними здібностями.

   До речі, я зараз веду перемовити із де-якими знайомими в Польщі, які можуть допомогти у вирішені питань перебування, тому раджу час-від-часу заглядати у розділ ОГОЛОШЕННЯ. У найближчому часі там мають бути різні цікаві пропозиції

   Відповіcти
   • 28.01.2015 о 8:07 пп
    Постійне посилання

    Dziękuję bardzo. Дуже змістовна відповідь. Займаюсь вивченням мови самостійно оскільки обмежений у фінансових ресурсах. Погоджуюсь із Вами. що знання мови — дуже важливий фактор. На жаль, робочої професії не маю, тому їду працювати різноробочим через агенство. На вашу думку, у мене є шанс отримати зезволення, якщо сумлінно працюватиму «рабом» та покращу знання мови?

    Відповіcти
    • 28.01.2015 о 8:35 пп
     Постійне посилання

     Спробуйте пошукати роботу наступним чином: http://sirko.org.ua/robota-v-polshhi-shukayemo-vakansiyi-bez-poserednikiv/
     Стосовно отримання зезволення, то шанси завжди є. Виконуйте сумлінно свою роботу, та вчіть мову — це гарний настрой, і пам’ятайте про почуття гідності )
     Заглядайте час-від-часу у розділ ОГОЛОШЕННЯ. Може щось цікаве проскочить.

     Відповіcти
   • 20.04.2015 о 6:02 пп
    Постійне посилання

    панове, чи правильно я зрозумів, що якщо я пробув в польщі 180 днів по візі 180/360, то по поверненню в україну я маю написати заяву на анулюванню цієї візи і відразу ж можу відкрити нову чи таку ж чи річну (якщо звісно освядчення буде). чи треба чекати 6 місяців до закінчення поточніої візи?

    Відповіcти
    • 20.04.2015 о 7:14 пп
     Постійне посилання

     Віталій, якщо віза видається на 180 днів то ви по ній можете бути 180 днів протягом року, тобто якщо 180 днів пройшло то слідуючу таку ж візу можна оформляти аже через 6 місяців після закінчення терміну цієї. Або оформляти довготермінову візу зразу по закінченню цієї на підставі дозволу на роботу (зезволеня)

     Відповіcти
  • 10.12.2014 о 2:30 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня
   Жодного разу не чув, щоб дозвіл від воєводи робився за 2 тижні. Не схоже на правду.
   Більш правдоподібно — 30-40 днів

   Відповіcти
 • 08.12.2014 о 11:23 дп
  Постійне посилання

  Вітаю! У мене закінчується робоча віза в кінці грудня. Наступну хочу виготовити гостьову. Які для цього потрібні документи?

  Відповіcти
  • 08.12.2014 о 3:57 пп
   Постійне посилання

   Запрошення повинно містити наступну інформацію:
   — особові дані особи яка запрошує: ім’я, дату і місце народження, громадянство, адреса, рід занять, тип, серія та номер посвідчення особи, або: компанії або її назва, реєстраційний номер компанії, юридична адреса;
   — особові дані запрошеного іноземця: ім’я, прізвище, дата і місце народження, стать, громадянство, адреса, номер паспорта та серія, і, можливо, ступінь споріднення з приймаючою стороною;
   — Якщо ви запрошуєте також членів сім’ї іноземця — також подати їх дані: ім’я, прізвище, дату народження і стать чоловіка та дітей;
   — зобов’язання особи яка запрошує, що покриє витрати перебування та виїзду запрошених іноземних громадян, у тому числі витрати на лікування і витрати на депортацію з Польщі;

   Примітка: У зв’язку з необхідністю підписання цього зобов’язання, заявник повинен отримати документ особисто.

   — визначення місця проживання іноземця якого запрошують;
   — визначення часу, на який запрошено іноземця;
   — визначення мети перебування іноземця;
   — назва органу, який виконав запис до реєстру запрошень (як правило, виконує це воєводський відділ до справ іноземців; документи, складаються або в тому офісі або в його позамісцевому відділі);
   — дата і номер реєстрації в реєстрі запрошень;
   — підпис особи, яка запрошує.

   Особа, яка бажає вписати запрошення до реєстру повинна також мати:
   — заповнену анкету заяви про вписання запрошення до реєстру
   — документ, що підтверджує можливість покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця (включаючи вартість проживання, лікування, повернення в країну походження або проживання, транзиту і вартість депортації з Польщі);
   — доказ права власності на квартиру, якщо вона була визначена як місце проживання іноземця в Польщі і докази можливості надати житло іноземцю в іншому місці;
   — квитанцію про гербовий збір, який становить 27 зл.

   Запрошення входить в силу з моменту його реєстрації на прохання заявника, до реєстру запрошень і є дійсний упродовж року.
   Воєвода має право відмовити вписати запрошення до реєстру запрошень.

   Відповіcти
    • 08.12.2014 о 4:40 пп
     Постійне посилання

     Реєструватися не можна, а ПОТРІБНО. В разі, якщо в момент подання документів в консульство, поточна віза буде діяти (залишиться кілька днів перебування, скажімо), то потрібно буде тільки написати заяву на скасування діючої візи. Правилами заборонено мати дві діючі національні візи (я сам так колись отримав відмову, бо не написав заяву на скасування)

     Відповіcти
   • 07.12.2014 о 12:01 дп
    Постійне посилання

    pruvit!vuba4te za duvnuù wruft)viza zvu4aùna robo4a,zakin4yetsùa 8.01.15,…xo4y vidkruvatu vizy z zaprowennùam vid voevodu,ale meni kazhyt’ w4o i v cux vizax e vid
    ovu,a meni v lùytomy vje treba pracùyvatu! bo v mene e informaciùa ,w4o konsyl’stvo ne moje vidmovutu y vizi,bo pidporùadkovyetsùa voevodstvy.dùakyùy

    Відповіcти
    • 08.12.2014 о 3:43 пп
     Постійне посилання

     Консульства в Україні, де ви будете виготовляти візу на основі дозволу на працю від воєводи, працюють по певних регіонах. Наприклад, до вінницького консульства відносяться Віниицька, Хмельницька, Чернівецька і Житомирська області. Якщо ви прописані (наприклад) у одному із циз регіонів, то подаєте документи без проблем. В разі, якщо ви будете подавати документи до консульства, до якого не відноситесь територіально, то вам відмовлять у розгляді документів (їх просто не приймуть).
     Найчастіше, відмови у видачі робочих віз наступають у разі, якщо допущені помилки у заповненні анкети, або ваше запрошення є недійсним (підроблене, від сумнівної фірми, запрошення містить помилки).
     Якщо ваше Zezwolenie na prace в порядку, та не містить помилок, то ваші страхи безпідставні.

     Відповіcти
 • 06.11.2014 о 11:54 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня, питання на рахунок oswiadczenie: Згідно нововведень у запрошенні вказуються періоди перебування, значить перебувати у Польщі я повинен згідно періодів які вказані у запрошенні? ще таке питання: запрошення дійсне із 25.08, у зв’язку із чергами подав документи 17.09, місяць тобто пройшов, точніше напевне буде так сформольоване питання: перший період у мене із 25.08 по 25.09 відповідно цей період я не перебув у Польщі то тепер я уже можу перебувати у Польщі на місяць менше наскільки я розумію. Чекаю відповідь, дякую

  Відповіcти
  • 06.11.2014 о 2:07 пп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Тарасе
   Саме так, якщо ви з якихось причин пропустили період, який вказаний у Освядчені, то кількість пропущених днів, віднімається від основної кількості.
   Ось, наприклад, я подавав документи у візовому через 13 днів, після старту першого періоду. І дівчата, при заповненні анкети (дуже любязні дівчата), повідомили, що мають вказівку — віднімати пропущені дні. І тепер я маю візу не 180/360, а 167/360.
   Ось так

   Відповіcти
 • 09.10.2014 о 8:46 пп
  Постійне посилання

  ЛЮДИ ДОПОМОЖІТЬ!
  Обіцяли мені польська фірма взяти на роботу і дати освєдчення.
  Проводили за носа місяць — без результату.
  Терміни вже трохи для поїздки жмуть.
  Почав шукати хто може зробити запрошення.
  Знайшов якогось студента, який обіцяє зробити це за 350 грн. ОПЛАТА ПО ФАКТУ ОТРИМАННЯ запрошення на руки в кур’єра.
  Тобто все що від мене треба дані з закордонного паспорта.
  Пересилає запрошення «Новою поштою» обіцяє зробити за днів орієнтовно 4.
  ПИТАННЯ: варто давати йому дані? Чи нічого це за собою не тягне? Я ж не копії коду та паспорту даю для отримання кредиту? ;-)
  Допоможіть, будь ласка, розібратися. Чи я чимось ризикую даючи йому свої дані???

  Відповіcти
 • 29.09.2014 о 7:39 пп
  Постійне посилання

  Добрый вечер. Подскажите пожалуйста ответ на такой вопрос.Насколько я понимаю рабочая виза делается под приглашение конкретного работодателя. Мне предлагают открыть рабочую визу от работодателя 1(без реальной работы), а затем имея рабочую визу, переделать приглашение от работодателя 2 (реальная работа) . С нетерпением жду Вашего ответа. Заранее спасибо.

  Відповіcти
  • 02.10.2014 о 9:15 дп
   Постійне посилання

   Доброго дня, Олексіє
   Якщо йдеться про піврічну візу, то так як ви кажете — все можна зробити, і це цілком легально.
   Питання в іншому: чому працедавець №2 не може відразу виготовити Освядчення? Це справа двох днів + транспортування в Україну (до 3-5 днів).
   В мене така схема викликає підозри, якщо чесно.

   Відповіcти
 • 29.09.2014 о 11:54 дп
  Постійне посилання

  Доброго дня! Десь читала, що національна польська віза дає можливість здійснювати невеликі подорожі в інші країни шенгенської угоди. Чи правда це? Якщо правда, то на який скільки днів такі поїздки можна здійснювати? Скільки разів підчас дії візи такі поїздки можна здійснювати? Чи обов»язково треба їхати з Польщі чи можна і з України поїхати, наприклад в Словаччину? Дякую.

  Відповіcти
  • 29.09.2014 о 7:22 пп
   Постійне посилання

   Доброго вечора, Інно
   Так, польська національна віза дає можливливість перебувати в країнах зони Шенген протягом 90 днів в півріччі. Тобто, якщо у вас піврічна віза (180/360), то офіційно і без проблем ви можете їздити до будь-якої країни в шенген зоні. Фактично, того ніхто не контролює, бо ніде не ставлять відміток про перетин корднону всередині шенгену, тому особливо переживати не варто.
   Стосовно того, щоб потрапити повз Польшу до якоїсь із країн, такої інформації у мене нема, але всім раджу (та й сам так роблю) — перетніть польський кордон, отримайте відповідну відмітку, і тоді летіть куди завгодно. Тоді, при відкритті наступної візи, до вас не буде зайвих питань, що до цільового використання візи, та й ціни на квитки авіаперевізника Wizzair (лоукостер) дуже приємні.

   Відповіcти
 • 16.09.2014 о 12:45 дп
  Постійне посилання

  В мене є карта поляка по якій відкрив собі візу та звернув увагу на те, що у візі вказано cel wydania 18 (18 — віза видається для участі в обміні культурної або освітньої програми, програми гуманітарної допомоги), хоча у попередній моїй візі вказано cel wydania 23 (23 — коли віза видається на основі карти поляка). Також по своїй карті поляка зараз відкриваю візу своїй дружині (через 2 дня маю вже забрати, правда не знаю яка в неї буде cel wydania). Питання в тому, чи зможемо ми по даних візах легально працювати в Польщі?

  Відповіcти
  • 16.09.2014 о 1:23 дп
   Постійне посилання

   Тільки що знайшов інформацію про зміну шифровки цілей видачі віз, з 5 травня 2014 року cel wydania 18 — на основі карта поляка. З одним розібрався. От якщо моїй дружині відкриють візу через мою карту поляка, чи зможе вона легально працювати в Польщі?

   Відповіcти
    • 18.09.2014 о 4:41 пп
     Постійне посилання

     Довго не відповідав,тому що вирішив вже дочекатись і забрати паспорт дружини що знати вже точно. Коли подавав документи то вказував ціль на основі моєї карти поляка. Дружині відкрили візу, а от cel wydania 23 (віза видається для участі в обміні культурної або освітньої програми, програми гуманітарної допомоги). Тепер думаю що будуть проблеми з легальним працевлаштуванням. Можливо ви знаєте чи зможе вона легально працювати в Польщі по даній візі?

     Відповіcти
     • 18.09.2014 о 9:09 пп
      Постійне посилання

      Щоб не вдаватися до припущень, звернемося до державних документів:
      Ціль відання 23.
      робота в польщі, карта поляка, віза в польщу, як отримати карту поляка
      Які права має посядач карти поляка.

      Отже, це витяги із офіційних документів (спеціально повствляв шапки документів, щоб вам було легше особисто перевіряти). Думаю, що відповідь тут цілком однозначна.
      Не знаю, яким чином вашій дружині відкрили візу, як тримачу карти поляка, але все вийшло дуже гарно )

      І тепер в мене є запитання до вас, Олеже:
      В коментарях до іншої статті (http://sirko.org.ua/zrazok-zapownenia-vizovoi-ankety/), пані питає наступне:

      Поділіться своїм досвідом у подробицяз будь ласка

    • 19.09.2014 о 2:41 пп
     Постійне посилання

     Я знаю які можливості надає КП але справа в іншому. Я відкрив дружині візу через свою КП але cel wydania її візи не на основі КП(18), а 23 — віза видається для участі в обміні культурної або освітньої програми, програми гуманітарної допомоги. Тому я не знаю, чи зможе вона по ній працювати в Польщі?

     Відповіcти
     • 19.09.2014 о 9:05 пп
      Постійне посилання

      Пане Олеже, у попередньому документі відмічено, що ціль видання «23» — це користання із прав, що надає карта поляка. Де ви знайшли про культурний обмін (який є ОДНІЄЮ із цілей видання карти поляка)

    • 20.09.2014 о 12:47 дп
     Постійне посилання

     На якомусь сайті прочитав таку інформацію. Але знаю точно що після 5 травня 2014 року 18 — видача на основі КП, та й в мене в візі також пише 18, а в попередній було — 23 (до 5 травня 2014 року). А в дружини зараз у візі ціль видання пише 23. Можете самі ознайомитись зі зміною нумерації тут http://www.migrantinfo.org.ua/country-articles/Poland/aktualnye-tsely-vydachy-polskyh-vyz.htm

     Відповіcти
     • 20.09.2014 о 8:31 дп
      Постійне посилання

      В будь-якому разі, я раджу не хвилюватися. Віза відкрита, є можливість їхати. Коли ваша дружина будете влаштовуватися на роботу, тоді можна буде звернутися із питанням в Urzad pracy. Навіть, якщо по цій візі не можна офіційно працевлаштовуватися, то завжди можна виготовити Oswiadczenie lub Zezwolenie, маючи ту саму візу.
      До останнього часу, в Польщі не було жорсткого контролю за дотриманням візового режиму, тому люди комбінували і складніші речі )

 • 26.06.2014 о 11:49 пп
  Постійне посилання

  Zezvolenie na prace maju na 1,8 roku. Vizu otrymav na rik. Zaraz viza zakinchuet’sia, ale zezvolenie dijsne she 8 misiaciv. Chy mozhu ja na osnovg ciogo zezvolenia znowu vidkryty vizu?

  Відповіcти
    • 07.08.2014 о 6:43 пп
     Постійне посилання

     Навряд чи Вам дадуть на цілий рік, якщо дозвіл на працю дійсний ще 8 місяців, та й… навіщо виготовляти візу, якщо можна подати на карту часового побиту (в разі, якщо до кінця теперішньої візи залилилося більше чим 45 днів)

     Відповіcти
     • 08.08.2014 о 10:12 пп
      Постійне посилання

      diakuju! Viza dijsna szcze 2 misiaci, to dyvliachyś na chergy v konsuliati kraszczym variantom bude karta pobytu. I szcze odne pytania, pracuju v Szczeceni- 150 km. do Berlina. Chy mozhu ja zvernutysia z prohanniam pro vydachu vizy v konsulstvo Pol’shi, jake znahodyt’sia v Berlini?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *